Shinkigen Reiwa

Moderator: Moderacja Kart

Shinkigen Reiwa

Postprzez Reiwa » 3 maja 2019, o 20:48

Shinkigen Reiwa

,,Nikt nie rodzi się geniuszem, najpierw należy go w sobie odkryć.''

Obrazek
Charakter

,,Twoje miano, mój drogi chłopcze, oznacza Erę Pięknej Harmonii. Być może nastanie kiedyś czas, gdy twoje imię będzie symbolizowało świat, w jakim ludzie będą żyli... chciałbym tego dożyć. ~ starzec do dziesięcioletniego Reiwy, niedługo po katastrofie.

Zabawny, pozytywny, wygadany i pozornie beztroski nastolatek, zupełne przeciwieństwo większości poważnych shinobi z przerostem ambicji. Mogłoby się wydawać, że od początku do końca jego życie to niekończąca się sielanka. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że swawolne nawyki są jedynie formą zwrócenia na siebie uwagi, jako że niezbyt dobrze wiedzie się w jego życiu. Swych umiejętności najczęściej używa tylko w konieczności, uznając, iż używanie technik, ot, dla pokazu, jest bzdurne. Stanowczo zbyt często wali prosto z mostu i rzuca pierwszą myśl, która wpadnie mu do głowy. Zdarza się, że nie może się powstrzymać od ciętych komentarzy, zręcznie posługuje się ironią i sarkazmem, lubuje się także w skrótach myślowych, lecz wie kiedy trzymać język za zębami i jak do kogo się zwracać. Podczas walki momentalnie poważnieje i przywdziewa maskę oddanego shinobi, dla którego cel misji i dobro wioski mają znaczenie nadrzędne. Ten czupurny i beztroski chłopak ma jakiś dziwny dar zjednywania sobie ludzi, pomimo swojej wredoty. Niemniej jednak, nie można dać się zwieść jego charakterowi. Wbrew pozorom i pierwszemu wrażeniu jest niezwykle inteligentny, przebiegły i błyskawicznie analizuje dokonane przez siebie obserwacje osób i sytuacji. Ma niezwykle bogatą wyobraźnię, głowę pełną rozmaitych pomysłów i w przeróżnych sytuacjach potrafi znaleźć rozwiązanie w mgnieniu oka. Mimo zgryźliwego charakteru, Reiwa dba o swoich przyjaciół całym sercem i całą mocą; z takim podejściem do relacji międzyludzkich mógłby bez wahania oddać nawet życie za osoby, które ceni i kocha. Lubi stawiać sobie autorytety, które chce prześcignąć. Ma marzenia i konsekwentnie do nich dąży, nie poczuwa się za geniusza, być może dlatego, że go w sobie jeszcze nie odkrył, ale kto wie...?

Obrazek
Cechy zewnętrzne

Reiwa nie posiada jakiegoś ponadprzeciętnego wyglądu, nie wyróżnia się w tłumie, no chyba że za wyjątkową uzna się złotą burze kolczastych włosów i oczy koloru nieba, przez które spogląda jakieś takie dobro. Ubiór chłopaka nie jest jakiś wyszukany, ot ciemnawe spodnie, klasyczne niebieskie sandały shinobi, siatkowany podkoszulek i niebiesko biała bluza. Do tego rzecz jasna opaska shinobi, która najczęściej albo jest zawieszona na szyi, albo przywiązana na czole. Ponadto nic szczególnego nie posiada, właściwie to co każdy. Jest szczupły i dość wysoki, choć nie przewyższa co poniektórych osiłków, to jednak w swojej grupie wiekowej pozostaje jednym z najwyższych.

Ostatnio edytowano 20 lip 2020, o 13:05 przez Reiwa, łącznie edytowano 39 razy
 
Posty: 102
Dołączył(a): 3 maja 2019, o 20:20
Ranga: Chūnin

Re: Shinkigen Reiwa

Postprzez Nanoha » 4 maja 2019, o 00:53

akcept
Od 03.03.2018 nowy właściciel, Nara Rin
Obrazek
Administrator
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 17:01
Ranga: Brak

Re: Shinkigen Reiwa

Postprzez Sabaku no Kumari » 20 wrz 2020, o 17:19

Ostatni post 22 lip 2020, o 13:30 = Archiwum.
Obrazek
"Bezczynność to największa zbrodnia!"


THEME

-Mk: Uciapa Ko-
-Mk: Kurosawa Shin'ichi-
 
Posty: 727
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 19:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Dodatkowa Ranga: Sennin


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników