Wymiar Kamui | Uchiha Arin

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Wymiar Kamui | Uchiha Arin

Postprzez Niko » 3 lut 2020, o 22:20

Obrazek

Nazwa: Kamui no Jikūkan, Uchiha Arin
Lokalizacja: Inny wymiar, oddzielony od tego w jakim przyszło wszystkim żyć. Nie da się tutaj dojść z żadnej krainy czy kontynentu.
Możliwości wejścia/wyjścia: Posiadacz oka Uchiha Arin'a | Posiadacz Rinnegana | Każdy posiadacz Mangekyō Sharingan, który obierze zarówno ścieżkę Kamui na dotyk i dystans | Ujrzawszy Kamui Uchiha Arin'a, dany użytkownik (MS'a lub Rinnegana) może podjąć się synchronizacji swoich oczu z jej wymiarem. Z uwagi na fakt, że jest to jednak wymiar obcy, koszta całej akcji są dodatkowo podwójne od tych, które się standardowo ponosi przy użyciu techniki (wyjątkiem jest posiadacz oka Uchiha Arin'a) | Przywołania czy inne techniki czasoprzestrzenne nie są w stanie zadziałać bez zgody właściciela wymiaru. Kraina ta więc staje się doskonałym więzieniem bądź kryjówką w zależności od użycia.
Opis: Wymiar ten to unoszące się w powietrzu niewielkiej wielkości wyspy, pokryte roślinnością zaczynającą się od traw a kończącą na kilkunastometrowych drzewach. Przez całą dobę trwa tu dzień, ponieważ nie ma tu żadnego większego stałego lądu który by blokował promienie słoneczne. Coś, co spadnie z jednej wyspy, jeżeli nie trafi na jakąś poniżej, to leci po wieczność i najprawdopodobniej, jest nie do odzyskania. Nie jest wyjaśnione, dlaczego wyspy lewitują, jednak próba przeniesienia wyspy do innego wymiaru, nie spowoduje przeniesienia się jej zdolności do lewitowania. Zniszczenie wyspy nie spowoduje jej upadku, będzie lewitować w kawałkach na tym samym poziomie, na którym lewitowała. Wszystkie wyspy są umieszczone na podobnym poziomie a wysokość "zawieszenia" tych wysp, różni się o maksymalnie 50 metrów. Powyżej i poniżej, jest tylko i wyłącznie wiecznie niebieska pustka, przeplatana gdzieniegdzie białymi chmurami.
_____________________

Przypomnienie: Ustalenia administracji jak i wątki z mangi co do możliwości, wejścia, wyjścia, ucieczki.
Ostatnio edytowano 3 kwi 2020, o 19:00 przez Niko, łącznie edytowano 1 raz

Poziom naładowania Juubiego:
Nie zajmuję się administracją forum, nie pisać w sprawach organizacyjnych
Administrator
 
Posty: 949
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 20:53
Ranga: Jiyūjin
Specjalna Ranga: Jinchūriki
Dodatkowa Ranga: S-Rank

Re: Wymiar Kamui | Uchiha Arin

Postprzez Lily » 3 lut 2020, o 22:35

Arkusz poprawny kappa akcept. Nawiasem, nie wrzuca się tematów do zaakceptowanych xDD na dzień dobry.
Masz pytanie? Napisz na GG. Mistrz Twórczości Lily Yami Saiko/Miko Shizuka zawsze pomoże.
 
Posty: 1854
Dołączył(a): 9 lip 2017, o 08:26
Ranga: Brak
Specjalna Ranga: Kage
Dodatkowa Ranga: S-Rank


Powrót do Wymiar Kamui - Uchiha Arin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników