CE: Bai

W dziale tym prowadzone są tematy przygód kandydatów na Chūnina. Na każdego gracza przypada jeden temat.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: CE: Bai

Postprzez Bai » 20 lut 2014, o 21:27

Rozejrzałem się po stołówce i zaczął obserwować grupy shinobi. że też nie ma nikogo z iwy. Zakląłem pod nosem, a następnie oprawiłem maskę i kaptur. Wziąłem głęboki oddech i podszedłem do najbliższej grupy dziewczyn. -Cześć. Mógłbym się przysiąść? Nikogo z mojej wioski tu nie ma a nie za bardzo mi się widzi jedzenie w samotności Spojrzałem na nie i oceniłem je powierzchownie. Mam nadzieję że mają jakieś przydatne informacje, a jak nie to przynajmniej miło byłoby spędzić z kimś wieczór. Uśmiechnąłem się pod maską i wciągnąłem dłoń jako znak przyjaźni. Przecież nikt nie chce tu mieć wrogów.
Bai

Re: CE: Bai

Postprzez Nushiame Miyashi » 20 lut 2014, o 23:46

Znalazłeś się obok grupy dziewczyn. Te spojrzały na Ciebie badając Cię.
- Odejdź. - rzuciła najbliżej siedząca. Znalazłeś się w sytuacji, w której nie miałeś nawet z kim porozmawiać. Widać, że dziewczyny bały się rozmawiać z obcymi.Pozostałe grupy wyglądały podobnie. Zamknięte w małej grupie, rozmawiając między sobą o egzaminie. Tyle to i głuchy by zauważył. W końcu to egzamin, a tutaj jest grupa, która przeszła pierwszy etap.
Po dostaniu kosza ujrzałeś parę miejsc bardziej w środku. Te najbardziej pod ścianami były zajęte przez geninów gotowych do egzaminu. Najwyraźniej nikt nie chciał rzucać się w oczy.
Nushiame Miyashi

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na Chūnina (5)