Team Kazekage

Uwaga, gracze organizują drużyny sami ze sobą, wedle swojej woli dogadując się z innymi. Forum oficjalnie nie prowadzi już systemu drużynowego. Obecne drużyny mogą być dalej prowadzone w dziale drużyn, nowe są już całkowicie rozwiązywane w fabule po uzgodnieniu między członkami drużyny i senseiem.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Team Seitaro

Postprzez Maji Hitoshi » 8 sty 2020, o 21:48

Imię i Nazwisko postaci: Jak widać
Planowany rozwój postaci pod względem umiejętności: Jeszcze nie wiem, ale Jiton na pewno. Pewnie głównie żywioły
Uzasadnienie: Sam mnie tu zaprosiłeś kappa

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Team Seitaro

Postprzez Maji Seitaro » 8 sty 2020, o 21:58

Relacja mistrz & uczeń, biorę. Jak i ty znikniesz, to będzie to dowód na to, że moja rola jako sensei to przekleństwo graczy
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Team Kazekage

Postprzez Maji Seitaro » 30 wrz 2020, o 21:29

Dobra, próba kolejna kappa
Mistrz i uczeń lub jeśli zainteresowanie duże to mistrz + dwóch geninów. Anyone?
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro

Postprzez Nakano Tadashi » 1 paź 2020, o 10:48

Zgłaszam swoją kandydaturę.

Imię i Nazwisko postaci: Nakano Tadashi
Planowany rozwój postaci pod względem umiejętności: Kenjutsu, taijutsu, bramy... później raiton i może doton dla zmniejszenia swojej wagi
Uzasadnienie: (bo chwilowo nikogo innego nie ma) Jestem dosyć aktywnym graczem i zapewniam, że nie odejdę bez słowa. Tadashi mimo sporych wad i bycia bezklanem może stać się silną postacią, jeśli odpowiednio się go pokieruje.. a przynajmniej takie jest moje zdanie.
MK Shinzo Hiroto, Nara Chie i Hoshiyaku Asame

Bank

Ranga: Genin

Postprzez Yami Eiji » 13 lis 2020, o 23:43

Imię i Nazwisko postaci: Yami Eiji.
Planowany rozwój postaci pod względem umiejętności: Napewno Tajutsu, Meiton i żywioły. W atrybutach będę stawiać na szybkość, aby współgrała ona z Tajutsu, które będę uzupełniać za pomocą oc Jutsu, które mam w planach (dość oryginalne).
Uzasadnienie: Zapewniam cię, że jestem naprawdę aktywnym graczem XD Mam świadków na to, więc jak już tylko skończę sprawy administracyjne (PN, PD etc.) to czas zacząć swoją przygodę!
"W końcu potęga kontroluje wszystko, a bez siły, nie możesz ochronić niczego… a co dopiero siebie."

Obrazek

Ranga: Genin

Postprzez Maji Seitaro » 14 lis 2020, o 12:27

Ok, biorę.
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny