Kurogane Ichiro

Moderator: Moderacja Kart

Kurogane Ichiro

Postprzez Kurogane Ichiro » 25 wrz 2017, o 23:44

Kurogane Ichiro
"Po trupach do celu."
Trudno tu mówić o uśmiechu, czy radości zauważalnej w oczach tego chłopaka. Wychowany przez ulicę, w skrajnie ekstremalnych warunkach zapomniał czym jest szczęście, czy bliscy. Porzucony na pastwę losu nauczył się jednej zasady, którą z pewnych względów zachował sobie głęboko w sercu - po trupach do celu. Niezależnie, czy mowa tu o bezbronnych cywilach, niewinnych zwierzętach, czy osobach próbujących mu zaszkodzić, zasada ta tyczy się każdego.
Znajomości jakie zawarł lub zawiera, uzasadnione są jedynie korzyściami jakie mogą z nich płynąć. Nie przywiązuje się do niczego, nie poczuwa do patriotycznych zachowań, jest mu obojętne gdzie egzystuje. Hierarchia wartości nie istnieje, a moralność i zasady są ostatnim, czym by się przejmował. Zatem można śmiało powiedzieć, że Ichiro nie należy do tych "normalnych", właściwie nigdy też za takiego nie był postrzegany. Akademia ninja była dla niego dość trudnym okresem w życiu, jego charakter przysporzył mu wiele kłopotów i pomimo swoich ponadprzeciętnych umiejętności, nie przepuszczono go do następnej klasy, aż trzy lata z rzędu... Koniec końców stał się prawowitym ninja, przeżył to co przeżyć musieli wszyscy dookoła i dalej funkcjonuje w tym brutalnym świecie.

"Ningen no yuiitsu no kachi wa kare no tsuyo-sadesu."

Pierwszymi wyróżniającymi go z tłumu cechami zdecydowanie są jego wzrost i masywna postura. Mierzący blisko 190 cm. o szerokich plecach, dużych ramionach i wąskiej talii... Nie sposób określić go na piętnaście lat, a na pewno nie na pierwszy rzut oka. Ma to swoje wady i zalety zarówno w aspekcie bitewnym jak i życiu codziennym... Jeśli zaś chodzi o mimikę jego twarzy, jest praktycznie niezmienna. Pozbawione emocji, chłodne spojrzenie w akompaniamencie niewzruszonych kącików warg. Kamienna twarz wykuta brakiem jakichkolwiek luksusów, czy komfortu. Jedynym żywym elementem są przesiąknięte niby krwią, czerwone tęczówki w jego ślepiach. Tam kotłuje się całe zło jakiego doświadczył za młodu, więc przypatrywanie się im nie jest niczym przyjemnym.
Ostatnio edytowano 16 cze 2018, o 11:13 przez Kurogane Ichiro, łącznie edytowano 47 razy
Obrazek
 
Posty: 183
Dołączył(a): 24 wrz 2017, o 15:44
Ranga: Uczeń

Re: Kurogane Ichiro

Postprzez Kamijin Yurika » 26 wrz 2017, o 09:26

Akcept. Dodaj się do grupy Iwagakure ustawiając ją jako domyślną poprzez panel użytkownika -> grupy.
Miłej gry~
 
Posty: 312
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 12:20
Ranga: Genin

Re: Kurogane Ichiro

Postprzez Ragi » 4 mar 2019, o 11:25

Wywalam
Administrator
 
Posty: 463
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 19:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Daimyō
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: Shogun


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników