Kamijin Takashi

Moderatorzy: Mistrz Fabularny, Moderacja Kart

Kamijin Takashi

Postprzez Kamijin Takashi » 24 mar 2021, o 17:17

Kamijin Takashi
Motto postaci
Charakter:
Takashi jest perfekcjonistą, a co za tym idzie, wszystko za co się bierze musi być wykonane perfekcyjnie. Wiąże się to też z tym, iż jest on nad wyraz cierpliwym człowiekiem, który rzadko wpada we frustrację. Na ogół analitycznie podchodzi do problemów, rzadko kiedy kieruje się samymi emocjami, wychowany bowiem został w hołdzie I uwielbieniu rozumu. Ciężko jest go wyprowadzić z równowagi, dzięki czemu, na ogół, zachowuje jasność myśli. Jest ponadto uprzejmy, a osoby, które darzy szacunkiem mają u niego posłuch. Lubi działać drużynowo, ale jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi podejmować samodzielne decyzje i działania. Jest trochę introwertykiem, co nieco kłóci się z tym, że lubi działać drużynowo. Po prostu chodzi o to, że po dłuższym przebywaniu w towarzystwie, musi naładować wewnętrzne akumulatory pewnym czasem spędzonym w samotności. Uwielbia rozwiązywać łamigłówki i krzyżówki, jak również i czytać książki. Kiedy trzeba, umie pokazać pazur zdecydowanym działaniem.

Wygląd:
Takashi jest dosyć wysokim chłopakiem o szczupłej, acz dosyć umięśnionej posturze. Wiadomo, nie jest jakimś kulturystą, ale da się dostrzec mięśnie rysujące się pod skórą i pracujące w trakcie wysiłku fizycznego. Ubiera się zwyczajnie, wygodnie. Jego strój ma nie tyle wyglądać, co zapewniać pełną swobodę ruchów, zatem często widywany jest w zwykłych, prostych dresach. Wszystko zależy od konkretnego momentu, okoliczności, pogody. W jego strojach jednak dominuje wygoda i to trzeba mieć zawsze na uwadze. Uwielbia kolor czarny. Jego twarz nie wyróżnia się zbytnio, poza piwnymi oczami, w których widać zadziorność oraz determinację i pewność siebie. Jego włosy są dosyć krótkie i pomarańczowe (co, nawiasem mówiąc, jest stosunkowo rzadko spotykane, ale, w tym przypadku, zupełnie naturalne). Jego usta są wąskie, nos prosty. Brwi zazwyczaj ściągnięte w surowym wyrazie. Jego lewa ręka jest na ogół zabandażowana, co jest wynikiem pewnego wypadku w jednym z budynków klanowych, który wydarzył się ponad dziesięć lat temu. Wybuchł tam pożar, a ogień przeskoczył na ubranie młodego Takashiego, który akurat był nieopodal, parząc mu dotkliwie rękę i, po wygojeniu, zostawiając mało atrakcyjne blizny, które to Kamijin zakrywa owijając rękę bandażami. Kończyna jest jednak, oczywiście, w pełni funkcjonalna. No, może poza tym, że Takashi czasem odczuwa dosyć silny ból w tamtym miejscu co jest wynikiem uszkodzenia zakończeń nerwowych. Nie utrudnia mu to jednak funkcjonowania.
Wracając do wyglądu.
Jego szyja jest dosyć smukła, obojczyki są wyraźnie zaznaczone. Może uchodzić za osobę atrakcyjną, dlatego też Takashi cieszy się pewnym powodzeniem u osób płci przeciwnej. Ochraniacz z symbolem wioski, do której przynależy, nosi przewiązany przez pas, tuż obok kabury, w której trzyma swoje wyposażenie w postaci kunaiów, shurikenów i tym podobnych rzeczy.
Ostatnio edytowano 12 kwi 2021, o 16:22 przez Kamijin Takashi, łącznie edytowano 23 razy
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 mar 2021, o 20:00
Ranga: Genin

Re: Kamijin Takashi

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 10 kwi 2021, o 17:18

Od 24 marca brak gotowej KP. Wywalam za łeb.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan
ObrazekObrazek

Tsūjtegan: 3000m w dal / 300m widzenia sferycznego

MK: Tendo Gojo oraz Ichi Ushiha
 
Posty: 1555
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 17:24
Ranga: Nukenin
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Kamijin Takashi

Postprzez Kamijin Takashi » 11 kwi 2021, o 21:13

Kp (chyba) gotowa do sprawdzenia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 mar 2021, o 20:00
Ranga: Genin

Re: Kamijin Takashi

Postprzez Sabaku no Kumari » 14 kwi 2021, o 17:36

Charakterystyka: Oke.
Waha/Wzrost: Ok.
Predyspozycje: 0-1-2+2+1=0
Eq: Ok
Wiedza: Git.
Numer: R2-0X X=2287 R2-02287

Akcept.
 
Posty: 1052
Dołączył(a): 9 cze 2019, o 17:33
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Dodatkowa Ranga: Sennin


Powrót do Kamijin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników