Lwy

Niektóre zwierzęta charakteryzują się większą inteligencją niż typowi przedstawiciele ich gatunków. Czasem tak dużą, że opanowały ludzką mowę. Część z nich nauczyła się też korzystać z zdolności Shinobi. Osoby, które własną krwią podpiszą pakt z daną grupą zwierząt są w stanie przywoływać je techniką Kuchiyose no Jutsu.

Moderator: Mistrz Gry

Lwy

Postprzez Ex Admin » 10 kwi 2017, o 12:35

Obrazek

Lwy [Raion - ライオン] - zwierzęta z rodziny kotowatych, pośród czwórki wielkich kotów, lwy są największe tuż po tygrysach. Te szlachetne, dumne i silne stworzenia jako jedyne charakteryzuje tryb życia w stadach, a więc cenią sobie wartości rodzinne i kultywowanie wspólnych tradycji. Niewielu shinobi w przeszłości dostąpiło zaszczytu złożenia podpisu z tym paktem, a piaski czasu szybko pogrzebały ich imiona. Lwy bowiem w większości nie uznają dyktatu ludzi nad sobą, zatem wybraniec musi bardzo solidnie się wykazać, jeśli chce mieć królów zwierząt po swojej stronie. Ale kiedy mu się to uda, zyskuje niebywały szacunek wśród tej społeczności. Większość lwów opanowała ludzką mowę.


Sawanna Złota i Czerni [Saban'na Gōrudo to Makkuro - サバンナゴールドとブラック] ta gigantyczna sawanna o nieznanej nikomu lokalizacji jest domem nie tylko dla gigantycznych kotów, ale i wszelkiej maści zwierząt innych gatunków koegzystujących z lwami. Nazwa tej krainy nie powstała bezcelowo, tudzież dla jej uatrakcyjnienia. By dostać się do centrum krainy, najpierw trzeba przekroczyć Ziemię Wygnańców. Sawanna jest podzielona na dwie niezależne od siebie strefy rządzone przez różne strony o odmiennym od siebie charakterze rządów.
Lwia Skała [Raion Iwa - ライオン岩] - to gigantyczna góra znajdująca się w samym centrum sawanny. To wokół niej mieszkańcy tej krainy żyją ze sobą i podlegają wszelkim prawom ustanowionym przez Starszyznę urzędującą na Lwiej Skale i składającą się z najznamienitszych i najsilniejszych person tej krainy. Na czele Starszyzny stoi mędrzec imieniem Tetsujin i to on decyduje czy ktoś dostanie szansę na zostanie powiernikiem lub czy jest godzien dostąpić zaszczytu opanowania Trybu Mędrca.
Starszyzna składa się, poza Tetsujinem, z trzech osób:

  • Hinkaku
  • Hakuhyoku
  • Shiroi Zenryou


Ziemia Wygnańców [Chikyū Nokemono - 地球のけ者] - strefa znajdująca się w pobliskim pasmie górskim. Jak sama nazwa wskazuje ta kraina jest domem dla wszystkich wyrzutków, którzy w jakiś sposób naruszyli prawa Lwiej Skały. W górach panuje wieczny nieurodzaj i burze z deszczem, zupełnie tak jakby bogowie opiekuńczy zapomnieli o tym miejscu. Nikt z Lwiej Skały się tutaj nie zapuszcza oprócz gwardzistów patrolujących granicę i samych wygnańców.
Legenda głosi, że to tutaj Reikoku udał się po walce ze swoim bratem Zenryou i zamieszukuje swoją grotę, stając się jednocześnie panem tego miejsca.
Stoki są tutaj wyjątkowo zdradliwe, a mieszkańcy bardzo agresywni, na nieostrożnych więc czeka śmierć od upadku albo szczęk drapieżników.Lokalizacja: Zachodnie rubieże Kaze no Kuni
Powiernik paktu: Maji Seitaro
Złożone podpisy: Maji Seitaro


Obrazek


Obrazek

Administrator
 
Posty: 444
Dołączył(a): 8 kwi 2017, o 18:27

Re: Lwy

Postprzez Lily » 26 sie 2017, o 12:50

Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1386
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 10:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników