Zbiór informacji o Kawauso

W tym miejscu gracze mogą opisywać dłuższe historie swojej postaci w oparciu o ich rozgrywkę.

Moderatorzy: Mistrz Gry, Mistrz Fabularny, Moderacja Kart

Zbiór informacji o Kawauso

Postprzez Uchiha Kawauso » 16 gru 2019, o 17:26

Obrazek Obrazek

Ciekawostki


Urodziny: 15.12.38r.
Znak Zodiaku: Strzelec
Ulubiony kolor: Granatowy/odcienie niebieskiego
Ulubione danie: Sushi, onigiri
Niechętnie jadane danie: Mochi, ogółem słodycze
Ulubione słowo: Tasukete (助けて) pomoc, Ai (愛)- miłość, Yūjō (友情) - przyjaźń, Heiwa (平和) - pokój
Hobby: Szycie, haftowanie, robienie na drutach i szydełku

Znaczenie imienia: Kawauso (獺、川獺) znaczy dosłownie wydra. W kulturze japońskiej to zwierzęta które obok tanuki i kitsune zwodzą głupich ludzi, najczęściej mężczyzn. Wedle mitów wydry zamieniają się w piękne kobiety, zwodzą ich do swoich fos i zabijają a następnie zjadają. Mówi się, że osoby posiadające wydry tracą wytrzymałość, jakby ich dusza została wydobyta.
W prefekturze Ishikawa są one postrzegane jako yōkai pod nazwą kabuso lub kawaso. Jest przeciwstawnym imieniem do Itachi, które oznacza łasicę i jest nawiązaniem do niego.

Obrazek Obrazek

Cechy charakterystyczne:
 • Kolczyk w prawym uchu w miejscu czółenkiem zwany
 • Blizny na plecach po pazurach biegną po skosie od lewej łopatki aż do prawego dołu biodrowego
 • Blizna blizna z zewnętrznej stronie uda prawego po złamaniu otwartym.

Biografia
Zapoznanie; Dziewczyna wraz z Sushi, czyli Shiho Hyuugą została przydzielona do drużyny Nary Rin, która miała przejąć rolę senseia. Ich zapał do wstąpienia w szeregi wojska jest nikły, ale ostatecznie nie odwołują się od decyzji rady. Stan wyjątkowy jakim była zaraza zmusza całą trójkę do podjęcia współpracy.

Pierwszy trening; Następnego dnia udają się na pierwszy trening połączony ze sparingiem, gdzie poznając nieoczekiwanego, trzeciego członka drużyny- Yamanaka Jin. Ich taktyka wojskowa na nic się nie zdaje wobec doświadczonej Sensei, jednak nawiązuje się między nimi nić porozumienia.

Sojusz?; Mimo początkowych obiekcji, Kawauso śledzi sensei aż do jej domostwa, gdzie wywiązuje się rozmowa na temat moru. Chcą pomóc w sprawie i omawiają wszystkie ewentualne możliwości. Kawauso dowiaduje się o śmierci rodziców Rin, która ukarała ją za te wścibstwo techniką Sakki. Sensei oskarża o zdradę jej krewniaka, na co Uchiha reaguje dość nerwowo. Podczas narad Nara dzieli się z kobietami wiedzą medyczną. Uchiha przekonana o swoich racjach rozdziela zadania drużynie. Po pierwsze odnaleźć innych ludzi pracujących nad chorobą oraz po drugie rozmowa z radą.

Przedwcześnie zerwane więzi; Kobieta udaje się do Rady. Nigdy wcześniej nie miała do czynienia z przedstawicielami tego grona, a oni niezbyt opacznie biorą jej słowa. Pojawia się Rin, która zdziela kobietę po głowie na skutek czego traci ona równowagę i wpada na biurko radnych. Następnie jest wywlekana z biura.

Krótki epizod na oddziale; W skutek upadku Uchiha nie czuje się zbyt dobrze. Ma podbite oko i otarty nos u podstawy czoła. Lekarze zajmują się jej powierzchownymi ranami i zostawiają na dobową obserwację. W międzyczasie Seitaro rozprawia się z zarazą i twórcą patogenu.

Rodzinna to najwyższa wartość; Dziewczyna udaje się do domu rodzinnego na kolację. Spotyka tam swojego kuzyna Takayo Uchiha. Wybucha afera związana z kradzieżą cennych zwojów z klanu Senju i jej. Wszyscy są w stanie gotowości i nieufni wobec obcych. Nie dowiaduje się zbyt wiele, jedynie tego, że Takeru prawdopodobnie zmarł podczas ostatniego egzaminu na Chuunina, a jego ciało przepadło. Pozostają wątpliwości co do jego statusu jako zdrajcy rodu i wioski.

Pierwsza od dawna misja rangi C; Dostaje zlecenie, by pojawić się w szpitalu na prośbę i polecenie przełożonej, dyrektorki szpitala, gdzie ma wszcząć śledztwo. Przedmiotem jest młody lekarz, który znalazł się "pod lupą" ANBU. W jego przebiegu odkrywa ona, że prowadzi nielegalne eksperymenty. Przy próbie ratowania jednego z jego "obiektów" chłopak umiera na rękach Kawauso. Jest wściekła i najchętniej zabiłaby skurwiela, który pojawia się dość nieoczekiwanie. Mimo buzujących w niej emocji decyduje się podążać ścieżką prawa i zdać raport ANBU. Mężczyzna zostaje pojmany i czeka na proces. Podczas misji aktywuje ona pierwszy poziom Sharingana.

Tajemniczy mężczyzna; Po misji, pokrwawiona, zmęczona i emocjonalnie rozbita kobieta udaje się do baru, aby zaleczyć swoje serce alkoholem. Tam poznaje mężczyznę o dziwnych, nienaturalnych oczach, który przedstawia się jej jako Seitaro. Rozmowa jest dość krótka i oględna, jednak podczas jej trwania pokazuje nieco swoich umiejętności, między innymi przenosi talerze przy użyciu czegoś co wygląda jak zaburzenie grawitacji ziemi. Mężczyzna znika nieoczekiwanie życząc jej powodzenia na egzaminie. Wyjawia jej przypadkowo: "Genuser genuserowi nierówny, co zrozumiesz w miarę nabierania doświadczenia i poznania mocy swoich oczu." W momencie, gdy chciałaby go zatrzymać i jeszcze chwilę porozmawiać ten znika. Te słowa jednak wywierają na niej wrażenie, że może coś wiedzieć na temat jej klanu.

Rausz; Pijana kobieta udaje się do dzielnicy klanu Hyuuga, gdzie czeka na nią Sushi z niespodzianką. Zrobiła imprezę urodzinową, na którą zaprosiła Igniego oraz jej kuzynkę Ayę. Akurat tą drugą Hyuugę Ka zna dość dobrze, a chłopaka kojarzy jako przyjaciela brata Shiho. Z lekko zaleczonym sercem alkoholem Ka podejmuje konwersację. Nie mówi jednak czemu jej ubranie nosi ślady krwi i unika tematu.

Misja rangi B; Kawauso otrzymuje misję. Ruszyła do Oto gakure no Sato w celu odebrania zwojów od trójki ninja wioski dźwięku. Starcie jest ciężkie i długie, jednak po zakończonej walce odbiera przedmiot zlecenia i leczy rannych przeciwników.

Czekoladki?; Wraz z Shiho udaje się do dzielnicy rodu Nara, by spotkać się z byłą sensei. W czasie podróży rozmawiają o swoich klanach, skąd dowiaduje się nieco o historii i znaczeniu rodu Sushi. Między Hyuugą a Rin dochodzi do sprzeczki, jednak Uchiha zostaje i ucina sobie pogawędkę z sensei. Zdobywa nieco więcej informacji o niejakim Seitaro. O jego wyglądzie.

Egzamin Podczas trwania walk jej przeciwniczką jest młoda kunoichi z wioski Piasku, która swoimi umiejętnościami przewyższa Kawuso i finalnie kobieta przegrywa starcie.

Lizanie ran Po egzaminie Uchiha trafia do szpitala, tam spotyka Iwijczyka, sanitariusza. Stosunkowo młodego, uzdolnionego medyka o imieniu Tamura. Przychodzi również brat Shiho wraz z jego przyjacielem Hotaru Ignim.

Ataki? Wraz z Hotaru zostaje przydzielona do misji B, której celem jest pozyskanie informacji na temat bijuu. Podczas jej trwania są oni zaczepieni przez bandytów, jednak umykają dzięki dziwnej technice Igniego wznosząc się w powietrze. Podczas trwania lotu dochodzi do sprzeczki między dwójką, w efekcie czego Kawauso zdzieliła chłopaka w nos. Uchiha wraz z kompanem dostarczają żywność dla poszkodowanych, ona sama udaje się do leczenia rannych, jednak jej zdolności są niewystarczające. W efekcie szoku na widok rannych dziewczyna budzi sharingana o dwóch łezkach. Udaje się by podszkolić swoje medyczne techniki i wraca. Z grupy nastu osób przeżyło kilka. Ostatni pacjent wyjawia jej tajemnicę ataków demonów.

Co jest?! Wracając z misji wraz z Hotaru odnajduje zgliszcza karczmy nieopodal wioski. Decyduje się nie grzebać w nich lecz pozostawić to fachowcom, sama udaje się do biura Hokage by powiadomić ją o zdarzeniu.

Kiedy ktoś ją zdetronizuje? W siedzibe okazuje się, że Kage ma gościa, którym jest Tsuchikage- Yogan Hyakuzawa. Uchiha zdaje oględny raport z przebiegu misji. W wymianie zdań dowiaduje się, że jej kuzyn, Arin Uchiha żyje i jest Kyukage. Dowiaduje się również, kto jest władcą Kraju Wiatru. W wyniku rozmowy pada podejrzenie, że za całą demolką stoi Hiroki, zbiegły nukenin. Kawauso radzi Kage jak dowiedzieć się, czy jakiś Konoszanin ucierpiał w karczmie. Hokage stanowczo odrzuca jej propozycje i po raz kolejny wykazuje się butą, pewnością siebie i pychą. Na pożegnanie Kawauso ostrzega zebranych przed kuzynem.

Tereny żalu Podczas swojej wędrówki Kawauso spotyka w karczmie swoją zaginioną kuzynkę. Okazuje się być ona porwana przez Hirokiego. Zbiegłego ninje z Ame a później Iwa Gakure no Sato. Zdając sobie sprawę, że mogą być w niebezpieczeństwie a dziewczyna może być nastawiona przez nukenina przeciwko innym ogłusza ją i zabiera do wioski. Oddaje w ręce kage i wraca dokończyć misję podczas, której zdobywa pakt z tygrysami i kolejnego boju. Zdobywa też informacje o kolejnym bijuu.

Spotkanie po latach; Kawauso udała się do najbliższej osady militarnej. Wykonywała misję na terenach kraju dźwięku, więc skazała mężczyznę pod osąd Arina. W gabinecie został pozbawiony życia, a następnie udali się do kostnicy. Na światło dzienne wychodzi wiele spraw. Sposób działania sharingana i rinnegana. Sam Uchiha Arin przyznaje się do kradzieży zwojów Uchiha i Senju stawiając kunoichi w niezręcznym położeniu. Zdobywa też nieco więcej informacji na temay organizacji, do której należał denat. Okrzyknęli się "Młotem Zmierzchu", jednak ich motywy nadal nie są do końca jasne. Podczas spotkania pada też propozycja wspólnego łapania demonów.

Dziwna kraina; Arin przenosi siebie i Kawauso do jego wymiaru Kamui i pokazuje posąg Gedo mazo, objaśnia jego działanie, znaczenie Senjutsu i Uchiha w historii i mniej więcej możliwości klanów. Twierdzi, że chce zapieczętować bijuu w posągu aby wskrzesić prademona, którego zamknie w sobie. Wyjaśnia, że do tego procesu wystarcza mu zaledwie cząstka chakry i obmyślają plan awaryjny.

Drużyna 13; Po powrocie do wioski i kilku miesiącach bezczynności Kawauso dostała polecenie od rady utworzenia drużyny. W jej skład wszedł Senju Akinori oraz dobrze jej znana Hyuuga Shiho. Odbyli trening drużyny i krótkie zapoznanie. Oboje wykazali się dobrą umiejętnością pracy w zespole i zmysłem taktycznym, gdzie zaskoczyli ją użyciem mgły, by zniwelować działanie Sharingana. Podczas sparingu Sushi użyła technik wysokiej rangi, przez co Uchiha została zmuszona do uwięzienia jej w genjutsu Sharingana. Pokazała kobiecie co może się stać podczas nieprzemyślanego użycia silnych, ofensywnych technik. Ukazała jej śmierć Kawasi z rąk Shiho, na co źle zareagowała i prawie popełniła samobójstwo. Od tamtej pory Shiho chodzi obrażona na Uchihę i niezbyt wiele ze sobą rozmawiają. Kawauso podzieliła się z uczniami zdobytą wiedzą.

Pierwsza misja drużyny 13!; Po treningu każdy udał się do swoich domostw, a w południe spotkali się pod bramą wioskową i wyruszyli na pierwszą, wspólną misję rangi C. Przez większość drogi nadal nie nawiązała dialogu z Shiho nie chcąc jej denerwować i prowokować. Opowiedziała Akinoriemu i Hyuudze o ataku Maji Seitaro na Iwę. Wyraziła także swoje obawy co do egzaminu na chuunina i jego bezpieczeństwa. Wspomniała również o śmierci Takeru, który podobno miał zaatakować Kazekage w Sunie na ostatnim egzaminie. Cała misja przebiega dość spokojnie, jednak w drodze powrotnej, nieznana formacja ninja usiłuje zabrać pakunek, jaki mieli dostarczyć. Shiho atakując ninje zabija go na miejscu, kolejnego Akinori, a ostatniego znowu Hyuuga.

Starcie tytanów; Po powrocie do wioski Uchiha organizuje przyjacielski sparing między Hyuugą a Senju. Sparing kończy się remisem. Nieoczekiwanie zostaje ona zawezwana do biura radnych. Jej rozmówcą okazuje się być Aburame Sho. Prócz nadania jej rangi Jonina wypytuje również o światopogląd, co zdaje się być dziedziczce Sharingana dziwne, jednak odpowiada ona zgodnie ze swoim sumieniem i uczuciami.

Przyjacielska walka Podczas powrotu z biura spotyka ona młodszego brata Shiho, który chce się z nią mierzyć. Nie odrzuca wyzwania i podążają na arenę, gdzie prowadzą wyrównaną walkę, zakończoną remisem. Podczas rozmowy Ejiro używa Kage bushinów, które Uchiha kopiuje swoim Sharinganem.

Coś się dzieje; Zaraz po ogłoszeniu egzaminu Uchiha wyrusza do Iwy, by zobaczyć jak poradzi sobie jej najmłodszy podopieczny, Akinori. Niestety zabłądziła gdzieś przy siatce, a niedługo po tym odnajduje ją Sushi. Obie dostają zlecenie by udać się do Kraju Makaronu. Kawauso zostawia jednak, klona, który jest światkiem dziwnego ataku na Iwę przez nienznane jej osoby lub osobę. Biegnie na teren Kamiennego Lasu, by odnaleźć swojego ucznia i przetransportować go do schronów. Tam spotyka innych uczestników egzaminu i swoich przyjaciół. Po odwołanym alarmie kobieta udaje się wraz z Senju do wioski, klon znika.

Przemiany; Wraz z Shiho docierają do portu, gdzie płacą za przepłynięcie oceanu. Niestety w nocy zrywa się sztorm, który łamie maszty i wywraca statek. Uchiha przywołuje swojego summona. Przetransportowywuje ją, Hyuugę i dwójke ocalałych na ląd i znika. Zostają zaatakowane przez nieznanego sprawcę, a z jego słów wynika, że ocalała jest księżniczką, córka lorda feudalnego. Jej leczenie jest przerwane. Uchiha nakazuje ucieczkę przywołańcom, księżnej, jej mężowi i Sushi. Wdaje się w potyczkę z przeciwnikiem, który szybko przechodzi do kontrataków i znika. Za cel obiera słabszego przeciwnika niż Uchiha; Hyuugę. Zostaje ona poważnie raniona, jednak Uchiha odciąga go od niej a w tym czasie summony leczą Shiho. Jej obrażenia są poważne, straciła kawałek mięśnia i mocno krwawi. To wszystko budzi w Uchiha potężne emocje i Setsunę. Smoka, który zasiedlił jej ciało. Ten pali przeciwnika swoim wzrokiem, jednak emocje Kawauso są tak silne, że nie potrafi sobie odmówić zmasakrowania prawdopodobnie nieprzytomnego przeciwnika. Po tych zdarzeniach zaszywa się przez jakiś czas poza Konohą.

Nowe porządki na horyzoncie
Wioska od czasu, gdy ją opuściła w celu udania się na egzamin na Chuunina w Iwie nie ma się dobrze, na domiar złego, jej kuzynka Ko wdaje się w szaraki z jednym z radnych, którego rzekomo próbowała zatruć. Kiedy Kawauso nie zdają się prośby i groźby na dziewczynce używa sharingana by ją uspokoić. Pojawia się Arin i żąda przekazania informacji o Bijuu. Uchiha odmawia, a sam zainteresowany udaje się do gabinetu Hokage. Kawauso szybko pojmuje, że zechce pozyskać z niej wszystkie informacje. Wraz z Ko udaje się do gabinetu Hokage, Arin rani się przez co Joninka zostaje obwołana obrończynią Rin. Nie dementuje i nie poprawia radnych co do ich spostrzerzeń. Wdzięczny radny i sama Hokage obiecują jej pomoc. Zostaje obwołany nabór na Hokage, więc zgłasza się na następcę Rin.

Klon Uchihy zabiera ją do swojego domu, gdzie zwyczajnie rozmawiają wraz z Sushi o byciu ninja. Starsza Uchiha napomina Ko, by ta nie zachowywała się jak dziecko i poważnie podeszła do swojego fachu jakim jest bycie ninja. Umawiają się na wspólny, prywatny trening na następny dzień, więc odwiedza ją w nim. Dochodzi też do rozmowy między Kurome a Kawauso. Kurome okazuje się być już w zaawansowanej ciąży i prosi, by zabrała jej dziecko. Zmieszana, starsza Uchiha zgadza cię połowicznie i wychodzi z Ko, by zająć się jej treningiem.

W tym czasie trwa narada przed radnymi co do wyboru Kawauso na Hokage. Przedstawia swoje plany radzie a później Radzie Joninów. Zostaje skierowana do stolicy Hi no Kuni na rozmowę z lordem Feudalnym. Podczas dyskusji, wynika z niej tyle, że Jononka i kandydatka na Hokage chce znieść demokrację. Władczyni zgadza się na jej pomysł i wydaje depeszę. Kawauso zostaje przez nią namaszczona na czwartą Hokage.

Nowi liderzy i Przeprawa do kraju Mrozu Po powrocie do wioski Uchiha decyduje się na udanie się do Kraju Mrozu. Nie chce jednak tego robić samodzielnie, więc prosi o pomoc liderów klanu. W trosce o najwyższą poufność nakazuje przeszukanie pokoju Haru, jako przygotowanie do przesłuchania, nakazuje też sprowadzenie najlepszego Yamanaki do siedziby, kiedy powrócą w celu weryfikacji zeznań chłopaka. Wie, że nawet najszczerszymi chęciami nie jest w stanie polegać na subiektywnej ocenie chłopca, zwłaszcza w kwestiach wioski.

Kłopoty polityczne Do gabinetu przybywa Takeshita. Niezbyt przyjazne nastroje w wiosce rosną z powodu pozbawienia Radnych ich funkcji, jednak nie jest to temat tak priorytetowy jak sprowadzenie Haru do wioski i stawienie się na wezwanie Lorda Feudalnego. Hideo otrzymuje awans, jednak pod koniec rozmowy dochodzi do spięcia. Mimo spokoju w jego tonie głosu wyraża się niezbyt pochlebnie na temat działań Kawauso. By zażegnać konflikt, zbywa mężczyznę.

Nauka; Zgodnie z obietnicami Kawauso bierze na swoją prywatną uczennicę Uchihę, Ko. Udają się na pola treningowe nie tylko by podszkolić umiejętności dziewczynki z zakresu posługiwania się technikami wiatru, ale też utemperowania jej krnąbrnego charakteru. Mimo wielu różnic jakie są między tymi dwiema, młodsza Uchiha zdaje się rozumieć czym jest bycia ninja i jakie są tego konsekwencje, jednak nie porzuca w pełni swojego sposobu bycia. Nadal chce tworzyć i się rozwijać w Zaijutsi, co Kawauso zamierza wykorzystać i przekuć w coś dobrego. Proponuje jej pracę w laboratorium jak i oddaje pracownię techniczną w jej dyspozycję. Również szklarnie stają się polem, gdzie Ko może się wykazać i ukierunkować swoje zainteresowania.

Niby zwykły dzień; Do biura Hokage nieoczekiwanie zostaje wprowadzony Iwijczyk. Okazuje się być chuuninem, który wykonywał misję przed zamknięciem granic. Między Takeshitą a Kawauso dochodzi do sprzeczki. Takiej zniewagi nie mogła popuścić zwłaszcza przy obcych ludziach. Degraduje go do poziomu cywila i wtrąca do więzienia. W=Uchiha ucina dyskusję z Ignim i Aiko. Do gabinetu przybywa Mei Yamanaka z raportem. W trosce o Iwijczyka postanawia samodzielnie ruszyć z nim do Tsuchi no Kuni. Swoim żołnierzom poleca, by w powiększonym składzie zbadali sprawę zburzonego mostu i wysyła również list do Kazekage.

Zakupki; Zakupy to coś co niewątpliwie starsza Uchiha lubi. Po udanym treningu kupuje Ko dango i ubrania. Odbywają również poważniejszą rozmowę o kobietach na wojnie i złu jakie może je dosięgnąć. Angażuje to bardziej w sprawę Konohy Ko, która zgadza się wykorzystać swoje talenty. Obie zbliżają się do siebie nie tylko przez rozmowę, ale wspólne spędzenie czasu. Kawauso wyraża respekt dla zdolności dziewczyny, co strasznie łechce ego i jest skłonna pracować w laboratorium i kuć pancerze, broń dla ninja Konohy.

Mróz jest wszędzie; Załoga składająca się z Hokage i liderów klanu Hyuuga dociera do pałacu lorda feudalnego, w celu wpłacenia okupu za zwolnienie Haru. Początkowo zdaje się, że nie dojdą do porozumienia z powodu ograniczeń jakie chcą nałożyć strażnicy na wysłanników Liścia. Końcowo wszyscy godzą się na ustępstwa. Przed obliczem lorda, Kawauso i liderzy przepraszają za Aburame Sho. Jego ciała również nie ma w stolicy Mrozu. Muszą się zadowolić zatem żyjącym chuuninem wioski. Po wyjściu z pałacu, sytuacja zdaje się być naprawiona, a nawet rysować się w nieco cieplejszych barwach co do przyszłej współpracy.

Rada Joninów; W sali rady trwają właśnie obrady, kiedy pojawia się oryginał Kawauso wraz z uwolnionym chłopcem, Haru Hyuugą. Do obrad zaprasza również liderów tych klanów. Rada nie ma zbyt wielu argumentów w garści, by dalej się buntować. Przez krótki czas jej panowania bowiem Haru został zwolniony z niewoli, powstały nowe budynki. Radni zapowiadają jednak, że będą się uważnie przyglądać poczynaniom Uchihy. Posiedzenie kończy się na neutralnym gruncie.

Nieocekiwana wizyta; Przechadzając się po parku, Kawauso napotyka byłą Kazekage. Początkowo nie jest świadoma, że nią właśnie jest, tylko jakąś młodą dziewczyną. Początkowo spotkanie przebiega dość chłodno, jednak Saiko zgadza się na wizytę w łaźniach, gdzie rozmawiają o życiu, a czasem wątek ten przeplatany jest polityką i rozważaniami. Uchiha chyba daje sporo do myślenia młodej Yami, bo ta skryta dziewczyna opowiada jej o uprowadzeniu przez Isao, a również tym, że posiada on prawdopodobnie ostatni fragment po Takeru. Spotkanie ich musi zostać jednak przerwane przez naglące sprawy.

Relacje

Obrazek
Kawaś i Sushi
 • Hotaru Igni - neutralna, już kiedyś wcześniej słyszała o nim, jednak nie ma z nim większych relacji.
 • Hyuuga Aya - kasztanowłosa kuzynka Sushi, którą nieco zna i lubi towarzystwo dziewczyny.
 • Maji Seitaro- przedstawił się jedynie nazwiskiem. Intrygujący mężczyzna mniej więcej w jej wieku. Ma niespotykane, kocie oczy, a jego zdolności są najmniej intrygujące. Opis jest później uzupełniony przez Rin, która łączy go z tym osławionym Seitaro, który pokonał twórcę moru.
 • Nara Rin- dziwna, porywcza dziewczyna z poczuciem wyższości przez pryzmat rangi. Ich relację można określić jako dziwna, zakrawająca o negatywną po zachowaniu przed obliczem Rady Konohy. Kawauso raczej odbiera ją jako niezrównoważoną emocjonalnie.
 • Massai Gurenshiddo- podobno stara miłość nie rdzewieje, poznali się jako dzieci, a z wiekiem uczucie Ka do Gurena rosło, jednak nieporadny i nie zauważający jej chłopak zupełnie odrzucił względy. Ich drogi rozeszły się kilkanaście dobrych lat temu. Spotkała go jako pacjenta na oddziale podczas morowego powietrza.  Dalsza rodzina:

  Takeru - były (26l.) - nie żyje
  Kurome - babki siostry wnuczka (18l.)
  Akashi - kuzyn (17l.)
  Arin - brat stryjeczny (ojca brata syn) (26l.)
  Tsunayoshi- brat wujeczny (matki brata syn) (15l.)
  Ryuunosuke - brat cioteczny (matki siostry syn) (11l.)
  Miyuki - siostra cioteczna (matki siostry córka) (21l.)
 
Posty: 1641
Dołączył(a): 14 paź 2019, o 07:55
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kage

Powrót do Biografie Postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron