Maji Seitaro [マジ一族]

Maji Seitaro [マジ一族]

Postprzez Maji Seitaro » 2 wrz 2016, o 22:24

Maji Seitaro [マジ一族]

,,Zasiejesz wiatr, zbierzesz burzę.''

Obrazek
Fuuhaizu - herb Maji Ichizoku

Klan Maji jest klanem stosunkowo dobrze znanym w świecie shinobi, dzięki swoim unikalnym zdolnościom powiązanych z magnetyzmem. Maji posiadają bogatą historię silnie zakorzenioną w Sunie i mającą swoją ,,złotą erę" w czasach Sandaime Kazekage. Mimo, że czasy największej świetności klanu już dawno minęły, nadal posiada on duże znaczenie oraz dumę. Obecnie rodzina walczy i żyje pod flagą Iwagakure, lecz mimo to ogromna część kultywuje tradycje Kaze no Kuni. Są świadomi tego kim są i kim byli, każdy jest wychowywany na patriotę. Twardzi, wierni i nieustraszeni, prawdziwa duma Suny.''

Obrazek
Charakter

Seitaro jest przede wszystkim człowiekiem ambitnym. Postrzega siebie samego jako kogoś, kto nie ma ograniczeń, dla którego wszystko jest osiągalne, dlatego uparcie dąży do wyznaczonych celów. Chce nieustannie się rozwijać, nieważne czy chodzi o powiększanie swojej wiedzy, pracę nad swoją sylwetką czy opanowywanie kolejnych technik ninja. Świadomość, że im więcej pracy włoży, tym lepszy się stanie od kogoś - napędza go. Od dziecka chciał być najlepszy we wszystkim czego się dotknął i mimo upływu lat oraz wielu wydarzeń, ta cecha nie zniknęła; chłopak zrozumiał jak cenna jest, dlatego nie pozwolił jej zdusić upływowi czasu.
Chłopak nie jest typem dowcipnisia czy duszy towarzystwa. Jego nastawienie względem świata zewnętrznego można by określić krótko: chłodne i racjonalne. Zdaje się być zawsze opanowany i spokojny, niezależnie od okoliczności. Jest też przy tym człowiekiem rozważnym. Jeżeli ktoś zaskarbi sobie jego szacunek i sympatię, zyskuje przyjaciela na całe życie, na dobre i na złe. Jest lojalny i honorowy. Przy tym bywa sentymentalny, co udowadnia posiadając przy sobie stary ochraniacz ojca z symbolem Sunagakure oraz jego srebrny medalik z wizerunkiem orła nie mający żadnych specjalnych właściwości; ot, pamiątka. Choć jest wdzięczny Tsuchikage i mieszkańcom Kraju Ziemi za udzieloną pomoc, stale uważa się za Sunijczyka. Jest dumny ze swojego pochodzenia i dziedzictwa, co nie powinno dziwić skoro z jego klanu wywodziło się wielu poprzednich Kazekage.
Seitaro ma też własną interpretację dobra i zła. Uważa, że śmierć jest jedynie rozwiązaniem wyjątkowym, jednak dopuszczalnym. Zabija tylko wtedy, gdy ktoś na to faktycznie zasłuży.
Nie boi się niczego i nikogo, jednak nie przeżyłby do tej pory gdyby nie potrafił chłodno skalkulować sytuację. Nie jest lekkomyślny, każde działanie poprzedza długa analiza.
64r - Nowy Porządek
Od pewnego czasu jest członkiem-założycielem organizacji Shintaisei, której okoliczności utworzenia dość znacząco wpłynęły na światopogląd doświadczonego już Seitaro. Zaczął silnie wierzyć w wyższe dobro, wykazując jednocześnie zdolność do poświęcania innych lub samego siebie w imię racji, które reprezentuje. Wraz z Shintaisei chce budować lepszy świat w oparciu na równości i zgodzie, a choć brzmi to utopijnie, wytrwale realizuje ten plan. Ponadto Seitaro zaczął wykazywać wcześniej mniej zauważalne umiejętności dyplomatyczne i administracyjne, które wraz z jego fascynacją militariami stawiają go w pozycji naturalnego lidera. Nie ma jednak ambicji, by być jakimkolwiek władcą, gdyż mimo wszystko woli pozostawać w cieniu wydarzeń, jako, można rzec, szara eminencja. Wydaje się być dobrym doradcą, dlatego stara się służyć radą i pomocą Kazekage Yami Saiko.

Obrazek
Cechy zewnętrzne

Seitaro jest młodym chłopakiem, który dopiero niedawno wkroczył w świat ninja. Jako genin nie wyróżniał się szczególnie pośród swoich rówieśników. Pod spodem nosi ciemną, siatkowaną bluzkę, spodnie i oczywiście bieliznę. Jego wizerunek zmienił się dość znacznie, kiedy dopiero zaczynał swoją drogę jako ninja; jeszcze niedawno nosił biały płaszcz i ciemną szarfę wokół bioder, a dzisiaj stawia na czarny, dobrze dopasowany do ciała płaszcz z wytartym ponczo. Odkąd nieznacznie urosły mu włosy, nie nosi już charakterystycznych bandaży obwiązanych na końcówkach włosów, ot trzyma włosy luzem albo pod czymś w rodzaju turbanu. Nieodłączną częścią garderoby chłopaka stał się bandolier z przewieszoną kataną i duży zwój na biodrach z żelaznym piaskiem. Wyraz twarzy Seitaro wydaje się wiecznie spokojny, jednostajny, zupełnie jak gdyby nic nie mogło go wzruszyć. Od niedawna Seitaro posiada na lewym ramieniu wytatuowany znak 雷 (Kaminari) pozwalający mu na kontrolę czarnej błyskawicy.

64r - Nowy Porządek
Naszemu bohaterowi zdążyło się także trochę zmienić w czasie wędrówki na wygnaniu. Oprócz wielu umiejętności, które na był w grę wchodzi także aparycja. Seitaro widocznie zmężniał, co widać po ostrzejszym spojrzeniu i silnie zarysowanej szczęce, po której od razu widać, że ma się do czynienia z dorosłym, zatwardziałym mężczyzną. Jego ubranie niezbyt się zmieniło, poza tym, że tymczasowo porzucił ponczo na rzecz czarnego płaszcza doskonale kontrastującego z jego oczami i włosami. Nieodłączna czarna katana jest noszona na biodrach z tyłu. Swój wizerunek zmienia nieco, kiedy przebywa w Kraju Wiatru. Inny klimat wymaga założenia lżejszych, jaśniejszych ubrań. Wówczas Seitaro zakłada charakterystyczny turban i wytarte ponczo na kamizelkę shinobi Sunagakure oraz standardowy strój shinobi.Obrazek


Spoiler:
Ostatnio edytowano 29 lut 2020, o 23:05 przez Maji Seitaro, łącznie edytowano 288 razy
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, cień shinobi. Maji Seitaro, do usług.
Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2317
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shintaisei
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Maji Seitaro

Postprzez Ex Adm » 3 wrz 2016, o 01:45

Obrazek
Opinia:
Notatki:
Notatki:
-Imie i nazwisko "Maji Seitaro" jest dobrze kojarzone na całym świecie
[] <- Kim jestem ?? -> []
|
\/
Nim<3:
Administrator
 
Posty: 566
Dołączył(a): 28 lut 2016, o 23:01
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Maji Seitaro [マジ一族]

Postprzez Uchiha Kawauso » wczoraj, o 19:50

Archiwum
Spoiler:

BANK
PZ
Rozszerzenie KP

Kwestionariusz Chimu
 
Posty: 855
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 09:55
Ranga: Tokubetsu Jōnin


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników