Aktualności!

Oparte na genie pewnego niezwykłego klanu Przeklęte Pieczęci działają niczym przeszczep wykonany za pomocą pieczętowania. Proces nabycia i rozwinięcia Przeklętej Pieczęci jest niebezpieczny dla zdrowia i życia Shinobi.

Moderator: Mistrz Gry

Re: Aktualności!

Postprzez Mistrz » 31 sie 2016, o 15:30

31 Sierpnia
Wprowadzono Iwagakure Kinjutsu jako technikę pieczętującą. Klan Douhito zostaje zamknięty, dotychczasowi jego członkowie zachowują swoje zdolności tak, jakby przed rozpoczęciem rozgrywki poddano ich modyfikacji techniką Iwagakure Kinjutsu.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Mistrz » 3 sty 2017, o 23:51

Od dziś nieaktualne są PE za werbowanie graczy. Robić możecie to dla dobra własnej rozgrywki, natomiast co do punktów, za często gracze znikali po napisaniu odpowiedniej ilości postów.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Mistrz » 21 sty 2017, o 14:32

Wstrzymuję powrót do starych postaci jeśli ktoś utracił konto.
Zrobiłem to by wracały postacie wnoszące coś do fabuły ale sprowadzacie nie tylko postacie które ledwo co były stworzone, to jeszcze postacie które miały totalnie źle zrobione tematy.
Potrzebujecie nauki gry od początku więc robicie najwyżej pośmiertne.
Sekki, jak nie dostanę linku do Twojej konwersji robisz postać pośmiertną.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Mistrz » 11 lut 2017, o 19:28

Regulamin postaci pośmiertnych i multikont całkowicie się wyklucza. Oznacza to, że gdy umrze postać kogoś posiadającego co najmniej dwie postacie kolejna powstaje na zasadach multikont, nie mając możliwości uzyskania pośmiertnego dziedzictwa.

Do niedzieli 19 lutego włącznie w razie czego możecie rezygnować z swoich postaci MK na rzecz postaci pośmiertnych, potem musicie godzić się z grą całkiem od zera jeśli chcecie grać z MK.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Nieaktywny3 » 17 lut 2017, o 01:15

Dzień dobry! Z wielkim bólem chcę zrezygnować z mojego Multi w Uciapach na rzecz możliwości zrobienia pośmiertnej z Kiriciaka.
Link do KP multikonta

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Akatsuki
Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Shinigami » 11 mar 2017, o 13:30

11 marca

Przywrócono wymaganie wymogu rozwoju dziedziny na poziom S w wymaganiach nabycia atutu mędrca (sennina) dziedziny. Lista atutów nabytych.
Obrazek

Postprzez Ex Admin » 16 maja 2017, o 01:32

16 maja

Zlikwidowano klan Tsuchigumo, ich techniki dodano do Ninjutsu.
Administrator

Postprzez Ex Admin » 14 lip 2017, o 02:11

1 zmiany w Edo tensei i Kamui

2 Shokubtsu jest klanem premium, zmniejszona ilość miejsc w nim.
3. Absolutny zakaz tworzenia NPC z klanów premium i pół premium ( Oprócz specjalny sytuacji jak globany event, lecz jedynie przez administrację)
4 Za awanse w wioskach dostaje się bonusy w postaci pd:
5 pd Chunin
10 pd Tokubetsu Jōnin
15 pd Jōnin

5
Zmiany w kotach, teraz każdy GRACZ może losować go co 2 miesiące. Ponadto zdobyte tam przedmioty, techniki czy atuty można odebrać dopiero po spełnieniu wymagań.
Administrator

Postprzez Nieaktywny MG » 16 lip 2017, o 20:18

Od tej chwili, wszyscy mieszkańcy Ukrytych Wiosek otrzymują dodatkowe wynagrodzenie w postaci Punktów Doświadczenia za awansowanie na kolejną rangę.

• Chūnini otrzymują 5PD po zakończeniu egzaminu na chūnina.
  • Tokubetsu Jōnini otrzymują 10PD po ukończeniu Mini-Eventu w postaci poprowadzenia jako kapitan drużyny trójki chūninów na misji rangi B. Mini-Event ten wymagany jest również do osiągnięcia wyżej wymienionej rangi, wraz ze spełnieniem wymogu posiadania poziomu B.
  • Jōnini otrzymują 15PD po ukończeniu Mini-eventu w postaci poprowadzenia jako kapitan drużyny trójki Tokubetsu Jōninów na misji rangi A. Mini-event ten wymagany jest również do osiagnięcia wyżej wymienionej rangi, wraz ze spełnieniem wymogu posiadania poziomu A.

Starzy gracze mogą dodać sobie te wynagrodzenia pod warunkiem, że rangi te zostały uzyskane podczas ich pobytu w wiosce - tyczy się to również Nukeninów, którzy uciekli z wioski po osiągnięciu jednej z wyżej wymienionych rang. W ten sposób gracz z rangą Jōnina otrzymuje w sumie 30PD. Bonus ten nie przysługuje Nukeninom oraz Jiyūjinom, którzy rozwijali swoją postać poza wioską, a którzy po jakimś czasie do niej wrócili. W ten sposób Nukenin poziomu B po powrocie nie otrzymuje wynagrodzenia za awans na Tokubetsu Jōnina, choć może je uzyskać za awans na Jōnina po zdobyciu poziomu A przy ograniczeniach jakie daje przynależność do wioski.

Gracze, których dotyczy powyższy akapit mają obowiązek zgłoszenia się do tematu Próśb o PD I PN (KLIK) w celu zweryfikowania przebiegu uzyskania wyższej rangi.
Obrazek

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Akatsuki

Postprzez Ex Admin » 19 lip 2017, o 22:21

Zmiany w mechanice przeszczepów, plus dodanie zwierzęcych.
Administrator

Postprzez Ex Admin » 22 sie 2017, o 12:35

Od dziś następujące klany dostają darmowy atut wrodzony niczym bezklanowcy:
Hibiki, Ryūdōin, Kamizuru.
Członkowie tych zacnych rodów proszeni są o dobranie atutu wrodzonego, w celu zachowania zgodności miedzy wadami a atutami.
Administrator

Postprzez Zeref » 23 sie 2017, o 08:33

Temat drużyn został zaktualizowany i wskrzeszony - miłej zabawy.

Od dziś, tak jak było w przypadku Chinoike i Inuzuka, pozostałe klany posiadające Atut Wrodzony zawarty w opisie również dostają go za darmo. (Hoshigaki, Yamanaka, Senju)

Osoby, które z wyżej wymienionych klanów stworzyły postać wcześniej i są zainteresowane dodaniem atutu za zwolnione miejsce na wadę, niech napiszą do mnie PW.
Senju Shiro.
Kontakt przez PW (bez wysyłania nagich zdjęć kappa )
Administrator

Postprzez Ex Admin » 27 sie 2017, o 22:11

Przywrócone zostały misje rangi S+, służą one do zdobywania wspomagań jak biju, czy edo tensei.
Administrator

Postprzez Ex Admin » 14 wrz 2017, o 01:05

Nowi gracze mogą przez pierwszy miesiąc gry zmienić atuty wrodzone. Lecz wyłącznie pod nadzorem administracji lub modów działu kart postaci.
Administrator

Postprzez Ex Admin » 23 wrz 2017, o 18:01

Technika w ramach balansu daje teraz 2.5 poziomu w szybkości, a nie jak wcześniej mnoży o 2.5.

Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cursed Seal