Wyspa z posągiem Gedō Mazō

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Wyspa z posągiem Gedō Mazō

Postprzez Kaguya Memoshi » 17 sie 2020, o 00:08

Arin mówił szybko, a niewiele z jego słów tak naprawdę trafiało do zmieszanego Memoshiego. A więc wszystko to, co do tej pory przeżył to była tylko zabawa? Podczas, gdy on ryzykował życie na każdej swojej misji, to Uchiha Arin doskonale się bawił? Najwidoczniej Kaguya od dobrych paru lat miał rację. Na tym świecie nie ma zasad, nie ma kierujących nim reguł. Jego nindo było potwierdzane coraz bardziej z każdym kolejnym słowem Kyokukage. Im jesteś silniejszy tym bardziej nie obchodzą cię żadne istniejące prawa. Po co więc babrać się w tym wszystkim i starać? Tego kompletnie nie rozumiał.
- Rozumiem, że ty nie masz czego się obawiać. Ale ja czy każdy inny shinobi w Oto nie mamy na tyle siły, żeby przeciwstawić się innym wioskom. W szczególności nie po tej czystce, po której w wiosce nie pozostało zbyt wielu silnych ninja. Ja sam czuję się gotów na podjęcie wszelkiego wyzwania, nawet jeśli przy nim umrę. Nie wiem jednak jak z resztą. Ale skoro silni na tym świecie mogą wszystko, to zamierzam się jak najszybciej wzmocnić.
Obrazek

Obrazek
Theme

Nazwa:
Faworyt Administracji
Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り
Rodzaj:
Atut
Typ:
Nabyty
Opis:
  Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Faworyt Administracji]|
|[nazwa2=Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Nabyty]|
|[opis]Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.[/opis]|
|[/przymiot]|

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Postprzez Niko » 17 sie 2020, o 23:48

-Oczywiście że siła pozwala na to co tylko zapragniesz, to jak ją wykorzystasz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Dla mnie najważniejsza jest sprawiedliwość, nas zaatakowano, ja miałem prawo zaatakować. Gdyby siedzieli na dupie, gdyby zapytali, spróbowali się porozumieć. Nigdy by nie doszło do kradzieży, która teraz ma miejsce.
Westchnął, podchodząc do Memoshiego i łapiąc go za ramię, tworząc przy tym Kisei bunshina który wyglądał identycznie do niego
-Spokojnie, ten klon nadal jest mną, jednak potrzebny mi będzie twój wygląd. Mam pewien plan jak załagodzić sytuację z Iwą. Swoją drogą, nie chciałbyś zostać w przyszłości Kage? Mógłbym ci nawet dodać kilka lat, żebyś nie wyglądał idiotycznie w porównaniu do Hyakuzawy czy Saiko... Zresztą namyślisz się, jak zdobędziesz wystarczająco siły w moich oczach, możemy wrócić do tego tematu. Teraz zabiorę cię do wioski. Masz zresztą misję do wykonania...
Klon Memoshiego odszedł bliżej statuetki a Arin wraz z oryginalnym Kaguyą zniknęli w wirze, pojawiając się na środku targu. Arin powrócił odrazu do swojego wymiaru, nie miał zamiaru być w "prawdziwym" świecie ciałem, które było zdolne do zaznania śmierci.

Kamui out: Memoshi+Arin -> targ w Oto & Kamui in: Arin

Klon Memoshiego ma 200pch.

MK: Haretsu Shimeji, Ragi
Nie odpowiadam na gg a na discordzie/pw nie mam zamiaru odpisywać na rzeczy które można znaleźć na forum.

Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Postprzez Kaguya Memoshi » 17 sie 2020, o 23:59

Każde kolejne poczynanie Arina miało dla Memoshiego coraz mniej sensu, ale nie zamierzał on kwestionować woli swojego Kage. Skoro Arin mówił, że ma plan to znaczyło, że lepiej było mu się w ten plan nie wpieprzać pod żadnym pozorem. Zresztą chyba Memoshi nawet rozumiał ten plan, ale wolał go już nie komentować. Pewnie wszystko będzie zależało od reakcji Tsuchikage.
Następna propozycja Arina dopiero jednak zszokowała chłopaka. On, zostać Kage? Przecież i tak dalej był zaledwie nieopierzonym Chuuninem. Jak miałby się równać z siłą, którą dysponowali inni Kage? Nie, na ten moment tego nie widział.
- Sam nie wiem Arin. Naprawdę musiałbym nad tym pomyśleć. Nie jestem typem dobrego wodza, a do tego jestem niezbyt silnym ninja. Mimo wszystko się zastanowię. - co mówiąc zaczekał, aż Arin złapie go w Kamui, aby następnie wylądować na placu w Otogakure. Musiał znaleźć sposób, żeby jak najszybciej się wzmocnić.

z/t
Obrazek

Obrazek
Theme

Nazwa:
Faworyt Administracji
Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り
Rodzaj:
Atut
Typ:
Nabyty
Opis:
  Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Faworyt Administracji]|
|[nazwa2=Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Nabyty]|
|[opis]Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.[/opis]|
|[/przymiot]|

Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Poprzednia strona

Powrót do Wymiar Kamui - Uchiha Arin