Przejezdny kupiec

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Przejezdny kupiec

Postprzez Lokacja » 22 lut 2015, o 17:22

Stary kupiec, który podróżował niegdyś od wioski do wioski sprzedając różnego rodzaju dobra począwszy od ubrań na broni kończąc. Nie ma wygórowanych cen biorąc pod uwagę obecną sytuację polityczną. Porusza się wozem zaprzęgniętym w konie, wóz jest osłonięty białą płachtą, pod którą znajdują się sprzedawane produkty, wybór jest naprawdę spory mimo niezbyt dużych rozmiarów owego wozu. Istnieje również możliwość kupna hurtowego w korzystnych cenach z czego korzystają obozy na polu walki gdzie również dosyć często ostatnimi czasy zapuszcza się owy kupiec. Jest również dostarczycielem medycznych środków na pole walki i dla chętnych może nieco przemycić pod ladą za odpowiednią cenę.
Administrator
 
Posty: 549
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 14:45

Re: Przejezdny kupiec

Postprzez Dasii Haruka » 13 mar 2015, o 21:13

Dasii potrzebował lalki, musiał zacząć swe treningi. Lecz jego twory były wciąż w fazie konstrukcji, na ten czas postanowił zdobyć zamiennik w postaci kukły którą do objazdowego kupca dostarczali inni przedstawiciele jego klanu. No cóż, młody Haruka był zbyt niedoświadczony, brakowało mu jeszcze sporo by zabłysnąć na światowej scenie ich twórczości. Powoli mijając kolejne namioty widziała kontem oka, jak starsi shinobi znoszą swe dzieła, lub części potrzebne do ich stworzenia, z niemą tajemniczością zdawkowo witając mijanych przechodniów. Ta tajemniczość była jedną z najbardziej pasujących cech, jakimi odznaczała się ta społeczność... Bez tego mieli by marne szansę na przetrwanie.
Pokonując kolejny zakręt, wreszcie ujrzał ogromny namiot oblegany przez innych kupujących, szybko wybrał towar który jego zdaniem najbardziej nadawał się dla amatora tej sztuki. Niewielka kukła spakowana w drewniane pudełko, bez specjalnych udziwnień, i specjalistycznej broni.
Ot zwykły przedmiot dzięki któremu ktoś taki jak on mógł posiąść podstawowe nauki w dziedzinie swego fachu.

- Dziękuję bardzo.

Dasii położył na prowizorycznej ladzie odmierzoną sumę, po czym z pudełkiem narzuconym na plecy, ruszył z powrotem w stronę swego namiotu, gdzie w ciszy i spokoju mógł obejrzeć to dzieło kuglarskich rąk...
Dasii Haruka
 

Re: Przejezdny kupiec

Postprzez Mutō Mort » 6 kwi 2015, o 20:08

6x Tsurugi [można sprzedać po 750 sztuka w zwykłym sklepie]
6x kusza [można sprzedać po 750 sztuka w zwykłym sklepie]
45x Wybuchowe bombki [można sprzedać po 15 sztuka w zwykłym sklepie]
30x Bombki dymne [można sprzedać po 22 sztuka w zwykłym sklepie]
15x Maska przeciwgazowa [można sprzedać po 375 sztuka w zwykłym sklepie]
30x Filtr do maski przeciwgazowej [można sprzedać po 300 sztuka w zwykłym sklepie]
15x Mundur [można sprzedać po 375 sztuka w zwykłym sklepie]
15x Beret [można sprzedać po 35 sztuka w zwykłym sklepie]
15x Pelerynka [można sprzedać po 75 sztuka w zwykłym sklepie]

9000 + 675 + 660 + 5625 + 9000 + 5625 + 525 + 1125=32235Ryo

Mort przybył do kupca. Miał na sprzedaż całkiem spory ekwipunek. Przedmioty, które w kraju niebios mógł sprzedać drożej zbył już wcześniej, co dla nich nie miało wartości postanowił sprzedać jakiemuś lokalnemu sprzedawcy. Były tu całkiem spore materiały, mundury, berety, peleryny, maski przeciwgazowe i filtry, bombki różnego typu, miecze i kusze. Wszystko to było mu zbędne. Sprzedał to i miał z głowy. Następnie udał się do bankiera. Przyjmował tuż obok kupca. Mort miał do opłacenia trochę długów, jakich nie mógł wcześniej spłacić z powodu problemów z obrotem gotówki.
z/t
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 482
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai


Powrót do Obóz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników