Jastrzębie

Niektóre zwierzęta charakteryzują się większą inteligencją niż typowi przedstawiciele ich gatunków. Czasem tak dużą, że opanowały ludzką mowę. Część z nich nauczyła się też korzystać z zdolności Shinobi. Osoby, które własną krwią podpiszą pakt z daną grupą zwierząt są w stanie przywoływać je techniką Kuchiyose no Jutsu.

Moderator: Mistrz Gry

Jastrzębie

Postprzez Lily » 27 maja 2019, o 01:11

Obrazek
Jastrzębie [鷹]: Zwierzęta te są pozbawione kończyn górnych, w zamian za to posiadają przeciętnej rozpiętości skrzydła, które nadrabiają szerokością. Dzięki takiej budowie ciała, jastrzębiowate są bardzo szybkie w trakcie rozpoczęcia lotu, a zarazem niesamowicie zwrotne w powietrzu. Ptaki te często bardzo różnią się ubarwieniem piór czy chociażby wielkością ciała. Istoty należące do paktu osiągają różne rozmiary, od małych, naturalnie wyrośniętych jaszczurników, osiągających około 22 centymetrów, po gigantyczne ptaki podobne do Garudy, używanego niegdyś przez samego Uchiha Sasuke. Wzrok zwierząt jest bardzo dobry, potrafią z dużych wysokości wytropić małe istoty, czy przedmioty. Zakończone szponami kończyny. Dziób zakrzywiony w dół, jak u większości drapieżników.

Zależność Jastrzębiowatych, a Orłów: Orły, które są gatunkiem rodziny Jastrzębiowatych, niegdyś żyli w zgodzie i harmonii z Jastrzębiami oraz innymi ptakami tego gatunku przedstawiciel. Niestety wraz z biegiem czasu najsilniejsi tego gatunku, zaczęli buntować się przeciwko ówczesnej władzy w krainie, która niegdyś była zamieszkiwana tak przez orłów jak i inne rodziny. Fukyū Aisu to miejsce w którym przed przeniesieniem się przez resztę Jastrzębiowatych, wszystkie ptaki żyły w harmonii. Wraz z rozłamem gatunku na dwa obozy, po parunastu latach, jeszcze w czasach klanów Shinobi walczących między sobą, przed powstaniem pierwszych wiosek doszło do porozumienia obu klanów. Najbardziej wpływowi przedstawiciele, pogodzili się, jednak zaszczepiona wrogość pozostała w ptakach do dziś. W ten oto sposób, jeden gatunek ptaków podzielił się na dwa różne pakty, przez co oba, autonomicznie działają i służą różnym ludziom. Oba również posiadają własny zwój, na którym pozwalają się podpisać tylko nielicznym. Niewykluczone, że niegdyś dojdzie do sytuacji, w której jeden człowiek, będzie podpisany na obu zwojach, jednak jest to prawie niemożliwe, ze względu na stosunki pomiędzy obiema "frakcjami".

Obrazek
Górskie cmentarzysko - Jastrzębia Przełęcz (山の墓地 - 鷹狩り,Yama no Bochi - Taka Kari): Przełęcz pomiędzy dwoma, najwyższymi górami na terenie "Górskiego cmentarzyska". To właśnie tutaj przebywają istoty, które posiadacz paktu przyzywa sobie do pomocy. Kraina jakże malownicza. Wysokie wierzchołki najwyższych szczytów pozbawione jakiejkolwiek zieleni, a pomiędzy nimi, długa, przełęcz pełna zielonych łąk czy krzewów. Gniazda jastrzębi są uwite głównie na stromych zboczach, oraz skalnych półkach. Aktualnie jest to jedyne znane miejsce przebywania stworzeń tego paktu.

Lokalizacja: Yama no Bochi
Przynależność: Otogakure no Sato
Powiernik: -
Podpisy: -

Doskonały Wzrok: jest to zdolność naturalna wszystkich jastrzębiowatych. Posiadają doskonały wzrok, który pozwala im zauważyć nawet najmniejsze kręgowce z dużych wysokości. Doskonały wzrok pomaga Jastrzębią w walce, lub podczas polowań.

Ranga Summona: Zasięg wzroku:
C 200m
B 400m
A 800m
S 1200m


ObrazekObrazekObrazekMasz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1324
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników