Yami Saiko

Moderatorzy: Mistrz Fabularny, Moderacja Kart

Yami Saiko

Postprzez Yami Saiko » 12 cze 2017, o 21:16

Yami Saiko
Yami Saiko: The future is not a river to carry us. It is the ocean in which we drown, if we are not prepared.


Yami Saiko: The Sunagakure no Sato improves every nation it touches. Judge by any metric: safety, prosperity, trade opportunity, peace.


Yami Saiko: It grieved me, sir... to be a party to something so brutal.

NPC: You've never shied away from drawing blood.

Yami Saiko: True, but from a long time only with purpose. Always with greater goals. This was simply an unnecessary casualty.


NPC: Why are you doing this?

Yami Saiko: To prove a point.


Yami Saiko: I expect the worst, so I prepare for the worst, and when the worst happens, I'm ready. But my outlook doesn't alter the reality of the world.
Młoda kunoichi, zazwyczaj korzysta z dwóch typów ubioru. Pierwszy oficjalny, adekwatny do byłego stanowiska. Szata (bez kapelusza) sygnalizujący posiadaną funkcję, wykorzystywany zazwyczaj przy zebraniach wioskowych. Na codzień, ubiera eleganckie czerwone kimono. Znajdują się na nim estetyczne wzory, szyte złotą nicią. Na plecach zawsze widnieje specyficzny wachlarz, który od czasu do czasu wykorzystywany jest w walce. Kiedyś na twarzy widniał uśmiech i pogoda ducha, teraz powaga oraz skupienie. Oczy niebieskiego koloru stały się czarne w wyniku przeszczepu, te natomiast zdradzają znacznie większe doświadczenie i ból, niż jakie można byłoby przypisać komuś w tak młodym wieku. Opaska Sunagakure no Sato znajduje się na prawym udzie, schowana pod ubraniem. Czoło natomiast i jej trzecie oko widoczne jest dla każdego. Zazwyczaj ma na sobie delikatny makijaż, który po części ją postarza.
Genin
Jeżeli chodzi o obecny status, może pochwalić się nieliczną ale kochająca rodziną. Nie straciła nikogo bliskiego,
więc tego rodzaju ból został jej oszczędzony. Czy wpłynęło to na jej charakter? Z pewnością tak, zwłaszcza kiedy nie jedno dziecko trafiało na ulicę, gdyż stało się sierotą w wyniku nieudanej misji lub wojny na której był rodzic. Dziewczynka zdaje sobie sprawę ze swoich korzeni, mianowicie, że wywodzi się z terenów Sunagakure no Sato. Klan jednak przeprowadził się do wioski liścia wiele lat temu i cieszy ją to niezmiernie, że jest traktowana niczym swoja. Od najmłodszych lat zawsze chętnie biegała po podwórku, szukając jakiegoś ciekawego zajęcia oraz interesujących ludzi. Łatwo nawiązywała kontakt z rówieśnikami ale tylko nielicznym udało się zdobyć jej prawdziwą sympatię i pełne oddanie. Niewielkie i zarazem wyróżnione grona może liczyć na jej wsparcie i będzie ich broniła na miarę swoich możliwości. Wychowano ją na młodą i kulturalną damę, ale jeżeli przyjaciółka będzie namawiała na jakiś żart lub kawał, pewnie szybko ulegnie. Stara się być pilna i uczyć wszystkiego co ma sens i się przyda w późniejszych latach życia. Nie jest jednak typowym molem książkowym, ale delikatna ambicja sprawia,że pragnie uniknąć bycia gorszą od swoich bliższych koleżanek. Na niebezpieczeństwo reaguje różnie, gdyż wszystko zależy od sytuacji, którą zawsze stara się ocenić jak najlepiej. Kunoichi dostrzegła jednak, że zaczynają się w niej rozwijać pewne nawyki. Stanie więc między kimś bliskim a wrogiem, nawet jeżeli miałoby ją to zranić. Czy jednak zawsze jest to dobra cecha?

Odejście z Konohy
Wygląd kunoichi pozostał w większości podobny do czasów kiedy mieszkała na terenie Kraju Ognia. Włosy są jednak ciut dłuższe, na szyi znajduje się zauważalny srebrny naszyjnik w kształcie łasicy a na prawej ręce niezwykle elegancka złota ozdobna bransoleta. Ubiór zmieniał się w zależności od potrzeby, niemniej kolor czarny stał się jej ulubionym. W wyniku doświadczeń, zyskała na prawej łopatce specyficzny tatuaż (雷), zezwalający jej na wykorzystywanie czarnych błyskawic.

Wszystko zmieniło się w chwili pewnej niefortunnej misji rangi C. Dziewczyna została przydzielona jako Genin do kilkuosobowej drużyny, którą przewodzić miał doświadczony Chunin. W czasie zlecenia okazało się jednak, iż kapitan został przekupiony przez wroga co zaowocowało ryzykiem dla pozostałych. Zszokowana taką postawą zaczęła kwestionować wcześniejsze wartości, które zostały jej wpajane do głowy za czasów akademii. Czuła się zdradzona, załamana, przerażona. Osobą, którą uratowała ją z zagrożenia okazał się Dōhito Isao, który maskował swoją obecność wpasowując się w rolę jednego z towarzyszy. Nie tylko rozprawił się z kłopotem ale również zaoferował jej możliwość dołączenia pod swoją protekcję. Stan w jakim się znajdowała pozostawiał ją wyjątkowo wrażliwą, dlatego uległa niezwykle szybko. Wspólnie podróżowali kilka dni aż dotarli do ruin Sunagakure no Sato. Mężczyzna oznajmił jej, że zostanie jej mentorem oraz opiekunem. Zapewnił, że żadna krzywda jej się nie stanie kiedy tylko będzie przy niej. Uwierzyła mu i wtedy rozpoczął się nowy rozdział w jej życiu. Rygorystyczny trening oraz niejednokrotne zabieranie nastolatki na zlecenia rang wyższych, których sama wtedy nigdy nie byłaby w stanie wykonać dawało cenne doświadczenie oraz wiele nauczek. Ta dwójka z czasem zaczynała jednak nawiązywać coraz to silniejszą więź, przekraczającą nawet tą jaką mógł mieć mistrz i uczennica. Dohito stał się jej przybranym ojcem a ona sama zaczęła dostrzegać w nim ideał, bohatera i opiekuna. Relacje te rozwinęły się do tego stopnia, iż brunetka stała się mu całkowicie wierna i oddana. Jeżeli coś chciał osiągnąć, była gotowa się poświęcić byleby to zdobył. Jeżeli zależało mu na jakimś celu, robiła co mogła by się urzeczywistnił. Nie była to tyło sama myśl ale również i czyny. Papa pragnął odbudować Piasek, dlatego jej nadrzędnym celem było spełnienie tego marzenia. Brała udział w odnalezieniu zaginionych cywili, pozbyciu się członka byłej rady oraz jego armii gdy ten zapragnął przejąć wioskę dla siebie, zabezpieczała drogi kupieckie, pozbywała się nukeników na terenie Kraju Wiatru, wspomagała lokalnych budowniczych oraz niwelowała wszelkie zagrożenia w postaci bogatszych rodzin i klanów, które rozwinęły swoje wpływy po upadku głównej siły militarnej Kaze no Kuni. Nie minął nawet rok od jej nowego życia a dojrzała szybciej niż prawdopodobnie ktokolwiek w tym zawodzie. Nauczyła się wiele, widziała i słyszała jeszcze więcej i wytworzyła nowe cechy charakteru. Najważniejszymi były jednak manipulacja, brutalność oraz paranoja. Ciężko było jej komukolwiek zaufać a jedynymi pewnikami to wyznaczone jednostki przez jej mistrza. Kim zaś była teraz? Osobą, która przyczyniła się do odbudowy domu dla tych, którzy go kiedyś utracili. Księżniczką Suny. Córką mężczyzny, który przedstawiał się wszystkim jako nowy Kazekage..

Zerwanie więzi z Isao, odbudowa Suny, objęcie stanowiska Kazekage

Saiko po pewnym czasie przekonała się, że była jedynie marionetką i chwilową rozrywką dla Isao. Kiedy się znudził, zostawił ją samej sobie. Zrozpaczona tym faktem wpierw winy szukała w samej sobie, co źle wpływało na jej ogólne samopoczucie i stan. Dopiero po jakimś czasie odzyskała zdrowe zmysły i zrozumiała czym naprawdę była ta relacja. Kłamstwem. Została porwana i wyrobił się w nim syndrom sztokholmski. Wcześniejsze uczucia szybko przemieniły się w nienawiść i pogardę, częściowo nawet względem samej siebie. Kunoichi zaczęła więc działać na własną rękę, wykonując wszelakie zadania i dalej się szkoląc. Objęła sobie za cel całkowitego odbudowania Suny i zapewnienia mieszkańcom dobrobytu. Wymagało to wiele wysiłku, czasu i kombinowania z jej strony. Oczyściła Kaze no Kuni z Nukeninów, zapewniła dostawy wody, wznowiła ochronę Piasku, nawiązała sojusz z Krajem Księżyca, obstawiła warownie na pustyni, wzbogaciła rynek i handel, nawiązała sojusz z Iwagakure i Otogakure, odnowiła status wielkiej wioski dla Sunagakure no Sato.
Wymieniać można długo, lud natomiast wdzięczny zadecydował. Miała zostać oficjalnym dowódcą i nosić tytuł Kazekage. Przyjęła i po dzień dzisiejszy dalej działa by poszerzać wpływy swojego rodzinnego domu.

Chunin Exam, zabicie Uchiha Takeru, nastanie pokoju

Nowo utworzony sojusz zaczywał zyskiwać na sile i po raz pierwszy można było przestać obawiać się liścia. Nie chcąc jednak wywoływać oficjalnej wojny, postawiono na przyjazne stosunki. Chunin Exam został zorganizowany w odbudowanym Piasku i wszyscy Kage zebrali się, by obserwować igrzyska. Yami wykorzystując pewność siebie Hokage oraz jego naturalną pogardę względem pozostałych zaatakowała go z zaskoczenia. Wykorzystując jedno z nabytych Kinjutsu uniemożliwiła mu ucieczkę i zniszczyła całkowicie ciało. Takeru był głównym celem pozostałych, nie było powodów, by pozbywać się również Geninów. Kazekage zezwoliła im na powrót do domu, rozsiewając kłamstwo na temat jego śmierci. Nastał w końcu spokój i wszyscy mogli spokojnie się rozwijać.

Dalsze poszerzanie wpływów

Kraj Kamienia został uratowany dzięki działaniom Saiko, Suna zyskała więc kolejnego sojusznika i zarazem dostęp do nowych towarów. Konoha wysłała zaproszenie na rozmowy, na co ta się zgodziła. Będąc kompletnie pod ścianą bez swojego obrońcy, Radni chcieli dołączyć do sojuszu. Nie mogąc mówić w imieniu wszystkich Yami odmówiła, proponując inne rozwiązanie. Pakt o nieagresji. Suna nie będzie brała aktywnych działań w kierunku Liścia w zamian za szereg przywilejów. Została skreślona z Bingo Booka, otrzymała dostęp do rynku i towarów Hi no Kuni oraz odzyskała utracone klany. Wykorzystała to, by odwiedzić swoich rodziców. Nie była pewna jak do niej podejdą, patrząc na lata rozłąki oraz mnóstwo uwag i komentarzy jakie musieli przez lata znosić. Saiko nie była aniołem. Jej reputacja była doskonale znana w krajach. Preferowała walkę i sianie chaosu gdziekolwiek się udała i wymuszano na niej potyczkę. Była zszokowana ich postawą i miłością, która nigdy nie przygasła. Szok i niedowierzanie długo się w niej utrzymywało, kiedy jednak zrozumiała, że nie jest to żadna sztuczka poczuła się po raz pierwszy od dłuższego czasu szczęśliwa. Ojciec i matka wrócili do Piasku, dołączając do grona tamtejszych żołnierzy. Jakiś czas później odwiedziła Iwagakure i porozmawiała z Mumeiem. Wdzięczny za jej pomoc zgodził się na oddanie tych rodzin, które miały ochotę wrócić. Piasek stał się więc jednością.

Zwiększanie własnej potęgi, chęć zemsty

Zaginieni cywile Kaze no Kuni przyciągnęły uwagę Kazekage i ta postanowiła to zbadać. Po przeprowadzeniu śledztwa okazało się, że odpowiedzialna za to była dobrze znana jej organizacja. Młot Zmierzchu. Grono niebezpiecznych kultystów. Po odnalezieniu zaginionych okazało się, że jej rodzina została w to wmieszana, torturowana i całkowicie wyprana z własnych wspomnień. Yami nie mając większego wyboru musiała walczyć nie tylko z tymi, którzy dali jej życie, ale także pozostałymi członkami kultu. Lidera w rzeczywistości na miejscu nie było, jedynie podstawiona przez niego kukła. Zdołał uciec. Rozpacz, nienawiść i wściekłość dopadły dziewczynę, kiedy musiała odebrać życie bliskim. Jej nowym celem stało się odnalezienie sprawców i całkowita ich eliminacja. Jej oczy zareagowały na te nowe emocje i przemieniły się, dając jej dostęp do nowych, wcześniej nieznanych sobie możlwości.
W podobnym czasie nawiązała dobre stosunki z pewnym osobnikiem, który towarzyszył kiedyś byłemu Kazekage. Początkowo byli wobec siebie nieufni, jednakże współpraca okazała się niezwykle dochodowa. To właśnie dzięki niej nabyła nowe cenne Kekkei Genkai, Mokuton.

Wiele, wiele miesięcy późnej...

Mnóstwo rzeczy wydarzyło się na świecie i to nie szczególnie pozytywnych. Wybryki Maji Seitaro w Iwagakure no Sato, chaotyczne ruchy ze strony Uchiha Arina jak i rosnące problemy w mniejszych krajach. Saiko jako Kazekage, dalej dbała o swoją wioskę, jednocześnie zwiedzając świat i ucząc się nowych rzeczy o samej sobie. Dojrzała, a z pomocą pewnych ludzi, zmierzyła się ze własną przeszłością. W jaki sposób? Zaakceptowała całe zło, jakie ją spotkało ale też te, które były jej własnym dziełem. Z bardziej opanowanym nastawieniem i pozytywniejszym myśleniem, zdecydowała się zmienić. Nie pragnęła już bezsensownego mordu, nie dawała się już tak łatwo prowokować, odrzuciła bardziej niszczycielskie plany na swoją zemstę, dzieliła się swoją wiedzą z obcymi w dobrej wierze oraz starała się napotkane problemy z trudnymi ludźmi rozwiązywać za pomocą słów a nie przy użyciu technik. Czasami było to dla naszej bohaterki ciężkie, ale na dłuższą metę z pewnością da jej to więcej satysfakcji. Daleko było jej do ideału, aczkolwiek stawała się lepszą wersją samej siebie.
Były Jonin Sunagakure no Sato przybył do domu z prośbą o wybaczenie. Dostał drugą szansę i wraz ze Yami udali się w poszukiwaniu lisa o dziewięciu ogonach. Przebywał w Kraju Demona a sama walka ukazała dziewczynie, jak destruktywna moc leżała w łapach a będąc dokładniejszym w pysku Bijuu. Po wygranej, zapieczętowała Kyuubiego w sobie. Początkowo jako kara dla kreatury. Obawiając się jednak, że może być przez niego prędzej czy później kontrolowana, zdecydowała się na przekazanie władzy następnej osobie. Seitaro odzyskał w jej oczach a także zapewnił przyjazne stosunku z Krajem Mrozu. Miał doświadczenie wojenne, które było niezbędne z uwagi na zdradę sojusznika jak i inicjatywę mniejszych krajów.
Po pewnym czasie, relacje Jinchūriki z Kuramą polepszyły się, nawiązali ze sobą kontakt oraz silną nić przyjaźni. Nidaime opanowała całkowicie moc lisa, dzieląc się rzecz jasna swoim własnym progresem ze swoim następcą. Nawiązała kontakt z Konoha oraz Iwa wiedząc, że Oto już było ogarnięte ze strony Maji. Wykazała dobrą wolę, niemniej ostatnie słowo będzie mieć Sandaime na zbliżającym się zebraniu Kage. Saiko swoje zrobiła i osiągnęła. Czuła, że teraz kolej nowych osób by aktywnie kształcić ten świat. Stała się teraz bardziej obserwatorem, niż autorem tychże opowieści. Czas pokaże, gdzie ją los znowu pogna...
Ostatnio edytowano 17 maja 2021, o 14:04 przez Yami Saiko, łącznie edytowano 250 razy
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 2093
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 20:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Yami Seiko

Postprzez Sabaku no Yuno » 12 cze 2017, o 23:00

Akcept.
Opinia:
Notatki:
Notatki


 
Posty: 611
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:33
Ranga: Jiyūjin


Powrót do Yami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników