Shirohigi: Jukki Chikamatsu no Shū

Spis przedmiotów niepowtarzalnych, jakie pokazano w Mandze oraz Anime.

Moderator: Mistrz Gry

Shirohigi: Jukki Chikamatsu no Shū

Postprzez szkoda » 1 lip 2013, o 17:36

Obrazek
Nazwa: Shirohigi: Jukki Chikamatsu no Shū
Ranga: B
Opis:
  Dziesiątka marionetek stworzonych przez twórcę sztuki Kuglarskiej. Używane razem tworzą niezastąpioną kombinację uzupełniającą się nawzajem. Mówi się o nich, że kiedyś posłużyły do podbicia całego zamku. Ostatnia osoba z nich korzystająca, Chibo, postanowiła nigdy ich nie używać, zmuszona była jednak do walki nimi przeciwko setce marionetek Sasoriego. Dziesięć białych kukiełek wygrało to starcie.
Kukły:
 1. Marionetka wzorowana na japońskich demonach oni. W przeciwieństwie do innych marionetek nie posiada broni. Dostosowana do Taijutsu posiada jednak dużą siłę rażenia. Jest niezastąpiona jako marionetka do bezpośredniej obrony.
 2. Marionetka ta posiada ramiona o zmiennej długości, tworzące pułapkę na wroga. Złapanych przeciwników wysadza bombami z ust powodującymi małe ale skuteczne eksplozje, na które sama jest odporna. Można rozpoznać ją po kucyku, psim pysku oraz wydatnych brwiach.
 3. Jednooka marionetka o niskich zdolnościach bojowych. Tworzyła ona jedynie przedmiot potrzebny do Fūinjutsu: Shishi Heikō. Rozpoznać ją można dzięki ciemnej brodzie.
  Obrazek
  Nazwa: Shishi Heikō
  Opis: Shishi Heikō jest to technika używana przez jedną z lalek kolekcji Chikamatsu. Pieczęć powstrzymuje użytkownika przed kontrolą chakry tyle że oczywiście musimy posiadać marionetki z tej kolekcji.
 4. Marionetka o sterczących białych włosach, łysym czole, za znakiem Buddy w ustach. Potrzebna jest do wykonania techniki Sanbō Kyūkai (Wymaga Marionetek #6 i #8).
  Obrazek
  Nazwa: Sanbō Kyūkai
  Opis: Aby wykonać tą technikę, potrzebne są trzy specjalne lalki z kolekcji Chikamatsu. Każda z nich ma w ustach specjalną pieczęć: "Buddyzm", "Prawo" i "Mnich". Dwie lalki ustawiają się obok siebie, a trzecia wskakuje im na ramiona. Tworzą one między sobą coś w rodzaju czarnej dziury, która wciąga przeciwnika/ów bądź ich ataki. Wymagane są lalki z kolekcji Chikamatsu.
 5. Marionetka wykonana czerwonego materiału, o sterczących jasnych włosach. Jej głowa może odsłonić kulę z zamontowanymi śmigłami chakry. Są bardzo szybkie, a fakt, że są z chakry sprawia, że są również bardzo niszczycielskie. Marionetka 9 może złączyć się z tą i obracać nią w celu zwiększenia jej zasięgu.
 6. Marionetka potrzebna by wykonać technikę Sanbō Kyūkai. Rozpoznać ją można po podkrążonych oczach. Posiada pieczęć "Dharma" w ustach potrzebną do wspólnej techniki.
 7. Marionetka ta przypomina rudowłosą kobietę. Walczy dwoma wielkimi mieczami, które nie wpływają jednak na jej ruchy. Jedna z najlepszych lalek kenjutsu. To główna siła ofensywna. Jej miecze najprawdopodobniej są niebywale ostre i wytrzymałe.
 8. Ostatnia Marionetka potrzebna by wykonać Sanbō Kyūkai . Posiada pieczęć "Sangha". Jej wygląd charakteryzuje się przepaską na włosach i ciemniejszą częścią twarzy wyglądającą jak wąsy.
 9. Marionetka o długich, czarnych włosach i wysuniętej brodzie. W połączeniu z kukiełką #5 staje się zabójczą bronią. Może przedłużać swoje ramiona, by kukła # 5 obracać wokół siebie. Sama jest bezużyteczna, jednak #5 bez niej staje się łatwym celem.
 10. Bezwłosa marionetka z otworami w głowie. Otwory służą do wystrzelenia długich lin. Mogą one przebijać wielu wrogów na raz i to na dużym zasięgu, dzięki czemu nie musi się przemieszczać. Jest zdolna do walki kończynami, jednak te nie zostały do tego dostosowane, więc jej ataki nie będą bardzo skuteczne.
Warunki zdobycia: Misja rangi A po wszystkie kukły, naprawa kukieł.
Właściciel:

by Mistrz
Administrator
 
Posty: 743
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 20:47

Powrót do Unikaty Kanoniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników