05. Ostatnie kroki do mety

Od dawna w Kraju Rzek organizowany jest rajd dla młodych shinobi. Wysyłani są oni z różnych wiosek, by podtrzymać pamięć o ich rodzimej wiosce. Cel: dotrzeć na metę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Kaguya Memoshi » 18 sie 2020, o 19:12

 
Posty: 518
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 02:54
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Cheshire » 18 sie 2020, o 19:18

Kaguya Memoshi:
Administrator
 
Posty: 1871
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Maji Doppo » 22 sie 2020, o 12:59

Oho, no proszę, przedzierając się przez gąszcz, znalazł mapę. Co prawda nie była ona zbyt dokładna, ale pokazywała na tyle dużo by Doppo zrozumiał, dokąd mniej więcej powinien zmierzać. No dobra, nie prawda. Zgadywał. Ruszył jednak pewny siebie, żwawym krokiem, aż nagle skończył się gęsty las, a zaczęła droga. Dostrzegł tez dwie staruszki które akurat podnosiły jakiegoś dorodnego borowika. Przywitał się grzecznie i razem z nimi ruszył na metę, która była już w zasięgu wzroku. Jak widać staruszki okazały się nie gorsze od ninja, ale że niby na grzybach, zarabiały tyle by płacić temu dusigroszowi z łódką? Cholercia... Na mecie odebrał medal i spojrzał czy Kuricchi nadążyła za jego tempem. A potem co... do Suny hej ho.

[z/t]
MK: Kamaboko Gonpachiro, Terumi Terumi
Tu Hajs
 
Posty: 55
Dołączył(a): 16 kwi 2020, o 22:12
Ranga: Chūnin

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Gashi Yakuri » 22 sie 2020, o 13:22

Jak tak sobie szła przez te lasy, to aż jej się Konoha przypomniała. Tam też było dużo lasów. Puenty żadnej tutaj jednak te przemyślenia nie miały, a jej uwaga została zwrócona ku mapie. Mapie, z której pewnie Doppo nie miał pożytku, to też Yakuri po raz kolejny zerknęła mu przez ramię na to, co trzymał w dłoniach szybko analizując to, gdzie są. I gdzie iść powinni. Początkowo jedynie korygowała trasę przemierzaną przez duet z Suny, ale ostatecznie trafili na dwie babcie, które gdzieś faktycznie były wcześniej na starcie. W sumie może też by lepiej wyszli na tym, jakby przyszli zbierać grzybki? Ostateczni to z nimi udali się do mety, już na spokojnie nie martwiąc się o zagubienie na drodze. I tak oto meta rzeczywiście wyłoniła się zza drzew. Rajd zakończony, można było wracać do domu.

z/t
MK: Sabataya Shuten | Chousokabe Shouko
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 14:43
Ranga: Chūnin

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Ragi » 30 sie 2020, o 23:31

Yakuri & Doppo:
Administrator
 
Posty: 462
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Daimyō
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: Shogun

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Uchiha Kawauso » 8 wrz 2020, o 17:27

Wyprawa zbliżała się ku końcowy, a jej stopy uderzały o ziemię jak bicie serca czy zegara. Miarowe i pewne. Przebyła las, później samotną przeprawę przez rzekę, co nie było też łatwym wyzwaniem. Czuła powoli narastające zmęczenie, a jej czoło było rzęsiście okraszone potem, który ściekał do brody. Otarła się rękawem. Cała czerwona, zapocona i zdyszana niczym pies, który gonił za listonoszem przez całą Konohę. Jednak czuła też satysfakcję, że przystąpiła do tego rajdu. Mogła czuć niejako, że zrobiła coś dobrego dla siebie, dla sprawdzenia swoich umiejętności. Uśmiechnęła się nieznacznie, kiedy zobaczyła już linię mety. Przyspieszyła wykrzesując z siebie ostatnie siły.

zt
 
Posty: 1363
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 09:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Lily » 16 wrz 2020, o 18:47

Uchiha Kawauso:
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1646
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Takara » 17 wrz 2020, o 00:12

Możliwe że to dzięki szczęściu, a może dzięki jego niesamowitym zdolnościom taktycznym, znalazł właściwą ścieżkę. Znaczy właściwą... tego jeszcze nie wiedział, ale była to jakaś droga. Mapa zdecydowanie w tej sytuacji się przydała, z racji że w połączeniu z drogą udało mu się odnaleźć mniej więcej miejsce gdzie to meta miała być. Ktoś był jednak przed nim. Dwóch innych uczestników, którzy jakimś cudem byli szybsi od niego. Pewnie zapłacili za przejazd skubani. Kasurage jednak nie zamierzał się dać tak łatwo pokonać i zaczął pędzić w ich stronę, z nadzieją że nie są to jakieś zagubione owieczki i w tym samym kierunku znajduje się meta. Tak też było, jak się miało okazać po paru minutach. Dotarł. Nie żeby wątpił w swoje umiejętności, ale fakt że musiał się ścierać z rwącą rzeką był trochę... nieprzyjemny. A raczej, niepewny. Nic większego by mu się nie stało, ale zawalenie jakoś sytuacji mogło być równoznaczne z hańbą dla wioski Piasku. TJ wpadający do rzeki, kiedy ta nie próbuje go aktywnie zaatakować? Proszę was.
Co by nie było, dotarł na metę. Znalazł niewielką paczuszkę, z tani medalem - hej, jednak nagroda była! Wpis jakiś w dokumentach, którym zbyt bardzo się przejął i wypłatę. Jak za proste zadanie rangi C, którego to już dawno nie wykonywał. Ostatecznie, przeciągnął się kiedy to robili mu zdjęcie i mógł się zbierać. Szkoda czasu żeby dłużej tutaj siedzieć. Machając więc uczestnikom swoją zabandażowaną ręką na pożegnanie, ruszył dalej. Gdzie go tam wiatr poniesie.

[z/t do Haru no Kuni]
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Main Theme v2 Sad Theme Battle Theme
MK: Kurogane Kyōki | MK: Kotoki Jirei

Prowadzone wątki (4/5):
 
Posty: 957
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 18:23
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Lily » 17 wrz 2020, o 21:52

Takara:
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1646
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Poprzednia strona

Powrót do Misja rangi C: Rzeczny Rajd!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników