Aktualności!

Podstawowe uzbrojenie Shinobi, znajdują się tu przedmioty dostępne w sklepach z ekwipunkiem znajdujących się w Ukrytych Wioskach.

Moderator: Mistrz Gry

Re: Aktualności!

Postprzez Mistrz » 25 lut 2018, o 15:59

Mamy nowy punkt regulaminu misji! Pewne nieporozumienie co do oczekiwań wobec wątku, niezbyt poważne ale mogące być męczącym, jeśli się powtórzy zasugerowało mi rozwiązanie jakie jasno określi oczekiwania graczy potrzebujący większej ilości wypowiedzi w ramach jednej tury. Mam nadzieję, że to Wam ułatwi :)
Między odpisami misjodawcy gracze odpisują tylko raz. Oznacza to, że jeśli wszyscy uczestnicy wątku odpisali, Misjodawca nie musi już czekać na odpis. Wyjątkiem jest, gdy gracze potrzebują rozmowy w ramach jednej tury. Wówczas to gracz ustala kolejność odpisów sugerując misjodawcy, by ten dał im chwilę na rozmowę. To jedyny przypadek, który może opóźnić odpis Misjodawcy (ten ma 24h od ostatniego odpisu wg takiej kolejności). Misjodawca nie musi jednak do tego się stosować i jeśli uzna, że sytuacja fabularna nie daje czasu na taką rozmowę, to może ją przerwać odpowiednim wydarzeniem.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Awanse

Postprzez Mistrz » 14 kwi 2018, o 16:18

Awanse

Z dniem dzisiejszym zmieniają się zasady awansów.

Aby awansować na chunina gracze podobnie jak dotychczas na inne rangi składają prośbę a potem idą na ciężką misję niczym dla wyższej rangi aby sprawdzić, czy gracz radzi sobie z wyzwaniem.

Aby awansować na wyższe rangi nie idzie się już na misje trudniejsze pod względem poziomu a na misje drużynowe prowadząc słabszych towarzyszy. Misja ta ma ocenić, czy gracz potrafi zadbać o bezpieczeństwo innych.
I'm the hero snm didnt deserves, but the one it needs right now/
Ja jestem regulaminem!
Administrator

Ranga: Uczeń
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Aktualności!

Postprzez Jashin » 9 maja 2018, o 15:42

Maksymalna wartość atrybutu to 10 i jedynym wyjątkiem przekroczenia tego ograniczenia jest 8 brama.
Obrazek

Własność - Shotaro
Administrator

Ranga: Brak

Poprzednia strona

Powrót do Przedmioty: Podstawowe