Kaguya Seiki

Dział dla zamrożonych kart postaci. Możliwe jest odzyskanie ich zgodnie z regulaminem umieszczonym w temacie zgłaszania nieaktywnych postaci.

Moderatorzy: Mistrz Fabularny, Moderacja Kart

Kaguya Seiki

Postprzez Kaguya Seiki » 24 lut 2015, o 02:12

Kaguya Seiki
Seiki jest przeciętnej budowy ciała chłopcem o charakterystycznych dla jego klanu białych włosach. Jego spojrzenie wydaje się być wiecznie znudzone, niektórzy mówią, że chłopak jakby patrzył na wszystkich i wszystko z obrzydzeniem. Od poziomu poniżej oczu, twarz chłopaka zakryta jest bandażami, których ułożenie pozwala jednak na swobodne ich rozchylenie aby spożywać posiłki.
Seiki ubiera się w bardzo luźne stroje, które są jednak solidnie utrzymywane na ciele różnymi pasami i sprytnie usytuowanymi zszyciami.
Chłopak nie należy do osób, które chętnie nawiązują nowe znajomości. Jest spokojny i małomówny przez co uważany jest za tym samotnika i akurat tutaj jest to spostrzeżenie trafne. Zamiast rozmawiać, woli słuchać, obserwować i wyciągać wnioski, które później ma nadzieję wykorzystać w prawdziwym życiu jako pomoce, które pomogą mu wyjść z każdej sytuacji. Wszelkie zasady dobrego zachowania, obycia, rozmowy z ludźmi oraz normy społeczne są mu świetnie znane, jednak wiedzę tą, chłopak wykorzystuje tylko w wyjątkowych (w swoim mniemaniu) sytuacjach. Mogą nimi być np. powodzenie misji, zdobycie cennych informacji lub po prostu dobry humor w danej chwili.
Dla Seikiego najlepszą rozrywką jest walka, jednak traktuje ją również jako swój obowiązek.

Chłopak od dawna czuł potrzebę wyrwania się z wioski, chociaż nigdy nie miał zamiaru jej zdradzić. Wreszcie, gdy niemal odzyskał szacunek w oczach współmieszkańców, wszystko runęło, łącznie z częścią jego marzeń. Po pamiętnych, aczkolwiek tragicznych wydarzeniach z końca roku 57, Seiki jako jeden z ocalałych po wielkiej tragedii nie mógł zdecydować co powinien robić. Doszczętnie zniszczona wioska oraz ciała zmarłych towarzyszy liczone w setkach dały mu jednak szybko do zrozumienia, że musi odejść, aby powrócić w chwale jako ten, który dokona zemsty, ten, który rozsławi klan Kaguya na całym kontynencie.
Sytuacja polityczna świata nigdy nie interesowała Seikiego na tyle, aby chciał wplątać się z jej powodu w jakąś walkę. Po zniszczeniu wiosek, uznał jednak, że drogą do rozsławienia swego klanu jest właśnie walka z polityką i wszystkimi, którzy sympatyzowali z największymi tego świata. Od tego momentu, każdy był przez młodego Kaguyę uważany za wroga. On sam, przeciwko całemu światu.
Ostatnio edytowano 1 lut 2016, o 21:54 przez Kaguya Seiki, łącznie edytowano 67 razy
Obrazek
NIE KLIKAĆ!

Chętnie poprowadzę misję rangi D-A, proszę zgłaszać się na PW/GG
Druga postać: Nara Shoku
 
Posty: 890
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 19:43
Ranga: Nukenin

Re: Kaguya Seiki (ze zmianami - gotowy do sprawdzenia)

Postprzez Mutō Mort » 3 mar 2015, o 12:35

AKCEPT - popraw temat PD notkę o szybkości.
ObrazekObrazek
Obrazek

Mort Theme: 1
Viraru Theme: 1
Kaguro Theme: 1
 
Posty: 628
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 01:42
Ranga: Jōnin
Specjalna Ranga: Kugutsu Butai
Dodatkowa Ranga: Sennin


Powrót do EX-PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników