Ruiny Rōran

Dawniej samodzielne królestwo, teraz część Kraju Wiatru. Ruiny tego miasta ciągle świadczą o jego dawnym majestacie. Obecnie to zapomniane miasto jest rzadko odwiedzane z powodu jego nieprzyjaznej lokalizacji.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Ruiny Rōran

Postprzez Lokacja » 30 gru 2013, o 11:39

Ruiny wspaniałych budynków. Dawniej pięły się one wysoko, być może najwyższe budynki krain shinobi. Tylko architektura Ame no Kuni mogła z nimi rywalizować. Teraz chylą się ku sobie, często opierając się jeden na drugim. Erozja zniszczyła ich piękne kontury, barwy dawno wyblakły. Popękane ściany i wystające pręty konstrukcyjne są stałym elementem panoramy miasta. W ciągu ostatnich dziesiątek lat miasto odwiedziło tylko kilka osób.
ObrazekObrazekObrazek
Administrator
 
Posty: 575
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 12:45

Re: Ruiny Rōran

Postprzez Mutō Mort » 2 sty 2014, o 02:08

Mort przybył do Rōran prosto z Konohy, na bunshinie swojego wierzchowca, Magumy. Miejsce to spodobało mu się i postanowił, że właśnie w tym miejscu organizować będzie zawody, turniej. Zwiedził ruiny upewniając się co do ich stanu po czym postanowił przeszukać okolicę w celu założenia swojej siedziby oraz obozu. Musiał przygotować się odpowiednio do zorganizowania jakichkolwiek wydarzeń. Zaznaczył jedynie granice miejsca służącego do walk i przygotował mapkę tego miejsca na jednym ze zwojów. Gdy tylko pojawiał się tu Mort zjawiało się też sporo ptaków takich jak wrony, sroki czy kruki.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 821
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 23:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin


Powrót do Rōran

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników