Aktualności!

Miejsce zamieszkania wszelkiej maści shinobi jak i zwykłych ludzi pochodzących z innych krain. W strefie tej prawa pilnują shinobi z Sora no Kuni jak również sami przybysze - ci jednak niezależnie od rodzaju przestępstwa rzadko znają inną karę niż śmierć.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Aktualności!

Postprzez Ex Admin » 23 wrz 2017, o 18:15

Karty pośmiertne są robione w stosunku 1:1 pd/pn/ryo od utraconych postaci, myślę że wtedy przestaniecie się bać grać dalej po śmierci waszej postaci. Karą jest jedynie utrata boostów, techniki itemków. A przede wszystkim fabuły, tak to ona ma być najważniejsza!
Administrator

Postprzez Ex Admin » 23 wrz 2017, o 18:18

Misje po zwoje, unikaty, ciała cokolwiek dostępne są jedynie jako misje na fabule. W dziale zostają jedynie zwykłe misje, bez określonego celu zdobycia czegoś.
Administrator

Postprzez Lily » 25 wrz 2017, o 13:32

viewtopic.php?f=163&t=102

Aktualizacja składu modów WT.

Maji Seitaro - porzucona postać, skończona gra, out.
Yuki Mayuri - ostatnia wypowiedź w dziale prawie miesiąc temu, brak zgłoszonego urlopu, aktywność logowania jest, out.
___________________________________________________________________________________________________________
Kimi Daiki - aktywność jest, ale proszę też zaglądać do kuźni. Ostrzeżenie.
Hisato - ostatni post w dziale dałeś 15 września. Nie widzę Twojej aktywności ani dużego wkładu. Do końca tygodnia oczekuję poprawy/rozmowy inaczej stanowisko się zwolni.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Lily » 1 paź 2017, o 22:19

viewtopic.php?f=163&t=102

Aktualizacja składu modów WT.

Rindou Arashi - z uwagi na jego status administratorski, zwalniam miejsce moderatora bo jako BeeBee-Hachi zawsze może wejść, przyjść i się wypowiedzieć :).

Hisato - brak poprawy co do aktywności, olanie całkowite tematów jak i swoich obowiązków. Ostrzeżenie ostatnim razem dałem, nic nie przyniosło. Out.

Otwieram również nową rekrutację na moderatorów WT -> -click-
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Postprzez Lily » 6 paź 2017, o 12:20

viewtopic.php?f=41&t=9237&p=103016#p103016

Nastąpiła dość istotna zmiana w systemie przeszczepów. Została całkowicie usunięta opcja zyskiwania atutów, przy przeszczepie cudzych genów.

Postprzez Ex Admin » 7 paź 2017, o 00:22

Od dziś dodatkowy bonus pd z walk za zwycięstwo dostaje się jedynie jeśli poziom przeciwnika jest równy lub większy.
Administrator

Postprzez Mistrz » 18 paź 2017, o 00:19

Z dniem dzisiejszym, 17 października 2017 roku kończymy z powrotami utraconych postaci. Był to ukłon w stronę postaci jednak ludzie zamiast traktować to jako miły gest zaczęli traktować jako swoje prawo. Bycie miłym często koliduje z zasadami tak więc trzeba to ograniczyć. Od dziś prośby takie dostają brak akcepta.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Nieaktywny MG » 12 lis 2017, o 13:21

Temat: Klik

Aktualizacja tematu tworzenia postaci w związku z nowym systemem wiedzy. W Karcie Postaci nie wpisuje się już poziomów "Amator", "Uczony" i "Mistrz", a "1", "2" i "3" w odpowiednich kombinacjach. Więcej o tym w tym temacie: Klik
Obrazek

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Akatsuki

Postprzez Mistrz » 27 lis 2017, o 23:08

Nie usuwamy postaci nieaktywnych z mało obleganych klanów! Przenoszenie ich do EX-PC stosujemy tylko w przypadku gdy są chętni na zajęty już klan :)
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Ex Adm » 30 lis 2017, o 01:30

29.11.2017

Techniki Podziału

W temacie o aktywności został dopisany nowy punkt odnośnie korzystania z kilku ciał/klonów jednocześnie. Proszę o zapoznanie się z nim i stosowanie.

Niektóre zdolności klanów bądź też techniki pozwalają na tworzenie dodatkowych, zdolnych do samodzielnej aktywności w fabule/misjach Kopii(np. Kage Bunshin no Jutsu, Moku Bunshin no Jutsu, Bunretsu, podział klanu Sōseji itp.). Należy wtedy dla każdego ciała, u dołu KAŻDEGO posta, umieścić poniższą tabelkę. W razie, gdy nie da się rozróżnić ciał( jak np przy Bunretsu no Jutsu) traktuje się oba ciała jako klony.

Kod: Zaznacz cały
[ghide=20][quote]Aktualny maksymalny stan chakry: (ważne dla każdego ciała)
Przedmioty przydzielone temu ciału: (wpisać tylko te przekazane. Jeśli oryginał, wpisać co zostało oddane)
Link do tematu w którym powstało ciało: (jeśli oryginał, wpisać ORYGINAŁ)[/quote][/ghide]
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator

Specjalna Ranga: Shogun

Postprzez Mistrz » 18 gru 2017, o 04:52

Od dziś oficjalnie można trenować techniki podczas misji. Nie zmienia to nic wielkiego, dalej można trenować standardowo, jednak od dziś macie oficjalną informację, że wplątanie nauki w wątek misji nie będzie w żaden sposób karane przez nas. Więcej o tym w temacie rozwoju postaci w akapicie o nauce technik.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Inuzuka Mihye » 21 gru 2017, o 00:16

13 Egzamin na Chūnin

Szanowni gracze, bardzo liczymy na wasze opinie w sprawie terminu oraz waszej gotowości na udział w 13 Egzaminie na Chūnina, który zgodnie z fabułą miałby się odbyć w Konoha gakure no Sato. Złączam link do tematu, gdzie możecie wstępnie zgłaszać wasze kandydatury oraz pomóc wybrać termin kolejnego wydarzenia TEN TEMAT.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Mistrz » 23 gru 2017, o 03:13

Awanse!
Szybka zmiana zasad awansowania! Zasada jest tymczasowa, aby nie blokować czasowym ograniczeniem postaci chętnych na awans. Od teraz ważna jest ilość misji wykonana po ostatnim awansie!

By awansować na daną rangę podstawową potrzeba:
    Chūnin - Być shinobi poziomu C
    Tokubetsu Jōnin - Być shinobi poziomu B (co najmniej 2 misje C i jedna misja B po awansie na Chūnina)
    Jōnin - Być shinobi poziomu A (co najmniej 2 misje B i jedna misja A po awansie na Tokubetsu Jōnina)

Pomiędzy awansami gracz musi niezależnie od tego ile wcześniej misji wykonał i w jakim stopniu spełnia wymagania na nowy poziom wykonać misje w ilości równej wymaganiom obecnej rangi obniżonej o wymagania poprzedniej rangi (jeśli np Jōnin wymaga trzech misji B i jednej misji A, natomiast Tokubetsu Jōnin wymagał tylko jednej misji B, by awansować na Jōnin shinobi musi po ostatnim awansie wykonać jedną misję A oraz co najmniej dwie misje B). Dotyczy to też wszelkich rang specjalnych wymagających poziomu S. Gracz ma obowiązek przedstawić wraz z linkami rozpiskę dat dotyczących poprzedniego awansu oraz wykonane misje po tym awansie.
    Misja o awans (w przypadku postaci o rangach wyższych niż genin, którego czeka egzamin) nie wlicza się w wymagania, jest wykonywana dopiero po pełnym ich spełnieniu. Jest ona zawsze rangi równej najwyżej randze jaką można wykonać (misja B na Tokubetsu Jōnina, misja A na Jōnina).
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Mistrz » 26 sty 2018, o 01:58

Pracujemy nad ostatnimi korektami regulaminu misji nowego, dziś już wprowadziliśmy korektę wynagrodzeń za misję A, S oraz S+.
Korekta ta ma na celu poprawę stosunku wynagrodzenia za misję względem wysiłku wkładanego w misję.
W chwili obecnej zmiana ta nie działa wstecz, jednak gdy przetestujemy nowy sposób odnotowywania punktów nabytych to podliczone będzie automatycznie.
Zmiany są już widoczne w temacie wynagrodzeń za misje.
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Postprzez Mistrz » 5 lut 2018, o 21:17

Osoby, które nie zgłosiły się jako właściciele unikatów i nie są w nich wpisani muszą ponownie wykonać misje po unikat lub usunąć go z KP.
Fabuła misji nie musi zawierać jego zdobycia jeśli już w fabule ktoś posiadał, jednak konsekwencje nie dopełnienia formalności muszą być. Brak wpisanych właścicieli utrudnia innym grę, dlatego podjąłem taką decyzję.

Co więc zrobić?
Napisać prośbę o ponowne zdobycie unikatu.
Pójść na misję.
W trakcie misji zgłosić się jako właściciel. Albo nim zostaniecie albo cóż, postać zginie. Sprawa chyba jest jasna?
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dzielnica przybyszów