CE Akali Yamanaka

W dziale tym prowadzone są tematy przygód kandydatów na Chūnina. Na każdego gracza przypada jeden temat.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Yamanaka Akali » 27 lut 2014, o 13:08

Akali cała przemoczona ledwo dotarła na miejsce zbiórki geninów. Tam "przywitał" ich egzaminator o niebieskiej skórze.
- Przeżyliśmy? Ledwo uszliśmy z życiem uciekając przed smokiem morskim! - wykrzyczała w jego kierunku. W tym momencie już nie obchodziło jej kim był owy mężczyzna. Przecież tylu chętnych startowało i ciekawe, ilu dotrze tutaj? Połowa? Może nawet nie...
Akali usiadła na ławce ściągając z siebie przemoczone ubrania wierzchnie i wykręcając z nich wodę. Gdy usłyszała wiadomość o dotarciu kolejnej trójki troszkę rozpromieniała. Chociaż im się jeszcze udało. Trzeba przyznać, że taki egzamin to dobry sposób żeby wyeliminować słabych geninów. Tylko dlaczego mają umierać na bezludnej wyspie lub utonąć w morzu? Może chcieliby wziąć udział w kolejnym egzaminie a wtedy by im się powiodło? Niestety tym razem były przewidziane tylko dwa przypadki. Dotrzesz do Kirigakure albo zginiesz.
Yamanaka Akali
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Kumojin Daizou » 27 lut 2014, o 19:30

Parę minut czekania i już było widać kolejną trójkę shinobi, którzy przeżyli na wyspie i wypłynęli z niej. Byli bardzo charakterystyczni, jeden z nich, o długich prostych włosach z czerwonymi jak krew oczyma i bladą cerą, drugim był chłopak którego miałaś okazję zauważyć podczas pisania egzaminu pisemnego. Niósł na plecach coś na kształt kukiełki o wyglądzie człowieka. Trzecią osobą był...była...trudno powiedzieć, shinobi którego płci nie byłaś w stanie określić. Miał on luźne spodnie oraz długie włosy spięte w kok za pomocą dwóch, długich wsuwek.
-No...nie przedłużajmy już, w końcu następni mogą wrócić za wiele miesięcy...a nawet lat...
Uśmiechnął się i wskazał ręką kierunek marszu, który prowadził do budynku oddalonego o 5 kilometrów.
Po małym spacerze całą 6 genninów znalazła się w pomieszczeniu, w którym zaczęto losowanie na wielkim ekranie.
Po paru sekundach napięcia twoim oczom ukazał się napis
Yamanaka Akali vs Sabataya Yamaha

-No...macie teraz pół godziny na przygotowanie się do walk finałowych.
Powiedział rybo-lud i zniknął w kłębie dymu.
Kumojin Daizou
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Yamanaka Akali » 27 lut 2014, o 23:31

Siedziała i odpoczywała po trudnej przeprawie. W końcu pojawili się pozostali... Póki co było ich zaledwie sześcioro a organizatorzy chcieli kontynuować egzamin. Czyżby nie przewidywali powrotu pozostałych? To niemożliwe, żeby tylko im się udało. W końcu taka Akali nawet nie musiała się wykazywać zbytnimi umiejętnościami aby się tu dostać? Możliwe że inni byli w gorszej sytuacji?
Niestety to nie czas na rozmyślania bo na tablicy pojawiły się dwa nazwiska uczestników. Akali miała być pierwszą, która rozpocznie walki. Jej przeciwnikiem miał być jakiś Sabataya Yamaha. Łatwo było się domyślić, że to jeden z tych, którzy przybyli bo w drużynie naszej kunoichi nie było nikogo o takim imieniu.
Dziewczyna wstała i ruszyła do głównego wejścia prowadzącego na arenę. Nie chciała przedłużać i zakończyć to szybko. Dotarła już tak daleko więc teraz też musiała wyjść zwycięsko z owej potyczki. Po przejściu kilku korytarzy znalazła się na arenie. Czas zacząć ten cyrk!
Yamanaka Akali
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Kumojin Daizou » 28 lut 2014, o 23:04

