Lasy w centrum Kraju Ciszy

Niewielki biedny kraj, który niegdyś był rządzony przez samurajów. Teraz jest to rolniczy kraj, którego ziemie nie są na tyle atrakcyjne, aby je przejąć siłą.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Chinoike Rai » 15 lut 2021, o 13:21


15/??
Misja S - ??


Może i wszystkie klony odwiedziły podane przez wszelkie Saikowe radary wioski, ale nie znaczyło to jednak, że wszystkie były miło do niej nastawione. Mężczyźnie stojący na murach w ogóle nie drgnęli, a w niektórych przypadkach nawet i przeładowywali swoje bronie, pokazując tym samym, że każdy kolejny fałszywy ruch zostanie przez nich uznany za przejaw wrogości i delikwentka zostanie przez nich przedziurawiona na krwawe sito. Możliwe, że nawet by to zrobili, ale dziewczyna w ogóle się nie ruszała. Uznawali więc to za swoja przewagę.
Dwie inne wioski spokojnie otworzyły przed sobą swoje bramy i wyszło z nich dwóch przedstawicieli. Obaj byli dość chudymi ludźmi... Chcieli jedynie dowiedzieć się czego tu szuka i co tak naprawdę chce od nich. Najbardziej neutralna wioska natomiast poczekała na to, aż Saiko powie coś więcej.


Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Obrazek

Misje (2/3)
- [B] Hoshigaki Kujira - Tylko jedno w głowie mam... (Zwojowa)
- [B] Hoozuki Anzou i Taka - Ku bogom się zwracamy... (Zwojowa)
- Zarezerwowane
 
Posty: 495
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 03:52
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Yami Saiko » 15 lut 2021, o 20:01

Przy neutralnej wiosce i ich zamkniętej bramie | Przy przyjaznych wioskach i wysłanych reprezentantach:

Saiko spokojnie lewitowała w miejscu, zbierając wdech na kolejne słowa. Wyjaśnienie być może pozwoli jej dostać się do środka zyskać jakieś informacje.
-Sunagakure no Sato została niedawno zaatakowana. Jedyny trop wskazuje na Kaj Ciszy. Wykorzystany został ninja, którego żywot już dobiegł końca a za sprawą zakazanego jutsu został ożywiony i zmuszony do szerzenia w Piasku chaosu. Chciałabym znaleźć ludzi za to odpowiedzialnych. Czy jakakolwiek rzecz, którą wspominałam mówi wam coś? Czy mogłabym wejść do środka? Porozmawiałabym z miejscowymi, posłuchała potencjalnych plotek a po wszystkim opuściłabym waszą wioskę. Obiecuję również przestrzegać waszych praw. - przekazała informacje, bacznie obserwując reakcje ludzi.

___________

Przy wrogo nastawionej wiosce:

Nidaime przyglądała się z dużym zdziwieniem jak tutejsi ludzie szybko gotowi byli do walki, kiedy ona sama bądź Piasek niczego im nie zrobiłi. Była tutaj aż taka nieufność w stosunku do obcych? A może te złe nastawienie wynikało z czegoś innego?
-Powtórzę. Nie przybywam w złych zamiarach. Potrzebuję jedynie informacji. Sunagakure no Sato zostało niedawno zaatakowane. Prowadzę śledztwo i chcę odnaleźć osoby za to odpowiedzialne. - mówiła głośniej by mogli Ją usłyszeć -Czy istnieje więc możliwość uspokojenia całej sytuacji i porozmawiania? - zapytała sprawdzając nadal reakcje żołnierzy. Próbowała dialogu, gdyż nie sztuką jest zareagować agresją. Miała jednak przeczucie, że jej marny skil dyplomatyczny znowu zawiedzie. Nasuwało się więc pytanie czy pojemnik lisa się wycofa i przemyśli strategię bądź pójdzie na przód, prowokując atak i zarazem mieszany PR.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 20:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Chinoike Rai » 15 lut 2021, o 20:36


15/??
Misja S - ??


Należało zacząć od najbardziej pozytywnie nastawionej do niej wiosek. Te oczywiście wysłuchały spokojnie jej wytłumaczeń, kiedy w końcu jednak doszło do odpowiedzi. Te jedynie wskazały jej drogę do wejścia do środka. Jedna z nich - neutralna - była jednak bardziej nieprzychylna do tego, aby wpuścić ją dopóki nie dowiedzą się co mogą dzięki jej pomocy zyskać. Zdawało się zatem, że legenda o jej czynach i tak dalej nie zachodziła do terenów tak dalekich jak południowy kontynent. Dlatego tylko stali i czekali na jej odpowiedź. Wracając jednak do pozytywnych wiosek. Te wyglądało na silnie zmilitaryzowane, ale biedne. Wszystko co tak naprawdę szło do walki - stało już na murach. Większość ludzi tutaj to była emerytowana gwardia lub dawni shinobi. Dużo rodzin z dziećmi i tak dalej. Praktycznie - chronili się jak mogli.
Podstarzały mężczyzna, będący szefem jednej z wiosek mówił: — Tak samo jak w innych wioskach - nas też atakują za nocy... za dnia. Wszyscy. Nie wiemy już powoli, gdzie się chować. Nie możemy nawet skontaktować się z innymi wioskami. Wymyśliliśmy na nich sposób, ale nie wiemy jak długo nasze zapasy broni będą dostępne. Ale też nie wiemy co u innych. — Po czym usiadł na swoim krześle i zerkał na nią. Co zamierzała zrobić.

W negatywnie nastawionej wiosce nadal panowała cisza.


Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Obrazek

Misje (2/3)
- [B] Hoshigaki Kujira - Tylko jedno w głowie mam... (Zwojowa)
- [B] Hoozuki Anzou i Taka - Ku bogom się zwracamy... (Zwojowa)
- Zarezerwowane
 
Posty: 495
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 03:52
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Yami Saiko » 15 lut 2021, o 21:00

Klon w pozytywnie nastawionej wiosce, kiedy ją wpuszczono do środka i pozostawiono samej sobie:

Kunoichi podziękowała za wpuszczenie. Wylądowała na ziemi by tym razem przejść się spokojnym krokiem po miejscu, rozglądając się rzecz jasna przy okazji byakuganem. Interesowały ją tłoczne miejsca jak targ bądź miejsce spotkań typu tawerna. Tam gdzie byli ludzie, istniała szansa na rozmowę i zarazem dowiedzeniu się czegoś o agresorach.

__________

Klon w pozytywnie nastawionej wiosce, którą przywitał staruszek z odpowiedziami:

Wykonała lekki ruch głową na oznakę przywitania do starszego mężczyzny. Słuchała również o tym co miał do powiedzenia. Wyglądało na to, że atakowane były różne miejsca, nie tylko Sunagakure no Sato. Trzeba było jakoś ten problem rozwiązać.
-Aktualnie badal również kilka innych wiosek, także będę miała prędzej czy później odpowiednie informacje. Podzielę się z nimi bez problemu. - uśmiechęła się by zaraz dorzucić -Czyli wychodzi na to, ze mamy wspólnego wroga. Powiadacie, że ich ataki się powtarzają.... i że macie jakiś sposób. Istnieje jakaś szansa by zostać wtajemniczoną? Być może będę mogła pomóc i zwiększyć wasze szanse. Oczywiście nie oczekuję niczego w zamian. Wystarczy mi świadomość, że zapłacą za swoje zbrodnie. - zaoferowała i czekała na reakcje.

_______________

Klon w wiosce neutralnej, która nie chciała ją wpuścić do środka;

Brak reakcji ale jakby czegoś wyczekiwali. Domyślała się i sięgnęła powoli do kieszeni by wyciągnąć z niej widoczny plik gotówki. Podniosła dłoń do góry i odparła wystarczająco głośno :
-Mogę zapłacić za wejście o ile interesuje was szybki zarobek. Nie widzę też problemu by wydać trochę pieniędzy będąc już w środku. Strawa i możliwy nocleg w końcu swoje kosztują. - uśmiechnęła się i obserwowała czy przyniosło to jakiś efekt. Jak tak to zapewne zaraz się dowie ile sobie będą liczyli za swoją prostą usługę otwarcia bramy.

_____________

Oryginał znajdujący się przy wrogo nastawionej wiosce:


Nadal brak chęci na rozmowę i udzielenie jej jakichkolwiek danych. Mogła oczywiście zaszturmować i wbić siłą ale co by to jej dało? Równie dobrze Ci ludzie mogli jej nie ufać i brać za kogoś innego. Opcji było mnóstwo a nie zamierzała ubijać tych, którzy jej w zasadzie niczego nie zrobili. Kiwnęła więc głową i rzuciła głośniej:
-Rozumiem. Wybaczcie za zakłócenie spokoju. Nie będę już wam zawracała głowy. - następnie zaczęła się wycofywać do tyłu, nadal ich obserwując. Plan? Oddalić się na odległość dobrego kilometra i zniknąć w lasach. Byakugan będzie sprawdzał czy ktoś za nią podążą + wykorzysta go by przybliżyć sobie widok na strażników by posłuchać o czym rozmawiają.

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 20:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Chinoike Rai » 19 lut 2021, o 16:19


17/??
Misja S - ??Pierwsza Wioska


W pierwszej wiosce była Kazekage tak naprawdę została przyjęta dość spokojnie. Ludzie jednak byli zarówno przerażeni, ale też względem niej bardzo ostrożni. Ufali jednak na tyle swoim władzom, że jeśli potrzebowała jakiejkolwiek informacji - mogła czegoś się dowiedzieć. Jednak przeważnie karczmy były dla niej zamknięte, tak samo jak dla innych ludzi. Na targowiskach przeważnie byli tam tylko miejscowi, którzy co najwyżej mogliby wspomnieć o tym co się działo wcześniej. Parę ataków ludzi "odpornych" na wszystko. Aż do wynalezienia metody destrukcji przez shinobi owych wiosek. Nikt nie wiedział jednak na ile sobie poradzą.
Druga wioska


Staruszek, nazywający siebie Hitomaru Kazaru opowiedział zaraz trochę więcej, jednak zanim to zrobił - wolał pokazać jeden z elementów. — Używamy do tego pomocy dwóch osób - wybitnego strzelca i wyszkolonego użytkownika w czakrze. Kiedy jeden z nich sięgnie celu - od razu używamy specjalnej notki wybuchowej. Zmasowany atak powoduje, że ci... powstańcy, nie mogą już wstać ponownie z grobu. Są eliminowani. Ale i oni wracają. Nękają nas. Jeśli uda nam się pokonać ich - będziemy wdzięczni. Ale marne są nadzieje. — Wypowiedział się otwarcie i zaraz poprowadził dziewczynę do jakiegoś cieplejszego miejsca. Swojej siedziby.
Trzecia wioska


Zero reakcji.
Czwarta wioska


Saiko oddaliła się od wioski, chciała móc znaleźć odpowiedź na swoje pytania szpiegostwem, ale i w tym przypadku nic się nie stało. Nikt nie wychodzi, nikt nie stara się patrolować czy już poszła.


Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Obrazek

Misje (2/3)
- [B] Hoshigaki Kujira - Tylko jedno w głowie mam... (Zwojowa)
- [B] Hoozuki Anzou i Taka - Ku bogom się zwracamy... (Zwojowa)
- Zarezerwowane
 
Posty: 495
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 03:52
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Yami Saiko » 19 lut 2021, o 20:40

1 klon

Zamknięta karczma zmusiła naszą bohaterkę do przejścia się na targ. Tam dowiedziała się mało, aczkolwiek było to kolejne potwierdzenie aktywności nieumarłych w tym miejscu. Zamiast więc nękać pierwszych lepszych ludzi, zapyta się gdzie można znaleźć zarządców tego miejsca i uda się w tamtym kierunku. Potencjalna rozmowa być może doda trochę światła całej sprawie. Kiedy to się zaczęło. Ile było ofiar. Czy jawnie im się ktoś przedstawił i wyjawił powody swojej agresji względem nich. Czy mają jakieś postawione żądania/warunki i tym podobne.

____

2 klon

Korzystając z okazji, że odbywała się rozmowa. Saiko zaczęła zadawać serię pytań by mieć trochę lepszy pogląd w sytuację. Kiedy zaczęły się ataki. Jak często występowały. Ile nieumarłych się pojawiało i czy ta liczba się zmieniła. Czy ktoś przedstawił się i przyznał się do winy. Czy czegoś od miasteczka jawnie oczekiwano? W jakich porach dokładnie atakowano i czy były one stałe. Ile ofiar do tej pory było i tak dalej i tak dalej.

__________

3

Brak reakcji na pieniądze powodował wymuszenie innej strategii u neutralnie póki co nastawionych ludzi. Odparła głośniej:
-Ewentualnie mogę wam potencjalnie pomóc z jakimś problemem, który nęka to miejsce. Jestem w miarę doświadczoną kunoichi, być może usługi z tej strony byłyby lepszą ofertą by mnie wpuścić do środka? - czekała na reakcję.


_______

Oryginał

Brak rozmowy wśród strażników trochę ją zdziwił. Żadnych komentarzy, zero pogaduszek. Stanie jak kołki. Trudno. Postanowiła więc spróbować szczęścia gdzie indziej. Zaczęła byakuganem przeglądać bardziej zaludnione miejsca jak chociażby karczma, targi i budynki, które mogły wskazywać na należące do potencjalnych zarządców. Być może od nich czegoś się dowie~

Spoiler:
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 20:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Chinoike Rai » 26 lut 2021, o 18:39


19/??
Misja S - ??


Informacje na temat zarządców można było dostać z łatwością, a nawet dowiedzieć się gdzie znajduje się siedziba w której mogłaby z nimi porozmawiać. Kiedy jednak weszła do środka, zauważyła siedzącą na "tronie" kobietę o srogim spojrzeniu, która za nic nie chciała odezwać się pierwsza. Czekała cierpliwie na to co powie jej dziewczyna. Widać było jednak, że nie była za bardzo zainteresowana dopóki ta nie powie jej jakichkolwiek konkretnych pytań i dlatego podeszła do będącego niedaleko okna i zaczęła przyglądać się stojącym na flankach żołnierzom. Powiedziała tylko imię "Katsu". Jakoby to był ktoś z ich terenów, kto przybył dawniej i zaczął eksperymentować na martwych ludziach. Próbowali coś z tym zrobić, ale... nie było póki co zagrożenia. Aż nie zaczęły się ataki. I tym samym... Cóż... Stan ludności się zmniejszał aż zostało tylu ludzi po ilu mogła się zorientować Saiko.

W drugiej wiosce z kolei, tej, gdzie starzec chętniej postanowił dzielić się informacjami było pewne, że zamierzał dać coś więcej od siebie. — To nie ma sensu. Ciągle ataki przychodzą z różnych miejsc. Ale przeważnie wszystko przychodzi z południa. Staramy się jak możemy, ale jak mówiłem - jeszcze trochę i sami zostaniemy przez nich zaatakowani. Był tutaj jednak kiedyś jeden chłopak, nazywał się "Katsu". Kiedyś wyruszył na Południe i... Do teraz nie wrócił. Biedny chłopak, stracił obojgu rodziców w ostatniej zarazie i teraz... Teraz chyba do nich dołączył. Świećcie bogowie nad jego duszą. — I przeżegnał się.

W trzeciej także Saiko mogła zauważyć, że mężczyźni stojący na flankach i murach byli przemieni w żywe zombie. Rozpoznawała je. Były to Edo zdolne do walki i zabijania każdego na ledwie kiwnięcie palcem. I tutaj właśnie coś takie miało się wydarzyć. Niespodziewanie brama została otwarta i mogłaby przysiąc, że stoi w niej ktoś. Także zombie, ale tak... jakby zapraszało do środka i chciało powiedzieć coś więcej. Może słowa swojego pana. Ciekawe.

W czwartej wiosce nadal brakowało odpowiedzi, jednak Saiko mogła dostrzec pewien element. Wszyscy w tej wiosce wyglądali jak Zombie. Po prostu. Gotowi do walki i zniszczeń.


Potrzebujesz sprawdzenia misji samodzielnej, misji od przedziału od C do S? Be my guest, wyślij wiadomość na PW lub zagadaj <3
Obrazek

Misje (2/3)
- [B] Hoshigaki Kujira - Tylko jedno w głowie mam... (Zwojowa)
- [B] Hoozuki Anzou i Taka - Ku bogom się zwracamy... (Zwojowa)
- Zarezerwowane
 
Posty: 495
Dołączył(a): 6 mar 2019, o 03:52
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Lasy w centrum Kraju Ciszy

Postprzez Yami Saiko » 28 lut 2021, o 21:18

1 klon

Oczywiście normy, kultura i odpowiednie zachowanie było zastosowane przed kobietą, która zarządzała tutejszą wioską. Podziękowała Saiko również za otrzymane informacje. Była władczyni Sunagakure no Sato powiedziała, że zamierza zająć się sprawą i będzie się kręcić w okolicy do czasu aż problem nie zniknie. Tutejsza ludność mogła więc liczyć na jej pomoc. Zapamiętała podane imię... zawsze jakiś to trop. Obserwowała wejścia i okolice do wioski za pomocą Byakugana by być gotową na ewentualne wydarzenia.

2 klon

Kiedy padło imię, postanowiła je zapamiętać. Z obecnego scenariusza był to chłopak, który rzekomo był jedną z ofiar tutejszych ataków. Nie mając dostępu do informacji innych tworów, na razie nie brała pochopnych wniosków. Musiał istniec jakiś jednak motyw tych ataków zombie. Gdyby twórcy zależało na zniszczeniu, zrobiłby to za jednym razem. Tutejsza ludność nie poradziłaby sobie z natłokiem marionetek Edo Tensei. Ktoś tutaj się sadystycznie bawił albo celowo chciał przekazać jakąś wiadomość.
-Zostanę więc z wami przez jakiś czas i wspomogę przy następnych atakach na tyle ile będę w stanie. Zamierzam rozwiązać to sprawę i miejmy nadzieję, wszystko wróci do normy. - zamierzała usiąść wygodnie w jednym z budynków i przeglądać wejścia do wioski i jej okolice za pomocą Byakugana by być gotową na ewentualne wydarzenia.

3 klon

Nie wiedziała czemu jej to umknęło wcześniej ale teraz miała już pewność bo dokładniejszym przyjrzeniu się strażnikom. Nie byli to żywi a martwi, którzy jak widać zajęli to miejsce i czekali na dalsze rozkazy. Gotowi jednak byli bronić tego terenu zupełnie, jakby skrywał jakieś tajemnice. Zamierzała raz jeszcze przeksanować wspomniany obszar, szukając tym razem potencjalnie żywych istot. Znała mechanikę i kosmetykę Edo Tensei. Można było wizualnie rozpoznać trupa...

Na zaproszenie podniosła jedną brew. W końcu ktoś jak widać Ją posłuchał. Nie czekając za długo, powolnym lotem - metr nad ziemią - ruszyła przed siebie sprawdzając gdzie chcą by się pojawiła/"szła".

Oryginał

Nie wiele mogła teraz zrobić i najlepsza opcja to dalej siedzieć na tyłku oddaloną od samej wioski i obserwować działania tutejszych zombie..

Shar + byakugan aktywny, atuty aktywne, chakra bez zmian~
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 2010
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 20:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Poprzednia strona

Powrót do Kraj Ciszy - Shijima no Kuni

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników