Karty postaci i klany

Archiwum tematów.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Karty postaci i klany

Postprzez Misaki » 20 cze 2020, o 00:26

Jako że miałem nie najlepszy początek może uda się nadrobić złe wrażenie. Więc witam raz jeszcze jestem graczem forum od bardzo dawna, chyba wyszłem jednak z formy i jeżeli otrzymam pomoc przy karcie postaci będę wdzięczny. No właśni karta postaci jako że sam nie raz byłem administratorem mogę podzielić się wiedzą by były one łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika, wiadomo historia danego użytkownika jest ciekawa lecz najważniejsze jest by użytkownik na początku wybrał swoje umiejętności podstawowe np
100 punktów do rozdania i mamy
Szybkość
Siła
Inteligencja
Zwinność
Tu gracz wybiera sobie na czym mu
Później umiejętności i również 100 punktów
Ninjutsu
Tajutsu
Genjutsu
Kenjutsu
No i na koniec dać do wyboru jakieś przedmioty na start...
Dopiero po takiej prostej karcie postaci można napisać historię postaci. Natomiast co do samych klanów, to proponuje by byli liderzy klanów i by zajeli się rekrutacją do swoich klanów, przeprowadzanie rekrutacji mogła by następować w dowolny sposób...
Oczywiście to wszystko to luźne pomysły i zapraszam do dyskusji jak i polecam się przy pomocy w różnych sprawch dotyczących gier forum, no dobra koniec tej autoreklamy

Ranga: Uczeń

Re: Karty postaci i klany

Postprzez Kaguya Memoshi » 20 cze 2020, o 00:29

Pozwolę sobie skomentować to tylko następująco.

iks de

Dobry pomysł Hakaiu, podoba mie się to
Obrazek

Obrazek

Nazwa:
Faworyt Administracji
Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り
Rodzaj:
Atut
Typ:
Nabyty
Opis:
  Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Faworyt Administracji]|
|[nazwa2=Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Nabyty]|
|[opis]Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.[/opis]|
|[/przymiot]|

Ranga: Chūnin

Postprzez Maji Hitoshi » 20 cze 2020, o 00:31

Bez urazy, ale sumimasen nani the fuck?
Jak rozumieć to 100 punktów i w czym? Mamy na forum mechanikę, która od dawna działa i nie wiem po co mielibyśmy wprowadzać twoją. Brakuje tu statystyk do chakry to uno. Duo na forum mamy więcej dziedzin niż wymieniłeś. Po trzecie, jest eq na start. Po czwarte są PD i PN na start. Po piąte nie mogliby rekrutować bo 1. nie ma liderów, 2. klany mają ograniczoną liczbę 3. jak można rekrutować do czegoś z czym się rodzi. Po szóste, historia jest ciekawa, ale na SnM nieobowiązkowa, więc no wiesz...

Jedyne co zauważę, to jakoś zaskakująco dobra wypowiedź, jak na Hakaia.

Jiton
Spoiler:

Okazjonalny Chimu!
Misje rangi C-S
kappa

Nazwa:
Mędrzec Papierosa
Shigaretto Sennin
Rodzaj:
Atut
Typ:
Żart
Opis:
  Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Mędrzec Papierosa]|
|[nazwa2=Shigaretto Sennin]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Żart]|
|[opis]Dzięki temu atutowi podczas określania siły dziedziny palenia petów siłę traktuje się jak o rangę większą. Shinobi jest w stanie wykonać niebezpieczne dla jego zdrowia techniki tej dziedziny bez realnej dla niego szkody. W tym również to.[/opis]|
|[/przymiot]|

Postprzez Uchiha Arin » 20 cze 2020, o 00:31

Niee, raczej podziękujemy kappa

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
Nie odpowiadam na gg a na discordzie/pw nie mam zamiaru odpisywać na rzeczy które można znaleźć na forum.

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Takara » 20 cze 2020, o 00:32

Ja tam powiem wprost. Pijany jesteś i tyle
Prowadzję misje od D do S, fabułki i przygódki. Śmiało pisać. Tu co ludzie myślą o moim prowadzeniu

Obrazek
Main Theme Sad Theme Battle Theme

Postprzez Kamaboko Gonpachiro » 20 cze 2020, o 00:33

Ja się podpinam i dodam tylko że każdy powinien mieć na start dorsza i dwa pstrągi by oddać to że w ogóle wszystko bierze się od rzeki, bo woda to życie, woda to radość. Generalnie powinniśmy mieć też 500000 punktów chakry do rozdania na iluzje nienawiści ze zwierciadła, no i pamiętajmy że bijuu powinno się łatwiej zdobywać i to jest trochę nie fair że jest parę bijuu a wielu userów, więc może zróbmy dwudziestotrzy ogoniastego i kolegów, zeby każdy mógł mieć! Albo nawet bijuu balle i je łapmy i się wymieniajmy, o. Super pomysł, dobry admin, 10/10
Hajsy tu

MK: Terumi Terumi, Maji Doppo

Postprzez Hotaru Igni » 20 cze 2020, o 00:34

Niestety spóźniłeś się z propozycją mechaniki o kilka dobrych lat obecnie tu takowa już istnieje, wypadało by przeczytać, zalecał bym również przemyślenie postępowania, może nawet skrytej obserwacji w celu podpatrzenia jak funkcjonuje forum, ponieważ widzę pewne problemy.
Rotacja kul Shakutonu bez rozkazów
Spoiler:

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Postprzez Misaki » 20 cze 2020, o 22:38

Jeśli kogoś uraził mój temat to chce tu w tym miejscu przeprosić, dość dawno nie grałem na forum i widzę obrany nowy kierunek, często trzeba iść z postępem a nie wracać do starych przyzwyczajeń, Jest mi miło czytać jak ktoś wpada na nowe pomysły dotyczące tego świata, to jest duże wyzwanie stworzyć coś swojego co będzie działać. Jeszcze raz przepraszam za ów me zachowanie, postaram się tym razem dać przemyślany pomysł, chociaż wasze forum jest bardzo rozbudowane

Ranga: Uczeń

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 22 cze 2020, o 13:48

Tutaj nie chodzi o to, że kogoś uraziłeś czy coś. Tutaj chodzi o to, że forum ma już ponad 100 tysięcy postów a ty przyszedłeś i bez żadnego rozeznania w terenie zaproponowałeś mechanikę, która nie jest przemyślana ani nawet dopracowana.

Taka rada, popatrz pierw na coś zanim zaproponujesz zmiany.

I jeżeli masz chęć grać to zrób kartę postaci, ostatnimi czasy mamy problemy z ludźmi, którzy przychodzą i robią jakieś dziwne rzeczy jak jakieś karty postaci z Rinnenganem od razu czy Hakai, który to nie zna języka Polskiego a na siłę chce grać.

Nie próbuj dawać propozycji póki chwilę nie pograsz u nas bo to się mija z celem.
BANK
PZ

Spoiler:

Obrazek

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Kurosawa Shinichi » 22 cze 2020, o 22:41

Gracz zniknął więc nie ma sensu tego ciągnąć. Grzecznie proszę o wywalenie tematu co by działu nie zaśmiecał.

Ranga: Senshi

Powrót do Zapomniane Wątki