Lasy w centrum Kraju Ciszy

Niewielki biedny kraj, który niegdyś był rządzony przez samurajów. Teraz jest to rolniczy kraj, którego ziemie nie są na tyle atrakcyjne, aby je przejąć siłą.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Nakano Tadashi » 10 lis 2020, o 22:48

Fakt, że Seitaro nawet nie kiwnął palcem nie napawał go optymizmem. Nawet jutsu raitonu nie zrobiło na nim żadnego wrażenia, nie cofnął się choćby o centymetr w tył. Tadashi mógł jedynie zacisnąć zęby i biec najszybciej jak potrafił do celu. Wiedział, że Maji coś knuł, wiedział też, że najprawdopodobniej nie będzie mógł mu w tym przeszkodzić. Pozostawało się wysilić do jak najszybszego biegu i mieć nadzieję, że kazekage zareaguje za późno. Katana byłą niemal na wyciągnięcie ręki gdy Seitaro dosłownie pojawił się przed nim. Przez chwilę Nakano w kompletnym szoku był szarpany w powietrzu niczym szmaciana lalka a potem rzucony. Przeturlał się i nim udało mu się zatrzymać pokonał już dystans 7 metrów. Niemal wrócił do punktu wyjścia. Podniósł się z ziemi i otrzepał dokładnie. Nie cierpiał brudu, nie cierpiał się brudzić.
-Szlag
Chłopak sięgnął po katanę i ponownie ruszył do przodu. Tym razem jednak zamiast skupić się na katanie zamierzał natrzeć na Seitaro. Oczywiście, plan był szalony i głupi, a jeśli miał jakieś szanse powodzenia to Tadashi ich nie widział. Nie mógł się jednak poddać. Jeśli Seitaro używał na ich pierwszym spotkaniu takiej szybkości to Nakano nie miał żadnych szans. Mógłby najwyżej wykiwać w jakiś sposób Majiego ale jak tu oszukać kogoś starszego, bardziej doświadczonego i mądrzejszego od siebie? Jeśli kazekage dał mu podejść to chłopak w odpowiednim momencie wyskoczył w górę by z tej pozycji spróbować zaatakować.

Spoiler:
MK Shinzo Hiroto, Nara Chie i Hoshiyaku Asame

Bank
 
Posty: 114
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:58
Ranga: Genin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Seitaro » 12 lis 2020, o 22:06

Zastanowił się przez przez chwilę czy Tadashi jeszcze zaskoczy Seitaro i czy w ogóle ma czym zaskoczyć. Nie zapowiadało się na to, zważywszy na ograniczony wachlarz możliwości, jakim dysponowało większość geninów. Geniusze zdarzali się tylko raz na jakiś czas. Zmrużył oczy widząc jak genin wyraźnie obrał sobie za cel jego samego, rezygnując z próby zdobycia Kokuto. Taktyka sama w sobie dobra, by wpierw wyeliminować głównego przeciwnika, by dobrać się do tego czego strzeże. Wykonanie jednak było już nieco gorsze. Maji był wprawnym kenuserem, być może najwprawniejszym w wiosce i na świecie, więc wiedział jak reagować na dany rodzaj cięcia. Ten akurat był mu znany i Kazekage dobył kunaia, którym zderzył się z bronią genina, a korzystając tym samym z okazji przesłał ładunek magnetycznej chakry do ciała Tadashiego. Efekt? Namagnesowanie poprzez broń, o czym ten nie mógł mieć pojęcia tak długo, jak Seitaro tego nie wykorzystywał. Wtedy jednak nadeszła innego rodzaju kontra w postaci obrotówki nogą na dolną część klatki piersiowej. Różnica szybkości była zbyt duża, cios był celny i bardzo bolesny pomimo, że Kazekage nie włożył w niego całej siły bojąc się o zdrowie podopiecznego.Spoiler:
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
 • -
 • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Nakano Tadashi » 12 lis 2020, o 23:16

Czy miał go czym zaskoczyć? Raczej w to powątpiewał, w końcu Seitaro był silniejszy, mądrzejszy i bardziej doświadczony od niego. Byłaby to niemal obelga gdyby kage dał się zaskoczyć geninowi. Jego cięcie ewidentnie się nie powiodło, zostało zablokowane kunaiem niczym dziecięca igraszka, po czym Tadashi dostał chyba najmocniejszego kopa w swoim życiu. Jak nie trudno sobie wyobrazić chłopak skrzywił się z bólu i poleciał kawałek dalej, upadając na plecy. Jedną dłonią trzymał się za uderzone miejsce.
Szlag, szlag, szlag... jak ja mam go pokonać?
Kataną już sobie raczej nie powalczy, schował ją do pochwy i powoli się podniósł na nogi. Zmierzył swojego przeciwnika wzrokiem. Shurikenjtusu i kenjutsu odpadało, podobnie jak raiton. Pozostało mu teraz jedynie taijutsu. Z tego co pamiętał to kazekage nie był wprawnym taiuserem, więc cień szansy pozostawał. Jednak czy umiejętności walki wręcz Tadashiego wystarczą by pokonać szybkość i siłę Cienia Piasku? Szczerze wątpił.
Nie miał jednak wyboru, ponownie podbiegł do przeciwnika, chcąc wymusić walkę w zwarciu i za pomocą prostych ciosów i kopniaków wymierzonych głównie w klatkę piersiową sprawdzić jego obronę. Jeśli Seitaro nie wykonał żadnej kontry to Tadashi nagle stanął na rękach i za pomocą kopniaka spróbował przebić się przez obronę przeciwnika.

Spoiler:
MK Shinzo Hiroto, Nara Chie i Hoshiyaku Asame

Bank
 
Posty: 114
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:58
Ranga: Genin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Seitaro » 13 lis 2020, o 10:20

Tadashi przeszedł do pełnej ofensywy, a Seitaro nie pozostało nic innego jak przeciwstawić się tym atakom. Podobnie jednak jak poprzednio nie unikał ciosów, a zamiast jego je kontrował. Genin dobrze zapamiętał i wykorzystał fakt, że Maji nie był specjalistą w technikach walki wręcz, co nie znaczy że był kompletnym laikiem. Stali na równym poziomie jeśli chodzi o samo taijutsu, ale Kazekage stał nieporównywalnie wyżej pod względem przygotowania fizycznego. Wobec tego przybrał postawę defensywną i bez większego kłopotu odpierał kolejne ataki. Dał mu się trochę namachać, stwarzając pozory wyrównanej walki, ale ani raz nie dał sobie zadać skutecznego ciosu. Swoją okazję znalazł w momencie, w którym Tadashi stanął na rękach i usiłował zadawac ciosy nogami. Odpowiedzią na to było uchylenie się, podcięcie jego rąk, silne kopnięcie w powietrze i błyskawiczne pojawienie się za plecami genina. Maji znudził się tym starciem, więc uznał, że pora je zakończyć, stosując na Tadashim Shishi Rendan. Efekt? Piorunujący dla członka klanu Nakano, choć wciąż Seitaro się hamował i nie zadawał ciosów z pełną siłą. Wbity w glebe genin odczuwał ból w praktycznie całej górnej części ciała. Nie można było jednak mówić o jakichś złamaniach, a co najwyżej o rozległych sinikach. Czyli do wesela się zagoi.
- Nieźle jak na początek, doceniam samozaparcie i próbę wyszukania luk w kompetencjach przeciwnika. Jesteś tak szybki jak ja byłem, będąc geninem. To dobrze rokuje na przyszłość, jednak pamiętaj, że jeśli trafisz na przeciwnika wyraźnie silniejszego od siebie, to nie próbuj podejmować niepotrzebnej walki. Choć to mało honorowe i chwalebne, to umieranie w nierównej walce uchodzi za godne podziwu tylko w kręgach samobójców. - odezwał się, stojąc nad podopiecznym. W pewnym momencie wyciągnął rękę przed siebie i przyciągnął do siebie katanę, którą schował do pochwy. Wyciągnął dłoń, by pomóc geninowi wstać. Trochę poturbowany, ale żywy.
- Tak jak wspomniałem już wcześniej nie będę w stanie przekazać ci zaawansowanej wiedzy w kwestii technik taijutsu, ale jeśli chodzi o każdą inną dziedzinę walki, za wyłączeniem genjutsu, to jestem do twojej pełnej dyspozycji. Postaram się jednak zasięgnąć rady u osób bardziej kompetentnych w dziedzinie taijutsu, jestem niemal święcie przekonany o istnieniu pewnych alternatyw, które mogą pomóc ci w rozwoju. - musiał zasięgnąć języka u bardziej kompetentnych osob. Istnieje mnóstwo wspomagań dla ludzi, którzy opierają swój styl walki na chakrze. Dla taiuserów z pewnością też coś by się znalazło.


Spoiler:
Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
 • -
 • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Lily » 13 lis 2020, o 12:27

3 PD, 15 PN bo drużynowy.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1709
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 08:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Nakano Tadashi » 13 lis 2020, o 20:19

Choć taijutsu było tą rzeczą, na której Seitaro znał się prawdpodobnie najmniej to jego poziom był równy Tadashiemu, męzczyzna był jednak szybszy, zwinniejszy silniejszy i tak dalej... Po tej krótkiej wymianie ciosów Nakano wiedział już, jak wielka przepaść umiejętności ich dzieli. Każdy jego atak był bez większych problemów blokowany. Nie pomogło także użycie Ushiro Hi-Ru, manewr ten ani trochę nie zaskoczył kazekage. Tadashi podczas tej walki nie znalazł ani jednego słabego punktu w obronie męzczyzny, mało tego, sam nieświadomie się odsłonił, próbując choć raz zranić przeciwnika. Następne wydarzenia potoczyły się tak szybko, że nie miał jak zareagować. Już po chwili leżał wbity w ziemię, a jego twarz wykrzywiona była z bólu. Tym razem już nie mógł się podnieść tak łatwo, wszystko go bolało, szczególnie brzuch, chociaż cała klatka piersiowa i ręce bolały go jak diabli.
-Pokonany... ruchami, które znało się.. doskonale
Wydusił to z siebie cicho, patrząc cały czas na tego, który go pokonał. Chłopak był przytomny i słuchał wywodu kazekage. Korzystając z pomocy Majiego podniósł się, choć sprawiało mu to problemy. Choć przed chwilą zebrał od niego manto to można powiedzieć, że był mu wdzięczny. W końcu wybrał go na ucznia, a ktoś taki jak kazekage bez wątpienia mógł go wiele nauczyć
-W tym wypadku, nie było możliwości ucieczki, jest pan za szybki, kazekage-sama
Jakby nie patrzeć, na obecnym poziomie nie miał zbytnio jak się rozwijać, nie póki był geninem. Musiał poczekać do egzaminu na chuunina i pokazać na co było go stać.
MK Shinzo Hiroto, Nara Chie i Hoshiyaku Asame

Bank
 
Posty: 114
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:58
Ranga: Genin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Seitaro » 15 lis 2020, o 17:34

Seitaro nawet się nie spocił, za to Tadashi był dość poturbowany, choć nie na tyle by można było mówić o jakimś trwałym uszczerbku na zdrowiu. Maji hamował się, by nie zrobić mu krzywdy, co przychodziło mu z trudem, jako że naprawdę nie przypominał sobie sytuacji, w której nie musiałby walczyć na poważnie. Klasnął w dłonie, aktywując tryb mędrca, do którego już tak się przyzwyczaił, że najchętniej wcale by z niego nie wychodził.
- Każdy jakoś zaczynał, każdy na tym etapie miał ograniczone możliwości, w tym ja. Mimo, że pochodzę z klanu posiadającego kekkei genkai, to po prawdzie nie byłem większym orłem od ciebie w tym czasie. Geniusz ninja krystalizuje się dopiero w późniejszym czasie, gdy przychodzi mi zmierzyć się z większymi trudnościami aniżeli kot na drzewie, tudzież zgraja pospolitych bandytów. - Seitaro brzmiał jak stary mędrzec, mimo że intonacja słów na to nie wskazywała. Może stwarzał takie wrażenie dzięki temu kim był i za kogo był uznawany? Niewykluczone.
- Na dniach spodziewaj się wspólnej misji. Jest wiele do zrobienia, szczególnie w tych czasach. Na razie odstawię cię do szpitala byś w pełni wydobrzał... i jeszcze jedno, jeśli pozwolisz to na twojej skórze postawię pieczęć, która w razie potrzeby pozwoli mi się do ciebie teleportować. - jeżeli zgoda została udzielona, to Seitaro postawił pieczęć w wybranym przez Tadashiego miejscu, po czym obaj przenieśli się do Suny, gdzie genin został na JEDEN(fabularny) dzień odstawiony do szpitala, zaś sam Kazekage powrócił do swojego gabinetu.

z.t

Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
 • -
 • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Seitaro » 23 lis 2020, o 12:29


I znowu w tym samym miejscu, tym razem jednak w innym, bardziej doświadczonym towarzystwie. Po teleportacji nawet nie zapytał Hitoshiego o doznania związane z tego rodzaju podróżą, a zamiast tego skorzystał z techniki zmniejszającej wagę, by umożliwić sobie zdolność lotu. A żeby dodatkowo zmniejszyć przepaść między dwójką Maji po tym jak wykonał skok z twarzy Kazekage znikły oznaczenia i charakterystyczne, kocie oczy. Utracił więc zdolność do wszelkich profitów płynących z trybu mędrca, ale nie szkodziło mu to. Nie zrobił tego ze względu na to, że nie była to walka na śmierć i życie, lecz ze względu na to, że nie czuł potrzeby nadmiernego wzmacniania się, jeśli posiadał i bez tego odpowiedni potencjał oraz wachlarz zdolności do prowadzenia skutecznej walki. W spokoju oddalił się na dwadzieścia metrów od Hitoshiego i zawisł w powietrzu na wysokości pięciu metrów.
W naprędce jeszcze złożył kilka pieczęci, czego Hitoshi przez szybkość nie mógł zobaczyć.
- Nie oszczędzaj ani siebie, ani mnie. - powiedział jeszcze tylko i...

Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
 • -
 • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Hitoshi » 23 lis 2020, o 14:24

...by nagle miała mu się objawić puszcza. Las. Bór. Knieja. Dźungla. Grunt o zwartej powierzchni, pokrytym roślinnością leśną. Nieważne, jak zwał tak zwał, a pewnie można znaleźć jeszcze więcej synonimów. W ułamku sekundy znajdowali się - kulturalnie rzecz ujmując - na jakimś zadupiu. Chłopak wziął głęboki wdech, nabierając w płuca świeżego, leśnego powietrza. Kątem oka zobaczył jak Seitaro unosi się w powietrzu, zupełnie jak Saiko. Widać, że kuzyn nauczył się tego i owego od poprzedniej Kazekage. Zamierza się stosować do polecenie starszego Majiego - nie ograniczać ani siebie, ani jego. Czyli klon, bo wtedy Seitaro nie musiałby się przejmować jak wielkie bęcki dostanie. Hitoshi wsadził swoją dłoń do torby biodrowej i wyciągnął z niej jakiś przedmiot, po czym zniknął w obłokach dymu.

 
Posty: 567
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 14:05
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Fūka Afuro » 24 lis 2020, o 10:37

Sędzia

1. Seitaro aktywuje lot i oddala się na te 20 metrów
2. Hitoshu bombką dymną tworzy ...dym./Seitaro aktywuje technikę, która tworzy burzowe chmury.
3. Ciemne burzowe chmury rozprzestrzeniają się na obszarze 35 metrów(Środkiem jest Seitaro, więc chmury rozkładają się do 17,5 od seitaro) - zajmuje to chmurze około 10 sekund(Na coś tą szybkość technik ammy). Hitoś robi coś w dymie.
4. Hitoshi znika w chmurze dymu, a może dalej w niej siedzi? Nie widać.

- Tu akcje przerywam, całość trwała ok. 20 sekund -

Kolejność dowolna.
POSTAĆ MARTWA - SŁUŻY TYLKO DO SĘDZIOWANIA WALK.
 
Posty: 662
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 01:41
Ranga: Chūnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Seitaro » 24 lis 2020, o 17:38

Hitoshi chcąc ukryć swoje ruchy skorzystał z bomby dymnej, co było ruchem nawet dobrym, ale z którego na wyższych etapach rozwoju korzystało się stosunkowo rzadko. Sam Seitaro nie pamiętał, kiedy ostatnio korzystał z tradycyjnych narzędzi ninja poza swoją kataną, ale nie było to w tej chwili ważne. Nie skupiał się na niczym innym niż na walce. Jak ona się potoczy i co zrobi Hitoshi w najbliższych chwilach? To się zobaczy, w każdym razie nie zamierzał lewitować w miejscu i czekać aż mu się dostanie.


Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
 • -
 • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Hitoshi » 24 lis 2020, o 21:03Hitoshi nagle pojawił się pod Seitaro w jednej chwili podrzucając swoją broń, składając pieczęci i wypuszczając z ust ogromną powietrzną kulę. W tej samej chwili złapał włócznię, którą właściwie wziął do obrony własnej, gdyby Seitaro chciał się bawić z nim w pojedynek wręcz. Lub zmienił plan. Whatever. Kula jak kula, leciała w stronę starszego Majiego. A nóż widelec go walnie. Hitoshi zauważył właśnie rozpętującą się burzę. Na pewno jej przed chwilą tu nie było, więc na 100% była to ingerencja kuzyna. Co on chce tutaj zrobić? Hitoshi miał naprawdę szczątkową wiedzę o elemencie Błyskawicy, więc nie miał jak określić co robi Kazekage. Na wszelki wypadek przyjął pozycję obronną, jednak by być w stanie odrzucić broń gdyby pojawiła się potrzeba składania pieczęci.

 
Posty: 567
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 14:05
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Fūka Afuro » wczoraj, o 19:29

Sędzia

1. Maji Seitaro robi.. coś - tyle wie Hitoshi, bo sensor nie daje mu magicznego wzroku, poczuł jedynie, iż ten mieszał chakrę, która chwilę później go otoczyła, jednak sama burzowa chmura utrudnia skuteczne odczytywanie delikatnych zmian w chakrze - bo jest jest tak dużo ...wszędzie tam gdzie i burza a sam Tj jakoś specjalnie się na wyczuwaniu nie skupia./Hitoshi wyskakuje i tworzy powietrzną kulę, która leci w stronę Seitaro/ Włócznia Hitoshiego rozpada się przy kontakcie z burzową chmurą - podobnie jak i sama wietrzna kula, która szybko zanika gdy chmura wchłania jej chakrę.

2. Seitaro ucieka niemal poza zasięg sensora - Hitoshi ledwo wyczuwa go na granicy swego zasięgu a burzowe chmury rozciągnięte przy podłożu blokują widoczność. czy to wszystko? Nie - na stojącego w chmurze Majiego spada... czarny miecz, spadając mu tuż przed nosem, raniąc go w czoło i nochal, nacinając skórę, tworząc nieciekawą bliznę i wkrótce lądując tuż pod jego nogami.

3. Hitoshi czuje jak siła go opuszcza. Ukryte działania w akcji - wedle planu Hitoshiego.

Kolejne 20 sekund....

Stan postaci:
Hitoshi: -0,5 Siły: Zostaje 1,5.

Kolejność: Hitoshi, Seitaro, Sędzia.
POSTAĆ MARTWA - SŁUŻY TYLKO DO SĘDZIOWANIA WALK.
 
Posty: 662
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 01:41
Ranga: Chūnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Hitoshi » wczoraj, o 20:36Nagle za Seitaro bardzo szybko pojawił się Hitoshi. W prawej ręce dzierżył katanę, którą przed chwilą kuzyn zdołał go zaatakować. Trochę to nietypowe, ale skoro po trafieniu mieczem chłopak zaczął tracić siły, to może coś być na rzeczy. Albo to wszystko przez chmury, nie wiadomo. Tak czy siak, Tokubetsu Jonin skoczył w stronę kuzyna, starając się jakoś sensownie skrócić dystans między nimi i jakoś - bo jakoś, ale jakoś nie profesjonalnie - zaatakować Kazekage jego własną bronią. Ogółem fajna ta katana. Taka nie za jasna. W ogóle co za bul, że trzeba takie posty pisać by na 5 linijek starczyło. Ale co się zrobi jak się nic nie zrobi.

 
Posty: 567
Dołączył(a): 8 sty 2020, o 14:05
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Maji Seitaro » dzisiaj, o 00:31

Seitaro dotychczas umyślnie schodził do defensywy, chcąc by to Hitoshi zaprezentował swoje umiejętności i ruszył na pełnej. Nie zaprezentował jednak nic poza tym, co już sam potrafił. Futon był mu bardzo dobrze znany, ale bardziej zastanawiająca była ta włócznia. W każdym razie obie techniki zostały pochłonięte przez chmury, a sama burza zwiększyła nieznacznie swoje rozmiary. Kazekage zaczynał się nudzić tym starciem, dlatego chcąc je nieco urozmaicić, a w ,,najgorszym'' wypadku zakończyć, przeszedł do kontrofensywy.


Obrazek

Raion Sennin Mōdo

Spoiler:

Adventurer Theme Sad Theme Fight Theme Main Theme Fight Theme 2 Chill Theme

Obieżyświat, samotny wojownik, pokrętny altruista i idealista, poszukiwacz wiedzy, Książę Mrozu, Generał, Shimo Kara Nikuya i Sandaime Kazekage. Maji Seitaro, do usług.
Spoiler:

Prowadzone misje:
 • -
 • -

Głos Seitaro
MK: Reiwa
 
Posty: 2623
Dołączył(a): 2 wrz 2016, o 18:50
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Sennin

Poprzednia strona

Powrót do Kraj Ciszy - Shijima no Kuni

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników