Skargi

Dział ten służy do wszelkich kontaktów na przestrzeni Administracja-Moderacja-Gracze. W tym miejscu są działy próśb, podań, wszelkich wynagrodzeń poza-fabularnych itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Skargi

Postprzez Cheshire » 8 paź 2019, o 20:44

Na chwile obecną jak patrze to nie da się sprawiedliwie wobec obu stron powiedzieć co tam się stało, bo akcja jechała na niedokładnych postach. Cofnąć ostatni werdykt i kolejny post narratora też jest na niedokładnych postach. Myślę, co tu można zrobić.
1. Cofnąć całe wydarzenie i nie dopuścić do spotkania graczy, co powinno być do kurwy jebanej nędzy w tym pierdolonym temacie zgłoszone a nie na PW do kogoś tam.
2. Cofnąć ostatni post i dogadacie się narracyjnie poza tematem jak się rozminiecie by nie kontynuować syfu w którym wszyscy ucierpią na zasadzie ranny kouseki się wycofuje Wy się wycofujecie by się zgubić wzakjemnie.
3. Cofnąć akcję i zostawić rannego Kousekiego i Was, spore szanse że padnie jedna z słabszych postaci i Kouseki.
4. Kurde nie wiem. To jest walka, skończcie z fabularnymi postaci w walce i piszcie w punkach kolejno akcje, każda z stron w przyszłości. To jest gra a nie książka, nikt tego nie będzie czytać z przyjemności.

Rin, tam nie ma nic dokładnego! Robię jak będzie dobrze by wyszło. Taka to dokładność.

Proponuje opcje 2, pasuje ludziom? Kompromis?
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Ushijima Takashi » 8 paź 2019, o 21:05

Faktem jest, że gdyby mój shoton działał tak jak powinien działać, to moje jedyne obrażenia po tej akcji to poparzenia których doznałem przed odzyskaniem ciała :v

Co do rozwiązania sytuacji, zaczekam na zdanie Kurome i Inozy, bo nie miałem zamiaru z nimi walczyć czy ich zabijać, a jedynie pogadać odnośnie "morowego powietrza", woleli mnie próbować ubic, to nie powiem, że z miłą chęcią teraz zmieniłbym zdanie i ich po prostu poubijał, pod warunkiem, że mój shoton będzie działał jak należy. Pozdro
Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5

Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:

Ranga: Chūnin

Postprzez Nara Rin » 8 paź 2019, o 21:06

Zgodnie z tym co wyszło z dyskusji na adminowym discordzie. (i na co się zgodziłeś mort)
Notki wybuchają ale robią tylko rany hirokiemu, a hiroki pada nieprzytomny, drużyna zostawia go żeby się wykrwawił. Kouseki się budzi kilka godzin później i nie może znaleźć drużyny więc idzie w swoją stronę.

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Yamanaka Inoza » 8 paź 2019, o 21:14

Sprawa jest prosta. My mu nie ufamy ani jako graczowi ani jego postaci. Hiroki natomiast chętnie podkreślił, że chciałby nas teraz powybijać (gdzie chęci jego jako gracza nie znam i być może chciał to zrobić wcześniej, zaś jego status na fabule jest czerwoną flagą dla naszych). Nie da się więc wszystkich zadowolić. Kompromis więc wydaje się jedynym słusznym rozwiązaniem.

Każdy leci w swoją stronę.

Proszę o podsumowanie xD.

(Oczywiście jestem też otwarty na opcję, że umiera Inoza i Hiroki. Zostaję w ciele, notki rozsadzają nas obydwu xD. )
Obrazek

Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Postprzez Ushijima Takashi » 8 paź 2019, o 21:19

Nara Rin napisał(a):Zgodnie z tym co wyszło z dyskusji na adminowym discordzie. (i na co się zgodziłeś mort)
Notki wybuchają ale robią tylko rany hirokiemu, a hiroki pada nieprzytomny, drużyna zostawia go żeby się wykrwawił. Kouseki się budzi kilka godzin później i nie może znaleźć drużyny więc idzie w swoją stronę.

To może pójdziemy dalej i zamiast Hiroki padać, zadziała jego technika i zamiast się wykrwawiać łapie was w kryształ, pozostawiając na parę minut, aż sobie pójdzie w siną dal?

EX DI, gracz zaatakowany przez admina, wyłączmy mu KG co by nie wyszedł wygrany przypadkiem, Bitch please.

Wszystko mi jedno, każde z tych rozwiązań nijak się ma do tego, że moja technika nie działa tak jak powinna.
Obrazek

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5

Mulikonto
Obrazek

Postprzez Cheshire » 8 paź 2019, o 21:49

Hiroki, jak zrobię jakkolwiek normalny kontynuujący walkę post to nawet jak zadziała jak powinna nie będziesz zadowolony. Bo masz za duże mniemanie o tej technice. Albo jesteś ranny i idziecie w swoją stronę za zgoda dwóch stron - napisze jak a nie tak jak Rin.
Albo jesteś ranny i kontynuujecie starcie.
Albo długa cofka, takie dałem tam możliwości. Które opcje pasują obu stronom?
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Nara Rin » 8 paź 2019, o 21:54

Każda z tych opcji mi pasuje

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Ushijima Takashi » 8 paź 2019, o 22:17

Jak wyżej, wsio mi jedno. anyway by uniknąć kolejnych perypetii w tym temacie, najmniej podoba mi sie opcja 2. Miłego wieczoru.
Obrazek

Mulikonto
Obrazek

Postprzez Yamanaka Inoza » 8 paź 2019, o 22:23

Też dostosuję się do każdej opcji (z motywem, że kończymy to i idziemy w swoje strony bo to za długo trwa).
Obrazek

Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 8 paź 2019, o 22:43

Mnie to obojętnie bo to nie moje postacie cierpią. Aczkolwiek chciałbym aby następnym razem jak już ktoś prosi o zgodę na wbicie komuś do misji to niech liczy się z konsekwencjami a nie na cofkę.

Postprzez Uchiha Hitomi » 8 paź 2019, o 23:47

Jako ostatnia uczestniczka tej misji, również nie mam nic przeciwko
Obrazek

Regeneracja chakry: +100 na turę

Ranga: Genin

Poprzednia strona

Powrót do Kontakt z Administracją