Jaskinia

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Jaskinia

Postprzez Yami Saiko » 6 wrz 2020, o 19:11

Obrazek

Miejsce mieszczące się kilkanaście kilometrów w kierunku wschodnim od głównej osady, idąc cały czas wzdłuż rzeki. Jaskinia sama w sobie stanowi idealne miejsce relaksacyjne, cechujące się spokojem oraz ciszą. Na środku wyrasta jedno solidne drzewo a nad nim, znajduje się dziura z widokiem na niebo. Będąc w środku zawsze więc można mieć pojęcie o aktualnej porze dnia oraz pogodzie. Każdy potencjalny nurek przekona się, że ciągnie się tutaj potężna sieć podwodnych korytarzy. Czy gdzieś prowadzą? A może to zwyczajna pułapka na nieprzygotowanych? Ciężko stwierdzić. Na chwilę obecną jedynie dwie jednostki poznały te zakamarki, Yami Saiko oraz jeden legendarnych mieczy, siedmiu mistrzów miecza Kirigakure no Sato.

_________

Kazekage przeszukała wszystkie zakamarki przy pomocy Byakugana. Chciała mieć pewność, że miecz się nigdzie nie zapodział. Zgodnie z podejrzeniami, odpoczywał sobie w jej jaskini. Nie dziwiło to brunetkę, że tutaj się zadomowiła.
-Pora wracać do naszego świata. Powinnaś być zadowolona, Twój potencjalny nowy właściciel będzie Cię karmił wspaniałą chakrą. - rzuciła, chcąc iść dyplomacją zamiast w konflikt i walkę ze stworzeniem. Po kilku sekundach przemyśleć sięgnęła po rękojeść, nie odczuła żadnego bólu i przeniosła obiekt pod bramę Sunagakure no Sato. Tam żołnierze zabiorą ją do Arina.
Meiton
Spoiler:

Sharingan
Spoiler:

Mokuton
Spoiler:

Senninka
Spoiler:

Byakugan
Spoiler:

Kyūbi no Jinchūriki
Spoiler:
 
Posty: 1731
Dołączył(a): 12 cze 2017, o 22:37
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Powrót do Wymiar Kamui - Yami Saiko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników