Cursed Seal: Seal of Fallen Angel

Tutaj przenoszone są ważne na forum tematu, które przestały być aktualne.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Cursed Seal: Seal of Fallen Angel

Postprzez Ex Adm » 18 sie 2017, o 21:06

Cursed Seal: Seal of Fallen Angel
Wygląd pieczęci:
Obrazek
Pieczęć stanowi wzór splecionych skrzydeł na planie okręgu pomiędzy którymi znajduje się wpleciony wzór mniejszego okręgu (łącznie osiem). Wzór rozrasta się z ośmiu miejsc w różnych kierunkach, rozwidlając się po drodze.

Umiejscowienie pieczęci:
Umiejscowiona centralnie na odcinku lędźwiowym kręgosłupa.

Wygląd postaci:

I poziom
Obrazek
Pieczęć rozrasta się przez połączony wzór skrzydeł tworząc liczne zawirowania i spirale. Wzór jest dość rzadko rozmieszczony i podczas przemieszczania się - świeci błękitnym światłem. Pieczęć rozwija się głównie na większych partiach ciała, otacza je niemal w całości, łącznie z ramionami i nogami, jednak nie wchodzi aż tak na twarz. Skrajny punkt wysunięty do góry stanowi żuchwa i dolna część policzka. Włosy użytkownika wydłużają się o trzydzieści centymetrów i przybierają jasno szary kolor a oczy zostają podkrążone przez czerń.


II poziom
Obrazek
Pieczęć na powrót zaczyna świecić błękitnym światłem a sam wzór rozmazuje się na całe ciało które przez moment całe pokryte jest błękitną aurą. Z pleców użytkownika wyrastają czarne skrzydła o rozpiętości 8m które pozwalają na lot i akrobacje a jednocześnie ograniczają ruchy w pomieszczeniach zamkniętych. Kły wydłużają się o centymetr i zaostrzają się przy końcu. Skóra użytkownika staje się trupio blada. Na twarzy pojawiają się linie biegnące przez szyję, później przez skrajną część policzka i po skosie łączą się z oczami. Drugie linie wychodzą z oczu, lecąc pod skosem do połowy czoła a następnie po skosie w górę otaczając całą czaszkę. Oczy użytkownika zmieniają kolor na chłodny błękit i delikatnie świecą podczas działania pieczęci.


Statystyki:


I poziom

Szybkość:    2 poziomy
Hiijutsu (Shiin):    2 poziomy
Kenjutsu:    1 poziom
Chakra:    500


II poziom

Szybkość:    4 poziomy
Hiijutsu (Shiin):    4 poziomy
Kenjutsu:    2 poziomy
Chakra:    1000
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator
 
Posty: 586
Dołączył(a): 28 lut 2016, o 23:01
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron