Trybuny obok Lasu Kamiennego

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny

Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Yōgan Hyakuzawa » 22 lip 2020, o 18:14

Jest to swego rodzaju loża kibicowska gdzie to na ekranach wyświetlane są zmagania poszczególnych grup ninja biorących udział w egzaminie. Same trybuny są złożone z ławek skierowanych w stronę ekranów frontem. Jest kilka poziomów tychże ławek, nieopodal są poustawiane stoiska z pożywieniem, jakieś atrakcje turystyczne czy co kto tam sobie postawił. Egzamin na chunnina to niezwykła okazja dla wielu osób aby nieco sobie dorobić bądź by zwrócić uwagę na swoją pracę i dzięki temu zyskać rozgłos. Każda z grup jest wyświetlana na monitorach jednak uwaga skupia się głównie na walczących ze sobą ninja.
BANK
PZ
BANK klanu Yogan

Spoiler:


ObrazekObrazek
 
Posty: 1141
Dołączył(a): 14 mar 2019, o 19:24
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Hotaru Igni » 27 lip 2020, o 13:02

O tak to było tutaj to trybuny. Igniemu nieco zajęło przyczłapanie aby zasiąść na trybunach. Właściwie to wydawało mu się że był zdecydowanie za wcześnie. Dodatkowo nie widział nadal trybuny dla vipów. W każdym wypadku zasiadł na trybunach Niczym u siebie otwierając zwój na kolanach z którego zaczęły wyskakiwać przekąski i picie. Był gotowy aby obserwować ten spektakl. W końcu głodny patrzeć nie będzie. W jego rejonie trybun wydawało się być nadzwyczaj pusto. Ale jeszcze był czas. Co do jedzenie miał prażoną kukurydzę prosto z kraju ryżu. A może to nie była kukurydza. A do tego dziwny ciemny napój. Właściwie igni jak to igni zabrał jeszcze alkohol ale to już na opijanie zwycięstwa Rakeny tudzież opijanie smutków przegranej. Tak że raczej się nie zmarnuje. Metoda obserwacji walki wydawała mu się specyficzna czyżby przez to i kopiujący dali radę kopiować? Igni nie miał pewności. Raczej nie było to celowe. Do tego był nieco zdany na łaskę tego kto decyduje co jest pokazane. Sprawiało to że chyba lepiej było na normalnej arenie.
Rotacja kul Shakutonu bez rozkazów
Spoiler:
 
Posty: 394
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 00:10
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Hyūga Shiho » 28 lip 2020, o 00:15

Dotarła na trybuny powolnym, spokojnym krokiem, paląc przy tym papierosa. Wcześniej jeszcze lekko zmrużyła swoje białe ślepia, żeby ocenić, które miejsce powinno być optymalne. Wybrała takie po środku, w połowie trybun, aby mieć dobry widok na ekrany i nie musieć zbytnio zadzierać ku nim głowy.
 
Posty: 253
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 20:56
Ranga: Jōnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Hyūga Eijiro » 29 lip 2020, o 21:10

Eijiro przyczłapał w końcu na trybuny, jednak jako że był klonem, to wolał wybrać te dla cywilów - w końcu z daleka było widać spore ekrany, na których można było zobaczyć poczynania wszystkich drużyn, za to oryginał zapewne będzie mógł powędrować do wieży obserwacyjnej dla senseiów.
Kiedy wszedł na trybuny to było już sporo ludzi, jednak postanowił się dobrze rozejrzeć w nadziei na odnalezienie jakiejś znajomej twarzy. I tak, udało się! Pierwszy był Igni, a kolejną Shiho, którzy siedzieli dość blisko siebie. Postanowił podejść do Hotaru i pokiwał w stronę siostry, aby ta do niego przyszła, bo obok było jeszcze jedno wolne miejsce, a poza tym Igni jak zwykle był obładowany po brzegi jakimś żarciem.
- Siemka Igni, co słychać? Ty tutaj, nie w wieży dla sensei? Myślałem, że masz jakąś drużynę pod sobą. - zagadał do niego, kiedy siadał obok.
- Hej siostra, co u Ciebie? My też się dawno nie widzieliśmy, spotkałem Kawasię, wiesz? W zasadzie to przy okazji trochę się pobiliśmy... - zaczął do niej, kiedy ta już usiadła obok i od razu wprowadził tajemniczo-napiętą atmosferę, żeby zobaczyć jak zareaguje.

Obrazek


Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 729
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 03:25
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Sabataya Tamura » 30 lip 2020, o 10:17

Białowłosy shinobi już kilkanaście minut po rozpoczęciu zadań młodocianych ninja dopiero dotarł do miejsc widowni. Spokojnym, aczkolwiek miarowym krokiem wszedł na trybuny, doglądając starań geninów. Ekrany postawione naprzeciwko siedzeń mieszkańców Iwagakure prezentowały całkiem solidny jakościowo obraz. Jak widać Szanowny Tsuchikage włożył trochę budżetu w przygotowanie całego wydarzenia i słusznie zresztą.
Tamura znalazł się nieopodal ludzi z Konohagakure no Sato, wyłapując wzrokiem sylwetkę Igniego. Kiedyś w istocie spotkali się na terenach jego wioski, jeszcze za czasu poprzedniego Chunin Exam. Skinął głową na przywitanie, ale nie był nachalny w byciu zauważonym przez mężczyznę. Wszak siedział pośród swoich ludzi, jednak zebranie chwili na chociażby gest leżało w interesie Iryonina, bo kultura osobista tego człowieka wymagała od niego takiej akcji. Podobnie uczynił w przypadku Eijiro oraz Shiho, ale rozpoznanie dziewczyny zajęło mu nieco dłużej. Najwidoczniej pamięć medyka potrafiła także zawodzić.
Zapalił przy okazji papierosa jak młoda kobieta, obserwując następnie konkurs. Co mogło się wydarzyć? Każdy egzamin skrywał niejedną niespodziankę.
Obrazek 
Posty: 306
Dołączył(a): 22 cze 2019, o 23:58
Ranga: Chūnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Hotaru Igni » 31 lip 2020, o 14:43

Igni już się rozstawił już miał wpierdzielać gdy nagle przyszedł Ejiro tłumacząc mu że ma lepsze punkty widokowe. Sprawiło to że nagle powiedział.
- Siema Eji... O cholera rzeczywiście. Czekaj już tam idę.
I igni przechodząc jeszcze powiedział.
O witam panią- Powiedział do sushi - Ja mykam na te lepsze trybuny dla Senseiów.
Jak powiedział tak zrobił. Oczywiście całe to jedzenie zapieczętował z powrotem pozostawiając jedynie picie które wciągał przez słomkę. Aby następnie wyruszyć do głównej wierzy. Tam w końcu powinien być. Plan był prosty najeść się i zobaczyć jak radzi sobie Rakena.


/zt\
Rotacja kul Shakutonu bez rozkazów
Spoiler:
 
Posty: 394
Dołączył(a): 20 cze 2016, o 00:10
Ranga: Tokubetsu Jōnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Chousokabe Shouko » 1 sie 2020, o 15:04

Egzamin po raz kolejny przyciągał dość sporą ilość widzów. Wydarzenie międzynarodowe, takie igrzyska olimpijskie, to co się dziwić. Tym razem, właściwie tak samo jak pół rok temu, na miejscu stawiła się Shouko. W innym charakterze jednak, a jej miejsce było nie wśród uczestników, a tylko i wyłącznie na trybunach. Ciężkie kroki dość dobrze słychać na schodkach prowadzących do trybun, zaś sama poruszała się nieśpiesznie. Bo gdzie miała się śpieszyć? Zajęła ostrożnie miejsce na siedzisku nie będąc pewną, na ile może sobie pozwolić w nowym ciele, jednak wyglądało na to, że nie będzie musiała siedzieć na schodkach. Idealnie. Poprawiła płaszcz. Kaptura uczyła się nie naciągać na głowę nie widząc w tym już większego sensu. Rozejrzała się jeszcze po najbliższych miejscach, jednak nie dostrzegła nikogo znajomego. Ani Arisu, ani Kumari. Hitoshi również nie rzucił jej się w oczy. A ona... Cóż. Raczej nie spodziewała się, by ktoś ją rozpoznał w nowej formie. Nie spodziewała się być zaczepianą przez kogokolwiek, kto uznawałby Shouko za znajomą. Po tym skierowała wzrok ku ekranom.
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank
 
Posty: 118
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Sabataya Tamura » 3 sie 2020, o 10:17

Pośród uczestników egzaminu było wiele emocji, toteż Tamura uważnie przyglądał się poczynaniom każdego z geninów, a zwłaszcza jego kuzynowi. Ten niestety obecnie nie postępował rozsądnie, znajdując się w trudnej sytuacji przy olbrzymim wykorzystaniu swej czakry. Nomikomu westchnął lekko, skupiając swój wzrok jeszcze bardziej jak tylko sylwetka młodszego członka klanu Sabataya pojawiła się na wielkim ekranie. - Anzou, liczę że się wybudzisz niebawem. - powiedział do siebie po cichu, analizując ruchy jego partnera Hiroto i to jak katorżniczego zadania się podjął. Białowłosy w głębi serca mu gorąco kibicował. Potrzebowali teraz ogromnego szczęścia.

Nie mógł jednak sobie pozwolić na wieczne oglądanie chunin exam, zatem ruszył po jakimś czasie do gabinetu Tsuchikage. Powinien tam jeszcze zastać klona Hyakuzawy, który wyczekuje ostatnich gości. Shinobi z Iwy potrzebował rozmowy z przywódcą osady, a sprawy polityczne były coraz bardziej napięte w krainach. Mimowolnie spojrzał na nowych ludzi dosiadających się na wolne miejsca pośród ławek. Egzamin będzie trwał jeszcze długo. Niech nowi ninja sprawdzą się w swych poczynaniach, do boju!

z/t
Obrazek 
Posty: 306
Dołączył(a): 22 cze 2019, o 23:58
Ranga: Chūnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Hyūga Shiho » 4 sie 2020, o 00:00

- Cześć, chłopaki - powitała swojego brata i Igniego. Temat, jaki poruszył Eijiro brzmiał intrygująco, aczkolwiek przypuszczała, że pewnie chodzi o jakiś sparing. - I jak, dała ci wygrać? - spytała.
Jeszcze przez chwilę posiedziała z bratem i wysłuchała tego, co miał do powiedzenia, po czym spytała go, czy chciałby wraz z nią poszukać wspomnianej Jōninki i ruszyła z trybun.

[zt]
 
Posty: 253
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 20:56
Ranga: Jōnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Kaguya Memoshi » 8 sie 2020, o 01:36

MF Mode On

W tym momencie na terenie całego egzaminu rozbrzmiały alarmy. Syreny wyły jak szalone, a całe grupy anbu, joninów oraz tokubutsu joninów zaczęły wbiegać na teren egzaminu oraz trybuny. Rozkaz od Tsuchikage jest bezpośredni i jasny. Wszystkie osoby niezdolne do walki, bądź nie będące z Iwagakure i nie chcące brać udziału w walce mają wycofać się do bunkrów znajdujących się w środku wioski.

1. Jeśli jakikolwiek mistrz chce osobiście odebrać swoją grupę, to jest jak najbardziej możliwe. Nie może jednak opuścić Iwagakure, bo należy po ataku zameldować się w schronie.
2. Wszyscy kierują się do bunkrów w Iwagakure, gdzie przeczekają zagrożenie razem z cywilami oraz innymi osobami.
3. Jeśli ktoś chce wstawić się po stronie Iwagakure w tej walce, to jest to jak najbardziej możliwe (nie dotyczy uczestników egzaminu)
Obrazek

Obrazek
Theme

Nazwa:
Faworyt Administracji
Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り
Rodzaj:
Atut
Typ:
Nabyty
Opis:
  Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.
Zaznacz kod:
|[przymiot]|
|[nazwa=Faworyt Administracji]|
|[nazwa2=Gyōsei no okiniiri 行政のお気に入り]|
|[rodzaj=Atut]|
|[typ=Nabyty]|
|[opis]Ta osoba ma dostęp do wszystkich klanów niezależnie od faktu, czy są premium, czy nie. Do tego zawsze otrzymuje zgody na wszystkie prośby. Nie musi brać udziału w CE, żeby dostać awans na Chuunina.[/opis]|
|[/przymiot]|
 
Posty: 495
Dołączył(a): 1 maja 2020, o 02:54
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Shūbo

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Hyūga Eijiro » 8 sie 2020, o 15:37

- Niestety, ale był remis. - odpowiedział siostrze.
Przywitał się też z Tamurą podobnym skinieniem głowy. Z tego co pamiętał, to spotkali się kiedyś w szpitali w Konoszy.
Później chłopak mógł się cieszyć trwającym egzaminem i oglądać zmagania geninów na sporych ekranach. Niektórym szło dobrze, niektórym gorzej. Był nieco zażenowany, kiedy młodzi zaczęli pić z jeziora, a jakiś czas później dopadły ich rewolucje żołądkowe, a co za tym idzie - wszyscy mogli ich obserwować jak załatwiają swoje potrzeby. No to niezła drużyna...
Później jednak nastąpiła nieoczekiwana akcja i na arenę wbił wielki, żółty, niezidentyfikowany obiekt biegnący w stronę wieży, co wywołało alarm na egzaminie, wszystko zostało przerwane. W środku siedział Uchiha Arin wraz z jeszcze z kimś (choć Eijiro o tym nie wiedział). Obaj biegli w stronę wieży. Czyżby chcieli zaatakować? To nie było wiadome, musiał jednak działać. Aktywuje swoją technikę do szybszego poruszania się i latania i leci w ich stronę.

Spoiler:
Ostatnio edytowano 9 wrz 2020, o 13:00 przez Hyūga Eijiro, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek


Mogę poprowadzić misje D-A i sędziować walki.
Akceptuję samodzielki - w razie czego proszę o kontakt na gg :D
 
Posty: 729
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 03:25
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Lider Klanu

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Chousokabe Shouko » 8 sie 2020, o 15:43

Egzamin sobie trwał w najlepsze, a Shouko oglądała zmagania geninów. Miała o tyle dobrze, że mogła śledzić ich poczynania przez cały czas nie martwiąc się o sen czy jedzenie, co było całkiem wygodne w tym momencie. Inna rzecz, że w nocy i tak wiele się nie działo. W każdym razie lalkarka siedziała nie niepokojona przez nikogo, aż nadszedł drugi dzień egzaminu i alarm. Ale jaki alarm? Tego się nie spodziewała, to też z zaciekawieniem wysłuchała komunikatów. Co prawda gdzieś na ekranach mignął wielki samuraj mknący przez egzamin, ale może to była część zmagań. Nie? No cóż. W każdym razie polecenia były jasne - udać się do schronu. Shouko nie bardzo była pewna, czy w sumie to też jej dotyczy, no bo - co jej niby grozi? Że jej stalową rękę urwie? Jednak polecenia to polecenia, i by nie robić problemów wzruszyła ramionami i udała się nieśpiesznie na miejsce zbiórki do iwijskich schronów.

z/t
MK: Sabataya Shuten | Gashi Yakuri
Bank
 
Posty: 118
Dołączył(a): 20 sty 2020, o 21:44
Ranga: Chūnin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Kōseki Dākukirā » 8 sie 2020, o 16:42

Dakukira przybiegł szybko na trybuny gdyż daleko to on nie miał I zaczął ogarniać sytuacje co się tutaj odpierdziela. Czy ludzie w ogóle się ewakuują czy nie. Jeżeli nie to szybko ich do tego zmotywował jeżeli tak to tylko ich pośpieszał. Skoro ma się udać jeszcze walczyć z tym czymś to chciał się udać tam jak najszybciej tylko mógł. Patrzył jak osoby po nakazie od Hyakuzawy się ewakuowały. Jeżeli któraś nie dawała rady to podchodził i jej pomagał. Czekał aż ostatnia osoba wyjdzie z trybun i uda się do bunkru. Stanął także w miejscu i z pieczęcia na pełnym skupieniu przeskanował jacy to ludzie hyakuzawy tutaj są. Czy sobie poradzą czy nie. Czy trzeba tych cywili odprowadzać prosto do bunkrów czy obecne siły tutaj wystarczą, a następnie podjął decyzję.

Spoiler:
MK: Senju Misaki
Zajmuje się paktami, jeżeli masz jakąś sprawę Discord
 
Posty: 507
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Yōgan Kōichi » 8 sie 2020, o 22:13

Koichi właśnie kończył swoje szkolenie jako świeżaczek w Policyjnych Wojskowych Siłach Iwagakure, gdy nad całą wioską rozniósł się alarm, wiedział iż oznacza to pełną mobilizację. Mimo iż dopiero dołączył do tej formacji musiał reagować, po uprzednim wparowaniu do swojego domostwa i przywdzianiu swoich służbowych ciuchów, ruszył w stronę Areny na której odbywać miał się tegoroczny egzamin na chuunina. A dokładniej to na trybuny, na których zasiadał każdy kto chciał obejrzeć tegorocznych uczestników w akcji. Koichi planował się tutaj zjawić ale z pewnością nie w swoim mundurze, w którym to teraz jego głównym i nadrzędnym celem było pomóc przy ewakuacji i kierować cywili prosto do najbliższego schronu, a tylko po to by obejrzeć w akcji swojego kompana Anzou. Niestety wszystko potoczyło się zupełnie inaczej. Któż był na tyle głupi albo na tyle pewny siebie aby przeszkodzić w spokojnym rozegraniu do końca całego egzaminu? Młody Yogan tego nie wiedział, wiedział lecz co innego, że musi działać i kierować cywili w bezpieczne miejsce, pomagając tym co tej pomocy potrzebowali. Ewakuacja szła zaskakująco sprawnie, od czasu do czasu trzeba było wesprzeć kogoś albo pokierować w odpowiednim kierunku. Mając pewność, że na trybunach jest już pusto, Koichi wyruszył wraz z ostatnią grupką wprost do najbliższego schronu, samemu zostając na końcu i wyłapując w razie gdyby ktoś ewentualnie się zgubił. Rozkazy były jasne ewakuować kogo się da a potem w nogi, tak też zrobił.
z/t
 
Posty: 83
Dołączył(a): 28 maja 2020, o 23:03
Ranga: Genin

Re: Trybuny obok Lasu Kamiennego

Postprzez Kōseki Dākukirā » 10 sie 2020, o 19:11

Dakukira stał i obserwował sytuacje, wyłapywał kto się gubi, kto nie potrafi chodzić, kto się wywalił, czy może kogoś poturbowali, czy ktoś zginął. Patrzył na wszystko i na to co mógł reagował. Odprowadzał każdego cywila który nie potrafił sobie poradzić z ewakuacją z jakiegoś powodu. Czekał aż każda osoba wyjdzie, albo przynajmniej już będzie poza trybunami. Wtedy to też zostawi swoją robotę i ruszy do drugiego zadania którego został przydzielony. Trochę zajmie to zanim się mu uda dostać do wieży ale jak rozkazy to rozkazy, trzeba wykonać. Wyszedł z trybun u ruszył prosto do siatki a następnie przechodząc przez bramkę udał się wprost do wieży.

z/t
MK: Senju Misaki
Zajmuje się paktami, jeżeli masz jakąś sprawę Discord
 
Posty: 507
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 19:46
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: ANBU
Dodatkowa Ranga: Lider Klanu


Powrót do Egzamin na Chūnina (17)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników