Cursed Seal of Moon

Oparte na genie pewnego niezwykłego klanu Przeklęte Pieczęci działają niczym przeszczep wykonany za pomocą pieczętowania. Proces nabycia i rozwinięcia Przeklętej Pieczęci jest niebezpieczny dla zdrowia i życia Shinobi.

Moderator: Mistrz Gry

Cursed Seal of Moon

Postprzez Ryūdōin Hishimaru » 6 gru 2016, o 19:54

Obrazek
Nazwa: Cursed Seal of Moon
Wygląd Pieczęci: W centrum pieczęci znajduje się okrągły znak, przypominający księżyc w pełni, otoczony jest ze wszystkich stron, figurami przypominającymi sierp księżyca, który radiacyjnie obraca się wokół centralnego okręgu.
Umiejscowienie pieczęci: Prawa pierś


Poziom I
Wygląd Użytkownika: Wraz z aktywacją pieczęci, na ciele użytkownika, znak znajdujący się na prawej piersi zaczyna rozrastać się na ciele, tworząc masę sierpowatych księżyców. Znaki te podczas tworzenia przybierają niestandardową białą barwę, podobną do blasku księżyca. Gdy znaki pokrywają już całe ciało, bądź większość jego powierzchni - wówczas zmieniają swoją barwę na czarną.
Premie Statystyk:
Szybkość: + 1 Poziom
Siła: +0,5 Poziomu
Wytrzymałość: +0,5 Poziomu
Ninpō: +1 Poziom
Chakra: +2500

Poziom II
Wygląd Użytkownika: Kolejny etap przemiany której poddawany jest użytkownik. Znaki zaczynają bardzo szybko zalewać całe ciało, zmieniając barwę na brązową. Pod oczyma pojawiają się dwa sierpy, będące srebrnego koloru podobnego do koloru księżyca. Zaraz potem ciało użytkownika przechodzi przemianę, w okolicy dolnej części pleców wyrasta ogon, który jest wystarczająco gruby oraz długi by móc nim opleść przedmiot wielkości człowieka. Paznokcie gwałtownie przekształcają się w szpony o długości około 5 centymetrów. Są one na tyle zaostrzone, że z łatwością potrafią wbić się w ciało dorosłego człowieka.
Premie Statystyk:
Szybkość: + 2 Poziom
Siła: +1 Poziomu
Wytrzymałość: +1 Poziomu
Ninpō: +1 Poziom
Chakra: +6000
Inne postaci: Aburame Manabu
Przywołanie: link

Samozwańczy Rzecznik Praw Gracza
URLOP 9.10.2017 - 13.10.2017
 
Posty: 737
Dołączył(a): 1 wrz 2015, o 00:26
Ranga: Chūnin

Powrót do Cursed Seal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników