Mistrzowie Fabularni

Tu znajdują się restauracje i sklepy czy też teatry do których wstęp mają tylko rodowici mieszkańcy Sora no Kuni.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Mistrzowie Fabularni

Postprzez Mistrz » 1 mar 2018, o 15:17

Z jednej strony ciężko było podjąć decyzję, z drugiej była ona oczywista. Wybór oparliśmy na najczęstszych typach, więc mimo wszystko wystarczyło wykreślić najczęstszych "na NIE" i wybrać tych najpopularniejsze głosy. Na wstępie jednak kilka uwag. Każdy teoretyczny wybór miał wytknięte pewne wady przez innych. Każdy dla jednych był wyborem oczywistym, dla drugich wielkim NIE. Dlatego MF wybierzemy kilku. Uwzględniając uwagi czemu ktoś niby nie powinien być rozłożymy to tak, by ludzie zajmowali się tym w czym sobie poradzą. Wśród dotychczasowych MF też jeszcze nie było ani jednego, co by ze wszystkim sobie radził. Temu jest ich więcej niż jeden ;)
Ostatecznie doszło do drobnej konsultacji i skończyło się na Waszych głosach. Sobie ten bat uwiliście sami ;)

Nara Rin - zajmowanie się kolejnymi CE, organizacja wątków fabularnych, przydziały Chimu.
Podaj Nick, zmienimy istniejącemu kontu MF nick i Ci wyślę. Podam Ci hasło, zmienisz je sobie i mail.

Shotaro - akceptowanie wiedzy, w przyszłości PZ jak ustalimy co do tego pewne dodatkowe zasady, zajmowanie się przydziałem, organizowanie wątków ale to dodatkowe.
Podaj Nick, zmienimy istniejącemu kontu MF nick i Ci wyślę. Podam Ci hasło, zmienisz je sobie i mail. Albo ten Jashin. Skontaktuj się daj znać.

Senju Shiro jako Zeref - nadzorowanie zgodności z regulaminem i zasadami gry, pomaganie prowadzącym implementacji zasad i ich zrozumienia.
Dalej też zajmować się będziesz działem Propozycji, choć to mniejszy problem, fabuła i aktywność, na tym się trzeba skupiać. Gdyby techniczny problem był z grupy MF dasz mi znać to pomyślę jak rozwiązać.

To ogólnie na dzień dobry, poczekamy i dacie znać jak z tym Wam idzie, co można by odrzucić co dorzucić do tego etc.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Mistrzowie Fabularni

Postprzez Inuzuka Mihye » 2 mar 2018, o 13:11

Ja mam pytanie. Skoro zabroniłeś głosować na Liliego, bo ma już kolor to czemu można było głosować na Zerefa, który też miał już kolor i oboje byli mistrzami gry?
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Mistrzowie Fabularni

Postprzez Mistrz » 2 mar 2018, o 14:38

Lily ma za dużo na głowie. Dział propozycji jest mniej aktywny jak również Zeref od jakiegoś czasu miał wolne od tego zajęcia :)
Ogólnie rzecz biorąc jako MF teraz bardziej jego pomoc się przyda.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Centrum górnej dzielnicy