I tak oto kończy i zarazem zaczyna przygoda Akali. Błysk światła, tłumy ludzi, ubita ziemia i przeciwnik 20 metrów od ciebie
-Witam wszystkich na finałowych walkach piątego egzaminu na chuunina! Czy jesteście gotowi na przeżycie niesamowitego widowiska?! Jestem pewien że tak! Oto nasza pierwsza para: Krwiożerczy Yamahara Sabataya zwany jako Chibi Oni, oraz przepiekna młoda kunoichi z wioski liścia...YAAAAMAAAAAAANAAAAAAAAAAAKAAAAAAAA AAAKAAAAAAAAALI!
Krzyczał do mikrofonu facet o wielkim brzuchu i zębach przypominające rekinie
-Czy zawodnicy są na stanowiskach? Oczywiście że tak, tak więc...niech wygra lepszy!
I tak oto zaczęła się twoja walka z Yamahara Sabataya. Powodzenia!
Kumojin Daizou
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Yamanaka Akali » 1 mar 2014, o 15:01

Rozpoczęcie walki sprawiło, że dziewczyna maksymalnie skupiła się na przeciwniku. Od teraz każde jej posunięcie mogło zaważyć na wyniku końcowym egzaminu. Postanowiła więc podejść do walki bardziej strategicznie. Musiała wybadać grunt, na którym stoi by odpowiednio ułożyć taktykę.
Na sygnał sędziego sięgnęła do torby biodrowej i sięgnęła po kunai z dodatkiem. Szybkim ruchem wyrzuciła go przed siebie celując w przeciwnika a gdy żelastwo przeleciało jakieś 10m aktywowała notkę oślepiającą jednocześnie odwracając się i przysłaniając oczy. Nie wiadomo jak na to zareaguje przeciwnik więc lepiej zacząć delikatnie. W końcu to tylko kunai na początek. Raczej ktoś, kto startuje na chunina nie powinien dać się złapać tak tanią i prostą sztuczkę. W sumie ciekawe co dla Akali przygotował jej przeciwnik?
Yamanaka Akali
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Kumojin Daizou » 3 mar 2014, o 19:56

Chłopak bez chwili wahania, widząc kunai z przyczepioną notką przyłożył ręce do ziemi i zasłonił się przed świetlistym wybuchem kopułą z ziemi, zapewne techniki Dotonu. Po chwili, z dwóch stron wybiegają, oraz jeden wyskakuje znad kopuły, identyczni shinobi, o wyglądzie twojego przeciwnika. Wszyscy wyciągają katany i szarżują z nimi wyciągniętymi przed siebie w celu oczywistym, tak zwanemu poszatkowaniu ciebie. Dzięki twoim zdolnościom sensorycznym, wyczułaś że ten środkowy ma o wiele więcej chakry niż ci po bokach. Jeżeli dobrze to rozegrasz to i może w jednej turze zakończysz ten pojedynek? Może!
Kumojin Daizou
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Yamanaka Akali » 3 mar 2014, o 20:18

Odwróciła się ponownie w stronę chłopaka ale ujrzała kamienną ścianę by po chwili zza niej wystartowało trzech przeciwników. Postawiła krok w tył delikatnie zdezorientowana jednak szybko się opamiętała. Widząc katany w dłoniach swoich przeciwników postanowiła również iść tym tropem. Jej dłoń chwyciła rękojeść i szybkim ruchem wydobyła katanę z pochwy. Rudowłosa pędem puściła się przed siebie... Dokładnie na czołówkę! W momencie gdy będzie jakieś trzy metry przed nimi wyskakuje w górę by przelecieć nad głowami przeciwników. Jednocześnie wykonuje obrót w powietrzu by być przodem w kierunku podłoża. Przelatując nad głową całej trójki używa techniki Kumo-Ryū Kaengiri zalewając ich wielką falą ognia. Po wylądowaniu kilka metrów dalej wbija katanę czubkiem w ziemię i składa pieczęci do Ayametori by poszatkować oryginalnego przeciwnika za pomocą żyłki. Miała jej dość spory zapas więc nie martwiła się o zasięg. Jej celem było przecięcie przeciwnika na pół. Tyle!

Kumo-Ryū Kaengiri
Technika polegająca na zebraniu chakry Katon w mieczu i za pomocą machnięcia wysłanie fali ognia. Za pomocą jednego machnięcia możemy wytworzyć nawet okrąg ognia, który skutecznie oddzieli nas od przeciwnika.

Ayametori
Specyficzna technika służąca do niszczenia statków, wozów, budynków czy ranienia ogromnych summonów. Po złożeniu metalowej linki w odpowiedni sposób i nadaniu w nią chakry wysyłamy bardzo ostry promień z chakry.
Yamanaka Akali
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Kumojin Daizou » 3 mar 2014, o 20:43

Piękna akcja, wielkie emocje, starcie dwójki shinobi było tak ciekawe, że publika zaczęła szaleć z radości, kibicując to Akali, to shinobi z Kiri. Jednak to co się zaczęło dziać na arenie, potrafię opisać jednym słowem: WOW!
Dzięki twojej technice ognia dwa klony rozpadły się w kurz. Została po nich tylko kupka ziemi i kamieni, jednak ku twojemu zdziwieniu, sam przeciwnik, który jak się okazało, jest realny, uniknął twojego ataku, oraz stworzył tak gęstą mgłę, że nie byłaś w stanie wykonać techniki z żyłką, zupełnie nic nie widzisz. Nie możesz zlokalizować przeciwnika po krokach, bowiem kibice zagłuszają wszystko, jedyne co teraz ciebie ratuje to wykrywanie chakry. Przeciwnik jest za tobą, około 5 metrów i nadal biegnie w stronę ściany, trudno powiedzieć co kombinuje, lecz powinnaś jakoś na to zareagować.
Kumojin Daizou
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Yamanaka Akali » 3 mar 2014, o 23:37

Plan po części się udał. Młodej kunoichi udało się zniszczyć klony przeciwnika, które rozpadły się tworząc niewielkie kupki kamieni i ziemi.
"Hm... Więc opiera się głównie na dotonie." - pomyślała dziewczyna podczas formowania pieczęci jednak wtedy widok przysłoniła jej mgła. Stanęła jak wryta rozglądając się zdezorientowana ale skupiła się i wyczuła przeciwnika kilka metrów za sobą. Szybka zmiana taktyki więc sięgnęła do kabury po skurikeny.
Wykonując obrót na paluszkach jednej nogi dziewczyna składała już następne pieczęci. Kilka sekund potem w stronę wyczuwanej chakry poleciało dziesięć ognistych pocisków z ukrytymi w środku shurikenami. Tor lotu kul był dosyć szeroki aby znacznie utrudnić możliwość uników przeciwnika.
Po wykonanym ataku dziewczyna zaczyna biec w prawo(swoje prawo) ze złożona pieczęcią aby cały czas namierzać swojego oponenta.

Hōsenka no Jutsu
Kolejna z technik tworzących kule ognia. Tym razem w momencie wystrzeliwania płomieni w przeciwnika możemy wyrzucić w niego shurikeny, senbony czy kunai'e. Przez co nie dość że otrzyma on obrażenia od ognia, to nie zauważy lecących w niego broni.
Yamanaka Akali
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Kumojin Daizou » 4 mar 2014, o 18:18

Chłopak dysponował czymś, co pozwoliło mu zobaczyć że składasz pieczęcie, będąc za jego plecami. Dzięki temu, z jakiś niewiadomych przyczyn, twoja technika nie zadziałała, lecz zadziało się coś ciekawego, mgła ustąpiła a zmieszany przeciwnik zaczął biec na ciebie z mieczem, zostawiając mokre ślady na ubitej ziemi. Najwidoczniej użył jakiejś techniki suitonu, która również dezaktywowała mgłę wokoło ciebie. Jesteś idealnie przed przeciwnikiem, tym razem jakieś 6 metrów, on biegnie na ciebie w miarę wolno, wolniej niż za pierwszym razem z kataną trzymaną w prawej ręce za sobą.
Kumojin Daizou
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Yamanaka Akali » 4 mar 2014, o 18:40

Z każdą sekundą akcja nabierała tempa. Kunoichi działała na najwyższych obrotach. Czujna i gotowa na każdą ewentualność obserwowała co się dzieje dookoła. Wtedy mgła zniknęła i dostrzegła swojego przeciwnika całkiem blisko. Ten zaczął szarżować na nią z kataną w dłoni. Zupełnie jak poprzednim razem jednak tym razem bez pomocy klonów.
Dziewczyna zmrużyła oczy szybko analizując sytuacje, w której się znalazła. Odległość dzieląca walczących była zbyt mała aby znaleźć chwilę na złożenie pieczęci. Trzeba było znaleźć inną alternatywę...
Szybko chwyciła wbitą obok katanę i wykonała szeroki zamach tworząc przed sobą ścianę ognia skutecznie oddzielającą ją od chłopaka. Drugą ręką dobyła kunai z notką wybuchową i wyskoczyła wysoko ponad ścianą ognia przelatując nad przeciwnikiem. Planowała po raz kolejny powtórzyć plan z początku ich walki. Będąc nad chłopakiem wyrzuca żelastwo i gdy to będzie w pobliżu oponenta, dziewczyna detonuje notkę.

Kumo-Ryū Kaengiri
Opis:
Technika polegająca na zebraniu chakry Katon w mieczu i za pomocą machnięcia wysłanie fali ognia. Za pomocą jednego machnięcia możemy wytworzyć nawet okrąg ognia, który skutecznie oddzieli nas od przeciwnika.
Yamanaka Akali
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Kumojin Daizou » 4 mar 2014, o 21:32

Piękna akcja, dzięki której przeciwnik stracił rękę! Co mówi na to sędzia? A no NIC. Tylko patrzy i komentuje, lecz nie przerywa walki, jak widać walka toczy się tu do ostatniej kropli krwi. Lecz co my tu widzimy? Przeciwnik nic nie robi sobie z tego że jego ręka leży dwa metry od niego. Nie ma już miecza, lecz co ciekawe...składa pieczęcie jedną ręką! A to ci ciekawostka, co teraz pokarze przeciwnik? Czy będzie to jutsu ofensywne, defensywne, może jakieś wspomagające? Miło by było, masz spore pole do manewru,bowiem kręg ognia odstraszył przeciwnika, który aktualnie złożył dwie pieczęcie i szykuje się do złożenia trzeciej, czy to będzie ostatnia? Czy to będzie tylko skrawek całej sekwencji, dowiesz się tego lada moment.
Kumojin Daizou
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Yamanaka Akali » 4 mar 2014, o 21:42

Na twarzy dziewczyny pojawił się diabelski uśmiech. Czyżby sprawienie komuś tak wiele cierpienia uradowało naszą bohaterkę? Zaczęła cichutko chichotać pod noskiem jednak przestała w momencie gdy zobaczyła, że chłopak składa pieczęci jedną ręką. Co jeszcze za asy w rękawie ma ten chłopak?
Akali nie wiedziała za bardzo jak zareagować więc postawiła na szybkość reakcji. Żadnych pieczęci... Od razu wykonała Hari Jigoku wystrzeliwując w Kirijczyka salwę włosowych senbonów. Jeżeli będzie chciał się ratować to możliwe, że nie ukończy techniki. A może uda mu się uniknąć i wykonać jutsu?
Aby w pewien sposób się zabezpieczyć Akali wykonuje trzy solidne susy do tyłu zwiększając odległość dzielącą walczących do około 30 metrów.

Hari Jigoku
Nasze włosy utwardzają się, a następnie ich końcówki zamieniają się w senbony które z wielką szybkością zostają wystrzelone w kierunku przeciwnika. Siła techniki zależy od długości włosów i użytej chakry.
Yamanaka Akali
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Kumojin Daizou » 4 mar 2014, o 22:05

Chłopak chciał złożyć trzecią i ostatnią pieczęć, lecz nie zdążył...jego ciało zostało pokryte przez setki igieł. Sędzia wstał i krzyknął
-Zwyciężaaaaa....Akaaaaaaaliii Yaaamaaaaanaaaaaaka!
Zniknął i pojawił się koło ciebie trzymając cie za rękę, oraz wiotkie truchło druga ręką. Przybył oddział medyków, którzy ogłosili że Yamahara żyje, lecz trafiłaś w jego punkty witalne i nie jest zdolny do walki. Po chwili już byłaś w poczekalni. Patrząc na ekran który obrazował potyczki innych shinobi. Po całej uroczystości, oficjalnie ogłoszono że...

Egzamin pisało mi się miło z Akali, po tak długiej(jak dla mnie :P ) przygodzie, zasługuje na awans, i mi osobiście by było przykro gdyby tego nie dostała :D
Kumojin Daizou
 

Re: CE Akali Yamanaka

Postprzez Cheshire » 4 mar 2014, o 22:22

Awans
Chimu otrzymuje:
+ 5 PE
+ 13 PN
+ 750 Ryō
Administrator
 
Posty: 1612
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na Chūnina (5)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron