Kopia starej KP Oroshi

Kopia starej KP Oroshi

Postprzez Cheshire » 4 wrz 2016, o 13:56

Hebi Oroshi
Rzeczy są tak strasznie nudne gdy się nie poruszają. Wiatrak który się nie porusza może być momentami czymś interesującym, ale przez większość czasu nie warto nawet na niego spojrzeć..
Hebi od dziecka uważany był za wybryk natury, a na pewno jeśli spojrzało się na jego dość "nietypowy wygląd". Długie kruczoczarne włosy zazwyczaj rozpuszczone, okalały jego twarz o odcieniu najczystszej bieli. Suche, spękane, fioletowe usta wykrzywione w wiecznym grymasie. Jednak najbardziej rzucał się oczy jego wzrok... Niesamowicie intensywna zieleń, hipnotyzujące, nie do złamania, pionowe źrenice o purpurowych obwódkach. Co zaś się tyczyło samego ukształtowania ciała, Hebi od zawsze był raczej szczupłym, żeby nie powiedzieć anorektycznym dzieckiem. Wszelkie siniaki pozostawały swe ślady na długie tygodnie, widniejąc na jasnej skórze. Zazwyczaj wybiera szerokie ubrania, aby zasłonić swą wątłą sylwetkę. Szerokie bawełniane spodnie w odcieniu ciemnego brązu, długie kimona sięgające kolan o hebanowym kolorze, często przewiązane jasną tkaniną aby nadać kontrast całości. Dłonie zazwyczaj giną w szerokich rękawach stroju, więc Oroshi czasem przypomina chłopca w za dużym stroju.Najlepiej przedstawić chłopca na szali dawnych i obecnych wydarzeń. Kiedyś roześmiany niewysoki dzieciak o szczerych oczach i szerokim uśmiechu, zalewający ojca setką pytań na temat świata. Uwielbiał długie spacery leśnymi traktami, obserwacje zwierząt w ich naturalnym środowisku. Ludzie gwarantowali mu sukces w przyszłym życiu, na płaszczyźnie administracyjnej lub nawet przywódczej. Jednak gdy los odebrał wszystko co stanowiło dla niego punkt zaczepienia na tym świecie, chłopak zamknął się w sobie, odizolował się od reszty, przestał zastanawiać się nad tym czego tak na prawdę pragnie. Jedynie podczas spoglądania w słońce, gdy jasne promienie otulały jego twarz, chłopak ponownie czuł że należy do tego świata... Że jeszcze jest tutaj miejsce dla takich jak on. Obiecał sobie iż kiedyś wyjaśni jak to się stało iż w jego krwi pojawiła się ta dziwna anomalia klanowa. Jak to się stało że to właśnie jemu wężowa krew postanowiła odebrać wszystko co kocha, a jego obumarła powłoka bez duszy trafiła pod "opiekę" ludzi z dawnego siedliska klanu. Dawnego siedliska, gdzie kiedyś sam wielki Orochimaru badał i zgłębiał tajniki ludzkiego umysłu, przekraczał granice o których inni mogli tylko marzyć. Lub nawet nie potrafili ich sobie wyobrazić... Hebi zyskał nowe życie, jednak czy lepsze, to miało się okazać z biegiem lat.

Obecny czas

Od pewnego czasu chłopak wciąż pozostawał w ciągłym zagrożeniu, gdy jego nazwisko znalazło się na liście osób szczególnie niebezpiecznych, za których Shogun wyznaczył nagrodę... Wielu zapewne połasi się na darmowy zarobek, który pozwoli im na dostatnie życie przez długi czas. Jednak czy to wszystko zmieniło coś w chłopcu, czy jego charakter stał się przez to inny. Wszystko było bardzo wątpliwe... Oroshi z wiekiem stał się jeszcze bardziej aroganci i samolubny, jego dawne resztki szczunku do innych zniknęły całkowicie, ustępując całkowitej pewności że tylko on ma prawo dyktować warunki gdy w grę wchodziło "dobro innych"... Hebi poznał wreszcie prawdę o sobie i swym klanie, spotkał nawet relikt dawnej przeszłości w postaci osoby która zapoczątkowała cały ród wężowych władców. Zapewne jeszcze nie raz na świecie pojawią się plotki o chłopaku który dziesiątkuje wrogów przy pomocy ogromnych bestii, jednak jak na razie pozostaje w ukryciu, by wyprowadzić swój pierwszy cios... <cdn>

"Cóż, tak naprawdę mam cel i jeśli miałbym ująć to w słowa, lubię ruch. Rzeczy są tak strasznie nudne gdy się nie poruszają. Wiatrak który się nie porusza może być momentami czymś interesującym, ale przez większość czasu nie warto nawet na niego spojrzeć. Teraz chce poruszyć wiatrak wichrem, który nazywa się Zagłada Konohy."
Orochimaru.
Administrator
 
Posty: 2313
Dołączył(a): 4 cze 2013, o 17:24
Ranga: Brak

Re: Kopia starej KP Oroshi

Postprzez Ragi » 4 mar 2019, o 18:42

Wywalam
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 193
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron