Laboratorium szpitalne

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Laboratorium szpitalne

Postprzez Mutō Mort » 14 lut 2014, o 00:11

Viraru przyszedł tu by dokonać pewnych prac. Gdy trzeba było odkrył swoją tożsamość jako Jounina Suny i zamówił salę laboratoryjną, zamkniętą tylko dla siebie. Jako ktoś tak wysoko postawiony w wiosce mógł sobie na to pozwolić. Mógł tu rozstawiać po kątach wszystkich. Po przygotowaniu sali ruszył po odpowiednie narzędzia do domu i wrócił do szpitala czekając na Kanshiego. Gdy tylko ten przyszedł zaprowadzić go do przygotowanej sali laboratoryjnej.
-Poczekaj teraz, będę pracować nad częściami ciała.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai

Re: Laboratorium szpitalne

Postprzez Kanshi » 14 lut 2014, o 00:16

Z paczką w rękach pojawiłem się w szpitalu gdzie od razu zostałem poinstruowany gdzie mogę spotkać się z nowo poznanym towarzyszem przygód. Dostałem się do wynajętej sali i wręczyłem doktorowi Viraru paczkę z potrzebnymi mu częściami. Zostałem polecenia czekania co uczyniłem, spokojnie usiadłem kompletnie nie denerwując się tym co za chwilę miało nastąpić. Operacja jak operacja niosła pewne ryzyko nawet utraty życia lub trwałego kalectwa zwłaszcza z rąk człowieka, którego dopiero co poznałem. Pocieszałem się faktem, iż ja jestem mu potrzebny tak samo jak on mi - może nie było to ogromna ulga, jednak przynosiło to pewne ukojenie nerwów, które mimo dość spokojnego podejścia do tematu zaczynały się pojawiać...
Kanshi

Postprzez Mutō Mort » 14 lut 2014, o 00:26

Viraru rozpoczął pracę nad stworzeniem drewnianych części ciała. Najpierw stworzył bunshina jednej z drewnianych kukiełek shirohigi. Następnie odpowiednio przygotował jej ramiona. Z reszty uzyskał włókna z których zbudował bicze i ogon. W ogonie umieścił odpowiedni zbiornik na truciznę. Następnie przygotował stalowe tarcze i przygotował znaki połączenia na nadgarstkach sztucznych ramion i ramion Kanshiego. Zamocował w nich tarcze i zapieczętował je. Kolejnym krokiem było przygotowanie znaków połączenia w dłoniach Kanshiego i jego nowych ramion oraz na dole pleców. Pozostałe dwa były w miejscu brakujących ramion. Na zakończenie pracy zamontował dodatkowe części ciała w tych znakach. W przypadku biczy zapieczętował je, by Kanshi je przyzywał w razie potrzeby.
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kanshi » 15 lut 2014, o 13:17

Knashi był już przygotowany do operacji pozostało, jednak tylko czekać na wyraźne polecenie Viraru. Nerwy ustały i pozostała tylko chęć stania się kimś naprawdę potężny co gwarantowała właśnie ta operacja, dawała ogromne możliwości rozwoju i pewne udogodnienia, które z pewnością przydałyby się Kanshiemu w późniejszym czasie, na który miał pewien cichy plan. Poczekalnia była dość szarym miejscem bez większych udogodnień: twarde krzesła, brzydka szara posadzka i ściany wszystkie te elementy wprowadzały oczekujących w pewien stan zaniepokojenia lub nawet bojaźni przed tym co będzie dalej. Viraru wyglądał na kogoś kto zna się doskonale na tym co robi, więc Kanshi nie odczuwałem takich emocji, zresztą on nie odczuwa emocji praktycznie nigdy...
Kanshi

Postprzez Mutō Mort » 15 lut 2014, o 13:48

Viraru zakończył swoje działania. Po umocowaniu wszystkiego poprosił Kanshiego o wypróbowanie nowych części ciała.
-W ogonie masz zbiornik na truciznę, wydzielać się ona będzie przy uderzeniach. Musisz już sam sobie jakąś gazową truciznę sprezentować oraz metodę zabezpieczenia samego siebie - do organizmu przez ogon się nie przedostanie ale pamiętaj o odtrutce dla siebie.
Viraru posprzątał po sobie. Poprosił Kanshiego by ten poczekał, samemu odnosząc narzędzia. Po powrocie zgłosił, że oddaje już salę i samemu wrócił do towarzysza.
-To co, teraz ruszamy do Amegakure no Sato? Poprowadzisz?
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Postprzez Kanshi » 15 lut 2014, o 14:36

Po zakończeniu operacji jeszcze przez dłuższą chwilę zbierałem się w sobie aby wstać i rozprostować kości, gdy wstałem pierwszy raz poczułem, że mdleje, jednak szybko wróciłem do stanu używalności. Zauważyłem ogon, zapieczętowaną tarczę i bicze, które czułem w rękach - wszystko to miało mi pomóc w wykonaniu kolejnego planu jaki miałem zamiar wykonać. Viraru zaproponował abyśmy się udali do siedziby klanu Shokubutsu jako człowiek honoru nie mogłem nie dotrzymać słowo pomimo, iż było to bardzo niebezpieczne działanie z mojej strony, które mogło się skończyć nieprzyjemnymi konsekwencjami. Wyszedłem ze szpitala razem z Viraru i udałem się w stronę Amegakure by dotrzymać swojej części obietnicy.

z/t
Kanshi

Powrót do Obóz