Mizore Kurebayashi

Dział dla zamrożonych kart postaci. Możliwe jest odzyskanie ich zgodnie z regulaminem umieszczonym w temacie zgłaszania nieaktywnych postaci.

Moderator: Mistrz Fabularny

Mizore Kurebayashi

Postprzez Mizore » 28 gru 2017, o 04:06

Kurebayashi Mizore
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
Mizore jest z pozoru zwykłą dziewczyną o tak przeciętnym wyglądzie, że gdyby obrabowała bank, a obok była staruszka i kot, podziękowano by kotu za ujęcie niebezpiecznej starowinki na gorącym uczynku. Jest bardzo nieufna wobec innych, dlatego woli spędzać czas samotnie, najczęściej na cmentarzu, przesiadując na grobach i kontemplując znaczenie znaczenia. Uwielbia rzucać się z dużych wysokości udając, że lata lub po prostu wystawiając się na silny wiatr. Ma ogromne zamiłowanie do ran ciętych, szczególnie na lewym policzku, najlepiej u długowłosych panów, dlatego też magicznym sposobem zawsze umsknie jej się kunai gdy taki jest w pobliżu. W określonych sytuacjach, gdy powaga nie jest wymagana, dziewczyna stosuje tak zwany tryb oszczędzania energii, który sprowadza się do ograniczenia koordynacji ruchowej w takim stopniu, że jeśli narysuje się jej kreskę na podłodze to się o nią potknie, jednakże są to ekstremy. Będąc w takim stanie Mizore wygląda na niezwykle zaspaną, nie odzywa się i nie reaguje na jej zdaniem nic niewarte komunikaty środowiska, jak np. energiczne machanie na powitanie, bo po co ma marnować cenne zapasy energii?
Twierdzi, że jej jedyną i najprawdziwszą miłością życia jest Jashin. Codziennie odprawia do niego pełne pasji i wyznawania uczuć modły, a każdego, kto ośmieli się z nią nie zgodzić odnośnie wspaniałości Jasina, dręczy psychicznie, albo chociaż próbuje. W zależności od stopnia obelgi, potrafi uciec się do przemocy fizycznej. Nigdy nie nosi swojego naszyjnika na wierzchu, gdyż twierdzi, że jest niegodna okazywania go publicznie. Zdarza się, że gdy jest ranna, macza go w swojej krwi i ją zlizuje.
Na co dzień, gdy łaskawie wyłączy „tryb oszczędzania energii”, obserwuje wszystko wnikliwie, zwłaszcza swoich rozmówców. Próbuje dokładnie analizować ich ruchy, gesty, mimikę twarzy oraz zachować sporą odległość. Robi to w obawie, że ktoś mógłby ją zaatakować, czy po prostu zastawić pułapkę. W przypadku naruszenia jej kilometrowej strefy komfortu, odskakuje jak kangur.
Potrafi być dość pyskata i brutalnie szczera.
Mimo szczerej nienawiści do bieli, większość jej ubrań jest tego właśnie koloru. Mizore wychodzi bowiem z założenia, że póki nie jest w stanie ofiarować porządnej ilości swojej krwi Jashinowi bez poważnych konsekwencji zdrowotnych, będzie się dręczyć tą właśnie mini-torturą. Twierdzi, że zbyt jasne barwy ją „palą” i męczą. Wyjątek stanowią białe ubrania poplamione świeżą krwią, co stanowi dla niej piękny widok.
Ostatnio edytowano 9 lut 2018, o 00:55 przez Mizore, łącznie edytowano 4 razy

Ranga: Uczeń

Re: Mizore Kurebayashi

Postprzez Nagai Yuji » 28 gru 2017, o 23:13

Cześć! Zajmę się oceną twojej karty postaci. Zacznijmy.

1. Charakterystyka. Koleżanko, świetna. Dawno nie czytałem czegoś tak fajnego, treściwego i niezbyt długiego. Szybko mnie do siebie przekonałaś.

2. Opis. Rangi: Student Akademii. Taka malutka prośba by wszystko ładnie wyglądało.

3. Wiedza. Na start dostajesz:
- Wiedza na temat Oto no Kuni poziom 1
- Wiedza na temat Jashinistów poziom 1

Po pierwsze aktualnie nie ma miejsca w Jashinistach, jednakże jeden z graczy nie pojawił się na forum od ponad miesiąca (Kimi Daiki)
Po drugie Jashin potrzebuje zgody ze strony administracji.

Dlatego też na razie brak akceptu. Niestety, musisz chwilę poczekać.
Mowa
Myśli

Jesteś z Oto? Zaczynasz? Grasz? Nie masz pomysłu na fabułkę? A może, tak samo jak i reszta mieszkańców Wioski Dźwięku zauważyłeś, że nie ma nas zbyt wielu? Pisz! Jestem gotowy na wspólną fabułę!

Człowiek od oceniania misji samodzielnych - samodziałek
Człowiek od oceniania własnej twórczości - WT i Kuźnia&Krawiec
Człowiek od sprawdzania i oceniania Kart Postaci

Prowadzone misje:

Aktualna pozycja:

Obrazek

Ranga: Genin

Postprzez Nieaktywny Admin » 30 gru 2017, o 22:18

Mi też bardzo się podoba ta karta, a w szczególności umarło mnie dziękowanie kotu. <3
Teoretycznie byłby wolny slot wśród Jashinistów, z uwagi na brak kontaktu z Daikim, ale wciąż nie dokonałaś poprawek. Jeżeli nie zobaczę ich po Nowym Roku, nie będę mogła dać akcepta.
OBECNIE PROWADZONE MISJE:

ZAWSZE CHĘTNIE POMAGAM W WT I W KUŹNI, A TAKŻE W INNYCH SPRAWACH JAKO #KOTSTUDENT (Akademii). W RAZIE POTRZEBY NAJLEPIEJ PISAĆ NA PW!

Yukisora Kenshin, samuraj - konto fabularne
Administrator

Ranga: Uczeń

Postprzez Nagai Yuji » 2 sty 2018, o 17:23

Akcept!

Czekamy na administratora i jego zgodę. A potem zaczniesz zabawę!
Mowa
Myśli

Jesteś z Oto? Zaczynasz? Grasz? Nie masz pomysłu na fabułkę? A może, tak samo jak i reszta mieszkańców Wioski Dźwięku zauważyłeś, że nie ma nas zbyt wielu? Pisz! Jestem gotowy na wspólną fabułę!

Człowiek od oceniania misji samodzielnych - samodziałek
Człowiek od oceniania własnej twórczości - WT i Kuźnia&Krawiec
Człowiek od sprawdzania i oceniania Kart Postaci

Prowadzone misje:

Aktualna pozycja:

Obrazek

Ranga: Genin

Postprzez Inuzuka Mihye » 15 lut 2018, o 15:09

Akceptuję ostatecznie ja, zgoda była od Kato wieki temu. Przenoszę.
나 말이야
못다 핀 꽃 한 송이야

Obrazek

BANK
PZ
Prowadzę misje z zakresu D-B
Moderuje dział Kart Postaci

Ranga: Tokubetsu Jōnin

Powrót do EX-PC