Kraj Demonów - tereny otwarte

Choć nie posiada swojej ukrytej wioski, posiada wykwalifikowanych shinobi. Kiedyś był sojusznikiem Konohagakure no Sato, teraz uznawany jest za neutralny.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Blitz » 16 wrz 2020, o 20:42

Nie jest to nic innego jak ogromna otwarta przestrzeń nad Krajem Demonów. Czasami trafi się jakiś mniejszy lasek, albo rzeczka, ale w zasadzie większość to tylko polany, krzewy i kamienie. Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego. Nie znajdzie się tutaj wielkich miast, pijalni czy bawialni. Mówi się nawet, że poza kilkoma kraterami nie ma tutaj absolutnie nic. Nawet zwierzyny łownej zbyt wiele nie da się uraczyć. Ta monotonnia sprawia, że podróż tędy jest nudna i niemiłosiernie się dłuży. Chodzą legendy, że ludzie tracili zmysły, gdy przebywali w tym miejscu zbyt długo. Nikomu nie powinno się życzyć samotnego przemierzania tej bezkresnej krainy.
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator
 
Posty: 263
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 07:29
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Niko » 17 wrz 2020, o 11:33

Po kilkunastu godzinach podróży wszystko było jasne. Kraj Demonów to była największa spier***ina jaką udało mu się znaleźć. Aura którą czuł nie pochodziła od żadnych demonów, tylko od setek dusz którzy umarli z nudów przemierzając te bezkresne pustkowia. Jakim cudem na takiej patelni ukrywał się Kurama? To bydle powinno mieć kilkadziesiąt metrów, na czymś tak bezkreśnie płaskim powinno się go zobaczyć. Chyba że zapadł się pod ziemię, albo ukrył się cholera wie w jakiej dziurze. Demon który stwierdził że to jest dobre miejsce do życia, musiał mieć kompletnie poprzewracane pod beretem. Przecież tu było puściej niż w jego wymiarze Kamui. Więcej roślinności widział na pustyniach kraju wiatru niż na tym sku*wiałym pustkowiu. Z czego to było zrobione, że nic tu nie chciało rosnąć? Cała ziemia była zaszczana przez miliony przedwiecznych, demonicznych psów? Co, za gówno.

z/t

Poziom naładowania Juubiego:
Nie zajmuję się administracją forum, nie pisać w sprawach organizacyjnych
 
Posty: 943
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 22:53
Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Maji Seitaro » 19 wrz 2020, o 21:45

Plebs postraszony, ale może i przy okazji nauczony, żeby na przyszłość nie biegać z kosą na hurra na kogoś, kto wygląda na bardziej obytego w walce. W każdym razie nie dowiedzieli się praktycznie niczego czego Saiko by już nie wiedziała, więc ruszyli dalej(uprzednio korzystając z wolnej chwili, by spuścić z baku, żeby los nie czepiał się o takie rzeczy w mniej dogodnym momencie). Wylecieli w przestworza w kierunku lepiej znanym Saiko aniżeli jemu samemu. Kraj Demona co prawda znał, ale o dosłownym położeniu krateru nie miał większego pojęcia. Zaś gdy go zobaczył, zrozumiał jak wielkim zagrożeniem są ogoniaste bestie. Krater jaki powstał po ataku lisa był większy niż dałoby się go zrobić przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych materiałów wybuchowych znanych ninja.
Zastanawiało go z jak wielką siłą przyjdzie im się wkrótce mierzyć. Mentalnie był gotów na wszystko, ale zobaczymy co przyniesie praktyka.
Klonów dalej nie odwołał, licząc że te prędzej czy później na coś natrafią. Dla pewności skontaktował się z nimi telepatycznie, by zapytać gdzie są i co widzą.Jestem zmęczony, sry za gunwo post xd
Ostatnio edytowano 19 wrz 2020, o 23:19 przez Maji Seitaro, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2595
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Yami Saiko » 19 wrz 2020, o 22:59

Jednym z pierwszych akcji Saiko było załatwienie potrzeb fizjologicznych podczas podróży. Zwyczajnie dawała znać, że na chwilę jej nie będzie. Następnie lądowała, znajdowała odpowiednie krzaki/liście i robiła swoje.

Na miejscu mogła ujrzeć na własne oczy skalę zniszczeń dokonanych przez lisa. Kolejne potwierdzenie w jej głowie, że nie był to cel łatwy. Coś jednak trzeba było z nim zrobić. Im dłużej był na wolności tym większe ryzyko kolejnych ataków. Na to pozwolić nie mogła.
Teraz należało szukać odpowiednich informacji. Seitaro polegał na klonach, posłanych zdecydowanie wcześniej. Co z Saiko? Wpierw wyłapała grupę nietoperzy i poprosiła je o pomoc. Niech przelecą większe dystansy i sprawdzą tereny. Może ujrzą oznak demona w okolicy? Wspomogła się także Byakuganem, sprawdzając każdy kierunek. W zależności od ogólnych wyników, zdecydują co dalej.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 1782
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Blitz » 20 wrz 2020, o 21:37

Seitaro znowu ma minusy do statów kappa

No to zaczęło się. A w zasadzie zanim przejdziemy do tego, co się zaczęło to zacznijmy od rzeczy pierwszorzędnej. Hierarchia potrzeb czy piramida Maslowa – sekwencja potrzeb od najbardziej podstawowych (wynikających z funkcji życiowych), do potrzeb wyższego poziomu, które aktywizują się dopiero po zaspokojeniu niższych.Potrzeby fizjologiczne są to wymagania fizyczne potrzebne do przetrwania człowieka. Jeżeli te potrzeby nie są zaspokojone, ludzki organizm nie może prawidłowo funkcjonować i ostatecznie nie będzie w stanie przetrwać. Potrzeby fizjologiczne są uważane za najważniejsze; dlatego powinny być spełnione w pierwszej kolejności. Powietrze, woda i jedzenie to wymagania metaboliczne na przetrwanie wszystkich zwierząt i ludzi. Odzież i schronienie zapewniają niezbędną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Natomiast intensywność ludzkiego instynktu seksualnego kształtuje się na podstawie utrzymywania odpowiedniego wskaźnika urodzeń, także konkurencja seksualna może kształcić ten instynkt.
Seitaro udało się zmienić kolor śniegu, więc mimo wszystko los nie miał się o co czepiać. Pozostało tylko z dumą szukać wielkiego lisa koloru ciemnego gówna.
Saiko też zrobiła wszystko, co należy, więc szybko wysłała nietoperze, które postanowiły jej nieco pomóc. Ślad był dość prosty. Powinna kierować się na północ. W tamtą stronę prowadzą ślady po potworze, ale samego dziewięcioogoniastego, ani widu ani słychu.
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator
 
Posty: 263
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 07:29
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Yami Saiko » 20 wrz 2020, o 22:23

Pomoc od zwierząt była doceniona i upewniła się, że maluchy otrzymały słowną pochwałę.
-Nietoperze nakierowały nas na północ. Tam znajdują się ślady po potworze, jednak nie udało im się odnaleźć samego lisa. - była to wskazówka dla Seitaro by posłał klony w odpowiednim kierunku. Co dalej? A no kontynuowali swoją podróż. Lot, pełna prędkość, dwieście metrów nad ziemią. W razie oczywiście niepewności u kompana względem informacji od Kazekage, ta doda pewien szczegół na temat posiadanej zdolności. Potrafiła rozmawiać ze zwierzętami i prosić ich o wykonanie różnego rodzaju zadań.
-Wszystko w porządku? - zapytała, chcąc sprawdzić jak się trzyma Maji. Warto było wiedzieć czy był skoncentrowany na zadaniu czy myślami biega gdzieś indziej.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 1782
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Maji Seitaro » 20 wrz 2020, o 22:50

Seitaro leciał w powietrzu wraz z Saiko, ale za bardzo nie zagadywał do niej, woląc skupić się na zadaniu i obserwowaniu terenu przed sobą. Zwyczajnie wychodził z założenia, że jeśli nie ma o czym rozmawiać, to po prostu żadnego tematu nie porusza. To była kiepska chwila na beztroskie gaworzenie, tym bardziej, że ich relacja była bardziej profesjonalna aniżeli zażyła. Rozmawiali zazwyczaj o sprawach ważkich dla jednej lub drugiej strony i dotąd nie nadarzyła się okazja, by poznać się bardziej od strony prywatnej. Na to składało się wiele czynników, ale o tym może kiedy indziej. W każdym razie przyswoił wskazówkę od Saiko i wtem przekazał ją wszystkim klonom, które od razu miały udać się w tamtą stronę. Natomiast informacja, że Kazekage potrafi porozumiewać się ze zwierzętami była już o wiele ciekawsza i zmusiła niejako Seitaro do poruszenia tego zagadnienia.
- Tak, w porządku, po prostu nie mówię więcej niż trzeba. Ale wracając do zagadnienia... twoje zdolności są dla mnie nieprzeniknione. O ile istota sharingana, meitonu, mokutonu i byakugana jest mi jasna, o tyle nie potrafię połączyć zdolności komunikowania się z pospolitymi zwierzętami z umiejętnościami jakiegokolwiek znanego mi klanu. To raz, dwa, że wyczułem spore ilości chakry natury, jakie przyswajasz, aczkolwiek forma jaką przybrałaś była daleka od ideału trybu mędrca. - był ciekawski, to owszem, nie zamierzał tego ukrywać. Był człowiekiem goniącym za wiedzą, ale Saiko wcale nie musiała odpowiadać, jeśli nie miała pewności co do swojego żołnierza. Sam bardzo niechętnie spowiadałby się z tego, co potrafi, nawet komuś bliskiemu. Zapytać jednak nie zaszkodziło.

Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2595
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Blitz » 20 wrz 2020, o 23:21

No to sobie lecieli i lecieli. Wprost we wskazanym kierunku. O dziwo, tym razem, nie złapała ich ani sraczka, ani szczanie ani głód. Bogowie byli miłosierni i wiedzieli, że zbyt długie igranie z potrzebami ludzi stawało się nudne. Dlatego mogli sobie tak lecieć w spokoju. Aż tu nagle Saiko coś zobaczyła. Było to spore, miało dziewięć ogonów i kolor doskonały, żeby wtapiać się w tło, gdyby tłem była sraczka. Bez wątpienia był to lis. A jego ilość chakry wręcz przytłaczała. Seitaro zobaczył go klonami w tym samym momencie, w którym zobaczyła go Saiko. Leżał sobie spokojnie przykryty grubą warstwą śniegu między wzgórzami, ale wystawiając pysk tak, żeby mógł oddychać. I co teraz?
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator
 
Posty: 263
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 07:29
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Yami Saiko » 21 wrz 2020, o 00:01

Ile czasu upłynęło? Stosunkowo niewiele. Byakugan był włączony cały czas by wspomóc zwiad. Kiedy jednak na krańcu jej wizualnych zdolności pojawił się cel, zatrzymała się w powietrzu natychmiastowo.
-Widzę go... - skomentowała by zaraz dodać -Niecałe piętnaście kilometrów przed nami. Ciemna ruda barwa, dziewięć ogonów, ogromna ilość posiadanej chakry. Śpi, przykryty pod śniegiem między wzgórzami. Jak długo to potrwa? Nie wiem... - tutaj zaczęła pobierać energię natury, zmieniając swoją formę raz jeszcze. Na pewno nie była kimś, kto pysznie spoglądał na wyzwanie jako level easy.
-Powinieneś nas teleportować do klonów o ile potrafisz. Następnie wchłoń je i zrób nowe. Ja również wykonam kilka. Przyda się większa ofensywa na wielu poziomach. Niech jeden z Twoich Bunshinów bądź Ty sam bądźcie przy moich kreacjach. - rzuciła pierwszą strategią by mieli pojęcie jak działać. Tego tylko by brakowało by nagle latali bez planu i składu -Dopóki śpi, zbierajmy chakre. Dam znać jak się wybudzi. Wtedy wykonaj skok. - oznajmiła.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 1782
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Maji Seitaro » 21 wrz 2020, o 01:07

- Hmm... - mruknął, otrzymawszy informacje od klonów. Saiko również dostrzegła bydlaka swoim byakuganem. A więc jednak, odnaleźli źródło problemów, które dręczyło tę krainę. Poszło zaskakująco łatwo, choć gdyby nie wykorzystane umiejętności i sposoby rekonesansu, wyprawa mogłaby się znacznie wydłużyć. Wraz z z czysto praktyczną informacją od klonów otrzymał również ,,wrażenie'' jakiego doznały widząc bijuu. Czy się przeląkł? Niekoniecznie, prędzej zaczynała w nim buzować adrenalina(której nie należało łączyć w jego przypadku ze skłonnością do akcji brawurowych). Wysłuchał pierwszego planu Saiko i pokiwał głową w zrozumieniu. Odczekał konieczny czas, w którym Kazekage zbierze maksimum swojej energii. Czuł jak z każdą chwilą sygnatura jej chakry gęstnieje, wzrasta do niebagatelnych rozmiarów. Była niczym połowa energii jaką dysponuje bijuu. Będzie miał okazję zobaczyć ją w pełni jej sił. W końcu.
Zamierzał postępować zgodnie z planem Saiko, więc stworzył na teraz dwa klony. Telepatycznie dał znać zwiadowcom by wezwały do siebie nowo stworzone klony, a te z kolei wezwały do siebie oryginał(wraz z Saiko, z którą utrzymywał na czas skoku fizyczny kontakt) Na miejscu wchłonął zwiadowców, natomiast te nowe klony udały się z ewentualnymi kopiami Saiko. Oryginał zaś pozostał z oryginałem. W ciągu kilku najbliższych chwil rozegra się tu bitwa, która bez wątpienia zapisze się na kartach historii. Krajobraz może już nie pozostać takim samym, więc warto go zapamiętać przed drastyczną zmianą. Zapalił jeszcze na szybko fajkę, bo przez najbliższe chwile raczej nie będzie miał na to czasu.8960 / 3 = 2986 + 1040 = 4026 chakry oryginału zwykłej i SM
Oba klony po 2986 zwykłej i SM
Spoiler:
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2595
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Blitz » 21 wrz 2020, o 02:09

No to zaczęły się przygotowania. Bitwa miała się niebawem zacząć. Maksymalnie dyskretnie duet SS zaczął tworzyć plan ataku na bijuu. Widzieli go, wiedzieli gdzie on jest. Zimny wiatr wiał im w plecy. Byli gotowi podjąć się walki. No w zasadzie nie byli gotowi, bo Saiko wciąż przechodziła w tryb Super Saiyan. Starcie jednak było coraz bliżej. Czuć było, że powietrze robi się gęste, a świat jakby na chwilę przestał się kręcić.
Wtem Saiko zobaczyła jak nos lisa zaczyna głęboko wdychać i wydychać powietrze w krótkich seriach. Zupełnie jakby węszył. Jego ogromne ślepia otworzyły się natychmiast, a on sam wstał w mig wzbijając w powietrze tumany śniegu, które go całego zakryły. Dostrzegła go tylko Saiko dzięki swojemu byakuganowi.
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator
 
Posty: 263
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 07:29
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Mutō Mort » 21 wrz 2020, o 02:30

/Pisze z konta gracza by nie widzieć hide, mam nadzieję, że to nie przeszkadza/
Kurama poczuł coś - ludzie. Znajomy zapach od którego tutaj zamierzał odpocząć. Przez chwilę był zły na wiatr, gdyby wiał w inną stronę nie musiałby tego irytującego zapachu znosić. Nie był pewny jak daleko są. Spróbował wyczuć ich chakrę ale nic nie zauważył. Byli albo żałośnie słabi albo za daleko. To jeszcze nie powód się przejmować. Położył się ponownie i opuścił pysk na łapy i lekko zmrużył oczy. Przyjemne śnieżne okrycie zmarnował swoją gwałtownością. Przyglądał się opadającym resztkom śniegu jakie wywołał. Oby szybko opadły pomyślał ciągle mając nadzieję, że ludzie go nie zauważą. Okolica była spokojna póki co i podobało mu się tu, jeśli zaś wywoła za duże zainteresowanie ludzi znów będzie musiał się przemieścić.
 
Posty: 726
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Yami Saiko » 21 wrz 2020, o 12:28

Po teleportacji do klonów Seitaro, każdy miał swoje zadanie. Saiko wytworzyła trzy drewniane kreacje. Jeden z klonów miał w zasadzie lecieć nisko przy ziemi, robiąc koło od strony zachodniej. Na razie nie zbliżał się specjalnie do lisa (preferowana odległość to 80 metrów póki co), chciał jednak być skierowanym tak by móc patrzeć na jego prawy bok.

Klon numer dwa z pominięciem pieczęci dał życie drewnianemu golemowi, który zaczął wyrastać z ziemi. Klon numer trzy chciał wzmocnić Mokuton, narzucając na niego zbroję Susanoo. Nie obejmowała całego ciała z uwagi na różnice w rozmiarach ale istotne i główne punkty były chronione. Ta dwójka znajdowała się na czole Mokujina, osłaniana i zamknięta w wytworzonym na nim krysztale. Umiejętność lotu była dezaktywowana (praktycznie zaraz jak wyskoczyli z Saiko), statystyki powróciły do normy. Biegiem megazord po krótkiej chwil zaczął biec przed siebie, tam gdzie przebywał rudy.

Co z oryginałem? Stał w miejscu, zbierając chakrę (jak cała reszta) i komentowała wszystko Byakuganem o ile któryś z Maji nadal przy niej się znajdował.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 1782
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Maji Seitaro » 21 wrz 2020, o 12:55

W ich duecie Seitaro miał być tym, który będzie zajęty głównie odpieraniem najcięższych ataków Kuramy, podczas gdy Saiko będzie stanowić główną siłę ofensywną. Już w pierwszych chwilach jej akcji odczuł, że takie rozwiązanie będzie najlepsze, bo ani nie potrafił stworzyć tak potężnego mokutonowego tworu, ani przyobleczyć siebie lub cokolwiek innego srebrną, eteryczną zbroją. Pozostawał spokojny i dostosowywał się do ruchów Saiko.
I w ten sposób klon Seitaro nr 1 dołączył do klona nr 2 i 3 dziewczyny, z którymi został zamknięty w ochronnym krysztale. Klon nr 2 poleciał z klonem 1 Saiko i wraz z nią zamierzał odwracać uwagę lisa wszelkimi akcjami zaczepnymi. Oryginał zaś pozostał na miejscu. Tak więc najpierw rozsądne sprawdzenie siły ogoniastego poprzez wysłanie klonów, które zresztą posiadały cały potencjał ofensywny oryginału.

Wobec tego jedynym ruchem ofensywnym jaki wykonał sennin, to stworzenie przez klona nr 2 burzy okalającej pole bitwy i stworzenie przez klona nr 1 gigantycznego lwa z czarnej błyskawicy. Twór miał wzmocnić ofensywę i wspomóc drewnianego golema w bliskiej konfrontacji z lisem. Siła błyskawic była niebagatelna, rozmiar niewiele mniejszy od samego lisa, tak więc ugryzienie takiego w kark bądź inną część ciała mogło być nad wyraz skuteczne. Burza zaś przyda się na kolejne, zaplanowane akcje.Spoiler:
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
  • -
  • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2595
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 20:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Kraj Demonów - tereny otwarte

Postprzez Blitz » 22 wrz 2020, o 23:44

Dobra, nie będzie to już post fabularny, więc pozwolę sobie sędziować.
1. Saiko tworzy klony.
2. Saiko wysyła jednego klona naprzód, podczas gdy inny tworzy Mokujina, a trzeci Susanoo. Seitaro wysyła swojego klona z klonem Saiko. Klony lecące przy Kyuubim nazwę zespołem 1, żeby była jasność. Stworzenie burzy. Kyuubi widzi burzę.
3. Golem biegnie w stronę Kuramy (ma 150 metrów do pokonania, pokonuje 20 na akcję więc zajmie mu to 8 akcji). Seitaro tworzy se lewka.
4 - 9. Golem biegnie z lewkiem. W tym momencie Kyuubi wyczuwa, że coś jest nie tak i odpowiada atakiem. W powietrze unosi się ryk rozwścieczonej bestii, a jego następstwem jest potężna fala uderzeniowa, która wręcz wyrywa okoliczną roślinność.

Zderzenie się technik.
Kyuub siła 10 AoE
Seitaro siła 13
Saiko siła 13
Różnica sił większa niż 3.
Seitaro i Saiko wasze techniki zostają osłabione o 0,5.

10. Uderzenie kyuubiego nie zmieniło za dużo, chociaż można było odnieść wrażenie, że twory z chakry się zachwiały przez chwilę.

Susanoo i Lew są w odległości 20 metrów od kyuubiego. Reszta tak jak założyliśmy. Oryginały 150 metrów, a zespół 1 80 metrów.
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator
 
Posty: 263
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 07:29
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Następna strona

Powrót do Oni no Kuni - Kraj Demonów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników