Kasukabe Izumi

Kasukabe Izumi

Postprzez Kasukabe Izumi » 12 kwi 2018, o 01:39

Kasukabe Izumi
Charakter:
Już podczas pierwszego kontaktu z młodą samuraj można wyczuć emanującą z niej aurę spokoju i powagi. Podczas trwania zadania koncentruje się ona na pomyślnym wykonaniu powierzonych jej obowiązków. Jest wtedy opanowana, praktyczna i racjonalna. W sytuacjach kryzysowych stara się trzymać emocje na wodzy, by podczas podejmowania decyzji kierować się zdrowym rozsądkiem. Choć lubi działać według wcześniej ustalonych planów wie, że na nieprzewidywalnym polu walki mogą się nie zawsze sprawdzić.
Jest osobą raczej ugodową, nielubiącą się niepotrzebnie sprzeczać. W razie pojawienia się konfliktu stara się uspokoić i pogodzić zwaśnione strony. Nie oznacza to, że wcale się nie kłóci. Jeśli zachodzi taka potrzeba staje w obronie swych przekonań i wartości. Nie boi się też protestować przeciwko decyzjom, które uważa za błędne lub niewłaściwe.
Poza służbą, gdy przestaje być samurajem, wyłania się z niej Izumi, zwyczajna dziewczyna o miłym i pogodnym charakterze. Zawsze uprzejma względem innych, nigdy nie zapomina o dobrych manierach oraz odpowiednim zachowaniu. Troszczy się o przyjaciół i rodzinę, dobrze im życzy oraz, gdy wymaga tego sytuacja, staje w ich obronie.
Jest ciekawską, lubiącą stale poszerzać swe horyzonty nastolatką. Jeśli coś ją zainteresuje, będzie drążyć temat aż zaspokoi drzemiące w niej pragnienie wiedzy, bądź znajdzie jakieś inne intrygujące zagadnienie. W czasie wolnym chętnie przebywa na świeżym powietrzu wśród drzew, spacerując bądź odpoczywając w ich cieniu.
Wygląd:
Charakterystycznym elementem jej wyglądu, wyróżniającym ją z tłumu rówieśników jest czarna opaska zasłaniająca lewe oko. Drugie, zdrowe oko o onyksowej barwie z uwagą obserwuje otaczający ją świat. Ma długie, sięgające aż za pas włosy o kruczoczarnej barwie. Na co dzień pozostawia je niezwiązane, by mogły swobodnie opadać na ramiona. Gdy wymaga tego sytuacja, zawiązuje je w kucyk, tak by nie przeszkadzały jej w koncentracji. Jest drobną dziewczyną o smukłej sylwetce oraz jasnej karnacji.
Zawsze stara się ubrać odpowiednio do sytuacji. Najczęściej widziana jest w długich, sięgających kostek kimonach o szerokich rękawach. Wokół wąskiej tali luźno zawiązuje je prostym białym materiałem. Paznokcie u rąk i u nóg maluje na pasujący do noszonego w danej chwili kimona kolor. Na gołe stopy wsuwa parę brązowych sandałów.
Podczas misji nosi przydzieloną jej lekką zbroję samuraja. Pod nią wkłada wygodny, nieutrudniający ruchy bezrękawnik w fioletowym kolorze oraz sięgające kostek spodnie o tej samej barwie.
Ostatnio edytowano 20 kwi 2018, o 20:21 przez Kasukabe Izumi, łącznie edytowano 15 razy
 
Posty: 16
Dołączył(a): 11 kwi 2018, o 00:48
Ranga: Senshi

Re: Kasukabe Izumi

Postprzez Jashin » 12 kwi 2018, o 10:18

Akcept
Własność - Shotaro
Administrator
 
Posty: 134
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 00:22
Ranga: Brak

Re: Kasukabe Izumi

Postprzez Ragi » 4 mar 2019, o 14:26

Wywalam
life is soup, i am a fork
Administrator
 
Posty: 238
Dołączył(a): 29 wrz 2017, o 21:56
Ranga: Genin
Specjalna Ranga: Shogun
Specjalna Ranga: Shogun
Dodatkowa Ranga: Shogun


Powrót do Karty Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników