Cursed Seal: Ko Juinjutsu

Oparte na genie pewnego niezwykłego klanu Przeklęte Pieczęci działają niczym przeszczep wykonany za pomocą pieczętowania. Proces nabycia i rozwinięcia Przeklętej Pieczęci jest niebezpieczny dla zdrowia i życia Shinobi.

Moderator: Mistrz Gry

Cursed Seal: Ko Juinjutsu

Postprzez szkoda » 28 cze 2013, o 00:55

Obrazek
Cursed Seal
Ko Juinjutsu [小呪印術] (Small Cursed Seal)

Odmiana przeklętej pieczęci opracowana przez Orochimaru. Ten typ przeklętej pieczęci nie oferował tak wielkich mocy jak inne pieczęci, jednak cały czas pozostawał aktywny. Jego główną wadą było wyniszczenie organizmu prowadzące do jego eksplozji, co jednak dało się powstrzymać medykamentami.

Obrazek
Efekt wizualny: Ten typ przeklętej pieczęci pozostawia znak bardziej geometryczny niż inne, wszystkie też fragmenty wzoru są ze sobą połączone. Po aktywacji przeklętej pieczęci shinobi zyskuje jedno oko czarne oraz wzór na pół twarzy. Jest on również czarny, jedynie podczas wytworzenia się wydaje się być ognisto czerwony.

Efekt pieczęci: Shinobi zyskuje premię w wysokości 0,5 rangi do Kontroli Chakry oraz Siły Chakry. Dodatkowo również o półtorej rangi wzrasta ranga określonej dziedziny technik jednak tylko w przypadku wąskiej grupy jutsu (jak np.: techniki kontroli dymu, rasenganów itp.

Otrzymanie: Samo w sobie jest niegroźne w przeciwieństwie do podstawowej Przeklętej Pieczęci. Ta pieczęć zadziała z każdą osobą.

Aktywacja: Jest błyskawiczna. Efekt daje się odczuć natychmiastowo. Ten typ Przeklętej Pieczęci nie powoduje zmęczenia.

Wada: Każda potężna moc niesie z sobą ryzyko. Ryzykiem tej pieczęci jest w pewnym sensie eksplozja ciała. Raz na dobę shinobi musi zażywać specjalne pigułki. Podczas misji eventów czy rozmów w fabule nalicza się to według sytuacji fabularnej. Gdy postać jest fabularnie nieaktywna, a gracz pisze posty jako MG, moderator, lub też opisuje treningi musi dodatkowo raz na dobę napisać krótką wiadomość o zażyciu tabletki.
Pigułki te może opracować medyk znający wadę pieczęci lub znający zasadę jej działania.

Obrazek
Nazwa: Stabilizator Przeklętej Pieczęci
Rodzaj: Lekarstwo
Poziom: B
Opis substancji: Jest to pigułka koloru żółtego.
Metoda aplikacji: Połknięcie.
Opis działania: Pigułka ta natychmiastowo powstrzymuje wyniszczenie ciało w wyniku Ko Juinjutsu. W przypadku jej nie zażycia shinobi umrze w przeciągu kilku godzin od pierwszych objawów.
Administrator
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 20:47

Powrót do Cursed Seal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron