Azayaka Kurogane

Tylko niektóre KP NPC zostają umieszczone w tym dziale. Eventowe KP na czas trwania Eventu znajdują się w dziale przeznaczonym dla odpowiednich wydarzeń, natomiast NPC o niskim znaczeniu opisywani są w lokacjach, w których się znajdują.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Azayaka Kurogane

Postprzez Kurogane Azayaka » 17 lip 2015, o 15:42

Ranga utraconej postaci: Jounin
Ilość PD: 83
Ilość PD po utracie 1/3:55
Ilość PN:261
Ilość PN z podliczenia misji na nowej postaci:275
Ilość Ryo:1500
Ilość dostępnych Ryo po utracie 1/3: 1000
Kurogane Azayaka
Dążenie do zachowania życia jest dążeniem do śmierci


Azayaka przeżył całkiem sporo, w swoim niezbyt długim życiu. Pech chciał by chłopak urodził się w rodzinie zdominowanej przez socjopatycznego ojca, z ambicją wyhodowania maszyny do zabijania - co po części ojciec Azayakiego uważa za zrealizowane. Gdy Czcigodny Ojczulek tylko zauważył ponadprzeciętne rozmiary i potencjał fizyczny swojego syna, rozpoczął z nim sadystyczne niemal treningi, jednym z elementów tej doktryny było również sprowadzenie syna do poziomu zwierzęcia. Azayaka mimo wszystko, jako silna osobowość wyszedł na tym nie najgorzej. Z treningów i spartańskiego wychowania wyszedł z idealnie wyrzeźbioną sylwetką, co przy jego rozmiarach robi ogromne wrażenie, a nawet wzbudza strach pośród wrogów. Twarz młodego Kurogane pokryta jest paroma bliznami - trzy na lewym poliku, dwie w okolicy skroni i jedno cięcie poziome przez nos. Z głębokich oczodołów łypią dzikie zielone oczy. Dla wygody chłopak przycina swą czarną czuprynę na krótko, tak by nie przeszkadzała podczas walki.
Częsty kontakt z agresją Ojca i nie tylko, zostawił kilka bruzd na charakterze Azayakiego. Rodzicielska megalomania obdarzyła go imieniem Azayaki - olśniewający, miał być magnum opus swego rodziciela. Cała ta zgubna pasja rzuciła się też po części na młodzieńca. Wychowany w tak dusznej atmosferze, wyrósł nieco pyszny. Lubi rywalizacje, choć nie ma w zwyczaju być uczciwym - wszystko w konsekwencji jest dozwolone, a jeśli przestrzega reguł to dlatego, że uważa to za opłacalne w danym momencie. Ceni sobie ludzi bystrzejszych i zdolniejszych od siebie, przez nawiązywanie relacji z lepszymi od siebie, często stawał się silniejszy - rozwijał samego siebie. Ma małe problemy z panowaniem nad sobą, ale nie są one na tyle duże by przeszkadzały w relacjach między ludzkich, częściej ta sztuczna odwaga przydaje mu się w walce.
Aktualne:Azayaka przeżył trochę przygód od kiedy zaczął podróżować. Nowe doświadczenia odmieniły go. Może nawet jego ojciec byłby z niego dumny. Dorosły teraz mężczyzna bądź co bądź był produktem wychowawczego swego Ojca, a mimo to stara paternalistyczna figura brzydziła go i budziła starą zakorzenioną w sercu nienawiść. Temat ojca był obecny w dumnym teraz nukeninie, choć to nie było najważniejsze. Olbrzym był teraz silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i otwierał się przed nim wielobarwny pejzaż pełen perspektyw. Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia - to mogło by idealnie zobrazować stan psychiczny tego bohatera. Chciwość wrażeń i siły stała się motywem przewodnim jego życia. Nie zważał już na niczyje cierpienie... żadne ośniedziałe wartości go nie interesowały, a nawet tak rozpalony niegdyś ból po utraci wioski zgasł zupełnie. Brutalność wzrosła, stał się więcej niż tylko brutalny, był bestialski. Rozgrywające pod jego powiekami dantejskie koszmary były teraz dla niego ulubionym widokiem. Wewnętrzna energia stłumiona przez nowo poznanych potężnych towarzyszy czeka teraz na uwolnienie, czeka na to aż wreszcie znajdzie się przestrzeń na jej wydalenie. Wtedy już mało co będzie mogło stanąć na drodze tego molocha.
Obrazek
Jeśli chodzi o wygląd to tutaj też zaszła pewna zmiana. Azayaka przestał na niego kompletnie zwracać uwagę, nosi się kompletnie swobodnie. Podróże "na dziko" sprawiły, że nie zmieniał zbyt często ubrań, a jeśli to po prostu na chybił trafił, byle było mu wygodnie. Nie miał też wymyślnych sposobów na ich pielęgnacje, zwyczajnie mył je w jeziorach i strumieniach. Przestał też dbać o swoje owłosienie, więc jego włosy urosły znacznie. Teraz zaczesuje je do tyłu, tak aby nie przeszkadzały mu podczas walki. Baki zarosły twarz aż do szczęki, a na podbródku utrzymuje się lekki zarost.
ObrazekCzekając na wojnę !
Ostatnio edytowano 12 sie 2017, o 17:31 przez Kurogane Azayaka, łącznie edytowano 43 razy
Obrazek
 
Posty: 631
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 11:38
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Azayaka Kurogane

Postprzez Hyūga Natarī » 20 lip 2015, o 10:44

☛ Gracz utracił 1/3 z 83PD, co nam daje 55PD do wydania.
☛ Gracz posiada 275PN do wydania.
☛ Gracz utracił 1/3 z 1 500 Ryō, co nam daje 1 000 Ryō na nowej postaci.


 • Wydane PD:

  • Atrybuty: 30PD
  • Dziedziny: 22PD

   Co nam daje: 52PD
 • Wydane PN:

  • Ninjutsu: 16PN (Brak predyspozycji)
  • Umiejętność klanowa: 5PN (Predyspozycja)
  • Raiton: 12PN (Brak predyspozycji)
  • Fūton: 24PN (Brak predyspozycji)
  • Taijutsu: 98PN (Predyspozycja)

   Co nam daje: 155PN

Pozostałe PD: 55PD - 52PD = 3PD
Pozostałe PN: 275PN - 155PN = 120PNAKCEPT
Rozwiń mnie :<:

No one can determine… another's destiny.


MK: Kiyomi
 
Posty: 1265
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 18:41
Ranga: Jōnin


Powrót do NPC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników