05. Ostatnie kroki do mety

Od dawna w Kraju Rzek organizowany jest rajd dla młodych shinobi. Wysyłani są oni z różnych wiosek, by podtrzymać pamięć o ich rodzimej wiosce. Cel: dotrzeć na metę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Mistrz » 8 sie 2013, o 11:51

Wybierz fragment postu odpowiadający pierwszej literze imienia twojej postaci. W wybranym fragmencie są dwa teksty. Odnieść się należy do tego, który odpowiada podjętym wcześniej wyborom. Pod niektórymi fragmentami tekstu są konsekwencje jakie ponieść musi postać. Jeżeli postać chce ich uniknąć należy anulować uczestnictwo w zabawie (nie można jej ponownie podjąć).

[x][/x][x][/x][x][/x]A-I[x][/x][x][/x][x][/x]
[x][/x]Jeżeli postać wybrała zapłatę 500Ryō za prom.[x][/x]W końcu udało ci się zorientować, w którym miejscu się znajdujesz. Okazało się, że metę masz za plecami - w tym lesie nietrudno minąć cel i krążyć wkoło niego. Musisz się wrócić. Z tej strony niestety jest niewygodne urwisko, a w dole strumień. W oddali widzisz kładkę. Idąc po niej niestety wpadasz na uszkodzone deski i spadasz w dół. Czujesz ból w ręce. Wygląda to na złamanie... Udało ci się jednak wydostać i ruszyć dalej.
Na mecie otrzymujesz małą paczuszkę - zawiera ona tani medal, który mimo wszystko potwierdza uczestnictwo w zawodach i uprawnia do uzyskania wpisu o zadaniu w dokumentach oraz wypłatę odpowiednią dla rangi tego zadania. Na koniec zrobiono zdjęcie do kronik Kraju Rzeki. Opatrzono również twoją rękę, nastawiono i założono gips.***Przez najbliższe trzy misje, walki, eventy lub minieventy twoja lewa ręka jest złamana, nie możesz jej używać skutecznie, składanie pieczęci jest wolniejsze niż zwykle. Możliwe jest ograniczenie tego do jednego eventu jeśli jego fabuła będzie trwać długo. Z pomocą medyka gracza lub NPC utworzonego przez gracza dzięki atutowi można podjąć leczenie, które ograniczy rehabilitację do jednej walki, misji czy minieventu.

[x][/x]Jeżeli wybrała inną drogę.[x][/x]
Droga przebiegała spokojnie. Udało ci się odnaleźć ścieżkę. Dzięki mapie możliwe było wybieranie odpowiedniej drogi. Niedługo potem udało ci się odnaleźć rejon, w którym powinna być meta. Więcej mapa nie mogła pomóc, nie była aż tak dokładna. Na szczęście w oddali dało się zauważyć dwóch innych uczestników rajdu. Obserwując kierunek w jakim poszli udało ci się odnaleźć metę.
Na mecie otrzymujesz małą paczuszkę - zawiera ona tani medal, który mimo wszystko potwierdza uczestnictwo w zawodach i uprawnia do uzyskania wpisu o zadaniu w dokumentach oraz wypłatę odpowiednią dla rangi tego zadania. Na koniec zrobiono zdjęcie do kronik Kraju Rzeki.

[x][/x][x][/x][x][/x]J-P[x][/x][x][/x][x][/x]
[x][/x]Jeżeli postać wybrała przeprawę przez rzekę za pomocą chakry i zapłaciła 1PD.[x][/x]Droga przebiegała spokojnie. Udało ci się odnaleźć ścieżkę. Dzięki mapie możliwe było wybieranie odpowiedniej drogi. Niedługo potem udało ci się odnaleźć rejon, w którym powinna być meta. Więcej mapa nie mogła pomóc, nie była aż tak dokładna. Na szczęście w oddali dało się zauważyć dwóch innych uczestników rajdu. Obserwując kierunek w jakim poszli udało ci się odnaleźć metę.
Na mecie otrzymujesz małą paczuszkę - zawiera ona tani medal, który mimo wszystko potwierdza uczestnictwo w zawodach i uprawnia do uzyskania wpisu o zadaniu w dokumentach oraz wypłatę odpowiednią dla rangi tego zadania. Na koniec zrobiono zdjęcie do kronik Kraju Rzeki.

W końcu udało ci się zorientować, w którym miejscu się znajdujesz. Okazało się, że metę masz za plecami - w tym lesie nietrudno minąć cel i krążyć wkoło niego. Musisz się wrócić. Z tej strony niestety są niewygodne zbocza. Próbując nimi zejść zsuwasz się razem z ziemią. W twojej nodze czujesz ból. Wygląda to na zwichnięcie. Po znalezieniu kija, na którym się podpierasz udaje ci się jednak dotrzeć do mety.
Na mecie otrzymujesz małą paczuszkę - zawiera ona tani medal, który mimo wszystko potwierdza uczestnictwo w zawodach i uprawnia do uzyskania wpisu o zadaniu w dokumentach oraz wypłatę odpowiednią dla rangi tego zadania. Na koniec zrobiono zdjęcie do kronik Kraju Rzeki. Opatrzono również twoją nogę i nastawiono ją.***Przez najbliższe dwie misje, walki, eventy lub minieventy twoja lewa noga jest zwichnięta, choć już nie boli tak bardzo, to ciągle jednak kulejesz. Możliwe jest ograniczenie tego do jednego eventu jeśli jego fabuła będzie trwać długo. Z pomocą medyka gracza lub NPC utworzonego przez gracza dzięki atutowi można podjąć leczenie, które ograniczy rehabilitację do jednej walki, misji czy minieventu.

[x][/x][x][/x][x][/x]S-Z[x][/x][x][/x][x][/x]
[x][/x]Jeżeli postać wybrała samodzielną przeprawę promem i zapłaciła 3PN.[x][/x]Droga przebiegała spokojnie. Udało ci się odnaleźć ścieżkę. Dzięki mapie możliwe było wybieranie odpowiedniej drogi. Niedługo potem udało ci się odnaleźć rejon, w którym powinna być meta. Więcej mapa nie mogła pomóc, nie była aż tak dokładna. Na szczęście w oddali dało się zauważyć dwóch innych uczestników rajdu. Obserwując kierunek w jakim poszli udało ci się odnaleźć metę.

W końcu udało ci się zorientować, w którym miejscu się znajdujesz. Okazało się, że metę masz za plecami - w tym lesie nietrudno minąć cel i krążyć wkoło niego. Musisz się wrócić. Z tej strony niestety są niewygodne zbocza. Próbując nimi zejść zsuwasz się razem z ziemią. W twojej nodze czujesz ból. Wygląda to na zwichnięcie. Po znalezieniu kija, na którym się podpierasz udaje ci się jednak dotrzeć do mety.
Na mecie otrzymujesz małą paczuszkę - zawiera ona tani medal, który mimo wszystko potwierdza uczestnictwo w zawodach i uprawnia do uzyskania wpisu o zadaniu w dokumentach oraz wypłatę odpowiednią dla rangi tego zadania. Na koniec zrobiono zdjęcie do kronik Kraju Rzeki. Opatrzono również twoją nogę i nastawiono ją.***Przez najbliższe dwie misje, walki, eventy lub minieventy twoja lewa noga jest zwichnięta, choć już nie boli tak bardzo, to ciągle jednak kulejesz. Możliwe jest ograniczenie tego do jednego eventu jeśli jego fabuła będzie trwać długo. Z pomocą medyka gracza lub NPC utworzonego przez gracza dzięki atutowi można podjąć leczenie, które ograniczy rehabilitację do jednej walki, misji czy minieventu.

Po zakończeniu tej misji otrzymujesz Wiedzę o geografii Kraju Rzek. Poczekaj, aż administrator podsumuje dla ciebie zakończenie misji i skopiuje poniższy tekst.
Kod: Zaznacz cały
    [quote][b]Wioska lub Organizacja:[/b]
    Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
    [code]
    [b]Przychód:[/b] 100Ryō
    [b]Link:[/b]
    [b]Suma:[/b] [/code]
    Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: [url=http://shinobinomono.pl/viewforum.php?f=341]Bank wiosek i organizacji[/url].
    Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.[/quote][quote][b]Gracz/Gracze otrzymują po:[/b]
    + 1 Misja C
    + 2 PD
    + 10 PN
    + 450 Ryō
    [u]Inne wynagrodzenie:[/u]
+ Medal rajdu Kraju Rzek
+ Wiedza o geografii Kraju Rzek
+ Urazy opisane w tym poście
- Pamiętaj o usunięciu straconych podczas misji rzeczy, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/zrobiłaś![/quote]
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: 05. Ostatnie kroki do mety

Postprzez Dōhito Shiro » 8 sie 2013, o 19:42

Przechodząc przez las udało mi się znaleźć scieżkę prowadzącą do mety. Spojrzałem na mape i okazało się że gdzieś w tym miejscu powinna być meta. Chodziłem w każde miejsca lecz nic nie mogłem znaleźć w końcu zobaczyłem dwóch uczestników rajdu. Powoli ruszyłem za nimi i po chwili odnalazłem mete. Na mecie zobaczyłem pudełko otworzyłem je a w środku znajdował się medal który potwierdzał moje uczestnictwo w zawodach. Na koniec jeszcze mieliśmy zrobić zdjęcie do kronik kraju rzeki. Podbiegłem do uczestników zawodów oraz fotografa. Uśmiechnąłem się do tego zdjęcia i fotograf zrobił parę zdjęć z tego turnieju.
Dōhito Shiro

Postprzez Aburame Shibomaru » 8 sie 2013, o 21:50

Shibomaru dotarł na metę w końcu - droga przebiegała spokojnie. Pomęczył się tu wystarczająco - pora była na powrót. Najpierw musiał jednak czekać na podsumowanie. Znudzony uciął sobie drzemkę na polanie. W końcu jednak go obudzono. Udawał radosnego gdy dostawał zawiniątko. Podziękował organizatorowi - w końcu rajd był przygotowany jak należy. Następnie udał się do domu. Znów przedzierał się przez tutejsze lasy, kierując się w stronę Kraju Deszczu. Z deszczowych ziem dopiero ruszy znanym mu traktem prosto do Kraju Ognia, a tam do swojej rodzimej wioski. Mimo wszystko nie ma powodów, by dłużej poza nią przebywać.
z/t
Aburame Shibomaru

Postprzez Mistrz » 8 sie 2013, o 21:57

Dōhito Shiro:

Aburame Shibomaru:
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Mutō Mort » 20 sie 2013, o 16:56

Mort po okrążeniu mety odnalazł w końcu drogę. Była ona niebezpieczna i niewygodna. Niedocenił jednak wyzwania. Idąc przed siebie nie zauważył, przedostając się przez krzewy kolejnego urwiska. Zsunął się i poczuł ból w lewej nodze. Był doświadczony w medycynie i znał się na tym. Zwykłe skręcenie, chociaż długo by się je leczyło. Nastawił stopę i zaczął leczenie chakrą. Następnie skierował się w stronę przeciwległą, gdzie musiał się wdrapać pod górę. Dzięki mackom zrobił to bez problemu i dotarł na metę. Odebrał to, co miał dostać i ruszył w stronę Amegakure na mackach, by potem skierować się do sunagakure no Sato.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Mistrz » 21 sie 2013, o 14:57

mutou Mort:
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Hideo » 23 sie 2013, o 12:46

Nareszcie Hideo dotarł do...? No właśnie gdzie? Kolejne spojrzenie na mapę dało odpowiedź. Minął metę bokiem. Nawet by się na nię nie fatygował gdyby nie fakt, że ta droga również jest zła. Musiał jednak pokonać strome urwisko. Na szczęście zauważył kładkę. Wyglądała na starą, ale solidną. Niestety tylko wyglądała. Po kilku krokach deski pod chłopakiem złamały się, a on uratował się tylko dzięki niciom. Niestety przegniłe liny również zerwały się i chłopak poleciał w dół. Zamortyzował upadek nićmi, a mimo to gdyby nie wyjątkowa budowa wewnętrzna mógłby się poważnie poturbować. Dotarł wściekły na metę i nie zważając na sędziego udał się nareszcie na egzamin do Suny.

z/t

Postprzez Mutō Mort » 25 sie 2013, o 13:15

Hideo:
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kumojin Daizou » 16 wrz 2013, o 22:11

Wszystko szło prosto i gładko, las, domek, tratwa, wszystko jak najlepiej. Daizou podczas rajdu poznał większą część tego rejonu. Była to cenna informacja, może mu się kiedyś przyda? Ważne jest to że trzeba dobiec jeszcze do mety, mapa w tym momencie się skończyła, zirytowało to chłopaka, lecz dojrzał jakiś innych biegaczy przed sobą. Pobiegł za nimi, widział ich na starcie, więc pewnie biegli do mety. Może mieli lepsze mapy? Kto wie? Po paru kwadransach biegu Daizou dobiegł do mety jako jeden z pierwszych. Dano mu medal, oraz dokument potwierdzający uczestnictwo w Rajdzie. Następnie zrobiono mu zdjęcie i puścili wolno żeby sobie odpoczął. Skorzystał z tej propozycji i usiadł na pół godziny na trybunach. Po tym czasie wstał i zaczął się zbierać do powrotu, do domu.
Kumojin Daizou

Postprzez Mutō Mort » 16 wrz 2013, o 22:23

Daizou:
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Bai » 9 lut 2014, o 13:44

Ruszyłem przed siebie w głąb lasu, aż w końcu dotarłem w okolice gdzie powinna być meta. Niestety mapa tu już byłą nie pomocna, a więc zacząłem krążyć i szukać tego miejsca. W końcu jednak kątem oka zauważyłem innych uczestników, którzy akurat zmierzali do mety. Ruszyłem za nimi i w końcu rajd dla mnie się skończył. Dostałem od organizatorów jakiś medal i nagrodę. W końcu przyszedł czas na zdjęcie ze wszystkimi uczestnikami. Westchnąłem tylko i się ustawiłem, a tuż po skończeniu tego ruszyłem do Amegakure aby odhaczyć się u strażników i potem wrócić do domu. W sumie ten dzień można zaliczyć do udanych.
Bai

Postprzez Mutō Mort » 9 lut 2014, o 14:22

Bai:
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Douhito Tsujimura » 31 gru 2014, o 00:10

Chłopiec dostał się na miejsce! Udało się zakończyć ten krótki rajd, którego celem było wyłonienie intelektu tegoż wspaniałego genina. Każdy, kto wątpił od początku w powodzenia misji Tsujimury, teraz może się wypchać. Udało mu się! Mimo pogryzienia przez komary, naprawy kołowrotka i dosyć słabo komfortowych warunków genin dotarł na miejsce. Z świetnie znanym sobie wdziękiem zaczekał na rozdanie nagród, czy co tam miał dostać za ten rajd. A jak nic nie dostanie, to trochę szkoda. Zwłaszcza, że powinni mu zapłacić chociaż za wymordowane komary.

•Jeżeli postać wybrała samodzielną przeprawę promem i zapłaciła 3PN.•
Droga przebiegała spokojnie. Udało ci się odnaleźć ścieżkę. Dzięki mapie możliwe było wybieranie odpowiedniej drogi. Niedługo potem udało ci się odnaleźć rejon, w którym powinna być meta. Więcej mapa nie mogła pomóc, nie była aż tak dokładna. Na szczęście w oddali dało się zauważyć dwóch innych uczestników rajdu. Obserwując kierunek w jakim poszli udało ci się odnaleźć metę.
Douhito Tsujimura

Postprzez Ex MF 4 » 31 gru 2014, o 01:19

Tsujimura:
Obrazek
Administrator

Postprzez Sekki » 2 kwi 2015, o 13:37

Droga minęła dosyć spokojnie, oprócz gałęzi, która od czasu do czasu pacnęła mnie w twarz, nie zdarzyło się nic dziwnego. Odnalazłem ścieżkę prowadzącą na metę. Dzięki mapie możliwe było wybranie odpowiedniej drogi, a już po dziesięciu minutach biegu byłem przy mecie. W oddali zauważyłem dwóch innych shinobi, w takim razie tam musiała być meta, no i moje przypuszczenia potwierdziły się. Dobiegłem na metę, a kończąc rajd otrzymałem małą paczuszkę, po otworzeniu jej znalazłem jakiś tani medal. Mimo swojej wartości potwierdzał uczestnictwo w rajdzie. Na koniec zawodów zrobiono nam zdjęcie do kronik Kraju Rzeki, zrobiłem głupią minę do zdjęcia, bo tak czy siak nie byłem zbytnio fotogeniczny. Po skończonych zawodach ostatkami sił wróciłem się do Amegakure no Sato, chciałem się jeszcze rozejrzeć po okolicy, może natknę się na coś ciekawego.
Sekki

Następna strona

Powrót do Misja rangi C: Rzeczny Rajd!