Żaby

Niektóre zwierzęta charakteryzują się większą inteligencją niż typowi przedstawiciele ich gatunków. Czasem tak dużą, że opanowały ludzką mowę. Część z nich nauczyła się też korzystać z zdolności Shinobi. Osoby, które własną krwią podpiszą pakt z daną grupą zwierząt są w stanie przywoływać je techniką Kuchiyose no Jutsu.

Moderator: Mistrz Gry

Żaby

Postprzez Marvelous » 25 sty 2014, o 14:26

Obrazek

Żaby[カエル]: Płazy oddane od wieków Konohagakure no Sato. Jako jedne z nielicznych summonów opanowały ręczne pieczęcie które umożliwiają im używanie większej ilości technik w przeciwieństwie do innych zwierząt. Żaby to zwinne i wytrzymałe zwierzęta a ich rozmiar waha się od maleństw które mogą siadać na głowie aż do wielkich rozmiarów gdzie przerastają największe drzewa. Od lat przyzywane przez największych shinobich wioski liścia dały popalić nie jednemu obcemu shinobiemu który przeciwstawiał się powiernikowi paktu.

Obrazek

Mount Myōboku (妙木山, Myōbokuzan): Jedno z najbardziej znanych miejsc wśród krain zwierząt. Tutaj mieszka Żabi Mędrzec, który to wspiera shinobi trenujących tu Ropuszy Tryb Mędrca. Jest to ziemia, gdzie żyją wszystkie żaby. Jest tam miejsce dla wszystkich ropuch, małych i dużych. Aby człowiek mógł dostać się do Myōbokuzan'u musi znaleźć tajne ścieżki w Konohagakure lub, jeśli ma podpisany pakt z ropuchami, może wykorzystać technikę, która przenosi użytkownika. Niektórzy z mieszkańców mogą korzystać z senjutsu do gromadzenia naturalnej energii, jednak jest to trudna sztuka. Na Górze Myōbokuzan jest święta fontanna z Tajemniczym Ropuszym olejem, który pomaga wyczuć naturalną energię, jednak trzeba uważać z używaniem oleju, bo ninja może zamienić się przez niego w kamienny posąg ropuchy.

Lokalizacja: Konohagakure no Sato
Przynależność: Konohagakure no Sato
Powiernik:
Podpisy:


Obrazek

ObrazekObrazek
Obrazek
JUTSU ŻABEK
Spoiler:Obrazek
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
Administrator
 
Posty: 76
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 11:33

Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników