Hieny

Niektóre zwierzęta charakteryzują się większą inteligencją niż typowi przedstawiciele ich gatunków. Czasem tak dużą, że opanowały ludzką mowę. Część z nich nauczyła się też korzystać z zdolności Shinobi. Osoby, które własną krwią podpiszą pakt z daną grupą zwierząt są w stanie przywoływać je techniką Kuchiyose no Jutsu.

Moderator: Mistrz Gry

Hieny

Postprzez Nanoha » 5 lip 2017, o 00:55

Pakt z Hienami
Słoneczna Sawanna
Jest to ogromny obszar ukryty przed nieproszonymi gośćmi w okolicy pomiędzy Krajem Ziemi, a Krajem Kamieni. Na całej sawannie jest dużo zwykłych zwierząt typowych dla takich terenów, lecz władzę w owym obszarze posiada stado Hien, lecz nie są to typowe Hieny, a hieny o rozwiniętym układzie chakry, posiadające ludzką mowę i dużo większą wiedzę niż zwykłe, dzikie hieny. Cała sawanna jest bardzo rozległa, ale mimo to po pewnym czasie przebywania na niej da się zapamiętać jej rozkład. Na owej sawannie masa jest drzew, wysokich traw, krzewów i innych roślin, oraz wodopojów.
Obrazek
Jaskinia Piaskowca
Jest to dość spora jaskinia, do której wejście prowadzi przez szczelinę w piaskowcu. Po przejściu krótkim tunelem zaczyna się główna komora jaskini, w której to Hieny zasiadają w celu ustaleń, podziału upolowanego łupu, oraz wspólnego spędzania czasu i treningów. Owa komora jest bardzo rozległa, zaś z jej prawej strony jest coś pomiędzy legowiskiem, a siedziskiem, na którym mieszczą się 3 hieny – Tsume, Hanta i Hewa, tam też zasiadają podczas wszelakich narad, owe miejsce jest wyłożone skórami innych zwierząt, antylop, gnu, guźców itp . Z głównej komory odchodzą 3 wąskie przejścia, które prowadzą do mniejszych komór, jedna jest komora, w której przez pierwsze lata swego życia większość czasu spędzają szczenięta Hien, gdzie są wychowywane i uczone, druga komora jest leżem stada, gdzie Hieny śpią i wypoczywają, zaś trzecia komora i jednocześnie najmniejsza, jest komora należącą do przywódcy stada.
Obrazek
Gigantyczny Baobab
Jest to miejsce w którym spotyka się, trenuje i naradza najsilniejsza trójka ze stada, wraz z przywódcą. Baobab jest niesamowicie wysoki i szeroki, a u jego podstawy jest wejście, dzięki któremu można wejść do środka .Tutaj też przywódca stada uczy i trenuje Sage Mode, albowiem cicha okolica tego miejsca ułatwia koncentrację. Obrazek
Hiena(Haiena ):
Rodzina dużych ssaków drapieżnych o bardzo charakterystycznej sylwetce ciała: przód jest wyraźnie masywniejszy i wyższy, co nadaje im wrażenie zgarbionych. Jest to spowodowane tym, że mięśnie przednich łap, barków, szyi i głowy są bardzo silnie rozwinięte. Tylne łapy są nieco krótsze i mniej umięśnione. Pysk hien jest stosunkowo krótki, bardzo masywny, z silnym uzębieniem. Uszy bardzo duże, spiczaste lub zaokrąglone. Posiadają jedne z najsilniejszych szczęk wśród ssaków lądowych. Mimo dużego podobieństwa do swych dzikich odpowiedników, hieny ze słonecznej sawanny posiadają rozbudowany układ chakry, oraz ich łapy nieco się różnią, albowiem posiadają one nieco bardziej rozbudowane i dłuższe palce w łapach, które mimo że na pozór wyglądają normalnie, to hieny potrafią je wyprostować, dzięki czemu mogą składać pieczęci. Poza tym nieco inaczej mają też zbudowane tylne łapy, albowiem osobniki poruszające się na 4 łapach, potrafią na chwilę stanąć na tylnych łapach, by przednimi móc złożyć pieczęci do techniki.

Lokalizacja:Ukryty teren pomiędzy Krajem Ziemi a Krajem Kamieni
Przynależność: Iwagakure no Sato
Powiernik: Brak
Podpisy: Brak
Obrazek

Obrazek


Obrazek
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1063
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Powrót do Pakty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron