[A] - O dwóch takich co ukradli księżyc....

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: [A] - O dwóch takich co ukradli księżyc....

Postprzez Rindou Arashi » 29 kwi 2016, o 10:25

Dwóch panów zostawiło starego Senju na śmierć. Po pożegnaniu obaj zniknęli teleportowani dzięki wspaniałej zdolności Takeru. Chwilę, przez zniknięciem usłyszeli jakieś krzyki dochodzące z góry, prawdopodobnie było to coś w rodzaju tutejszych służb porządkowych, zaczęli gasić pożar, zbierać ciała i powoli sprawdzać co tutaj zaszło, jednak to nie interesowało naszych herosów. Gdyż byli już daleko.
Pojawili się w domu, w którym byli jakiś czas temu, tutaj było dużo spokojniej, nikt jeszcze nie zajął się to dziwną masakrą, jaka się odbyła. Tak więc byli w miarę bezpieczni. Z tego miejsca było już blisko do banku, w którym czekała odpowiedź. Przejście tam zajęło jakieś 5 minut, aż w końcu stanęli przed dużą, zdobioną kamienicą, przed której wejściem stało dwóch ochroniarzy, byli to bardzo silni Shinobi, sensor Kuro podpowiadał mu, że są na poziomie jego sensei'a więc raczej silni. W środku budynek był piękny. Dużo przepychu, złoto, kość i inne zdobienia, do tego kolumny i marmur. Panowie podeszli do lady gdzie miła pani ich obsłużyła i po podaniu obu haseł przyniosła małe pudełeczko z kluczykiem. Kiedy odeszli na bok otworzyć i sprawdzić co tam jest, w środku znaleźli dwa przedmioty. Pierwszy z nich to był mały zwój pokryty symbolami klanu Senju, co było całkiem dobrym znakiem. Drugi to koperta, mała, zgrabna z białego papieru. W środku był króciutki liścik adresowany do wuja Kuro. Po odrzuceniu wszystkich zbędnych treści, można było wyczytać następującą treść.

Wiem już, gdzie jest to czego poszukiwaliśmy tyle czasu. Jeżeli będziesz chciał to zdobyć, to odnajdź mnie w Iwagakure no Sato.
Twój przyjaciel Osoki.


No i to koniec, a raczej dopiero początek epickiej przygody naszych dwóch bohaterów, to, czy pójdą za głosem zmarłego Senju, czy oleją i poszukają własnej drogi, zależy tylko od nich.

Wioska lub Organizacja:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi odnotować przychód w banku dla swojej wioski lub organizacji. By nie szukać wysokości wynagrodzenia dla wioski może skopiować następujący post:
Kod: Zaznacz cały
    [b]Przychód:[/b] 1000Ryō
    [b]Link:[/b]
    [b]Suma:[/b]

Post wkleja się w odpowiedni temat z tego forum: Bank wiosek i organizacji.
Nie dotyczy nukeninów, rōninów itp, o ile nie pracują dla jakiejś wioski.
Gracz/Gracze otrzymują po:
+ 1 Misja A
+ 7 PD
+ 35 PN
+ 2500 Ryō
Inne wynagrodzenie:
Kuro:
mały zwój - Mokuton: Hōbi no Jutsu
Chimu otrzymuje:
+ 8 PE
+ 18 PN
+ 1800 Ryō
Krótka ankieta:
Zanim gracz dobierze wynagrodzenie (zwiększenie ilości misji, doświadczenia Ryō i innych rzeczy) musi ocenić misję w kolejnym poście wstawionym w temacie z misją:
- Oceń świat przedstawiony w misji w skali od 1 do 10:
- Oceń zarys fabularny misji w skali od 1 do 10:
- Oceń kompetencje sędziego w misji w skali od 1 do 10:
Z powodu nagrań z kamer oraz zeznań świadków obaj panowie zostają wpisani do księgi Bingo z następującymi cenami za głowę. Takeru 45 000 a Kuro 30 000 Ryo.
 
Posty: 3039
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 00:10
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Specjalna Ranga: Hai Jōnin

Poprzednia strona

Powrót do A

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników