Tablica ogłoszeń

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Tablica ogłoszeń

Postprzez Takawa Soh » 27 sty 2014, o 23:08

Miejsce to jest jednym z najpopularniejszych miejsc w każdej wiosce. Znajduje się w samym centrum wioski. To tutaj poprzyklejane są przeróżne ogłoszenia, poszukiwania pracy, ogłoszenia pracy i inne takie rzeczy. To tutaj ludzie naklejają notatki gdy zgubią przedmiot, tutaj wywiesza się ogłoszenia jeśli poszukujemy rywala do walki. Tak, taką właśnie funkcję pełni tablica ogłoszeń w każdej wiosce, a osada Sunagakure jako jedna z wielkich osad nie mogła pozwolić sobie na jej brak. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, jest to miejsce, które warto odwiedzać.
Takawa Soh

Re: Tablica ogłoszeń

Postprzez Takawa Soh » 27 sty 2014, o 23:08

Do tablicy ogłoszeń dotarł wysłannik władz wioski którego zadaniem było pozostawienie ważnej notatki dla wszystkich mieszkańców tejże osady. Nakleił kartkę na samym środku tablicy, a biały papier został przyozdobiony w czerwony napis, który od razu ściągał wzrok przechodniów, tak więc nie było sposobności by nie dowiedzieć się treści tej wiadomości, zwłaszcza, że jest to bardzo ważna wiadomość dla wielu obywateli kraju. Napis na kartce układał się bowiem w słowa:
Z dniem dzisiejszym utworzony został nowy sojusz obejmujący cztery główne kraje. W skład sojuszu wchodzą: Kraj Ziemi, Deszczu, Żelaza oraz Wiatru. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy obywatele wymienionych krajów i przynależących do krajów wiosek - mogą bezproblemowo poruszać się między tymi lokacjami, bez żadnych przepustek czy kontroli. Świat wkracza w nową erę sojuszu wiosek!

Po wywieszeniu karteczki, ponownym przeanalizowaniu treści - wysłannik władz ulotnił się.
Takawa Soh

Postprzez Mutō Mort » 9 lut 2014, o 23:50

Na miejsce, gdzie mieszkańcy Sunagakure no sato mogli przeczytać ogłoszenia dotyczące ich społeczności przybył Kaguro. Przybił ogłoszenie a by zwrócić na nie uwagę obwieścił, że od teraz jest Kazekage z woli jego poprzednika, który przenosi się na emeryturę by spokojnie zająć się swoją rodziną.
-Od dziś to ja będę bronił wioski. Teraz każdy może zadać mi pytanie możliwe też to będzie później, w moim gabinecie gdzie przyjmę każdego, kto będzie chciał uzyskać odpowiedzi dotyczących mojej pozycji jako Kazekage.
Kaguro po tym obwieszczeniu usiadł czekając, czy któryś z mieszkańców Suny będzie chciał czegoś się od niego dowiedzieć.
Ostatnio edytowano 16 lut 2014, o 17:35 przez Mutō Mort, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Postprzez Sukeru » 10 lut 2014, o 11:46

Nagle podszedł do Ciebie jeden facet, i po chwili uświadomiłeś sobie że jest to jeden z radnych:
    -Kazekage.-Przyklęknął po czym zaczął mówić dalej ze schyloną głową:
    -Jeszcze przed twoim objęciem stanowiska mieliśmy to zrobić, jednak nie było czasu.-Podniósł głowę i mówił dalej:
    -Randa Kraju piasku zadecydowała że zostaniesz awansowany na S-rank. Jednak to nie wszystko. Słyszeliśmy pogłoski jakie przydomki zostały nadane Tobie. Zazwyczaj w ludzkiej postaci nazywają Ciebie "Mistrzem". Natomiast w obecnej formie nazywają ciebie Duchem.- Wstał po czym się uśmiechnął. Nie był to zły gość jednak na koniec jeszcze coś dodał odchodząc:
    -Kazekage-sama, niech te przydomki krążą po świecie wraz z pańską siłą i niech tworzą potężny mur naszej wioski.- Odszedł jakby nigdy nic jednak miałeś wrażenie że jeszcze nie raz się z nim spotkasz.
Sukeru

Postprzez Mutō Mort » 10 sty 2015, o 16:01

Viraru przechadzał się po wiosce. Stanął przed tablicą. Wisiały tu teraz tylko stare ogłoszenia, poniszczone przez wiatr a część przez rzadkie deszcze. Te wisiały tu nawet od lat nieuprzątnięte. Z nudy czytał by przypomnieć sobie co dawniej się działo. Sprawdzał, co działo się pod jego nieobecność ale najwyraźniej nic co by mogli tu odnotować. Stanął w cieniu i oparł się o ścianę budynku. Rozejrzał się po Sunie. Nigdy nie zajmował się wychodzeniem z domu w sprawach innych niż kukiełkowe. Poza barem nie znał tu zbyt wiele miejsc. Może powinien się zapoznać i postarać o rozwój rozrywki w Sunie? To nie w jego stylu ale czy nie oczekuje się tego po nim?
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kanshi » 10 sty 2015, o 16:13

Kanshi pojawił się w centrum miasta i zauważył tablicę ogłoszeń. -Hmm, być może ktoś ogłasza się jako sensei- pomyślał Kanshi i żywym krokiem ruszył w stronę dosyć sporych rozmiarów drewnianej tablicy, na której przewijały się bardzo stare żółte kartki między białymi i widocznie dosyć niedawno temu powieszonymi. Chłopiec z daleka widział sylwetkę kogoś bardzo dziwnego przy tablicy, jednak nie wpadło mu do głowy, żeby brać nogi zapas, a wręcz przeciwnie ruszył w kierunku nieznanego jegomościa i do razu przeszedł do rzeczy kątem oka zerkając na tablicę w poszukiwaniu ogłoszeń dotyczących nauki. -Przepraszam, czy znajdę w tej wiosce jakiego sensownego senseia? Przybywam z Amegakure no Sato właśnie w tym celach... edukacyjnych- deklamował Kanshi wyuczoną przez drogę mowę.
Kanshi

Postprzez Mutō Mort » 10 sty 2015, o 16:34

Viraru chwilę myślał nad pytaniem nowo spotkanego. Dawno też w Ame nie był. Jednak czy nie rozpoznał w nim kogoś z ludzi z Amegakure? A może nie miało to znaczenia. Zresztą nie miało to dla Morta. Wychodził z założenia, że cały świat może mu naskoczyć. W końcu zawsze była droga ucieczki.
-W Ame nie mają już interesujących nauczycieli? Hmmm w sumie uczniów interesujących też czasem brakuje. Mogę skierować się do naszej akademii, tam sprawdzą przydziały geninów. Samemu też teoretycznie tym się zajmuję jednak mam specyficzne wymagania jakie ciężko geninom spełnić.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kanshi » 10 sty 2015, o 16:41

-Ciężko spełnić- Kanshi powtórzył za nieznajomym, który okazał się być jednym z tutejszych nauczycieli. -A cóż takiego wymagasz?- dodał po chwili z dozą ironii w głosie chcąc nico sprowokować poznanego człowieka. W myślach przeklinał sam siebie za to co robi, jednak taka była jego natura: prosta, prymitywna i niepowstrzymana. -Z chęcią spełnię twoje wymagania o ile masz do zaoferowania jakiś ciekawy zasób wiedzy...- powiedział Kanshi już z ogromnym śmiechem w głosie, działo się tak dlatego, ponieważ uwielbiał wyzwania, a widocznie właśnie na takie trafił. Dużym szczęściem było trafić na nauczyciel już przy pierwszej rozmowie...
Kanshi

Postprzez Mutō Mort » 10 sty 2015, o 17:01

-Ciekawy zasób wiedzy? Jak sięga pustynia nie spotkasz potężniejszego shinobi ode mnie.
Pnącza tworzące ramiona poluzowały się. Między nimi wysunęły się dwie stalowe macki zakończone szponami. Po chwili macki zniknęły a pnącza się zacisnęły. To nie było wszystko ale jako sugestia powinno wystarczyć.
Ludzie to nuda, ludzie są wszędzie. Ja uczę tylko tych odstępujących swoją formą, zdolnościami od człowieczeństwa. Interesują mnie tylko potwory. Masz asa w rękawie by dołączyć do mojej paczki?
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kanshi » 10 sty 2015, o 17:14

-Potwory? Bahahaha- powiedział Kanshi, a na jego ciało weszła ciemna plastyczna masa, oko zmieniło kolor na żółty, było puste, tak puste jakby w środku nie było żadnej duszy, a tylko złość... Ręka Kanshiego zmieniła się w coś co bardziej przypominało skałę niż naturalną ludzką kończynę. -Zabawmy się!- powiedział Kanshi, który nie był w stanie powstrzymać swoich pierwotnych odruchów, wykonał zamach i wyprowadził potężne uderzenie na postać stojącą twarzą w twarz z nim. Kanshi wiedział, iż z pewnością nawet nie draśnie tego "człowieka", ponieważ widział w jego oczach jakąś siłę, która była nieporównywalnie większa od tego co on sobą reprezentował - była to bardziej próba udowodnienia swojej siły niż pokaz umiejętności. -I co jestem potworem?- rzekł z nieco "sadystycznym" uśmiechem chłopiec.
Kanshi

Postprzez Mutō Mort » 10 sty 2015, o 17:23

Viraru rozwinął swoje pnącza by złapać nimi rękę przybysza z Ame. Celem nie było zatrzymanie go a zmiana podparcia Morta - zamiast o ziemię skupił się na ręce wroga by na jego uderzeniu odepchnąć się. Samemu wykonał ruch w bok. Na wypadek, gdyby przybysz nie chciał się zatrzymać miał samą swoją siłą poruszyć się za bardzo do przodu, wymijając Morta. Brał to pod uwagę widząc jego reakcję na szansę akcji.
Jego szybkość, jest poziomu Jonina. Ten cios był prawie tak szybki jak moje możliwości. Jeśli to wynik jego przemiany co będzie gdy bez niej osiągnie mój poziom?
-Jak masz na imię? To chyba wystarczy. Mów mi Viraru. Albo jako uczeń możesz mi mówić Mort to moje prawdziwe imię. A przynajmniej tej części mnie. Pora chyba byś określił w jakim kierunku chcesz się rozwijać.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kanshi » 11 sty 2015, o 13:08

Przemiana natychmiast przeszła, a Kanshi wrócił do swojego naturalnego wyglądu i umiejętności, widział, że zrobił wrażenie na swoim nowym nauczycielu z czego był zadowolony i nie ukrywał tego ani trochę. -Nazywam się Kanshi i pragnę rozwijać to co przed chwilą widziałeś chcę potrafić opanować swoje umiejętności, ale też techniki raitonu, który jest moją naturą oraz zwyczajne atrybuty typu siła czy szybkość- odpowiedział na pytanie Morta. Był z siebie zadowolony, wszak znalazł poszukiwanego senseia wcześniej niż się spodziewał i jeszcze dodatkowo tak potężnego jak ten, nie wiedział jaka jest jego umiejętność czy klan, ale widział, że może się spodziewać czegoś naprawdę potwornego. -Więc od czego zaczniemy?- powiedział Kanshi, który miał raczej... Dynamiczny charakter.
Kanshi

Postprzez Mutō Mort » 11 sty 2015, o 13:46

-Od znalezienia przyjemnego miejsca treningowego. Ulice miasta nie są najlepszym pomysłem.
Mort chwilę się zastanawiał.
-Co powiesz na trening przy północnych granicach kraju? Można by założyć tam obóz. A jakby jakaś przygraniczna awantura była zawsze to będziemy blisko zabawy.
W drodze tam czy gdzie indziej Mort zasugerował Kanshiemu zrobienie jakichś zapasów, zakupów. Warto się przygotować.
-Nie posiadam natury Raitonu. korzystam z Suitonu i Dotonu . Moją specjalnością jest kuglarstwo jednak wyspecjalizowałem się też w ninjutsu i taijutsu. Biorąc pod uwagę twój styl walki dla zdrowia i bezpieczeństwa senseia mój powinien być odpowiedni na sparing partnera. Będę utrzymywać kontakt z wioską, w razie okazji do wykonywania misji będę na bieżąco. Zajmuje się też tworzeniem broni.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kanshi » 11 sty 2015, o 14:01

-Każde miejsce jakie wybierzesz na trening będzie mi pasowało- powiedział swobodnie Kanshi do swojego nauczyciela, który widocznie dosyć przejął się jego edukacją. Wspomniał o przygranicznych awanturach co bardzo spodobało się chłopakowi, ponieważ nie ma nic bardziej kształcącego od małych potyczek tego typu. Mort zasygnalizował Kanshiemu, aby ten zrobił jakieś małe zapasy, które mógłby wykorzystać w drodze oraz później w obozie, toteż pożegnał się z mistrzem i poszedł do kilku sklepów zaopatrując się potrzebne przedmioty, głównie jedzenie oraz coś do picia - uważał to za najpotrzebniejsze, bronią był ona, toteż uważał za zbędne jej kupowanie. Po krótkich przygotowaniach pojawił się znowu w tym samym miejscu i ruszył w podróż ze swoim senseiem.

z/t
Kanshi

Postprzez Cheshire » 9 lut 2015, o 23:48

Shinobi z Suny dotarł tu przed godziną. Przekazał miejscowej władzy list od Kazekage w którym ten informował o powrocie niebezpiecznego nukenina z kraju wiatru. Poinformował ich o miejscu, gdzie wszyscy powinni wysłać swoich shinobi w celu powstrzymania go oraz konieczności ewakuacji. W tej chwili kilku mężczyzn krzątało się na placu wydając podwładnym rozkazy. Jeśli atak był prawdziwy, a do takich dochodziło już w historii różnych wiosek, konieczna była ewakuacja całej ludności.
W między czasie wydano też rozkazy części żołnierzy by ruszyć do kraju mgieł. Wszyscy dostawali dokładne mapy.

Celem podróży są poniższe tematy. W każdym z nich niedługo pojawi się informacja dla ilu graczy jest przeznaczony i który MG go przejmuje. Zasady są dwie: kto pierwszy ten lepszy oraz starcie tylko dla tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w evencie.
Idziecie na własną odpowiedzialność, to raz. To starcie z oddziałem silnymi przeciwnikami.

viewtopic.php?f=225&t=3566
viewtopic.php?f=225&t=3567
viewtopic.php?f=225&t=3568
Administrator

Ranga: Brak

Powrót do Obóz