Pole treningowe Shinji Shimetsu

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Pole treningowe Shinji Shimetsu

Postprzez Shinji » 26 mar 2014, o 23:15

Obrazek
Miejsce w którym trenuje Shinji, jest sporych rozmiarów placem, ogrodzonym wysokimi skalnymi klifami.
Jego podłoże to zwyczajna ubita ziemia (lub też piasek, jak kto woli), nie ma tu niczego szczególnego, po prostu plac który nadaje się idealnie do ćwiczeń, tak samo z marionetkami, jak i z potężnymi technikami wiatru. Jego wielkość można szacować na mniej-więcej 100 na 100 metrów.
Shinji
 

Re: Pole treningowe Shinji Shimetsu

Postprzez Shinji » 30 mar 2014, o 21:18

Piękny, upalny dzień w prywatnym kanionie shinji shimetsu, no może nie do końca prywatnym, ale nikt tu nie przychodził zazwyczaj. Chłopak przyszedł tu jednak nie spacerować tylko nauczyć się wstepnej techniki do kontroli marionetek, dokładniej to tylko tworzenia lin z chakry i sterowania kunai'ami i shurikenami. Czyli coś prostego.
Na początek otworzył, wzięty wcześniej zwój z opisaną techniką tworzenia linek chakry, zwyczajne skupienie chakry i wytworzenie z niej linek. Nic trudnego. Wręcz za proste. Jednak teraz postanowił nauczyć się czegoś trudniejszego, czyli kontrolowania kunai, no to już dłużej trenował, jednak po parunastu minutach już latał swoją bronią po całym polu niczym pociskami samonaprowadzającymi.
Shinji
 

Re: Pole treningowe Shinji Shimetsu

Postprzez Shinji » 18 kwi 2014, o 21:56

Jesienny, wietrzny dzień w Sunie, nic ciekawego, jednak jaka to różnica czy to jesień, zima czy lato? I tak było pieruńsko gorąco i nie dało się wytrzymać, no przynajmniej większość, akurat takiemu Shinjiemu to było obojętne czy jest ciepło czy zimno, byle dało się coś porobić. tak więc postanowił się dziś nauczyć biegłości, niezbyt przepadał za tym, jednak z domu podwędził jedną notkę, to spróbuje ją odpalić, użył techniki manipulowania przedmiotami, odsunął notkę od siebie i Buuum! Wybuchła kiedy chłopak sobie tego zażyczył, tak więc już powinien dobrze to umieć, chyba kupi sobie więcej takich kartek w sklepie.
Shinji
 


Powrót do Obóz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników