Skargi

Dział ten służy do wszelkich kontaktów na przestrzeni Administracja-Moderacja-Gracze. W tym miejscu są działy próśb, podań, wszelkich wynagrodzeń poza-fabularnych itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Skargi

Postprzez Yamanaka Mei » 19 wrz 2020, o 19:11

Skarga na: Kamizuru Kagami

Powód: Dziwny twór fabularny + brak zachowania realiów bez użycia kanchi-ki w misjach, zła ocena sędziowska jeżeli chodzi o czas, wykonanie oraz brak możliwości obrony.

Link: Misja C - event

Zacznijmy od początku:

1. Dziwny twór fabularny:

Mei znajduje się w wiosce Juhi, w kraju drzew, zatrzymana w czasie akcji trwania eventu więc wciąż trwa wojna. Będąc w karczmie - wysyła cieniste klony na ulice które wyskakują przez okno i rozpraszają się po wiosce. Klony zostały zaatakowane przez straż oraz inne przypadkowe postacie. Pomijając wg możliwość orientacji takiego cudu bo klony były rozproszone i w odległościach 50m od siebie (miały skanować kanchi-ki) - każdy npc w wiosce momentalnie rzuca się na Mei praktycznie w jednym czasie i bez pytań - atakują śmiertelnie. Na podstawie tego, że jest w wiosce kilka osób o podobnym wyglądzie. Nie ma pytań - od razu przepołowienie kataną. Dla mnie kompletny bullshit.

2. Brak zachowania realiów bez użycia kanchi-ki w misjach:

Klony wysyłane na zewnątrz były co jakiś czas. Upewniając się że nikt specjalnie się nie przygląda. Przyjmijmy więc rachunek 15 do 30 sekund na jednego, łączy było ich osiem co daje nam czas 2-4minut.
MG w poście zaznacza, że minęło kilka minut, po którym dostałem informacje zwrotne z innego klona o ilości ogniw chakry. W przeciągu tych "kilku minut" czyli można zakładać czas od 5 do 9 - cała wioska została poinformowana o klonach. Zostało zniszczonych 4 klony z 8 na ulicach. Czyli w 8 różnych miejscach, aż połowa została jakoby wykryta przez NPC wioski i z miejsca - zabita, wszak żaden strażnik wiedzieć nie mógł że to klon cienisty. Jest bardzo wąska grupa umiejętności która pozwala na przejrzenie tej techniki.

Kolejną moją akcją było kolejne 8 klonów, w grupach po dwa. Jako, że znałem aktualne położenie większości ludzi w wiosce. Oczywiście nie mogłem tego wszystkiego spamiętać, ale mogłem się zorientować kto gdzie idzie i biegnie. Już na tym etapie co dałoby mi jasną informację, że ktoś wie że jestem w danym miejscu i po mnie idzie. Takiej informacji nie dostałem.
Nie dostałem również możliwości obrony na klonach a przypominam, że klony skanowały kanchi - ki - widziały więc jakoby dookoła siebie w tym ruch. Moja postać posiada szybkość na poziomie S, więc byle strażnik który prawdopodobnie nie przekracza poziomu C, mógł mnie one- hitować bez możliwości obrony. Nie kłóciłem się jednak o to, bo MG wydawał się na tyle problematyczny, że przypomnienie mu o odpisie skwitował tym, że go wkurwiam. Myślałem - jakoś to będzie, po prostu anulować misję jak najszybciej i wrócić z nieaktualnego eventu.

3. Zła ocena sędziowska jeżeli chodzi o czas, wykonanie oraz brak możliwości obrony.

Na koniec czas trwania akcji. Dla ułatwienia podam streszczenie dwóch ostatnich postów w formie działań:

Mei:
1. Mei przekazuje info klonowi, wyrzuca mu zwój - 5s?
2. Klon podnosi zwój i odpieczętowuje zawartość, Mei aktywuje TKBNJ przyzywając 5 klonów z zaprogramowanym zadaniem wychodzenia przez okno co 45s. - 5s?
3. Klon roznosi 33 kunai z wybuchowymi notkami po pokoju, Mei aktywuje technikę teleportacji wykorzystując maksymalny zasięg 1km próbując pojawić się w miejscu skąd obserwowała wioskę. - aktywacja techniki ....
4. Klon przygotował dłonie do ekspresowego ich złączenia w celu aktywacji notek, Mei po teleportacji od razu biegnie
5. Po parunastu metrach ponownie używa TKBNJ przyzywając 10 klonów z zaprogramowanym zadaniem rozproszenia się i po prostu biegu, sama korzystając z obłoku dymu towarzyszącemu technice - zmienia kierunek na wschód od głównego traktu którym tu przyszła wcześniej.

(Jak widać, od momentu gdy NIE WIEM I NIE WIDZE nikogo - do momentu rozpoczęcia teleportacji mija zaledwie chwila. Max 10-20s.)

MG:

1. Wróg pojawia się znikąd lecąc na skrzydłach i lądując na przeciwnym budynku. - Czyli czas w którym pojawia się on w moim zasięgu wzroku, potem widzę lot, lądowanie
2. Wróg przekształca skrzydla w "borsuko podobne bestie", każdy z nich po dwie. Bestie zeskoczyły z budynku, przebiegły przez ulicę i zaczęły wspinać się po ścianie budynku.
3. Borsuki atakują gdy Mei niejako stoi jeszcze w płomieniach.

I teraz chciałbym się skupić głównie na tym wątku. Realia są takie:
W pomieszczeniu znajduje się 6 klonów i oryginalna Mei. 5 z nich ma zaprogramowane wyskakiwanie co 45sekund, pierwszy więc wylatuje od razu - zostaje nam 5 klonów + oryginał. Nie zdąży wyskoczyć kolejny z klonów - bo 45sekund to czas na tyle długi by Mei już tam nie było.
Do pokoju wlatują więc borsuki i atakują Mei.
W tym momencie nie mam urwanej akcji tylko MG sobie sam decyduje jaka jest obrona a raczej uniemożliwia mi jej zastosowanie. Klon mimo zaprogramowanego działania, myśli jak oryginał. Jeżeli widzi atak to chyba logiczne, że ten atak spróbuje udaremnić zamiast popijać kawę jeżeli tak miał to zaprogramowane. W tym momencie ja otrzymuję ranę krytyczną w postaci rozwalonych żeber.

Podsumowanie:
- Niefabularnie (bezpośrednie ataki bez pytań na po prostu postacie w kapturze, czasy orientacji o moim położeniu)
- Nie - mechaniczne (brak możliwości ruchu klonami, obrony, reakcji, Brak możliwości ruchu w momencie ataku, Brak reakcji moich klonów w ataku, Według mnie źle wyliczony czas akcji)

Wnoszę o zmianę prowadzącego i cofnięcie akcji do momentu ataku, a raczej do momentu aż do pokoju wskakują jakieś borsuki bo zanim mnie zaatakowały - powinienem się teleportować.
Niestety nie mogę się dogadać polubownie z prowadzącym bo uznaje każde słowo za atak na jego osobę i próbuje mnie prowokować - stąd niestety ta skarga.
Prowadzę misję D-S, prowadzę walki D-S
Zapisy na gg,disco,pw - Zmiana limitów 06.11.2020

Prowadzone wątki: 2/2
- D - Uchiha Douji
- B - Ichiro Kurogane - REZERWACJA

Prowadzone walki: 1/2
- Uchiha Ko vs Akimichi Chorizo
-

Ranga: Jōnin

Postprzez Kamizuru Kagami » 19 wrz 2020, o 19:27

Użyta technika:
Spoiler:

Nasze ciało przenosi się tworząc dla osób oglądających nas efekt wypalania który trwa do kilkunastu sekund, podczas przenoszenia nie jesteśmy w stanie unikać ciosów przeciwnika.

Skuteczne trafienie:Nie w każdej sytuacji cios wymierzony w serce czy w głowę zabije postać. Shinobi może trafić wroga, jednak nie idealnie tam, gdzie chciał. Możliwe są więc trzy sytuacje kończące cios: sukces, częściowy sukces i porażka. Poniżej opisano kiedy dochodzi do jakiego rozwiązania.
Sukces:

Zadanie ciosu przeciwnikowi nieprzytomnemu lub śpiącemu.
Zadanie ciosu przeciwnikowi w pełni unieruchomionemu.
Zadanie ciosu przeciwnikowi o niskim doświadczeniu, nie spodziewającego się ciosu (znaczenie tu ma tylko znaczna przewaga).
Zadanie ciosu przeciwnikowi po uprzednim zmyleniu go, lub zastosowaniu jakiejś taktyki uniemożliwiającej podjęcie skutecznej defensywy (np. narzucenie Genjutsu).
Takie trafienie zawsze jest utrudnione, jeśli przeciwnik jest w ruchu. Możliwe jest jednak, gdy atakujący dokładnie spodziewa się określonych ruchów wroga. Ułatwia to sprowokowanie go do zaplanowanych przez siebie działań.

https://imgur.com/a/V4wnJ0o - Link do galerii zdjęć z czatu odnośnie zachowania Mei.

No i w sumie nie wiem, polecam przeczytać hajdy w postach, jeżeli coś jest nie tak policzone [ a nie powinno bo się konsultowałem ]. To też nie tak, że podjąłem taką, a nie inną decyzję po złości za naglenia po odpisy bo to byłoby zwyczajnie nie w porządku. Nie wiem czy te naglenia nie były z kolei podkładką, by potem napisać taką skargę pod pretekstem, że chcę go zabić bo mi głowę zawraca czy coś.
Nie jestem pewien tylko stłuczenia które zadała druga bestia, i tak poszedłem na rękę.

W kwestii braku wielu przydatnych w tej misji i sytuacji Atutów, których postać Mei Yamanaka nie posiada, nie widzę sensu się rozwijać. Staram się również nie wątpić w realia tego świata pełnego złych nindżów i w inteligencję postaci które się w nim poruszają. Wydaje mi się, że shinobi mają w tych głowach więcej niż orzeszka [ tyczy się npc ]

Jeśli trzeba coś dodać to najwyżej w następnym poście napiszę tutaj. Do zarzutów się nawet nie odnoszę bo posty moje + hajd wyjaśniają wszystkie zarzuty.
- Mowa -- Myśli
Miodek

Kai, Kaede

A misyjek to nie robię.

Ranga: Genin

Postprzez Ragi » 19 wrz 2020, o 20:17

rozpatrzone
Administrator

Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Daimyō
Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: Shogun

Postprzez Ryūdōin Kaede » 19 wrz 2020, o 20:18

1. Proszę o przeczytanie całej misji i wszystkich hide przed pisaniem sobie " bo tak "
2. Proszę mi wskazać zapis na forum który traktuje o tym jak powinno się odnosić do klonów które tworzy sobie gracz.

Ja działam na tym co jest napisane na forum i podług tego wydaje ocenę jako osoba prowadząca.

Tym bardziej wejście na czat i napisanie przez administratota " nie chce mi się czytać, wyjebane cofam " jest zupełnym zaprzeczeniem roli administratora i zachowaniem niepoważnym żeby nie powiedzieć więcej.

Ranga: Chūnin

Postprzez Blitz » 19 wrz 2020, o 21:21

Dobra, to teraz kolej na mnie. Zapoznałem się z całym opisem tej misji (tak z hide też). I co ja mam do powiedzenia? Podtrzymuję wyrok Arina, a nawet go delikatnie poprawię.

Zacznijmy teraz od nieprawidłowości:
1. Brak możliwości sterowania klonami przez gracza. Na SNM jest zasada, że to gracz steruje swoimi tworami inteligentnymi (czy to klon, czy to summon Moloch). Nie ma dla mnie opcji, w której MG w jakimkolwiek momencie odbiera graczowi możliwość obrony na misji, czy ruszenia klonami.
2. Also Mei posiadając sensora i skupiając się na nim wyczuwa nawet kumulowanie się chakry. W dowolnym momencie może wyjść z trybu pełnego sensora i walczyć dalej. Nie jest to żadna zagadka.
3. Hoshiyaku, ani żaden inny NPC, nie ma możliwości rozpoznania oryginału od Kagebunshina. Tylko Rinnegan potrafi to w pełni zrobić, a jest to dojutsu posiadane tylko przez Arina.
4. Akcje się kompletnie nie zgadzają. Klon Mei nie zdążył rozłożyć 3, czy 4 kunaiów, co jest dość proste i szybkie, a w tym czasie ziomki latają sobie na dach jakby mieli szybkość 8 bramy.
5. Klony są niszczone bez żadnego oporu w zasadzie, a we wszystkich statach Mei jest silniejsza od napastników. Do tego posiada sensora i nie da się jej zajść od pleców nie posiadając odpowiedniej techniki (widzę cię Sho). Skoro tamci walczą wręcz, to jak się mają magicznie teleportować bez wykrycia co najmniej 25 metrów szybciej. (Przypominam, że przy szybkości A sprint wynosi 18 metrów na akcje, więc dobiegnięcie conajmniej 25 metrów Mei miałaby prawie 2 akcje na reakcję).
6. Opisy na forum są całkiem normalne i na bieżąco aktualizowane obecnie. Jako MG nie możesz kreować mechaniki i świata na nowo pod pretekstem "słabego opisu". Jeśli coś, twoim zdaniem, ma za słaby opis to możesz to konsultować z Modami oraz Administracją. Obecnie mechanikę zmieniać mogą tylko czerwoni, a kreacją świata zajmuje się głównie ja oraz Arin. Nie przyjmuję więc pierdolenia, że coś jest nie tak z opisami, bo każdego miesiąca jest tu masa misji, a tego typu skargi są niezwykle rzadkie. Ludzie po prostu pytają. I wolę żeby spamili mi discorda niż, żebym potem musiał specjalnie do domu wracać szybciej, bo na forum jest wysryw takiego ścierwa.

I teraz, Kaede nie odbierz mnie źle, bo twoje misje na niskim poziomie są całkiem spoko. Jednakowoż w związku z brakiem konsekwencji w mechanice, przy rozmowie z administracją, muszę zabronić ci prowadzenia misji rangi wyższej niż C do odwołania. Przykro mi, że właśnie ja muszę tak napisać, bo nie lubię tego typu sytuacji, bo do misji, którą mi prowadzisz nie mam żadnych zastrzeżeń, ale tutaj wyszła masa nadużyć mechaniki oraz niezrozumienia świata Naruto, na którym SNM jest oparte.

Dziękuję i pozdrawiam.
Obrazek
Nie odpowiadam na pytania, jeśli odpowiedź na nie znajduje się na forum.
Administrator

Specjalna Ranga: Shūbo
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: Daimyō

Postprzez Ryūdōin Kaede » 19 wrz 2020, o 21:35

Nie no, rzeczowe wyjaśnienie sprawy i okej. Nie mam żalu. - nie będę się też bronić przed argumentami które są rzeczowo przedstawione, bo rzeczywiście niektóre rzeczy mogłem rozwiązać lepiej.
Fajnie jakby jednak rzeczy opierały się na opisach po których ja nie muszę chodzić się dopytywać i wiesz o tym, że dopytywanie jest uciążliwe, a to mogłoby wam tego po prostu oszczędzić i tyle.

zróbcie z tym co chcecie. Ja stosuje się do zaleceń.

Postprzez Suda Hikaru » 4 paź 2020, o 19:37

To nie jest tyle skarga co prośba o sprawdzenie, czy na pewno dana sytuacja została poprowadzono prawidłowo.
Chodzi o uzyskanie wiedzy przez Kawauso.

viewtopic.php?p=148335#p148335

"Proszę o wiedzę o klanach, historia krainy, słynni nukenini i wielcy ninja Konohy, tło fabularne i postępy w misjach w przeciągu całej kadencji Nary Rin."

Jeśli oczywiście Nara Rin zapisała gdzieś swoją wiedzę i wsadziła to do biblioteki ANBU to nie ma problemu, ale prosiłbym o wskazanie takiego postu. Jeśli jednak nie było takiej sytuacji, to wiedza jaką uzyskuje Kawauso powinna być zgodna z ostatnimi decyzjami czyli:

ANBU
Anatomia człowieka - 1
Geografia Krain: WSZYSTKIE GŁÓWNE KRAJE - 1, 2
Wiedza o miejscach specjalnych - 1
Słynni nukenini - 1, 2
Wiedza o klanach, rodzinach czy grupach shinobi: KLANY Z DANEJ WIOSKI - 1, 2
Wiedza o dziedzinach shinobi: WSZYSTKIE DZIEDZINY OGÓLNODOSTĘPNE - 1, 2
Bijū - 1
Pakty - 1
Przeszczepy - 1
MK: Takeshita, Tottori, Koseki Seji

Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: ANBU

Postprzez Cheshire » 4 paź 2020, o 23:03

Suda Hikaru
Uzyskana wiedza jest typowa dla wiedzy jaką mają Kage swoich wiosek.

Saito i Takeshita - w piątek zdejmę Wam Karną Grupę WJ.
Saito, tkwisz w niej za to, że dostałeś odpowiedź w WJ a mimo to jeszcze katowałeś o to mod/adm.
Takeshita - Twoje WJ większość administracji uznała za żart w kontekście sytuacji techniki Saito.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Yamanaka Mei » 4 paź 2020, o 23:10

Nikogo nie katowałem. Memoshi do mnie napisał, że tak nie będzie i rozmowa się rozwinęła. Ja w międzyczasie zmieniłem balans na zgodny z balansem wg mnie i zostałem poinformowany, że nie jest zgodny. W związku z tym, że tego nie rozumiałem bo zrobiłem wszystko zgodnie z tematem balansu - to się dopytywałem dalej. Wtrącił się Arin mówiąc "po moim trupie" więc zacząłem się dopytywać dlaczego jest tak a nie inaczej (bo odpowiedzi od memoshiego nie uzyskałem), po 5 minutach pisania dowiedziałem się, że to niepisana zasada - cały temat. I tylko tyle chciałem wiedzieć.

Dlatego składam zażalenie na tą grupę. Czuje się niewinny i chciałbym żeby zdjęto karę. Pozdrawiam.
Prowadzę misję D-S, prowadzę walki D-S
Zapisy na gg,disco,pw - Zmiana limitów 06.11.2020

Prowadzone wątki: 2/2
- D - Uchiha Douji
- B - Ichiro Kurogane - REZERWACJA

Prowadzone walki: 1/2
- Uchiha Ko vs Akimichi Chorizo
-

Postprzez Takeshita » 7 paź 2020, o 21:24

No dobra, skoro Memoshi sam poprosił abym napisał skargę to chyba tak zrobię.
Niesprawiedliwe przyznanie grupy karnej na mchat, za... i tutaj sam nie wiem nawet za co.
Odnosi się to zapewne do rozmowy na discordzie, w zakładce faq-pytania-techniczne, gdzie zadawałem pytania odnośnie hirashina. Po czym Memoshi zdecydował mi się wmawiać, że zaczynam być toksyczny (bo co? zadaję pytania odnośnie techniki, którą wykorzystano na mojej postaci?), a poza tym pyskuję administracji (co z tego, że pisałem z Mortem, który mi normalnie odpowiadał na pytania, a potem wpada Memoshi i stwierdza, że sieję toksyczność, bo mi się werdykt nie podoba, chociaż nawet słowem nie napomknąłem aby mi się coś nie podobało). Nie wiem, czy po prostu Memoshi źle mnie zrozumiał, czy po prostu przez ostatnie wydarzenia stał się przewrażliwiony, ale jak dla mnie nie zasłużyłem na grupę karną na chat za domniemaną toksyczność.

EDIT: Bo mnie Memoshi rozbawił dzisiaj.

"Dostał grupę karną za sprzeczanie się z adminami pomimo tłumaczeń i za płacz o hiraishina"
Proszę o wskazanie, w którym miejscu. Niżej cała rozmowa.
Obrazek
Obrazek
Sensor: 25m/50m | Słuch: 80m

Postprzez Mutō Mort » 8 paź 2020, o 21:36

Skarga oddalona.
Dostałeś wytłumaczenie, na wałkowanie problemu dostałeś słowne ostrzeżenie i znów wyjaśnienie. W odpowiedzi wałkowałeś dalej offtopowo i nie czytałeś ze zrozumieniem, bo widać po Twojej wypowiedzi, że zignorowałeś ostatnie zdanie Blitza gdzie powiedział radź sobie fabularnie, a Ty odpowiedziałeś tekstem sugerującym jakby Ci uniemożliwiono działania fabularne. Zawracałeś mu głowę aż musiał Cię wyciszyć sobie.
Dlatego skargę oddalam, właśnie po to powstał system grup karnych aby reagować nimi zamiast użerać się z tłumaczeniem wielokrotnym tego, co już wytłumaczono. Właśnie po to mamy obecny, luźny system grup karnych by admini mogli nimi reagować i nie poświęcać nadmiaru energii na takie sytuacje.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1

Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin

Postprzez Hokori Kensei » 13 sty 2021, o 13:09

SKARGA: Antysemityzm
Osoba zaskarżana: Takeshita
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=1917
Tematyka skargi: Zachowanie
Opis: Zwyczajne teksty antysemickie, jakby nawet prohitlerowskie. Nie wiem czy jest sens dodawać tu coś więcej. Mówić o człowieku, który wymordował miliony Polaków, że ma jakieś "zasługi"...
Dowody: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... shot_6.png
Obrazek

Av1 Winter

Misje:
[B] W znane (Senju Misaki)
[C] Hazard (Kamizuru Kagami)
[C] Oaza kupiecka (Nakano Tadashi)
[D] Marzenia się spełniają (Kurogane Jujin)

Postprzez Takeshita » 13 sty 2021, o 14:13

Jako, że nie lubię byś osądzany o takie rzeczy to dokonam sprostowania.
To co napisałem jest jednym z teorii historycznych, które nie są żadnym poparciem dla Hitlera. W ten sam sposób możemy mówić o tym, że Druga Wojna Światowa uratowała Europe przed kryzysem głodowym, po przez drastyczne zmniejszenie zaludnienie Europy. Są to najzwyczajniejsze fakty historyczne, a nie teksty antysemickie lub prohitlerowskie.
Moja wypowiedź mieści się także w zakresie wolności słowa zgodnej z polskim kodeksem karnym. Nie jest to przejaw negacjonizmu i nie przekłamuje faktów historycznych.
Chciałbym także zauważyć, że w żadnym miejscu nie poparłem czynów Hitlera, ani nie obraziłem społeczności żydów. W okresie przedwojennym, żydzi mieli co raz mocniejszy wpływ na gospodarkę i tym samym politykę w Polsce i jest możliwość, że gdyby nie wojna, mogliby dojść do władzy w sposób zgodny z prawem. Nie jest to wobec nich obraza, ani ich znieważnienie, czyli nie jest to przejaw antysemityzmu.
Wspomnij też o tym, że jest to tylko urywek dłuższej rozmowy na temat tego, że to czy uznajemy kogoś za dobrego, czy złego, jest zależne od tego z jakiej perspektywy na to spojrzymy.
Sensor: 25m/50m | Słuch: 80m

Postprzez Cheshire » 13 sty 2021, o 14:32

Tak jak na czacie napisałem. Masz słowne ostrzeżenie Takeshita. Nie będziemy w przyszłości wnikać w intencje i pewne tematy jak mogą źle zabrzmieć poruszaj tam, gdzie ich miejsce, np na forum o tematach polityczno historycznych lub tam, gdzie nie będzie Ci szkoda bana/permbana etc. Następnym razem pójdziemy tu na łatwiznę i założymy negatywne intencje wypowiedzi.
Administrator

Ranga: Brak

Postprzez Hokori Kensei » 21 sty 2021, o 15:24

SKARGA: Obraza innego gracza
Osoba zaskarżana: Takeshita
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=1917
Tematyka skargi: Złamanie ósmego punktu regulaminu forum "Zabrania się obrażania innych graczy; zasada nie dotyczy zachowania się postaci w stosunku do odgrywanych postaci."
Opis: Ofensywne odezwanie się do mojej osoby, w momencie udzielenia komentarza na temat logiki działania postaci.
Dowody: https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Obrazek
https://imgur.com/a/1LiiEW3

SKARGA: Obraza innego gracza
Osoba zaskarżana: Hyakuzawa
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=1845
Tematyka skargi: Złamanie ósmego punktu regulaminu forum "Zabrania się obrażania innych graczy; zasada nie dotyczy zachowania się postaci w stosunku do odgrywanych postaci."
Opis: Oskarżenia publiczne i bezpodstawne o alkoholizm, upieranie się przy swojej racji i oczernianie mnie publicznie.
Dowody: https://imgur.com/a/1LiiEW3

Av1 Winter

Misje:
[B] W znane (Senju Misaki)
[C] Hazard (Kamizuru Kagami)
[C] Oaza kupiecka (Nakano Tadashi)
[D] Marzenia się spełniają (Kurogane Jujin)

Poprzednia strona

Powrót do Kontakt z Administracją