Skargi

Dział ten służy do wszelkich kontaktów na przestrzeni Administracja-Moderacja-Gracze. W tym miejscu są działy próśb, podań, wszelkich wynagrodzeń poza-fabularnych itp.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Skargi

Postprzez Ex-Jashin » 5 kwi 2019, o 11:51

Zgłaszanie Skarg

1. Wszystkie złożone Skargi należy umieszczać w wyznaczonym wzorze.
    Kod: Zaznacz cały
    [hr][/hr][hr][/hr][hr][/hr][center]***[/center]
    [size=150][b]SKARGA:[/b] Tytuł skargi[/size]
    [b]Osoba zaskarżana:[/b] Nick zaskarżanej osoby
    [b]Link do profilu:[/b] odnośnik do profilu zaskarżanej osoby
    [b]Tematyka skargi:[/b] Sprawa fabularna, Sprawa PVP, Sprawa Moderatorska, Sprawa Mistrzowska, Zachowanie
    [b]Opis:[/b] uwzględniając wszystkie ważne informacje staraj się nie lać wody ;)
    [b]Dowody:[/b] Linki oraz screeny wiadomości i postów jakie mogą zniknąć w wyniku limitu archiwum chatu lub edycji postu.
    [center]***[/center][hr][/hr][hr][/hr][hr][/hr]
  2. Odpowiedzi muszą zawierać formatkę wg poniższego wzoru.
    Kod: Zaznacz cały
    [size=125][b]Dyskusja:[/b] Tytuł skargi wobec której prowadzona jest rozmowa[/size]
    Treść odpowiedzi
  3. Zarówno skargi jak i odpowiedzi powinny zawierać jak najmniej formatowania tak, by nie przytłaczały głównych postów skarg. Prosimy też o zwięzłość i stosowanie formatowania jakie będzie czytelne i zwróci uwagę na szczególnie ważne fragmenty wypowiedzi.
  4. Złożenie skargi musi być natychmiastowe po wystąpieniu problemów.
  5. Skarga musi mieć załączone screeny, dowody umożliwiające zweryfikowanie problemu także, gdy posty lub wiadomości wysłane za pomocą Chatu staną się niedostępne. Wyjątkiem może być link do tematu fabularnego jeśli dotyczy to większej ilości postów fabularnych (tylko, gdy znaczenie ma cała ich kombinacja ale nawet tu warto wyszczególnić kluczowe informacje).
  6. Przed złożeniem skargi np na post narratora warto podjąć próbę dialogu. Może zdarzyć się błąd narratora, który po wyjaśnieniu sytuacji zostanie poprawiony.
  7. Podjęcie czynności w oparciu o zaskarżaną sytuację oznacza rezygnację z prawa do skargi (np odpisanie w grze na post narratora z którym się nie zgadzamy). Poinformowanie i złożeniu skargi pozwala na odstąpienie od limitu czasu na odpis.
  8. Skargi złożone poza tym tematem będą ignorowane.
  9. Skargi złożone bez zastosowania się do tego regulaminu będą ignorowane.
  10. Skargi na wydarzenia z przeszłości, wykonane po zbyt długim czasie będą ignorowane.
  11. Zarzuty gracza wobec sytuacji, jakich nie zaskarżał zgodnie z regulaminem będą ignorowane (nie możemy przeciwdziałać problemom, o których nic nie wiemy).
  12. Temat skarg nie jest tematem opinii. Odpowiadać tu mogą tylko Mistrzowie, Moderatorzy, zaskarżany, skarżący i ewentualnie osoby mogące dodać informacje jakie nie padły w temacie. Gracze nie mogą tu wyrażać swoich opinii etc, aby nie potęgować kłótni czy też nie zmniejszać czytelności skarg.
  13. Gdy gracz wdaje się w awanturę z drugim graczem staje się równie winny problemu nawet, jeśli to druga osoba zaczęła konflikt.
Własność - Shotaro
Administrator

Ranga: Brak

Re: Skargi

Postprzez Cheshire » 26 maja 2019, o 15:40

SKARGA: Zachowanie Mayuriego
Osoba zaskarżana: Yuki Mayuri
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=915[
b]Tematyka skargi:[/b] Zachowanie
Opis: Wnoszę o wycofanie zgód Mayuriego na Reibiego. Reibi etc to rzeczy jakie powinny trafić w ręce gracza planującego grać na forum, Mayuri znów robił sobie żarty w kuźni wrzucając przedmioty opisane w immersyjny sposób, na czacie robił awanturę pod przykrywką krytyki, po czym na gg wyraził niechęć do dalszej gry i poprawy zachowania. Uważam, że Mayuri nie reprezentuje postawy chęci współuczestniczenia w SnM a jedynie rozładowania swoich emocji poprzez zrobienie burdy.
Dowody: Zachowanie na czacie https://i.imgur.com/B4pWRP8.png

Administrator

Postprzez Yamanaka Miyashi » 30 maja 2019, o 23:16

SKARGA: Tytuł skargi Walka z CE
Osoba zaskarżana: Nanoha
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=297
Tematyka skargi: Sędziowanie.
Opis:
Generalnie cała ta walka wygląda trochę jakby ktoś to robił 1 raz. Chociaż konkretnie chodzi o ostatni post. Ja wykonuje technikę kontroli żyłek. Żyłki są niewidoczne co jest widoczne w walce Sasq vs Deidara. Rywal od tak po prostu atakuje te żyłki nie widząc ich. I ważny jest ten konkretny moment. Cytuję:
"Genin szybko zareagował używając Hari Raien - prawdopodobnie w tym samym czasie co Miyashi wykonywał odskok - i złapał włosami za żyłkę unieruchamiającą go"
Sama Nanoha nie widzi błędu.
Dowody: viewtopic.php?f=343&t=11209&p=126662#p126662

- Mowa.-
*Myśli*
Dzban-kun

Ranga: Genin

Postprzez Yuki Orinoko » 4 cze 2019, o 22:06

SKARGA: Pułapka na Konoszan
Osoba zaskarżana: Kouseki Hiroki
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=950
Tematyka skargi: Sprawa fabularna
Opis: Wszyscy doskonale wiedzą o co chodzi. Kouseki Hiroki usiadł sobie przed bramą Konohy i aktywował technikę sensoryczną po to by złapać mnie (możliwe że inni też są na celowniku). Wielokrotnie dawał do zrozumienia na SB że planuje mnie zabić. Fabularnie nasze postacie się nie znają i nigdy nie miały ze sobą styczności. Z charakteru chłopaka nie wynika szaleństwo lub wrodzona chęć mordu na wszystkich dookoła. Mam wrażenie że zracji braku w Konosze postaci, które mogą mu przeszkodzić, połasił się na łatwe PD które może zdobyć zabijając postacie innych.
Mam uwagi do fabularnego rozegrania owej akcji. Skoro aktywował ową technikę (Ukojizai no Jutsu) tzn że w całej wiosce pada deszcz. Każdy sensor w wiosce powinien się zorientować że jest to nasączone chakrą. Istnieje zatem fabularna przesłanka ku temu aby postacią Hirokiego zainteresowały się służby Konohy. Bo nawet jeśli ktokolwiek napisze teraz w tematach podróży Suna -> Konoha to fabularnie trwa to 3 dni. To znaczy że Hiroki musiałby przez ten czas podtrzymywać owe jutsu. Moim zdaniem powinno to zostać zauważone przez odpowiednie organy wioski.
Piszę tu skargę ponieważ aktualnie każdy gracz, który będzie chciał wrócić z CE jest narażony na utratę postaci. Ludzie, którzy poświęcili swój czas by wykreować daną postać, wykonywali misje i rozwijali się fabularnie. Mieliby ustracić swoje postaci jak za pstryknięciem palca tylko dlatego że Hiroki ma taki kaprys i będzie zabijał każdego pod bramą? Ewidentnie szuka ławego sposobu na zdobycie PD zamiast się wysilić i iść na misję.

Jednocześnie pragnę wnieśc prośbę o reakcję ze strony MG w temacie bramy.
Dowody:

Czytać oddołu do góry bo to archiwum

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ranga: Chūnin

Postprzez Ushijima Takashi » 4 cze 2019, o 22:18

Tylko tak na szybko odpisze, bo szkoda przełączników w mojej mechanicznej klawiaturze, na te skargę marnować. Gdybym chciał sobie farmić na graczach, to Bito gra już dawno nową postacią, Seitaro tez nie gra Seitaro. Isis zginęła by na wojnie, a z Asami pewnie zatańczyłbym niezłe tango. Dopóki nie wejdziesz do tematu nie wie co cie czeka, twoja postać ma wystarczające zdolności by ominąć moją - po za tym mam prawo stać gdzie chce. Bić się z kim chce, i wejść do jakiego chce tematu za tobą( nawet jakby ). Więc z łaski swojej, zapraszam do gry w fabule, zamiast dziale skarg. A to co pisze na czatboxie to moja prywatna sprawa, moge nawet pisać, że zgwałce Ci te postać i kazdą kolejną którą tutaj założysz, tak długo jak bezpodstawnie tego nie zrobie, tak długo nie możesz nic z tym zrobić. Elo
Obrazek
Chciałbym mieć taki fejm :<
Chakra: 10000
Chakra przy częściowej przemianie: 5000
Chakra podczas przemiany mędrca: 20000

Regeneracja chakry: 300/post
Absorbcja Chakry Natury przy częściowej przemianie: 1250/post
Absorbcja Chakry Natury przy przemianie mędrca: 2500/post

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5

Mulikonto
Obrazek
Tego nie rozwijaj, bo będzie źle :<:

Postprzez Lily » 13 cze 2019, o 12:14

Są pewne akcje fabularne do których wbić zwyczajnie nie pozwolimy przez różnice w czasie. Przykładem może być wątek Inuzuki oraz Hirokiego/Takashiego, który w czasie jego trwania postanowił przejść z jednego kraju do drugiego i dołączyć do akcji. Sama taka podróż trwa fabularnie kilka dni więc można zrozumieć odpowiedź.

Natomiast sprawa przy bramie. Skoro już się tam znalazł to nikt mu nie zabroni czekać i ewentualnie polować na graczy. Oczywiście jeżeli dokona jakiś akcji mogą one zostać zauważone i być odpowiednia reakcja ze strony NPC.

Twoje natychmiastowe zniknięcie z Suny by pojawić się jak najszybciej w Konoha jest zrozumiałe ale już nagle nie pisanie w bramie to occ. Jako gracz widząc kogoś w danym dziale będziesz niefabularnie unikać danych wątków? To gra, elementy walki to część forum.

O ile w/w gracz jest jaki jest, też średnio patrzę na Twoje zachowanie.

Biorąc jednak pod uwagę stanie długi czas pod bramą z aktywnym deszczem przepełnionym chakrą, żołnierze liścia zareagowali.

viewtopic.php?f=117&t=3998&p=127035#p127035

Spoiler:
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily (Yamanaka Inoza/Yami Saiko zawsze pomoże.

Specjalna Ranga: Generał
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Kouseki Hiroki » 13 cze 2019, o 18:50

SKARGA: Postać siedzi w niebycie 2 tygodnie
Osoba zaskarżana: Yuki Orinoko
Link do profilu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=779
Tematyka skargi: Sprawa fabularna/techniczna
Opis: Postać Yuki Orinoko od 14 dni jest w niebycie, po z/t nie pojawiła się w żadnym wątku. Przez fakt, że tak długo nie pojawiła się nigdzie moją postać spotkały fabularne konsekwencje. Miała możliwość bez problemu ominąć Hirokiego tak btw.
Dowodzik: viewtopic.php?p=126597#p126597
Z niektórymi jednostkami, po prostu lepiej nie wchodzić w dyskusje. Niepozdrawiam.

Multikonto

Ranga: Nukenin

Postprzez Yuki Orinoko » 13 cze 2019, o 18:53

Zapomniałeś dodać kappy na końcu :D
Nie odniosę się ze względu na to jak kuriozalnie to brzmi xD
Obrazek

Postprzez Ushijima Takashi » 8 paź 2019, o 17:35

Dobra, to jedziemy od początku.
#1. Inoza nie opisuje dokładnie swoich czynów i zamiarów, i.e nie informuje MG kiedy dokładnie opuści ciało Hirokiego, pozostawiając jedynie zdawkową informację, że w odpowiednim momencie. Tak samo jak nie ma informacji nt. tego kiedy Kurome odpali katon w Hirokiego.
viewtopic.php?p=128470#p128470
#2. Nie precyzuje jak nalepia i na co nalepia Odzież wierzchnia, czy nalepia je na ciało.
#3. Nawet jeżeli wezmiemy pod uwagę jego atuty, to bez dokładnego opisu (podczas walki, a za taką ten wątek możemy uznać.) niestety nie może być tak, że po fakcie MG musi go dopytywać. I zmieniać decyzję w kolejnym poście.
#4. Hiroki obrywa katonem w PLECY, a podpala mu to notki które sa umieszczone na jego kroczu? Coś tutaj jest nie tak. Po za tym, zaraz po odzyskaniu ciała używa techniki, która dosłownie w jednym momencie, pokrywa całe ciało kryształem, nie ma w technice wzmianki, że kryształ ten rozchodzi się, w samym anime również zbroja pojawiła się na całym ciele w dosłownie ułamku sekundy. Kryształ był wzmocniony CS'em, którego aktywowałem równocześnie z techniką.

I tutaj od razu dodam, bo Mort napisał mi na PW, że kryształ pokryje notki - otóż nie, mam możliwość pokrycia jedynie mojego ciała, a notka wybuchowa nie jest jego elementem, tym bardziej, że znajduje się on na ubraniach.
#5. Sugerowanie, że kryształ na poziomie S+(bo CS dodaje mi 1 poziom Ninpou) nie przetrwa wybuchu notki wybuchowej, w defensywnej technice to jakiś nieśmieszny żart.
#6. Zrzucenie płaszcza, co również próbowałem zrobić by pozbyć sie podpalonych notek również powinno być dosyć łatwe, a w między czasie nie podjąłem nawet takiej próby - a przypominam, jednej ręki nie mam, więc ten koniec płaszczu byłby tak czy siak luźny.
#7. Sugerowanie, że Hiroki nie mógł spodziewać się, że odzyska ciało i bedzie musiał reagować (tutaj odnośnie Kurome) w momencie, gdy dowiedział się, że w jego ciele siedzi Anbu i zniknął z jego oczu, do tego wioski z którą "miał na pieńku", to niezły kabaret.

Dlatego też, prosiłbym o przejrzenie akcji, o ile nie zdołałem zdjąć płaszcza, o tyle bez problemu powinienem obronić się przed eksplozją notek na PLECACH bo tam oberwałem katonem, przy pomocy mojej zbroi z shotonu wzmocnionej CSem.

Licze na szybkie rozstrzygnięcie tego wątku, pozdro Mort :)
Obrazek

Bonusy do statystyk (siła, szybkość, wytrzymałość, ninpou) podczas częściowej przemiany/przemiany mędrca: +1,5/+2,5

Mulikonto
Obrazek

Postprzez Cheshire » 8 paź 2019, o 18:04

Przejrzałem ten temat i powiem tak, tam się nic kupy dupy nie trzyma. Najchętniej to wszystkich tam bym poubijał za umiejętność pisania z sensem (i pakowanie sie nukeninem do shinobi) xD

Moje uwagi
-Hiroki popełnił idiotyzm już się do nich pakując.
-Inoza chamskie ale nie zakazane zachowanie z rozkładem notek, oraz niedokładny odpis.
-Kurome niedokładny odpis.
Nikt tu nie zasługuje na sukces. Nie to, żeby mi zależało na postaci Hirokiego. Jedyny powód, dla którego nie chce go tu widziec martwym to temu, że odpisy zostawiające tak dużo do domysłu nie zasługują na sukces. Nie wiadomo nawet w jaką stronę rzuca sie Inoza, nie wiadomo w którym momencie kurome chce trafić katonem. Normalnie tylko jedna tura powinna podchodzić pod skargę ale tu na takiego kopa sniff sniff wszyscy zasługują.
No i fakt, kryształ był szybszy niż detonacja notek z tego co oglądam w urywkach anime. Tak sobie mysle, ze tu najwięcej obrażeń to będzie z kunaiów i katonu, nie notek. I jak widzę kryształ pod ubraniem można skrystalizować.
Ok, to jeszcze nie jest ostateczna moja decyzja ale ja widzę to tak:
Więc na moje tutaj powinny być rany z Kunaiów i z katonu, z powodu niedokładności stronę w jaka oberwał może wybrać sobie Hiroki. Kontrargumenty ewentualne na jakie czekam to te dotyczące szybkości reakcji i szybkości zdolności.
Podkreślę, że czuje się zniesmaczony zachowaniem w tamtej akcji.
Administrator

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 8 paź 2019, o 18:10

Opis notki wybuchowej:
Spoiler:

Jak widać nie ma tam czasu potrzebnego do wypalenia i aktywacji notki a z racji na atuty posiadane przez Inoze jest on w stanie na spokojnie określić kiedy takowy wybuch zostanie wykonany. Ma też informację o technice Kurome. Ona miała wykonać tą technikę na jego rozkaz i poczuł na własnej (No dobra twojej) skórze, że nim oberwał także informację miał.

#2 http://prntscr.com/pgidfq

#3 To ty miałeś problem z tym postem, ja ci napisałem że jeżeli w poście nie ma opisengo na co nakleja te notki to możesz sobie wybrać. To, że nie przeczytałeś dokładnie posta to nie moja wina.

#4 Zasięg notki, który został omówiony podczas ostatniego CE wynosi 3 metry. Chcesz mi powiedzieć, ze Hiroki jest na tyle wysoki i gruby iż sama fala jak i ogień z notek nie podpali kolejnych notek?

#5 Pierw używasz shotonu a dopiero potem przeklętej pieczęci. Przeklęta pieczęć przez chwilę rozchodzi się na ciele aby dopiero po zakończeniu tego procesu wzmocnić twoją technikę. W mojej opinii nie dała rady by ona się rozejść i wzmocnić ci tego kryształu i nie jednej notki wybuchowej a 10 przylepionych do ciała z czego dwie zaraz obok siebie w miejscu witalnym (Mieszanie chakry też chwilkę trwa chciałbym zaznaczyć)

#6 Brak czasu do ściągnięcia płaszcza, chcesz zrobić 8 rzeczy naraz i jeszcze się wybronić, nie pozwolę na coś takiego. Używasz technik, uaktywniasz CSa, jeszcze rzucasz w nich technikę a potem zrzucasz płaszcz.

#7 O czym ty mówisz? O co ci chodzi? Kurome ma rację, nie musisz się spodziewać, że w tym akurat i to tym momencie ci się odzyska kontrolę nad ciałem.

Postprzez Cheshire » 8 paź 2019, o 18:32

1. I będziemy ubijać gracza z powodu przesadzonego opisu? W walce z Hashiramą notka wybuchła bezpośrednio na ciele i widać było jakie szkody robi. Dziura w udzie Hashiramy.
4. Zasięg nie oznacza zasięgu absolutnej destrukcji. Eksplozja tworzy falę, ale ta nie tworzy okręgu jeśli jest jakaś przesłona a taką jest ciało.
5. CS nie musi tu wzmacniać kryształu, jest on naturalnie mocny.
6. Jeśli stworzony zostanie kryształ zdjęcie płaszczu nie jest w ogóle potrzebne.
7. To bez znaczenia, gdy znajduje się w ciele może nim poruszać. To nie jest mech którym się steruje tylko ciało
Administrator

Postprzez Ushijima Takashi » 8 paź 2019, o 19:39

Odnosze się tylko do postu Hyakuzawy, bo do postu morta nie musze.
#3. Nie, nie opisał tego dokładnie, napisał na jakie części je nakłada, nadal nie napisał czy nalepiał je na ciało czy garderobę. Nie zmienia to jednak faktu, że moja zbroja może odzielić ciało od WSZYSTKIEGO.

#4. zasięg notki nie ma tutaj kompletnie żadnego wpływu na to, że mój kryształ nie zadziałał.

#5. Tutaj również, mój shoton sam w sobie jest już na randze S, nawet jeśli nie zadziała mój CS to nadal mój shoton jest NAJTWARDSZYM MATERIAŁEM w naszym uniwersum, ustępując jedynie skorupie sanbiego.

#6. To również nie ma żadnego znaczenia i nie odwołuje się do tego. Tak przy okazji, mogę wykonywać czynności manualne i techniki równocześnie, pragnę przypomnieć, że żadna z technik włącznie z CSem nie wymagała odemnie pieczęci, więc technicznie rzecz biorąc mógłbym je wykonać w około sekundę. To, że wydaje się że robie dużo rzeczy naraz nie jest prawdą. Robie jedną rzecz i trzy techniki nie wymagające żadnego mojego wkładu FIZYCZNEGO w ich wykonanie.

#7 Mówie o tym, że skoro moje ciało zniknęło z mojego zasięgu wzroku a Inoza urwał kontakt, mam prawo spodziewać się, że albo mnie zabije będąc w moim ciele, albo spróbuje z niego uciec chwilę przed pozbyciem się nukenina z tego świata. Prawdą jest, że przedstawienie się przez Inozę dało mi tak naprawdę szansę na reakcję po odzyskaniu panowania nad własnym ciałem.
Obrazek

Mulikonto
Obrazek

Postprzez Nara Rin » 8 paź 2019, o 20:29

Najpierw odpowiedź dla Morta
Teraz zgodnie z planem i rozkazem stanęła w bezpiecznej odległości i użyła bakufu na przeciwniku tak by kula ognia poleciała w momencie kiedy plan to zakładał.

To dokładnie napisałam gdyż w poprzednim poście inoza napisał
Pierwotny plan to pozwolenie by Uchiha użyła ogniska bądź jakiejkolwiek techniki Katonu by aktywować mechanicznie nałożone na siebie notki wybuchowe i rozpocząć ich odpalenie.

Tak więc info jest tak dokładne na ile było potrzeba. Inoza powiedział kiedy moja postać na użyć tego katonu i ona go użyła w tym momencie.

A teraz co do skargi, wszystko się sprowadza do kilku rzeczy:
  1. Inoza ma atuty gunpo dzięki którym wiedział kiedy wybuchnie notka i kiedy ciało porzucić.
  2. Hiroki nie ma wiedzy na temat technik Yamanaka, masz tam wiedzę na poziomie amator (co powinno być już dawno zmienione na poziom 1), ona nie daje ci wiedzy o ich technikach. Brak uzupełnionej wiedzy jest twoim problemem nie narratora.
  3. Powrót do ciała skutkował chociaż sekundowym oszołomieniem, brak wiedzy o technikach tylko to pogłębia.
  4. Horki nie wie, że ma notki na sobie, nie widział tego, nie wie co inoza zamierza.

Ranga: Nukenin
Specjalna Ranga: Shintaisei

Postprzez Ushijima Takashi » 8 paź 2019, o 20:43

Nara Rin napisał(a):Najpierw odpowiedź dla Morta
Teraz zgodnie z planem i rozkazem stanęła w bezpiecznej odległości i użyła bakufu na przeciwniku tak by kula ognia poleciała w momencie kiedy plan to zakładał.

To dokładnie napisałam gdyż w poprzednim poście inoza napisał
Pierwotny plan to pozwolenie by Uchiha użyła ogniska bądź jakiejkolwiek techniki Katonu by aktywować mechanicznie nałożone na siebie notki wybuchowe i rozpocząć ich odpalenie.

Tak więc info jest tak dokładne na ile było potrzeba. Inoza powiedział kiedy moja postać na użyć tego katonu i ona go użyła w tym momencie.

A teraz co do skargi, wszystko się sprowadza do kilku rzeczy:
  1. Inoza ma atuty gunpo dzięki którym wiedział kiedy wybuchnie notka i kiedy ciało porzucić.
  2. Hiroki nie ma wiedzy na temat technik Yamanaka, masz tam wiedzę na poziomie amator (co powinno być już dawno zmienione na poziom 1), ona nie daje ci wiedzy o ich technikach. Brak uzupełnionej wiedzy jest twoim problemem nie narratora.
  3. Powrót do ciała skutkował chociaż sekundowym oszołomieniem, brak wiedzy o technikach tylko to pogłębia.
  4. Horki nie wie, że ma notki na sobie, nie widział tego, nie wie co inoza zamierza.

To co tutaj napisałaś nadal nie ma żadnego znaczenia w kwesti niedziałania mojej zbroi z Shotonu :)

A co do powrotu do swojego ciała, to nie nie ma tam żadnego oszołomienia,a niewiedza o technikach tego nie pogłębia bo gdyby tak było, byłoby to zawarte w temacie yamanaków, a nie jest.
Ostatnio edytowano 8 paź 2019, o 20:44 przez Ushijima Takashi, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Mulikonto
Obrazek

Następna strona

Powrót do Kontakt z Administracją