Tereny treningowe Amai

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 23 wrz 2013, o 21:23

Obrazek
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 30 wrz 2013, o 11:21

Amai długo szukała miejsca w, którym odbędzie trening Raitonu, chciała się nauczyć kilku technik, lepiej przygotować do egzaminu na Chuunina, w którym chciała wziąć udział. Bała się, bała się że na nim zginie, jednak nie mogła nie podejść do egzaminu z powodu strachu. Znalazła ostatnio dwa zwoje z technikami które ją interesowały, mianowicie Sandā Sāburu, ten zwój głosił opis tej techniki w następujący sposób: "W naszej dłoni pojawi się mała kulka skoncentrowanej energii elektrycznej, która po zetknięciu się z przeciwnikiem paraliżuje go i zadaje dość silne obrażenia wewnętrzne. Może też poparzyć skórę przeciwnika." Wydało się jej to nie głupie, zaczął się trening, kilka dobrych godzin, kiedy skończyła, miała jeszcze siły na nauczenie się innej techniki Torunēdo Raitoningu "Dużo potężniejsze wyładowania elektryczne, przypominające z wyglądu pioruny, którymi możemy strzelać nawet na odległość 10 metrów i to w kilku wrogów. Szybsi shinobi są w stanie uniknąć tej techniki." Tak jak w poprzednim przypadku zaczął się trening, ten zajął nieco mniej czasu, chyba dlatego, że przyzwyczaiła się do natury Raitonu.
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 21:32

Właśnie wróciła z egzaminu na Chuunina, było to nowe dla niej doświadczenie, przeżyła wiele, mimo tego że była zmęczona chciała się szkolić. Udała się na plac w Sunie, tam gdzie zwykle trenowała, chciała stać się silniejsza i silniejsza. Do tego potrzebny był trening, wiele godzin treningu. Chciała poznać wiele nowych technik, których do tej pory nie poznała, miała ochotę się szkolić. Niektóre techniki były dla niej zbyt trudne, jednak teraz, teraz kiedy zdała egzamin i została wyższą rangą ninja, musiała więc dawać dobry przykład w wiosce, aby dzieci z wioski chciały stać się o wiele silniejszymi osobami niż ona, czy sam Kazekage. Rozłożyła miliony zwojów i zaczęła się nauka, najpierw teoria później praktyka.
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 21:52

Kolejnego dnia siedziała nad zwojami, chciała doskonalić się jako ninja, miała ochotę sięgać wyżej i wyżej, w myślach miała nadal tego chłopaka z którym walczyła, chciałaby kiedyś jeszcze z nim walczyć. Związała włosy gumką i zaczęła zagłębiać się w lekturę zwoi jakie znalazła w bibliotece. Kochała to. Czytanie było równie przyjemne co trening technik
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 21:54

Dziś Amai postanowiła znowu się uczyć i chciała dorównać innym w jej wiosce. Miała na myśli ty Morta, tego Jounina, który był silny. Uczyła się więc pilnie, trenowała z małymi przerwami na odpoczynek, coś do jedzenia czy po prostu, by rozluźnić mięśnie, chciała stać się silną kunoichi, która kiedyś obroni swoją wioskę, po awansie stała się nieco bardziej pewna siebie i chciała trenować.
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 21:57

Odkąd zdała całe dnie poświęcała na treningi, sparingi i trening woli ducha i umysłu. Jej zastępcza matka prawie jej nie widywała w domu. Poza tym miała swoje życie i problemy, nie zamierzała być dla nikogo ciężarem, dlatego sama przygotowywała sobie jedzenie na treningi. Zaczynała o świcie i wracała do domu bardzo późno, jednak to wszystko po to by zostać kiedyś dobrym ninją.
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 21:58

Ranga Chuunina zobowiązywała dziewczynkę do poświęcania swojego czasu na treningi. Bywało tak, że padała zmęczona na trawie i nawet nie wracała do domu, budził ją pusty żołądek, który wydawał z siebie dziwne odgłosy. Szybko wtedy szła do centrum na coś szybkiego do zjedzenia, kupowała trochę na zapas i wracała by dalej trenować.
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 22:02

Drobna blondyneczka pojawiła się na placu, marzyła o tym, by znowu nauczyć się czegoś nowego, kolejnej nowej techniki. Siedziała kumulując chakrę i właśnie uczyła się kolejnej techniki klanowej. Jej matka widząc ją tera byłaby dumna z poczynań córki, bo z każdym dniem ta stawała się coraz silniejsza i mocniejsza.
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 22:04

Amai kolejny dzień spędziła na treningu, bardzo ją to męczył, ostatnio mało spała i jadła, zajmowała się tylko treningiem swoich mięśni ale też umiejętności kontroli chakry. Kolejne jutsu jakie chciała poznać było z dziedziny żywiołu wiatru. Wzięła się szybko za naukę. Nie miała czasu, już bardzo chciała poznać kolejne jutsu przydatne w walce.
Amai
 

Re: Tereny treningowe Amai

Postprzez Amai » 20 paź 2013, o 22:06

Odkąd zdała egzamin chciała być silniejszą kunoichi wioski piasku, awans dodał jej energii i siły do działania. Miała ochotę się sprawdzić, jednak teraz musiała trenować. Siadła na trawie i otworzyła zwój z techniką, którą chciała poznać, po chwili teorii przyszedł czas na praktykę i zmaganie się z jutsu.
Amai
 


Powrót do Obóz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników