CE: Kuzoyoshi

W dziale tym prowadzone są tematy przygód kandydatów na Chūnina. Na każdego gracza przypada jeden temat.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: CE: Kuzoyoshi

Postprzez Uchiha Takeru » 25 lut 2014, o 13:01

Przez mieszankę strachu może nawet przerażenia, bólu i stresu, wasza ofiara straciła przytomność. Ja wolę nie dostać nożem w plecy, zrobimy coś po środku-stwierdziła Kimiko i podeszła do ofiary a potem bez chwili zastanowienia kopnęła go mocno w jedno a potem w drugie kolano, usłyszeliście trzask łamanych kości. Tak wielki ból wyrwał na chwilę ofiarę ze stanu nieprzytomności ale kopnięcie w twarz, posłało go znowu do krainy snów i marzeń sennych. Poszliście do przodu szukać złodziei, szliście pół godziny, kiedy usłyszałeś bieg dwóch osób a potem wszyscy usłyszeliście wycie wilków. Złodzieje znajdowali się mniej więcej 100 może 150 metrów dalej i zdaje się że byli otoczeni przez wilki.
Uchiha Takeru

Postprzez Kuzoyoshi » 25 lut 2014, o 13:25

Proponuję poczekać. Czas by wypili sake które nawarzyli.
Nie byłem chętny do ratowania tych dwóch idiotów, co kompana zostawili. Tak cel jest ważny, ale nie zostawia się kompanów bez potrzeby. Po za tym, dzięki wilkom brudna robota poszła na nie, a nie na nas. Czekałem aż zacznie się walka i ona skończy. wtedy powiedziałem.
Idziemy! Tylko uwaga na wilki lub rywali.
Zacząłem przygotowywać się do rozstrzeliwania piorunami. To było jedno z moich ulubionych jutsu po za genami. Teraz czekałem na okazję strzelecką. Jak tylko ktoś mi wyszedł w zasięg to łupnąłem z pioruna. Nie zamierzałem pozostawić złudzeń.

Torunēdo Raitoningu 旋風雷光撃 Whirlwind Flash of Lightning Strike
[left][z][/z]Ranga:[/left] C [left][z][/z]Klasa:[/left] Ofensywna
[left][z][/z]Typ:[/left] Raiton
[left][z][/z]Klasyfikacja:[/left] Transformacja Natury
[left][z][/z]Pieczęci:[/left] -
[left][z][/z]Koszt:[/left] Standardowy od pioruna
[left][z][/z]Zasięg:[/left] 10m
[left][z][/z]Wymagania:[/left] -
Opis:
Dużo potężniejsze wyładowania elektryczne, przypominające z wyglądu pioruny, którymi możemy strzelać nawet na odległość 10 metrów i to w kilku wrogów. Szybsi shinobi są w stanie uniknąć tej techniki.
Kuzoyoshi

Postprzez Uchiha Takeru » 25 lut 2014, o 13:58

Podeszliście bliżej i zobaczyliście całą sytuację, wilków było piętnaście a wasi przeciwnicy siedzieli na drzewach, mieli liczne rany po pogryzieniach i zadrapania z których sączyła się krew. Wilki co jakiś czas wskakiwały na drzewo chcąc skubnąć swoje ofiary ostrymi zębami lub pazurami, kiedy jeden lądował na dół następny już skakał, czasami dwa w tym samym czasie. Teraz macie ciężką decyzję do podjęcia, jeśli spróbujecie zaatakować wilki lub złodziei to wtedy przynajmniej część zwierząt rzuci się na was, mogły skakać po drzewach więc mielibyście wtedy problem, możecie również czekać aż wasze ofiary lub wilki zginą i dobić resztę, na razie wiatr wiał ze strony wilków w waszą więc na razie nie miały jak wyczuć waszego zapachu.
Uchiha Takeru

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na Chūnina (5)