[CE] - Zakończenie

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

[CE] - Zakończenie

Postprzez Ex Adm » 28 lis 2017, o 01:07

Obrazek

Od powrotu z aren drugiego etapu Egzaminu minęły 3 dni, w czasie których ranni genini zostali doprowadzenia do stanu używalności, a ci którym się poszczęściło i wrócili w całości mogli w spokoju wypoczywać zwiedzając wioskę-gospodarza. W końcu takie wydarzenia są świetną metodą na zacieśnianie więzi między dorastającymi shinobi. W centrum osady odbywał się festyn, który zawsze towarzyszył takim wydarzeniom, dlatego też cywile lubili brać sobie wolne i całymi rodzinami bawić się na przeróżnych stoiskach. Jednak nie to jest dzisiaj najważniejsze...

Kiedy słońce znalazło się na szczycie nieboskłonu wszyscy przenieśli się na stadion, gdzie miały zostać ogłoszone wyniki drugiego etapu. Na trybunach przebywało wielu cywili, którzy liczyli na przejście do już ikonicznych walk ku uciesze egzaminatorów i gawiedzi, między nimi chodzili ludzie z napojami i przekąskami węsząc na tym wydarzeniu całkiem dobry zarobek. Na miejscu dla Vipów także było sporo interesujących osób w tym przywódca Iwagakure no Sato w swoim uroczystym stroju. Byli tam także inwestorzy, członkowie wysoko postawionych rodzin oraz wszyscy inni, którzy chcieli dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w przyszłości każdej z osad. Miedzy cywilami znajdowali się także shinobi, którzy doglądali spokoju. Część z nich w kamizelkach, inni w ubraniach cywilnych wtapiali się w tłum, jeszcze inni w długich płaszczach przesiadywali na szczycie Areny, wyszukując zagrożenia z innej perspektywy. Wszyscy wpatrywali się na piaszczysty środek, na którym zaraz miało wszystko się rozpocząć...

Punktualnie o godzinie 12 jedna z bram otworzyła się, wypuszczając na środek wszystkich geninów, którzy przystąpili do drugiego etapu, z pewnymi wyjątkami, gdyż niektórzy ciągle przesiadywali pod czujnym okiem medycznych ninja Wioski Kamienia. Kazano im ustawić się w dwuszeregu drużynami, twarzami do loży z Tsuchikage i innymi oficjelami. Chwilę później w chmurze kolorowego dymu pojawili się główni egzaminatorzy, których pamiętali z pierwszego etapu, w tym szef całego zamieszania. Zielonowłosy mężczyzna w garniturze. Trzymał on w dłoniach zdobiony zwój, w którym zapewne były obwieszczone wyniki drugiej części egzaminu. Machnął ręką a zwój rozwinął się przed nim, lewitując w powietrzu. Chwilę później złożył pieczęć, aby jego niski głos dotarł nawet do najdalszych zakątków stadionu. - Witam wszystkich zgromadzonych na kolejnej już edycji Egzaminu na Chuunina!! - Przez chwilę opowiadał o zmaganiach, jakie napotkały ich przez ostatnie dwie części, po czym skierował wzrok na stojącą przed nim grupkę geninów. - Prosiłbym następujących uczestników o wystąpienie z szeregu. - spojrzał na znajdujący się przed nim rozwijający kawałek papieru i zaczął wyczytywać nazwiska z listy.

• Akimichi Choutso
  • Arashi Owama
  • Haru Yoshi
  • Hotaru Shiratsuyu
  • Inaryu Hitoshi
  • Inuzuka Mihye
  • Kouseki Shun
  • Lee Argen
  • Nara Rin
  • Sabataya Shigemi
  • Shin Torei
  • Shinzō Mumei
  • Uchiha Yato
  • Yamura Shotaro
  • Yuki Mishari

- Pozostałym dziękuję za przybycie w tym roku i zapraszam następnym razem do Konohagakure no Sato. - nastała chwila szumu w trakcie której niezadowoleni genini opuszczali arenę przez boczne drzwi. Po chwili egzaminator spojrzał na jednego ze swoim pomocników i oddał mu zwój. - Na mocy nadanej mi przez radę Kage, jako główny organizator Egzaminu na Chuunina w Iwagakure no Sato, pragnę poinformować was, że... - nastała dramatyczna przerwa, w trakcie której spojrzał on w oczy każdego z pozostałych na arenie młodzieńców. - Wszyscy zdaliście. - powiedział ze spokojem. W tym momencie rozpoczęły się owacje i okrzyki z trybun. Genini reagowali różnie, niektórzy płakali ze szczęścia, inni nie wierzyli w jego słowa, jeszcze inni skakali z radości. Można było także usłyszeć głosy niezadowolenia, gdyż niektórzy mieszkańcy liczyli na rozpoczęcie się walk. Egzaminator obrócił się przez bark i spojrzał na Tsuchikage, który także klaskał w dłonie. Zadowolony ze swojej roboty uśmiechnął się pod nosem. - To wszystko, jednak nim opuścicie nasze progi, zapraszam was do zwiedzania wioski i zawiązywania nowych przyjaźni, w końcu jak wrócicie do wioski, to nie będziecie już żółtodziobami... - powiedział do stojącej przed nim grupki a chwilę później rozmył się w zielonej chmurze dymu. Chwilę później zrobili to także jego pomocnicy, pozostawiając arenę pustą do następnego egzaminu.

Dziękuję za udział w Evencie, jednocześnie przepraszam za wszystkie problemy techniczne, które pojawiły się w trakcie. Miłej zabawy na wyższej randze. Wraz z awansem otwierają się przed wami nowe możliwości, nowe misje, jednak nie zapominajcie o tym co najciekawsze, czyli interakcji z graczami. Powodzenia na dalszej drodze.

Pamiętajcie o zgłoszeniu w prośbach PD wynikających z nowej rangi!!

by BB-8
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator

Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: [CE] - Zakończenie

Postprzez Nara Rin » 28 lis 2017, o 02:58

Wróciłam do ośrodka egzaminacyjnego i okazało sie że wyników jeszcze nie ma, niezły żart zobie Hotaru-san i Yuki-kun zrobili. Eh, przynajmniej dobrze, że przyszłam bo okazuje się że coś organizatorzy szykują i to coś ma odbywać się na stadionie za kilka godzin. Ciekawe czy pozostali zdążą się zjawić, mam nadzieje że ich piknik się nie przeciągnie zbytnio, albo że nie będą zbytnio poobijani lub pijani by tu wrócić.
Punktualnie o dwunastej weszliśmy na stadion. Widownia była pełna co nie powinno dziwić w końcu egzamin na chuunina odbywa się tylko dwa razy do roku, a ludzie zawsze są ciekawi walk między ninja, bo to własnie miało chyba nastąpić. Po cóż innego mieliby nas wzywać na stadion?
Gdy stanęliśmy w szeregu w chmurze dymu pojawili się egzaminatorzy w tym ten z zielonymi głosami, który zaczął mówić. Wyczytał nazwiska geninów, w tym moje i kazał wystąpić nam z szeregu. I po chwili okazało że zdaliśmy. W tym momencie wypuściłam powietrze nie zdając sobie sprawy że je wstrzymywałam. Cały mój stres uleciał ze mnie w jednej chwili. Zostałam chuuninem! Poczułam coś mokrego na twarzy, gdy jej dotknęłam zdałam sobie sprawę że płaczę ze szczęścia. Dzisiaj wchodzę w całkiem nowy rozdział życia kunoichi, przestałam być geninem, a stałam się chuuninem!

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Re: [CE] - Zakończenie

Postprzez Shotaro » 28 lis 2017, o 11:11

Shotaro przyszedł na impręze kończącą całe wydarzenie. To w tym momencie mieli zostać wyłonieni nowi Chuunini. Jashinista był pełen podziwu skali, jaką obrano. Momentami podczas przemówienia przechodziły mu po plecach ciarki. Wiele znajomych chłopaka również zdało ten egzamin. Ucieszył się na tą wiadomość w głębi ducha. Znaczyło to, że też byli czegoś warci. Shotaro nie był pewien, czy zamierzał zostać w Iwie trochę dłużej. Była to fajna wioska, ale tęsknił trochę za Oto. Tutaj było więcej osób, które mógłby zabić bez wyrzutów sumienia, ale później zamknęli by go w więzieniu na całą wieczność. Tylko sam Jashin mógłby go wypuścić. O ostatecznej decyzji postanowił zadecydować później. Shotaro wydawał się być dziwnie opanowany. Choć bystrzejszy obserwator zauważyłby kręcącą się w jego oku łezkę. Szybko odwrócił zwrok od trybun i ją przetarł. Następnie opuścił wydarzenie, kiedy każdy już powiedział, co miał do powiedzenia.

[z/t]

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Shintaisei

Powrót do Egzamin na Chūnina (12)