Las Kamienny

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Re: Las Kamienny

Postprzez Sabataya Tamura » 12 sie 2020, o 21:02

Przybywszy ze znajomym po kilku rozmowach przy ciągnącej się wędrówce oraz biegu zastał w zasadzie pole zajęte przez ANBU i Hyakuzawę z Sho. Po Arinie nie było ani śladu, toteż Tamura nawet nie był pewien czy rzeczywiście jego podejrzenia co do widowiskowego gościa miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nie wiedział nawet czy to był Kyokukage. Teraz jednak zastanawianie się nad personą większego sensu nie miało, bo najwyraźniej kolos wraz z jego właścicielem zniknęli tuż po tym jak Iryonin obadał teren przy użyciu dojutsu. Lider Iwy wydał jasne polecenie, a zatem Nomikomu również musiał udać się z powrotem do wioski. - Tak jest, Szanowny Tsuchikage. - i ruszył w drogę do domu Sabataya. Oby napastnik się tam nie znalazł.

z/t
Obrazek 
Posty: 357
Dołączył(a): 22 cze 2019, o 23:58
Ranga: Chūnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 15 sie 2020, o 18:33

ZAKOŃCZENIE XVII EGZAMINU NA CHUNNINA

Hyakuzawa jako pierwszy dotarł na miejsce. Stanął sobie przed budką z której to Genini wyciągali zwoje które miały być przepustką do zdania egzaminu. Stał w swoim kapelutku oraz ubranku Tsuchikage oczekując na geninów, którzy to brali udział w egzaminie. Widzieli go także ludzie na monitorach, którzy to mogli swobodnie powrócić na trybuny. Nie było sensu ruszać dupy o wieży tylko po to aby coś ogłosić także czekał.

Kiedy to już wszyscy zgromadzili się na miejscu (No bo nikt na szczęście nie zginął) i ustawili się jako tako Hyakuzawa wziął mikrofon z domku i zaczął ogłaszać do nich przez głośnik. -Drodzy uczestnicy egzaminu na chunnina. Wioska została zaatakowana i mam nadzieję, że każdy z was wyszedł cało z tego incydentu. Powodem przerwania egzaminu był atak osób, które są powiązane z Otogakure. Zagrożenie zostało zażegnane jednak sprawca uciekł.- Oczywiście drużyna pierwsza ANBU była zaraz obok klona Hyakuzawy jakby to jakiemuś geninowi chciało się zaatakować Hyakuzawę. Sam Hyakuzawa czuł odrazę do Otogakure, same pojebane klany tam były tak na dobrą sprawę. -Pewnie interesują was wyniki egzaminu. Cóż, nikt nie zdał. Na egzaminie także nie pojawił się żaden Kage z innej wioski także wiecie co sądzą o egzaminie a tym samym podziwianiu nowego pokolenia.- Odkaszlnął. -Ewentualne awanse na chunnina pozostawiam w rękach Kage wiosek którym podlegacie. Proszę także geninów Otogakure o jak najszybsze opuszczenie Iwagakure, macie na to jeden dzień. Prośba jest kierowana ze względu bezpieczeństwa wewnętrznego Iwagakure. Jeżeli Kage Oto nie potrafi upilnować ludzi z waszej wioski to nie będziecie mieli tutaj wstępu do momentu rozwiązania sprawy z atakiem na egzamin.- To było własciwie wszystko. Jeżeli ludzie z Otogakure nie opuszczą wioski w ciągu jednego dnia to rozpocznie się ich wyłapywanie i osądzanie jak wrogów Iwagakure. Po wszystkim Hyakuzawa ruszył do swojego gabinetu, trzeba przedyskutować kilka spraw. z/t

Każdy genin biorący udział w egzaminie ma prawo odebrać PD za udział.

Wynagrodzenie
5PD (Jeżeli ktoś dostał wynagrodzenie za walkę na egzaminie to może sobie je teraz dopisać jeżeli nie zrobił tego wcześniej)
Odebrać wynagrodzenie można dopiero po napisaniu posta pod tym postem.
Ewentualne awanse będą rozdawać wasi Kage także no... zapraszam do nich bądź do mnie.

Edit od Ragi'ego:
Prowadzący dostają wynagrodzenie jak za sędziowanie walki A za każdą "bramkę" jaką nadzorowali.
Hyakuzawa do tego dostaje dodatkowo jeszcze raz wynagrodzenie za walkę A (za organizację).
Ostatnio edytowano 15 sie 2020, o 20:49 przez Yōgan Hyakuzawa, łącznie edytowano 1 raz
BANK
PZ
BANK klanu Yogan
ObrazekObrazek

Prowadzone Misje (Prowadzę misje od D do B)

1.
2.
3.
 
Posty: 1235
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Re: Las Kamienny

Postprzez Gashi Yakuri » 15 sie 2020, o 19:15

Nie wyglądało na to, by wioska jakkolwiek ucierpiała podczas całego zajścia. Właściwie dalej nie była pewna, co się stało, co biegało po terenach egzaminu i jak bardzo ich życie było przez to zagrożone. Nie mniej było - minęło. Mogła stawić się we wskazanym miejscu, gdzie Tsuchikage oczekiwał tegorocznych geninów. Rzecz jasna nie obyło się bez przemówienia, który nie do końca rozumiała. Ale dla Yakuri było wiele rzeczy całkiem niejasnych w życiu i powoli zaczynała się z tym liczyć. Informacja, jaka ją jednak interesowała padła dość szybko: nikt nie zdał. Tyle chciała wiedzieć, tyle jej wystarczało do... no, może nie do szczęścia, bo jednak wolałaby zdać, ale jakiegoś takiego spokojnego opuszczenia Suny. Nie wiedziała też dlaczego Oto miałoby robić cokolwiek złego Iwie, no ale polityka. Nie była dobra w politykę. Skoro to jednak było wszystko, zostało poczekać na Saiko z teleportacją do Suny w... może jakimś innym miejscu? W bramie może? Gdzieś?

z/t
MK: Sabataya Shuten | Chousokabe Shouko
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 14:43
Ranga: Chūnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Maji Doppo » 15 sie 2020, o 22:21

No to przyszedł tutaj za Yakuri. Ale prawdę powiedziawszy był ogromnie zmęczony. Chętnie położyłby się spać a przed nim było jeszcze sporo rzeczy takich jak - powrót do Suny i rozmowa z Saiko. Samo przerwanie egzaminu było smutne, ale co zrobisz. Miał nadzieję że Kazekage miała plan awaryjny. Co do braku obecności Kazekage na egzaminie, nijak to nie ruszało Doppo, według którego nic nie zmuszało kage do przesiadywania na tak nudnym wydarzeniu. Co zaś do geninów z Oto, współczuł im, ale jednocześnie był pod wrażeniem tego jak dobrą zdaniem Doppo, decyzję podjął Hyakuzawa. Przyklaskał by mu, ale nie wypadało. Miał tylko nadzieję że z tego wszystkiego nie będzie wojny. A potem wziął i wyszedł za Kuricchi

[z/t]
MK: Kamaboko Gonpachiro, Terumi Terumi
Tu Hajs
 
Posty: 55
Dołączył(a): 16 kwi 2020, o 22:12
Ranga: Chūnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Senju Akinori » 15 sie 2020, o 22:33

Otogakure? Czy było możliwe, żeby Otogakure zaatakowało egzamin, na którym znajdowali się ich genini? Przecież to wyglądało na jawną prowokację. Żaden gościu z Oto chyba nie byłby tak głupi, żeby narazić swoich ninja na takie niebezpieczeństwo. Akinori kompletnie nie rozumiał, o co w tym wszystkim chodziło. Cała ta sytuacja przyprawiała go wręcz o ból głowy. Nie był jednak osobą, która powinna zajmować się takimi rzeczami. Był przecież zaledwie geninem, do tego mało doświadczonym. Po zebraniu wziął wszystkie swoje rzeczy i wyruszył w swoją stronę. Nadszedł czas, żeby wrócić do Konohy. Może uda mu się dostać ten awans? To się okaże.

z/t
Main konto Kaguya Memoshi
 
Posty: 206
Dołączył(a): 28 maja 2020, o 21:40
Ranga: Tokubetsu Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU

Re: Las Kamienny

Postprzez Shinzō Hiroto » 15 sie 2020, o 22:40

W końcu dotarł pod wskazane w komunikacie miejsce. Genini zaczynali się powoli zbierać. Ukłonił się lekko gdy zobaczył tsuchikage, najważniejszą osobę w Iwagakure. W ciszy wysłuchał jego słów, a więc tak oto kończył się pierwszy egzamin Hiroto. Trzykrotnie szybciej niż powinien. Jednak nie to było najgorsze, okazało się bowiem, że za atak przeprowadzony podczas CE odpowiadało Otagakure, wioska z której pochodziła Tsuki. Ich realacje pogorszyły się szybciej niż myślał.
Po zakończeniu przemówienia ruszył od razu do dzielnicy swojego klanu by sprawdzić czy nikomu nic się nie stało. W końcu nie był na tyle nieczuły i chłodny by nie troszczyć się o własną rodzinę i klan. Kwestię ewentualnego awansu na Chuunina, który go ominął zostawił sobie na później

//zt
Multikonto - Nara Chie, Nakano Tadash, Hoshiyaku Asame

Bank

Raijin no ken:
Spoiler:


Serca:
Spoiler:
 
Posty: 192
Dołączył(a): 15 maja 2020, o 15:28
Ranga: Chūnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Nara Chie » 15 sie 2020, o 23:28

A więc zostali wysłani na start, to tutaj dano im zwoje, dobrano w drużyny i rozesłano do bramek. Początek stał się więc końcem... Na takie wywody w głowie nie miała jednak czasu bo dostrzegła sylwetkę tsuchikage. Skoro był w swoim stroju to tylko ślepy by go nie zauważył. Wysłuchała całej jego wypowiedzi w ciszy, a na jej twarzy widać było zdziwienie. A więc za ten atak odpowiadało Otogakure? W głowie młodej Nary zaczęło pojawiać się mnóstwo pytań dotyczących celu i korzyści jakie miałoby Oto wlatując potworem na teren CE, gdzie znajdowali się również genini z ich wioski. A może oni też byli częścią planu?
Chie jednak po kilku minutach dała sobie spokój, miała za mało danych by się zastanawiać, a musiała wracać do rodzinnej wioski. Nie zauważyła Okamiego, bo chętnie by się z nim pożegnała. Pozostało jedynie wracać...do domu, do Konagakure

//zt
MK: Shinzo Hiroto, Nakano Tadashi i Hoshiyaku Asame

Bank
 
Posty: 90
Dołączył(a): 21 lip 2020, o 18:54
Ranga: Genin

Re: Las Kamienny

Postprzez Kaguya Tsuki » 15 sie 2020, o 23:47

Dotarła z Anzou, Hiroto i pozostałymi Geninami do Kamiennego Lasu, gdzie mieli usłyszeć co dalej z Egzaminem. Rozglądała się za Haną, ale wciąż nigdzie jej nie widziała. Coś musiało się z nią stać, może została rozdeptana przez tego wielkiego potwora? Aż przeszły ją dreszcze, że taki sam los mógłby ją spotkać. Nie miała czasu długo ubolewać nad losem koleżanki, bo na spotkanie wyszedł im Tsuchikage i trzeba było się w końcu dowiedzieć co dalej z testem.
Po usłyszeniu jego słów, zachowanie pokerowej twarzy okazało się dużo trudniejsze niż myślała. Nie chodziło tu o to, że nikt nie zdał, to nie miało żadnego znaczenia, ale to, że za atak byli odpowiedzialni ludzie z Otogakure...? Nie mogła uwierzyć, że ktoś z jej wioski mógłby mieć interes w zaatakowaniu Iwy. Wyglądało na to, że wielu rzeczy nie wiedziała na temat swojego kraju. Miała w głowie mętlik i nie miała pojęcia co o tym wszystkim myśleć.
- Powinnam już iść... nie jestem tu mile widziana. Fajnie było was poznać, chłopaki. Może do następnego spotkania sytuacja się rozwiąże. Nie miałam pojęcia o tym ataku, ale póki co chyba jesteśmy wrogami – westchnęła po czym oddaliła się od grupy Geninów. Szkoda, naprawdę polubiła tamtą dwójkę, a nawet nie mogła się z nimi pożegnać.Tyle dobrego, że przynajmniej znała ich umiejętności co można było wykorzystać przy następnej walce. Zostanie tutaj dłużej niż koniecznie nie było dobrym pomysłem, wiedziała, że powinna jak najszybciej opuścić Iwagakure. Z ukłuciem w sercu schowała swoją opaskę do torby. Zdecydowanie lepiej było się nie afiszować ze swoim pochodzeniem.

z/t
Obrazek
MK: Mariko, Uchiha Rakena, Sabaku no Kyoko
PZ
 
Posty: 291
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 20:45
Ranga: Chūnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Nakano Hiroshi » 16 sie 2020, o 03:28

Po pożegnaniu się ze swoją kompanią w schronie, Hiroshi dosyć szybko ruszył ku bramce startowej, chcąc mieć ten etap za sobą jak najszybciej. Czyżby egzamin miał się zacząć ponownie? A może kompletne nici z awansu i wszyscy zostają geninami, podchodząc do niego następnym razem? Coż, genin postanowił zwyczajnie przysłuchać słów Tsuchikage w ciszy. Wychodzi na to, że jego myśli się potwierdziły, ale nie spodziewał się, że Oto może stać za atakiem. Ciekawe co się stanie w związku z tym z Aoi? Chłopak wydawał się przyjazny i chcący tylko iść dalej w życiu, więc raczej nie mógł mieć z tym nic wspólnego, nie? Niestety dalsze rozmyślania postanowił odłożyć na później, gdyż wciąż szumiało mu w głowie. Może wypicie tego alkoholu nie było dobrym pomysłem, ale przynajmniej poznał kilka osób, a to go zadowalało. Miał tylko szczerą nadzieję, że jeszcze ich spotka - szkoda byłoby nigdy więcej się nie zobaczyć z tak zacnym towarzystwem, tym bardziej, że szczerze polubił Shion. Żałował tylko, że nie są spokrewnieni. Dosłownie! Po zakończeniu przemowy, sunijczyk zebrał swoje cztery litery i ruszył się w stronę bramy. Pewnie jak ma gdzieś się spotkać z ekipą Suny i zostać odebranym przez Kazekage to właśnie tam. Przynajmniej miał taką nadzieję...

z/t
Obrazek
|| If you lose, you can still get up. ||
|| If you stop, then it will be over. ||
|| KP || PD || PN || Bank ||
|| MK: Haru, Hayato ||


Prowadzone wątki 3/3:

Spoiler:
 
Posty: 208
Dołączył(a): 26 cze 2020, o 00:31
Ranga: Chūnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Hyūga Haru » 16 sie 2020, o 04:59

Haru ruszył dosyć szybkim krokiem na miejsce zbiórki - był dopiero w drodze do schronu, bo po drodze mu się lekko zmuliło, gdy to nagle rozległo się powiadomienie o usunięciu zagrożenia i poleceniach na dalsze postępowanie. Wtedy też zwyczajnie zawrócił, udając się na wskazane miejsce - wcześniej machając na pożegnanie joninowi, który się nim zajmował.
Docierając na miejsce, stanął sobie dosyć blisko ewentualnego mówcy, aby uzyskać wszystkie możliwe informacje - i postanowił zaczekać na rozwój wydarzeń. Gdy tylko Tsuchikage zaczął mówić, zielony genin zaczął się uważnie jego słowom. Oto sprawcą ataku? A ich genini przypadkiem na nim nie byli? To jakiś żart, kpina czy wysyłanie swoich na śmierć? Całość brzmiała dla niego jak głupota i wkurzyło go to bardziej niż stracony awans. Jak można tak narazić swoich ludzi? Po skończeniu przemowy przez Tsuchikage, zielonowłosy ruszył się w stronę bramy. Najwyższy czas wrócić do domu, z tego wychodzi.

Zt
Hyūga Haru
Obrazek
|| Never trust someone who lies to you. ||
|| Never lie to someone who trusts you. ||

|| KP || PD || PN || Bank || Dom ||
|| MK: Hiroshi, Hayato ||


Wygląd:

Ważne informacje:
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 kwi 2020, o 13:36
Ranga: Chūnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Uchiha Rakena » 16 sie 2020, o 11:08

Tak jak się można było spodziewać, egzamin nie został wznowiony i żaden kandydat nie zdał. To było frustrujące, nie po to się męczyła przez tyle czasu by odejść z niczym, ale rozumiała, że warunki były jakie były i nic nie mogła na to poradzić. Gdy usłyszała o tym, że za atakiem miało stać rzekomo Otogakure, zdziwiła się. Widziała, że byli tu Genini z tej wioski i nie rozumiała czemu ktoś miałby ich narażać na atak. Może byli częścią planu...? Gdyby tak było, na pewno nie udaliby się grzecznie do schronu, więc wyglądało na to, że atakującego nie obchodzili żywi ludzie.. To nie był jej interes, ale nawet im współczuła. Po zakończeniu przemowy Tsuchikage, zaczęła iść w kierunku bramy wioski, gdzie pewnie będzie jakaś zbiórka. Wycieczka do Iwy nie należała do jej ulubionych i chciała jak najszybciej wrócić z powrotem do Konohy.

z/t
Obrazek
Edgy as hell
MK: Kaguya Tsuki, Sabaku no Kyoko, Mariko
Chętnie poprowadzę misję D-S ♥
Prowadzone wątki:
 
Posty: 217
Dołączył(a): 12 cze 2020, o 13:49
Ranga: Genin

Re: Las Kamienny

Postprzez Kusabana Sou » 16 sie 2020, o 12:46

Na zebraniu przed bramkami zjawił się sam Tsuchikage i zaszczycił ich przemówieniem. Egzamin został przerwany na dobre, a awans na chuunina pozostał dla wszystkich w sferze marzeń.
Niektórzy będą mogli zostać awansowani z polecenia Kage? Ciekawe ile osób tutaj zebranych jednak zostanie chuninem? - Skomentował w sobie chłopak. Dzięki przerwaniu egzaminu, jego myśli o poddaniu się zostały udaremnione, w konsekwencji najpewniej chroniąc jego twarz. Duchowy ciężar egzaminu zapewne z niektórych został zrzucony, a niektórzy klną w duszy że nic nie uzyskali będąc pewnymi swojego sukcesu.
Sou z Kazumą najprawdopodobniej nic by nie uzyskali, przez zbyt dużą wyrwę między umiejętnościami blondyna a całą resztą uczestników. Choć nie mieli najgorszych pomysłów jeśli chodzi o podejście do przeciwników, gdyby nie to że Sou był ranny albo miał choć odrobinę umiejętności - kto wie jakby to się wszystko skończyło.

Dzięki za współpracę. Następnym razem, jak i o ile się zobaczymy, będę nieco lepszym kompanem. - Chłopak podszedł do Kazumy, by się z tym ostatecznie rozmówić i pożegnać, kończąc przygodę z 17stym egzaminem na chunina.
Pozostało jedynie pobłądzić po Iwagakure, a może i zbierać się do Konochy. Chłopak poszedł w stronę centrum miasta.

/zt
 
Posty: 68
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 14:51
Ranga: Genin

Re: Las Kamienny

Postprzez Hotaru Igni » 16 sie 2020, o 13:09

Wydychiwanie przemówień zawsze było takie jakieś dziwne. Wyglądało na to że winą obarczono Otogakure, dobrze że nie Konocha Gakure. Choć Decyzja o nie więzieniu Geninów wydawała się słuszna. Poza tym niewiele więcej go interesowało. Choć iwa nadal stała więc chyba nie było tak źle. Można wręcz powiedzieć że ktoś wtargnął na teren egzaminu. Igni nadal miał popcorn jednak wyglądało na to że się kończył. Więc trzeba było wracać do szarego klepania misji. Życie toczyło dalej, dlatego też igni ruszył w drogę powrotną. Ciekawe czy w domu ktoś nie robił jakichś wtargnięć, albo inne dziwne rzeczy się nie działy. Ciężko było powiedzieć, jednak raczej aż takich przebojów nie było w konocha.
Rotacja kul Shakutonu bez rozkazów
Spoiler:
 
Posty: 405
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 00:10
Ranga: Jōnin

Re: Las Kamienny

Postprzez Mariko » 16 sie 2020, o 14:33

Och, a więc jednak Egzamin nie został wznowiony. Żaden z kandydatów nie zdał i nie pozostało im nic innego jak jak wrócić do swoich wiosek. To co zrobili było nieważne, nikt nie dostał wyższej rangi. Niby można było się tego spodziewać, ale Mariko czuła się lekko zawiedziona. Dlaczego nie mogli wrócić do lasu skoro było już po wszystkim? Czy naprawdę coś im jeszcze groziło? Nie zamierzała się z nikim wykłócać, ale czuła się totalnie olana. Te dni, które spędziła w kamiennym lesie poszły na marne i jedyne co dzięki nim zyskała to upokorzenie.
To, że za atakiem stało Otogakure, nie zrobiło na niej najmniejszego wrażenia. Pewnie dlatego, że nigdy tam nie była i nie znała ludzi stamtąd. Ta nazwa brzmiała dla niej obco, ale widziała kilku ninja z symbolami dżwięku i pewnie stamtąd pochodzili. Skoro byli odpowiedzialni za atak, to powinno się ich zamknąć, Mariko nie była zbyt inteligentna i nie rozumiała, dlaczego wypuszczano ich wolno. Nikt jednak nie pytał o jej zdanie, więc po zakończeniu przemowy Tsuchikage, udała się z pozostałymi Geninami z Konohy przed bramę, gdzie prawdopodobnie czekała na nich eskorta.

z/t
Obrazek
MK: Kaguya Tsuki, Uchiha Rakena
 
Posty: 101
Dołączył(a): 5 cze 2020, o 13:57
Ranga: Genin

Re: Las Kamienny

Postprzez Okami » 16 sie 2020, o 18:09

Coś się zaczyna i coś musi skończyć, tym razem egzamin nie dobiegł do końca z powodu ataku, odegrała się nawet mała bitwa Kage i to na oczach pozostałych Kage, którzy nie mieszali się w ten konflikt, teraz reszta Kage napewno będzie bardziej czujna na tego typu egzaminach. Nie było wygranych ani przegranych Okami mógł wracać do Suny i dalej trenować i rozwijać się z pewnością czegoś się nauczył, musiał bardziej przygotować się na kwestie przetrwania walki były tak naprawdę na drugim miejscu tę lekcje dobrze zapamięta i będzie pamiętał o nawet fajnej współpracy z Chie, z którą to był w dróżynie miał nadzieje że i ona go zapamięta...
Teraz pozostało tylko czekać na resztę ninja z Suny i na szanowaną Saiko
Z/t
Obecne ciało
Spoiler:

Prowadzone misje
*Yuki Aiano
* Nakano Tadashi
 
Posty: 138
Dołączył(a): 23 cze 2020, o 21:30
Ranga: Chūnin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Egzamin na Chūnina (17)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników