Owady Aburame

Niektóre zwierzęta charakteryzują się większą inteligencją niż typowi przedstawiciele ich gatunków. Czasem tak dużą, że opanowały ludzką mowę. Część z nich nauczyła się też korzystać z zdolności Shinobi. Osoby, które własną krwią podpiszą pakt z daną grupą zwierząt są w stanie przywoływać je techniką Kuchiyose no Jutsu.

Moderator: Mistrz Gry

Owady Aburame

Postprzez Cheshire » 4 sie 2013, o 15:33

Temat ten zawiera różne gatunku owadów wykorzystywanych przez klan Aburame. O ile kanoniczne gatunki znaleźć można w temacie z opisem zdolności Aburame, w tym temacie umieszczono gatunki wykonane przez graczy. Każdy z tych gatunków ma dodatkowe ograniczenie uniemożliwiające wszystkim jego zdobycia - wymagane jest, by otrzymać dany gatunek od posiadającego go gracza, lub uzyskać zgodę na misję od twórcy danego gatunku owada. Ograniczenie to znika gdy dany gracz Aburame zaprzestaje gry na Shinobi no Mono.

  1. Nanosaizu no Chakuramushi [ナノサイズのチャクラ蟲] (Nano-sized Chakra Beetles)
Administrator
 
Posty: 1766
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Nanosaizu no Chakuramushi (Aburame Shibomaru)

Postprzez Cheshire » 4 sie 2013, o 15:36

Nanosaizu no Chakuramushi ナノサイズのチャクラ蟲 Nano-sized Chakra Beetles
Opis:
Niezwykle rzadki gatunek owadów. Wydają się być pokrewne Dokumushi, nie łączy ich jednak nic poza mikro-rozmiarem. Nie są jednak tak niebezpieczne dla życia. Gatunek ten pożywia się chakrą. Żyjąc w organizmie człowieka owady te pochłaniają jego moc. Pozostawiają jej tyle, by obiekt był wstanie przeżyć. Nie jest jednak on w stanie wykonywać jutsu - dodatkowo cały czas czuje się on zmęczony. Jako broń używane są w niewielkich ilościach, przekazywane są natomiast dotykiem. W przeciwieństwie do Dokumushi dotyk użytkownika nie jest niebezpieczny - zarażone ofiary również nie stwarzają zagrożenia dla innych. Owady te nie pojawiają się na skórze bez zmuszenia ich techniką Kikaichū no Jutsu. Podobnie jak w przypadku Dokumushi, można je zniszczyć antytoksyną znaną w klanie Aburame. Może również je usunąć z ofiary pierwotny użytkownik tych owadów.
Utrzymanie: Kompatybilne Jutsu:
Żyją one w niewielkich ilościach, nie wywierając zauważalnego wpływu na Aburame. Dopiero brak kontroli nad nimi powoduje pożeranie wielkich ilości chakry i ich nagły przyrost. Kikaichū no Jutsu
Dokujin no Jutsu
Kodoku no Jutsu
Zdobycie:
Misja rangi A. Czasem jeden z owadów rośnie do rozmiarów wystarczających, by można było go obejrzeć pod lupą. Jest on w stanie przeżyć dłuższy czas poza organizmem nosiciela. Odlatuje on z magazynując w sobie inne owady w celu poszukiwania kolejnego nosiciela. To jedna z niewielu okazji by zdobyć ten gatunek owada. Użytkownicy Kikaichū no Jutsu są w stanie kontrolować chakrę, jaką karmią się te owady dzięki czemu nie sprawiają one szkody tym shinobi.


Chakuramushi no Gedoku チャクラ蟲の解毒 Chakra Beetles Detoxification
Ranga: A
Klasyfikacja: [d]Hijutsu, Kikaichūjutsu, Kaidokuyakujutsu[/d]
Waga Fūin: 1
Cena: 10000Ryō
Stan skupienia: Ciekły
Aplikacja: Wstrzyknięcie
Opis substancji: Mdła, bezwonna ciecz.
Opis działania:
Jedyna odtrutka na działanie Chakuramushi, dzięki nim nano owady w organizmie przeciwnika obumierają. Odtrutka ta jest tajemnicą niektórych shinobi klanu Aburame. Jest to bardzo cenna substancja - bez niej ofiara Chakuramushi nie będzie mogła już działać jako shinobi.
Szybkość i długość działania:
Odtrutka działa już chwilę po wstrzyknięciu. Odnowienie sił jednak wymaga odpoczynku.
Administrator
 
Posty: 1766
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak


Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników